Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Utra Sun i Ultra Moon już niedługo w PTCG!

| 14.12.2017 19:48:04
Firma Pokémon Company International zapowiedziała dzisiaj, na dzień 2 lutego 2018, brytyjską premierę nowego rozszerzenia Gry karcianej Sun & Moon—Ultra Prism.

[Obrazek: TiHCE5m.png]

Nawiązując do narracji niedawno wprowadzonych na rynek gier wideo, Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon, najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon TCG dotyczy alternatywnej wersji Sinnoh - jednego z równoległych odmiennych regionów, do których gracze mogą dotrzeć podróżując przez Ultra Wormhole.

Konsekwencją wprowadzenia kart Prism Star do Sun & Moon—Ultra Prism w grze karcianej Pokémon TCG będzie nowa strategia prowadzenia rozgrywki. Te karty Pokémon i Trainer o wielkiej mocy, jeśli efektywnie rozgrywane, mogą doprowadzić do dramatycznej zmiany układu sił w danej rozgrywce. Z racji ich mocy wpływania na przebieg gry, gracz może wyłożyć tylko jedną kartę Prism Star o określonej nazwie (w odróżnieniu od zwyczajowych czterech).

Rozszerzenie Sun & Moon—Ultra Prism będzie zawierało ponad 150 kart, w tym:
  • 6 kart Prism Star
  • 5 Ultra Beasts
  • 18 kart full-art

Zestawy Booster będą zawierały standardowo 10 kart wybranych z rozszerzenia, w tym co najmniej 1 rzadką lub ultra rzadką i dodatkowo podstawową kartę Energii.

Więcej informacji na temat rozszerzenia Sun & Moon—Ultra Prism można znaleźć na tej stronie.
Komentarze [0]

Pokemon Crystal - Virtual Console

| 14.12.2017 17:05:15
Już 26 stycznia Pokemon Crystal, będzie dostępny do kupienia w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

- cena taka sama, jak dla wersji Gold i Silver - 40 zł

- będzie możliwość spotkania Celebi (prawdopodobnie za pośrednictwem kodu)Box art:
https://i.imgur.com/FQu7Csy.jpg

Już wiem jaką grę kupię na swoje urodziny, to znaczy dzień przed :P
Komentarze [13]

Unboxing kart od Pokemon Company - zmiana godziny live!

| 01.12.2017 16:21:19
Witajcie!

Dzięki życzliwości firmy Pokemon Company International, mam przyjemność zaprosić Was na unboxing zestawu - talii tematycznej i 4 boosterów Guardians Rising, połączony z naszym wcześniejszym unboxingiem od firmy Burda International w SOBOTĘ o godzinie 19:00. Godzina 16:00 jest nieaktualna i ze względów organizacyjnych musimy przerzucić live na godzinę 19:00

[Obrazek: zazE5Qz.png]

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [0]

Live Unboxing Crimson Invasion

| 30.11.2017 18:45:58
Witajcie!

Dzięki naszej współpracy z firmą Burda International - dystrybutorem kart Pokemon w Polsce (gdzie możecie dostać karty w sklepach Tesco, Toys'R'Us, oraz wybranych salonach Empik) mogę zaprosić Was wszystkich na live opening zestawów kart z serii Crimson Invasion!

[Obrazek: gtZ0pV7.png]

Do otwarcia mamy 8 boosterów, zestaw Kommo-o GX Box, oraz puszkę z Necrozmą!
W trakcie live będzie można zdobyć przygotowane przeze mnie zestawy kart Pokemon z serii Sun/Moon oraz kody do PTCG Online!

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [3]

Premiera Ultra Moon i Ultra Sun już jutro

| 16.11.2017 13:30:39
Już jutro będzie miała miejsce światowa premiera gier Pokémon Ultra Moon i Ultra Sun! Dwa dni temu pojawił się ostateczny zwiastun gier, w którym zapowiedziano możliwość nauczenia Pokemonów zupełnie nowych ruchów oraz fakt, że Necrozma może zmienić się w zupełnie nowe formy po wybraniu podczas walki opcji Ultra Burst. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Jutro udostępniony zostanie także specjalny (płatny) motyw dla menu głównego konsol z rodziny Nintendo 3DS z dwiema formami Necrozmy (Dusk Mane i Dawn Wings - Grzywa Zmierzchu i Skrzydła Świtu).

Wraz z premierą gier, aktualizacje otrzymuje strona Pokémon Global Link. Każdy, kto zarejestruje na niej swoją nową grę do 30 stycznia 2018 roku otrzyma darmowego Master Balla.

Wydanie Ultra Sun i Ultra Moon można również uczcić w grze Pokémon GO - udostępniono w niej zupełnie za darmo kapelusz, koszulkę, spodnie, plecak i buty z regionu Alola, które może nosić nasz bohater.

Firma ConQuest entertainment, dystrybutor Nintendo w Polsce, otworzyła specjalną stronę promującą Ultra Sun i Ultra Moon. Możecie ją znaleźć pod adresem www.nintendo.pl/pokemon-usum/.

Dla osób mieszkających w Warszawie, które nie zamówiły gier w przedsprzedaży, sklep Electronic Dreams przy Alei Jana Pawła II 43a lok. 22 przygotował specjalne wydarzenie. Dzisiaj o 23:59 sklep zostanie na godzinę otwarty, aby wszyscy fani mogli kupić Ultra Moon i Ultra Sun w chwili premiery oraz otrzymać swoje egzemplarze gier zamówione w przedsprzedaży! Dodatkowo na pierwszych klientów czekać będą pokemonowe niespodzianki! Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze [12]

Magazyn Trainer - numer 5

| 15.11.2017 18:07:13
Zapraszam wszystkich serdecznie do pobrania dzisiejszego, świeżego, właśnie wydanego, piątego numeru magazynu Trainer!
Trainer jest darmowym magazynem pisanym od fanów - dla fanów!

[Obrazek: wTB9mv0.png]

W PIĄTYM NUMERZE ZNAJDZIECIE:
- RECENZJA Pokemon Ultra Sun i Ultra Moon! Czy naszemu recenzentowi spodobały się nowe gry?
- Artykuł o różnych dziwnych typach Pokemonów
- Artykuły o Karciance PTCG w Polsce!

Najświeższy numer i wszystkie poprzednie pobierzecie ZA DARMO z tego adresu: http://pokemon.waw.pl/trainer/

Przypominam, że magazyn dostępny jest również na wasze komórki z systemem Android! Najnowszy numer jest do pobrania za darmo z tego adresu: https://play.google.com/store/books/deta...I-DwAAQBAJ

Przypominam również, że mamy specjalną grupę na facebooku w której możecie zgłosić swój artykuł, albo porozmawiać z nami na temat aktualnego wydania! Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/magazyntrainer/

Zapraszam!!!
Komentarze [12]

Nowy Ruch-Z Mimikyu

| 12.11.2017 22:27:49
W piątek na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawił się zwiastun, w którym zaprezentowano nowy Ruch-Z ekskluzywny dla Mimikyu. W grach Ultra Sun i Ultra Moon Play Rough, ruch typu baśniowego (Fairy), będziemy mogli zmienić w Let's Snuggle Forever (Przytulajmy się przez wieczność). Mimikyu w akcji możecie zobaczyć poniżej.

Komentarze [13]