Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Panel - Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?

| 25.01.2018 16:56:41
Moi drodzy, zapraszam na dzisiejszy livestream z pokazem i panelem "Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?"

[Obrazek: pnfseG5.png]

Podróbki kart Pokemon są z nami od samego początku, odkąd można było kupić pierwsze boostery i pierwsze zestawy talii do gry. Dostępne na bazarach, w sklepach, na targowiskach, a potem (i dzisiaj głównie) w internecie, są plagą, która nie dość, że jest nielegalna to jeszcze psuje cały rynek zniechęcając potencjalnych młodych graczy.
No dobrze, wiemy już, że podróbki kart Pokemon są złe, ale jak ustrzec się przed ich zakupem? W jaki sposób odróżnić podróbkę od karty legalnej? Na co zwracać uwagę podczas zakupu kart Pokemon na Allegro? Postaram się wam wyjaśnić w tym artykule, zapraszam do SPECJALNEGO LIVESTREAMU W CZWARTEK O GODZINIE 19:00 na kanale: https://www.twitch.tv/vulpister w którym pokażę jak wyglądają podróbki (zrobimy live unboxing) i odpowiem na wasze pytania!
Na audycji będą do wygrania zestawy ORYGINALNYCH i LEGALNYCH kart Pokemon! Więc warto wbić, można się czegoś nauczyć i jeszcze dodatkowo coś wygrać!

Zapraszam dzisiaj (czwartek) na 19:00!
Komentarze [0]

Co miesiąc nowa legenda za darmo w Pokemon US/UM!

| 18.01.2018 19:19:52
[Obrazek: xfYQOon.png]

Zapowiedziano właśnie comiesięczny event z dystrybucją legendarnych Pokemonów! Co miesiąc jedna z dwóch legend może być wasza w grze Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon.Więcej informacji na oficjalnej stronie eventu!
Komentarze [210]

Utra Sun i Ultra Moon już niedługo w PTCG!

| 14.12.2017 19:48:04
Firma Pokémon Company International zapowiedziała dzisiaj, na dzień 2 lutego 2018, brytyjską premierę nowego rozszerzenia Gry karcianej Sun & Moon—Ultra Prism.

[Obrazek: TiHCE5m.png]

Nawiązując do narracji niedawno wprowadzonych na rynek gier wideo, Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon, najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon TCG dotyczy alternatywnej wersji Sinnoh - jednego z równoległych odmiennych regionów, do których gracze mogą dotrzeć podróżując przez Ultra Wormhole.

Konsekwencją wprowadzenia kart Prism Star do Sun & Moon—Ultra Prism w grze karcianej Pokémon TCG będzie nowa strategia prowadzenia rozgrywki. Te karty Pokémon i Trainer o wielkiej mocy, jeśli efektywnie rozgrywane, mogą doprowadzić do dramatycznej zmiany układu sił w danej rozgrywce. Z racji ich mocy wpływania na przebieg gry, gracz może wyłożyć tylko jedną kartę Prism Star o określonej nazwie (w odróżnieniu od zwyczajowych czterech).

Rozszerzenie Sun & Moon—Ultra Prism będzie zawierało ponad 150 kart, w tym:
  • 6 kart Prism Star
  • 5 Ultra Beasts
  • 18 kart full-art

Zestawy Booster będą zawierały standardowo 10 kart wybranych z rozszerzenia, w tym co najmniej 1 rzadką lub ultra rzadką i dodatkowo podstawową kartę Energii.

Więcej informacji na temat rozszerzenia Sun & Moon—Ultra Prism można znaleźć na tej stronie.
Komentarze [0]

Pokemon Crystal - Virtual Console

| 14.12.2017 17:05:15
Już 26 stycznia Pokemon Crystal, będzie dostępny do kupienia w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

- cena taka sama, jak dla wersji Gold i Silver - 40 zł

- będzie możliwość spotkania Celebi (prawdopodobnie za pośrednictwem kodu)Box art:
https://i.imgur.com/FQu7Csy.jpg

Już wiem jaką grę kupię na swoje urodziny, to znaczy dzień przed :P
Komentarze [13]

Unboxing kart od Pokemon Company - zmiana godziny live!

| 01.12.2017 16:21:19
Witajcie!

Dzięki życzliwości firmy Pokemon Company International, mam przyjemność zaprosić Was na unboxing zestawu - talii tematycznej i 4 boosterów Guardians Rising, połączony z naszym wcześniejszym unboxingiem od firmy Burda International w SOBOTĘ o godzinie 19:00. Godzina 16:00 jest nieaktualna i ze względów organizacyjnych musimy przerzucić live na godzinę 19:00

[Obrazek: zazE5Qz.png]

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [0]

Live Unboxing Crimson Invasion

| 30.11.2017 18:45:58
Witajcie!

Dzięki naszej współpracy z firmą Burda International - dystrybutorem kart Pokemon w Polsce (gdzie możecie dostać karty w sklepach Tesco, Toys'R'Us, oraz wybranych salonach Empik) mogę zaprosić Was wszystkich na live opening zestawów kart z serii Crimson Invasion!

[Obrazek: gtZ0pV7.png]

Do otwarcia mamy 8 boosterów, zestaw Kommo-o GX Box, oraz puszkę z Necrozmą!
W trakcie live będzie można zdobyć przygotowane przeze mnie zestawy kart Pokemon z serii Sun/Moon oraz kody do PTCG Online!

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [3]

Premiera Ultra Moon i Ultra Sun już jutro

| 16.11.2017 13:30:39
Już jutro będzie miała miejsce światowa premiera gier Pokémon Ultra Moon i Ultra Sun! Dwa dni temu pojawił się ostateczny zwiastun gier, w którym zapowiedziano możliwość nauczenia Pokemonów zupełnie nowych ruchów oraz fakt, że Necrozma może zmienić się w zupełnie nowe formy po wybraniu podczas walki opcji Ultra Burst. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Jutro udostępniony zostanie także specjalny (płatny) motyw dla menu głównego konsol z rodziny Nintendo 3DS z dwiema formami Necrozmy (Dusk Mane i Dawn Wings - Grzywa Zmierzchu i Skrzydła Świtu).

Wraz z premierą gier, aktualizacje otrzymuje strona Pokémon Global Link. Każdy, kto zarejestruje na niej swoją nową grę do 30 stycznia 2018 roku otrzyma darmowego Master Balla.

Wydanie Ultra Sun i Ultra Moon można również uczcić w grze Pokémon GO - udostępniono w niej zupełnie za darmo kapelusz, koszulkę, spodnie, plecak i buty z regionu Alola, które może nosić nasz bohater.

Firma ConQuest entertainment, dystrybutor Nintendo w Polsce, otworzyła specjalną stronę promującą Ultra Sun i Ultra Moon. Możecie ją znaleźć pod adresem www.nintendo.pl/pokemon-usum/.

Dla osób mieszkających w Warszawie, które nie zamówiły gier w przedsprzedaży, sklep Electronic Dreams przy Alei Jana Pawła II 43a lok. 22 przygotował specjalne wydarzenie. Dzisiaj o 23:59 sklep zostanie na godzinę otwarty, aby wszyscy fani mogli kupić Ultra Moon i Ultra Sun w chwili premiery oraz otrzymać swoje egzemplarze gier zamówione w przedsprzedaży! Dodatkowo na pierwszych klientów czekać będą pokemonowe niespodzianki! Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze [12]