Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Unboxing kart od Pokemon Company - zmiana godziny live!

| 01.12.2017 16:21:19
Witajcie!

Dzięki życzliwości firmy Pokemon Company International, mam przyjemność zaprosić Was na unboxing zestawu - talii tematycznej i 4 boosterów Guardians Rising, połączony z naszym wcześniejszym unboxingiem od firmy Burda International w SOBOTĘ o godzinie 19:00. Godzina 16:00 jest nieaktualna i ze względów organizacyjnych musimy przerzucić live na godzinę 19:00

[Obrazek: zazE5Qz.png]

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [0]

Live Unboxing Crimson Invasion

| 30.11.2017 18:45:58
Witajcie!

Dzięki naszej współpracy z firmą Burda International - dystrybutorem kart Pokemon w Polsce (gdzie możecie dostać karty w sklepach Tesco, Toys'R'Us, oraz wybranych salonach Empik) mogę zaprosić Was wszystkich na live opening zestawów kart z serii Crimson Invasion!

[Obrazek: gtZ0pV7.png]

Do otwarcia mamy 8 boosterów, zestaw Kommo-o GX Box, oraz puszkę z Necrozmą!
W trakcie live będzie można zdobyć przygotowane przeze mnie zestawy kart Pokemon z serii Sun/Moon oraz kody do PTCG Online!

Stream rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 na moim kanale Twitch - vulpister (który przejmuje na ten czas serwis Pokemon Valhalla!)

Zapraszam serdecznie!
Komentarze [3]

Premiera Ultra Moon i Ultra Sun już jutro

| 16.11.2017 13:30:39
Już jutro będzie miała miejsce światowa premiera gier Pokémon Ultra Moon i Ultra Sun! Dwa dni temu pojawił się ostateczny zwiastun gier, w którym zapowiedziano możliwość nauczenia Pokemonów zupełnie nowych ruchów oraz fakt, że Necrozma może zmienić się w zupełnie nowe formy po wybraniu podczas walki opcji Ultra Burst. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Jutro udostępniony zostanie także specjalny (płatny) motyw dla menu głównego konsol z rodziny Nintendo 3DS z dwiema formami Necrozmy (Dusk Mane i Dawn Wings - Grzywa Zmierzchu i Skrzydła Świtu).

Wraz z premierą gier, aktualizacje otrzymuje strona Pokémon Global Link. Każdy, kto zarejestruje na niej swoją nową grę do 30 stycznia 2018 roku otrzyma darmowego Master Balla.

Wydanie Ultra Sun i Ultra Moon można również uczcić w grze Pokémon GO - udostępniono w niej zupełnie za darmo kapelusz, koszulkę, spodnie, plecak i buty z regionu Alola, które może nosić nasz bohater.

Firma ConQuest entertainment, dystrybutor Nintendo w Polsce, otworzyła specjalną stronę promującą Ultra Sun i Ultra Moon. Możecie ją znaleźć pod adresem www.nintendo.pl/pokemon-usum/.

Dla osób mieszkających w Warszawie, które nie zamówiły gier w przedsprzedaży, sklep Electronic Dreams przy Alei Jana Pawła II 43a lok. 22 przygotował specjalne wydarzenie. Dzisiaj o 23:59 sklep zostanie na godzinę otwarty, aby wszyscy fani mogli kupić Ultra Moon i Ultra Sun w chwili premiery oraz otrzymać swoje egzemplarze gier zamówione w przedsprzedaży! Dodatkowo na pierwszych klientów czekać będą pokemonowe niespodzianki! Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze [12]

Magazyn Trainer - numer 5

| 15.11.2017 18:07:13
Zapraszam wszystkich serdecznie do pobrania dzisiejszego, świeżego, właśnie wydanego, piątego numeru magazynu Trainer!
Trainer jest darmowym magazynem pisanym od fanów - dla fanów!

[Obrazek: wTB9mv0.png]

W PIĄTYM NUMERZE ZNAJDZIECIE:
- RECENZJA Pokemon Ultra Sun i Ultra Moon! Czy naszemu recenzentowi spodobały się nowe gry?
- Artykuł o różnych dziwnych typach Pokemonów
- Artykuły o Karciance PTCG w Polsce!

Najświeższy numer i wszystkie poprzednie pobierzecie ZA DARMO z tego adresu: http://pokemon.waw.pl/trainer/

Przypominam, że magazyn dostępny jest również na wasze komórki z systemem Android! Najnowszy numer jest do pobrania za darmo z tego adresu: https://play.google.com/store/books/deta...I-DwAAQBAJ

Przypominam również, że mamy specjalną grupę na facebooku w której możecie zgłosić swój artykuł, albo porozmawiać z nami na temat aktualnego wydania! Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/magazyntrainer/

Zapraszam!!!
Komentarze [12]

Nowy Ruch-Z Mimikyu

| 12.11.2017 22:27:49
W piątek na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawił się zwiastun, w którym zaprezentowano nowy Ruch-Z ekskluzywny dla Mimikyu. W grach Ultra Sun i Ultra Moon Play Rough, ruch typu baśniowego (Fairy), będziemy mogli zmienić w Let's Snuggle Forever (Przytulajmy się przez wieczność). Mimikyu w akcji możecie zobaczyć poniżej.

Komentarze [13]

Zestaw Ultra Beasts do inwazji na region Alola - PTCG

| 07.11.2017 22:27:17
Chciałbym tylko przypomnieć, że już od 3 listopada dostępne jest nowe rozszerzenie PTCG Sun/Moon - Crimson Invasion:

Decydująca walka o kontrolę nad regionem Alola jest na wyciągnięcie ręki, wraz z pojawieniem się na wyspach szkarłatnego Pokémona-GX. Czy Silvally-GX oraz inni sprzymierzeńcy Alola uratują honor, czy kontrolę przejmą Ultra Beasts Nihilego-GX, Buzzwole-GX, Kartana-GX, i Guzzlord-GX

W skład rozszerzenia Sun & Moon—Crimson Invasion wchodzą:
  • Ponad 110 kart – W tym 8 Pokémonów-GX oraz 3 karty full-art Supporter
  • Debiut Pokémona TCG Nihilego, Buzzwole, Kartana, Guzzlord, Type: Po raz pierwszy pojawią się Null, i Silvally, a także karty Supporter - Lusamine i Gladion
  • Więcej Pokémonów Alolan - Prezentują się Alolan Exeggutor i Alolan Marowak
  • Dwie talie tematyczne - 60-kartowe talie typu preconstructed (PCD), Destruction Fang i Clanging Thunder, pozwalają graczom na natychmiastowe włączenie się akcji
  • Zestawy Booster - Każda talia zawiera 10 kart wybranych z rozszerzenia plus podstawową kartę Energii
[Obrazek: HyEqUe8.jpg]
Komentarze [4]

SM050-SM053 - tytuły i opisy

| 07.11.2017 17:04:31
Poznaliśmy dzisiaj japońskie tytuły trzech kolejnych odcinków serii anime Pokémon: Sun i Moon (mogą one ulec zmianie), a także dostaliśmy nowe opisy czterech odcinków! Ich polskie tłumaczenie możecie przeczytać poniżej.

Uwaga - spoilery! Czytasz na własną odpowiedzialność!!!

SM #050 Faba kontratakuje! Porwany Nebby!!
Premiera: 16 listopada 2017
Lillie odzyskała wspomnienia i miło spędza czas. Niestety Faba, szef oddziału Fundacji Aether, nie jest zbytnio zadowolony - ze względu na swoje porażki znalazł się w niepewnej sytuacji. W związku z tym planuje uprowadzić Nebby'ego, który ma mu posłużyć do poprawienia pozycji w fundacji - chce wykorzystać jego moc do przywołania Ultra Bestii.

SM #051 ZLillie'iuj z siebie wszystko! Ucieczka pełna determinacji!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 23 listopada 2017
Ash martwi się, bo Nebby nie poruszył się od czasu incydentu w Raju Aether. Gdy dowiaduje się, że Lillie uciekła z domu razem z Gladionem, postanawia porozmawiać o tym z miejscowym kahuną, Halą.

SM #052 Ołtarz Słońca! Pojawia się Solgaleo!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 30 listopada 2017
Ash przybywa na Wyspę Poni, aby spotkać się z legendarnym Pokémonem Solgaleo. Niestety Solgaleo się nie pojawia; zamiast tego zebrały się tam Pokémony zwane bóstwami opiekuńczymi regionu Alola. Co więcej, zaskoczony Ash może na własne oczy zobaczyć, jak Tapu Koko i inne Pokémony podejmują pewne działanie.

SM #053 Pospieszmy się! Operacja: Uratujmy Lusamine!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 7 grudnia 2017
Ash i jego towarzysze przeszli przez Ultra Tunel Czasoprzestrzenny (Ultra Wormhole) dzięki mocom Solgaleo. Miejsce, do którego trafiają, to świat, który zamieszkują Ultra Bestie. Próbują uratować Lusamine, ale Pokémon, nad którym kontrolę przejęły Ultra Bestie, staje im na drodze.
Komentarze [5]