Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Czarno-białe anime, czarno-biała manga, szary Pokemon

| 03.01.2012 01:23:07
Witajcie! Jesteśmy już po premierze Czerni i Bieli w języku polskim, a w związku z tym - specjalna aktualizacja! AtoMan spisał dla Was obsadę dubbingu nowej serii. Co o niej sądzicie? Jak Wam się podoba nowy sezon? Zachęcamy do wypowiadania się na ten temat w wątku na forum.

[Obrazek: 660.jpg]

Nie samym anime i jego wersją polską człowiek żyje, dlatego też Nid przygotowała charakterystyki dwóch nowych głównych bohaterów mangi Pokemon Special - Blacka i White. Przejdziecie do nich klikając w linki poniżej:BlackWhite

W dniu premiery nowej wersji strony doszło do mnie wiele opinii, że kolorostyka Nowej Pokemon Valhalli jest za bardzo jaskrawa, czego sam korzystając ze strony na laptopie bym nigdy nie powiedział. Okazało się, że nie jest to bynajmniej wina mojej wady wzroku, a specyficznych ustawień ekranu, które sprawiają, że Valhalla wyświetla mi się inaczej niż wielu z Was. Kiedy to odkryłem postanowiłem zmienić tło na mniej rażące w oczy i mam nadzieję, że teraz korzysta Wam się z Valhalli o wiele przyjemniej. Jeśli nie widzicie różnicy, spróbujcie odświeżyć stronę za pomocą klawiszy Ctrl+R lub Ctrl+F5.

Przy okazji chciałbym Wam wszystkim podziękować za odwiedzenie nowej wersji strony i za wszystkie pochwały, a także wszelką konstruktywną krytykę, dzięki której wiemy co moglibyśmy poprawić na naszej stronie. Dzięki nim bardzo nam pomagacie w udoskonalaniu strony i motywujecie do dalszych działań.

Jednakże nie samą stroną Pokefan żyje, a poza nią też dzieją się ciekawe rzeczy. Jak informuje Pokebeach, parę dni temu w Japonii pojawiło się specjalne wydanie magazynu CoroCoro zatytułowane Best CoroCoro, w którym zamieszczono nową reklamę filmu Kyurem kontra święci szermierze zapowiadającą pojawienie się w filmie ukrytej mocy Kyurema. Czy będzie to jego nowa forma? Czy pójdzie za tym premiera gry z lodowym smokiem w roli głównej? Więcej na ten temat najpewniej dowiemy się już niebawem!

[Obrazek: attachment.php?thumbnail=65]

Amerykanie tymczasem już w lutym będą mogli obejrzeć film White - Victini & Zekrom na antenie Cartoon Network. Wcześniej był on wyświetlany 3 i 4 grudnia 2011 w amerykańskich kinach, a jego premiera na DVD wraz z bliźniaczym Black - Victini and Reshiram zapowiadana jest na 3 kwietnia. Kiedy premiera obu filmów u nas ciągle niestety nie wiadomo.
Komentarze [11]

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!

| 01.01.2012 15:00:27
[Obrazek: witamy.jpg]
Zdjęcie autorstwa Nid

Witajcie na łamach Nowej Pokemon Valhalli! Nowy rok rozpoczynamy z nową szatą graficzną a także masą innych innowacji. Oto krótka lista najważniejszych nowości:
  • Wspomniana już nowa szata graficzna, taka sama na stronie i na forum. Dzięki wyświetlaniu najnowszych postów z Valhallowego Twittera w nagłówku będziecie zawsze na bieżąco z nowościami w newsach i artykułach.
  • Mocniejsza integracja forum ze stroną. Od dzisiaj wszyscy moderatorzy są redaktorami, a jedyna droga dostania się do moderacji prowadzi poprzez regularną pracę dla Valhalli. Teraz na stronie logujecie się poprzez login i hasło z forum, newsy komentujecie w specjalnych tematach na forum, a na górze strony znajdziecie listę linków do najnowszej zawartości na nim. W związku z tym forum trafiło na serwer naszej strony i o teraz znajdziecie je pod adresem forum.pokemony.com.
  • W związku z premierą nowej serii Pokemonów na Disney XD uaktualniliśmy Program TV i będziemy starać się to robić na bieżąco. Wkrótce powrócą do niego również szczegóły dotyczące emisji serialu w zagranicznych stacjach dostępnych w Polsce oraz w Japonii i w Ameryce.
  • Nid zaczęła się zajmować odnawianiem działu dotyczącego mangi. Na dobry początek - lista rozdziałów aż do serii Platinum wraz z ogólnymi informacjami na temat każdego z nich. Wszystko to znajdziecie w menu po prawej. Chcecie więcej? Odwiedźcie dział Manga na naszym forum.
  • Dział z Felietonami i pierwszy z nich autorstwa Enygmy - Okiem anty-fana, czyli dlaczego ludzie nie lubią Pokemonów?.[Obrazek: GzUwO.png]
  • Pierwsze nowe artykuły: Recenzja Black i White autorstwa Enygmy oraz Karta trenera w HG/SS autorstwa arinalda.
  • Rozpoczęliśmy poprawiać stare artykuły, które bardzo często były źle napisane lub pełne nieprowadziwych informacji. Na pierwszy ogień poszedł opis łapania Legendarnych ptaków w R/B/Y, z poprawkami autorstwa rubin.
  • Odznaki do zdobycia na forum! Po osiągnięciu określonej ilości postów będzie się zmieniać Wasz tytuł użytkownika (chyba że ustawiliście własny), a kolejne odznaki będą nabierać kolorów.
  • Pamiętacie jak parę lat temu próbowałem dowiedzieć się czegoś na temat polskiej wersji płyty Totally Pokémon z piosenkami, których fragmenty mogliśmy usłyszeć w trzeciej serii anime Pokemon? Niestety, jak się okazało, nigdy nie została ona wydana, chociaż piosenki do niej zostały w pełni nagrane. Hikomikosowi i eletronicdreamsowi udało się uzyskać całkiem dużo informacji na jej temat. Wszystko to znajdziecie w kategorii "Anime", w podkategorii "Muzyka", w dziale Totally Pokémon.

Uważacie, że to mało? Być może, ale to dopiero początek nowości! W najbliższych dniach ujrzycie nowe artykuły, wkrótce wróci także nasz Pokedex ze stworkami piątej generacji wraz z odnowionym Abilitydexem i Attackdexem. Odwiedzajcie nas codziennie, aby niczego nie przegapić. I oczywiście nie zapomnijcie o jutrzejszej premierze serii Czerń i Biel w Disney XD!


Obrazek autorstwa Hikomikosa
Komentarze [109]