Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Serwis Pokemon Valhalla rozdaje legendarne kody na Pokemony!

| 14.02.2018 16:50:37
Dzięki Dystrybutorowi Nintendo Polska, mamy dla was do rozdania kilkadziesiąt kodów na Legendarne Pokemony dostępne w Lutym 2018 roku!

[Obrazek: gQUVkVf.png]

Jeśli jeszcze nie załapaliście się na swojego legendarnego stworka, to macie taką szansę! Wystarczy wypełnić naszą specjalną ankietę! Kody w najbliższym czasie będą wysłane do wylosowanych uczestników (jeśli będzie ich więcej niż mamy kodów)!

Zapraszamy!
Komentarze [4]

Sun & Moon Ultra Prism już w sklepach!

| 02.02.2018 20:15:59
Moi drodzy, od dzisiaj w sklepach dostępne jest nowe rozszerzenie do karcianki Pokemon - Sun&Moon Ultra Prism!

[Obrazek: TiHCE5m.png]

SUN & MOON—ULTRA PRISM wnosi do gry ponad 150 nowych kart, w tym pięć Ultra Beasts, 18 debiutujących kart full-art oraz sześć najnowszych kart Prism Star. Te karty Pokémon i Trainer o wielkiej mocy, jeśli efektywnie rozgrywane, mogą doprowadzić do dramatycznej zmiany układu sił w danej rozgrywce. Z racji ich mocy wpływania na przebieg gry, gracz może wyłożyć tylko jedną kartę Prism Star o określonej nazwie (w odróżnieniu od zwyczajowych czterech).

Film promocyjny można zobaczyć poniżej!

Komentarze [0]

Magazyn Trainer - numer 6

| 27.01.2018 14:11:06
Zapraszam wszystkich serdecznie do pobrania dzisiejszego, świeżego, właśnie wydanego, SZÓSTEGO numeru magazynu Trainer!
Trainer jest darmowym magazynem pisanym od fanów - dla fanów!

[Obrazek: Wyq0CDa.png]

W SZÓSTYM NUMERZE ZNAJDZIECIE:
- Recenzja jubileuszowego filmu Pokemon - Złap je wszystkie!
- Najgorsze rzeczy w Aloli
- Najlepsze rzeczy w Pokemonach!
- Moja przygoda z Pokemonami

Najświeższy numer i wszystkie poprzednie pobierzecie ZA DARMO z tego adresu: http://pokemon.waw.pl/trainer/

Przypominam, że magazyn dostępny jest również na wasze komórki z systemem Android! Najnowszy numer jest do pobrania za darmo z tego adresu: https://play.google.com/store/books/deta...FIDwAAQBAJ

Przypominam również, że mamy specjalną grupę na facebooku w której możecie zgłosić swój artykuł, albo porozmawiać z nami na temat aktualnego wydania! Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/magazyntrainer/

Zapraszam!!!
Komentarze [13]

Panel - Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?

| 25.01.2018 16:56:41
Moi drodzy, zapraszam na dzisiejszy livestream z pokazem i panelem "Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?"

[Obrazek: pnfseG5.png]

Podróbki kart Pokemon są z nami od samego początku, odkąd można było kupić pierwsze boostery i pierwsze zestawy talii do gry. Dostępne na bazarach, w sklepach, na targowiskach, a potem (i dzisiaj głównie) w internecie, są plagą, która nie dość, że jest nielegalna to jeszcze psuje cały rynek zniechęcając potencjalnych młodych graczy.
No dobrze, wiemy już, że podróbki kart Pokemon są złe, ale jak ustrzec się przed ich zakupem? W jaki sposób odróżnić podróbkę od karty legalnej? Na co zwracać uwagę podczas zakupu kart Pokemon na Allegro? Postaram się wam wyjaśnić w tym artykule, zapraszam do SPECJALNEGO LIVESTREAMU W CZWARTEK O GODZINIE 19:00 na kanale: https://www.twitch.tv/vulpister w którym pokażę jak wyglądają podróbki (zrobimy live unboxing) i odpowiem na wasze pytania!
Na audycji będą do wygrania zestawy ORYGINALNYCH i LEGALNYCH kart Pokemon! Więc warto wbić, można się czegoś nauczyć i jeszcze dodatkowo coś wygrać!

Zapraszam dzisiaj (czwartek) na 19:00!
Komentarze [0]

Co miesiąc nowa legenda za darmo w Pokemon US/UM!

| 18.01.2018 19:19:52
[Obrazek: xfYQOon.png]

Zapowiedziano właśnie comiesięczny event z dystrybucją legendarnych Pokemonów! Co miesiąc jedna z dwóch legend może być wasza w grze Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon.Więcej informacji na oficjalnej stronie eventu!
Komentarze [210]

Utra Sun i Ultra Moon już niedługo w PTCG!

| 14.12.2017 19:48:04
Firma Pokémon Company International zapowiedziała dzisiaj, na dzień 2 lutego 2018, brytyjską premierę nowego rozszerzenia Gry karcianej Sun & Moon—Ultra Prism.

[Obrazek: TiHCE5m.png]

Nawiązując do narracji niedawno wprowadzonych na rynek gier wideo, Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon, najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon TCG dotyczy alternatywnej wersji Sinnoh - jednego z równoległych odmiennych regionów, do których gracze mogą dotrzeć podróżując przez Ultra Wormhole.

Konsekwencją wprowadzenia kart Prism Star do Sun & Moon—Ultra Prism w grze karcianej Pokémon TCG będzie nowa strategia prowadzenia rozgrywki. Te karty Pokémon i Trainer o wielkiej mocy, jeśli efektywnie rozgrywane, mogą doprowadzić do dramatycznej zmiany układu sił w danej rozgrywce. Z racji ich mocy wpływania na przebieg gry, gracz może wyłożyć tylko jedną kartę Prism Star o określonej nazwie (w odróżnieniu od zwyczajowych czterech).

Rozszerzenie Sun & Moon—Ultra Prism będzie zawierało ponad 150 kart, w tym:
  • 6 kart Prism Star
  • 5 Ultra Beasts
  • 18 kart full-art

Zestawy Booster będą zawierały standardowo 10 kart wybranych z rozszerzenia, w tym co najmniej 1 rzadką lub ultra rzadką i dodatkowo podstawową kartę Energii.

Więcej informacji na temat rozszerzenia Sun & Moon—Ultra Prism można znaleźć na tej stronie.
Komentarze [0]

Pokemon Crystal - Virtual Console

| 14.12.2017 17:05:15
Już 26 stycznia Pokemon Crystal, będzie dostępny do kupienia w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

- cena taka sama, jak dla wersji Gold i Silver - 40 zł

- będzie możliwość spotkania Celebi (prawdopodobnie za pośrednictwem kodu)Box art:
https://i.imgur.com/FQu7Csy.jpg

Już wiem jaką grę kupię na swoje urodziny, to znaczy dzień przed :P
Komentarze [13]