Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zestaw Ultra Beasts do inwazji na region Alola - PTCG

| 07.11.2017 22:27:17
Chciałbym tylko przypomnieć, że już od 3 listopada dostępne jest nowe rozszerzenie PTCG Sun/Moon - Crimson Invasion:

Decydująca walka o kontrolę nad regionem Alola jest na wyciągnięcie ręki, wraz z pojawieniem się na wyspach szkarłatnego Pokémona-GX. Czy Silvally-GX oraz inni sprzymierzeńcy Alola uratują honor, czy kontrolę przejmą Ultra Beasts Nihilego-GX, Buzzwole-GX, Kartana-GX, i Guzzlord-GX

W skład rozszerzenia Sun & Moon—Crimson Invasion wchodzą:
  • Ponad 110 kart – W tym 8 Pokémonów-GX oraz 3 karty full-art Supporter
  • Debiut Pokémona TCG Nihilego, Buzzwole, Kartana, Guzzlord, Type: Po raz pierwszy pojawią się Null, i Silvally, a także karty Supporter - Lusamine i Gladion
  • Więcej Pokémonów Alolan - Prezentują się Alolan Exeggutor i Alolan Marowak
  • Dwie talie tematyczne - 60-kartowe talie typu preconstructed (PCD), Destruction Fang i Clanging Thunder, pozwalają graczom na natychmiastowe włączenie się akcji
  • Zestawy Booster - Każda talia zawiera 10 kart wybranych z rozszerzenia plus podstawową kartę Energii
[Obrazek: HyEqUe8.jpg]
Komentarze [4]

SM050-SM053 - tytuły i opisy

| 07.11.2017 17:04:31
Poznaliśmy dzisiaj japońskie tytuły trzech kolejnych odcinków serii anime Pokémon: Sun i Moon (mogą one ulec zmianie), a także dostaliśmy nowe opisy czterech odcinków! Ich polskie tłumaczenie możecie przeczytać poniżej.

Uwaga - spoilery! Czytasz na własną odpowiedzialność!!!

SM #050 Faba kontratakuje! Porwany Nebby!!
Premiera: 16 listopada 2017
Lillie odzyskała wspomnienia i miło spędza czas. Niestety Faba, szef oddziału Fundacji Aether, nie jest zbytnio zadowolony - ze względu na swoje porażki znalazł się w niepewnej sytuacji. W związku z tym planuje uprowadzić Nebby'ego, który ma mu posłużyć do poprawienia pozycji w fundacji - chce wykorzystać jego moc do przywołania Ultra Bestii.

SM #051 ZLillie'iuj z siebie wszystko! Ucieczka pełna determinacji!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 23 listopada 2017
Ash martwi się, bo Nebby nie poruszył się od czasu incydentu w Raju Aether. Gdy dowiaduje się, że Lillie uciekła z domu razem z Gladionem, postanawia porozmawiać o tym z miejscowym kahuną, Halą.

SM #052 Ołtarz Słońca! Pojawia się Solgaleo!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 30 listopada 2017
Ash przybywa na Wyspę Poni, aby spotkać się z legendarnym Pokémonem Solgaleo. Niestety Solgaleo się nie pojawia; zamiast tego zebrały się tam Pokémony zwane bóstwami opiekuńczymi regionu Alola. Co więcej, zaskoczony Ash może na własne oczy zobaczyć, jak Tapu Koko i inne Pokémony podejmują pewne działanie.

SM #053 Pospieszmy się! Operacja: Uratujmy Lusamine!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 7 grudnia 2017
Ash i jego towarzysze przeszli przez Ultra Tunel Czasoprzestrzenny (Ultra Wormhole) dzięki mocom Solgaleo. Miejsce, do którego trafiają, to świat, który zamieszkują Ultra Bestie. Próbują uratować Lusamine, ale Pokémon, nad którym kontrolę przejęły Ultra Bestie, staje im na drodze.
Komentarze [5]

Pokémon Shuffle: Tydzień 45, 2017

| 07.11.2017 14:08:50

Jak w każdy wtorek, Pokémon Shuffle otrzymało aktualizację plansz specjalnych. Niestety z niewiadomych przyczyn aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Pokémon Shuffle Mobile (stan na 07.11, godz. 12:43), ale możemy się spodziewać, że to tylko błąd i wkrótce zostanie udostępniona dla wszystkich graczy.

Do 14 listopada pozostaje z nami Palossand (typ ziemny, szesnaście ruchów).

Powracają zawody (Competitive Stage) z Mega Manectriciem. Tym razem nałożone zostały ograniczenia, co do typów Pokemonów, które możemy wykorzystać - są to jedynie Pokemony normalne, walczące, trujące, robaki, kamienne, duchy, ogniste, wodne, lodowe, trawiaste, psychiczne, smoki, mroczne i baśniowe. Do walki z Mega Manectriciem przyda nam się wysyłany przez niego jako "przeszkadzajka" Ditto, normalnie dostępny na 574 planszy głównej, który pojawia się w tym tygodniu w planszach specjalnych (typ normalny, 15 ruchów). Zawody zakończą się 14 listopada o godzinie 6:00 czasu polskiego. Jest to kolejna okazja na zdobycie Manectite'a (osoby, które go już mają, otrzymają Level Upa).

Po raz kolejny w grze pojawiają się również: Pikachu w czapce z Aloli (typ elektryczny, 5 ruchów; do 14.11), specjalne mrugające dzienne Pokemony (kolejno: Audino, Togetic, Carbink, Swirlix i Slurpuff), Safari z mrugającymi Pikachu i Raichu (poza tym Electrike, Darumaka, Stantler, Darmanitan i Manectric; do 14.11), dostępny raz dziennie Cosmog (typ psychiczny, 7 ruchów; do 21.11), Arceus (typ normalny, 28 ruchów; do 21.11) Eskalacja (Escalation Battle) z Primariną (typ wodny; do 14.11) oraz Solgaleo (typ stalowy, 20 ruchów; do 21.11).
Komentarze [3]

DISCORD serwer Pokemon Valhalla

| 03.11.2017 19:36:14
Zapraszamy na Discordowy kanał serwisu Pokemon Valhalla w którym będziemy rozmawiać na tematy Pokemon oraz samego serwisu Pokemon Valhalla. Będziecie tam mogli również zadawać bezpośrednie pytania do administracji (aktualnie mnie) w sprawie serwisu i nie tylko!

Czym jest Discord? Discord to następca czatu, forum, TeamSpeaka i grup. Dzięki niemu użytkownicy zainteresowani daną tematyką mogą dyskutować jak na forum czy IRCu w kanałach a nawet za darmo rozmawiac głosowo!

Nasz serwer Discord powstał niedawno więc jeszcze jest rozwijany. Wszystkie propozycje możecie składać w kanale #propozycje. Będziemy też zbierali moderatorów, którzy pomogą nam w pracy nad serwerem!

Zapraszam bardzo serdecznie!
[Obrazek: h6A3KSQ.png]
Komentarze [11]

Zapraszamy na AnimeCon Halloween w Poznaniu

| 17.10.2017 20:28:15
Ekipa Pokemon Valhalla pojawi się na tegorocznym konwencie AnimeCon Halloween organizowanym przez portal anime24.pl!

AnimeCon Halloween to niezwykły konwent japońskiej kultury popularnej. To wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich fanów mangi i anime, którzy chcą się świetnie bawić, spotkać ze znajomymi, bądź poznać nowych ludzi. A wszystko w klimatach Halloween.

Konwent zaczyna się w nocy z piątku na sobotę 27 października i będzie trwał do niedzieli do godziny 15:00. Odbędzie się w Poznaniu na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP)

Więcej o samej imprezie dowiecie się z wydarzenia na facebooku, możecie tam również kupić bilety i dowiedzieć się, dlaczego koniecznie musicie tam być z nami!

[Obrazek: xLkuiAV.png]
Komentarze [6]

Zapis video z mega unboxingu!

| 14.10.2017 15:30:16
Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie tym którzy uczestniczyli w naszym MEGA unboxingu! Rozdaliśmy mnóstwo kart, kilkanaście kodów do PTCG Online, boostery oraz album! Ci, których niestety zabrakło na naszym wydarzeniu mogą obejrzeć je poprzez zapis video poniżej! To 3 i pół godziny live otwierania kart! Zapraszam!

Jeśli kogoś ciekawią jakie karty wypadły w PTCG Online to zapraszam do filmu poniżej!

Komentarze [1]