Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Valhalla + LootQuest.pl

| 02.06.2018 14:20:24
Moi drodzy! Z radością informuję, że serwis Pokemon Valhalla nawiązał współpracę ze sklepem LootQuest oraz lokalem dla graczy w gdyni - LiveQuest!

[Obrazek: ykw0FpR.png]


Współpraca nie tylko pozwoli nam na wykonanie recenzji najnowszego dodatku karcianki PTCG - Forbidden Light, ale będzie też pełna korzyści dla was!

Na samym starcie sklep LootQuest przygotował dla was RABAT 5% na zakup produktów Pokemon (czyli karty, albumy i zestawy z tego działu!) po wpisaniu przy zamówieniu kodu "Valhalla" (bez cudzysłowu). Ale spieszcie się! Rabat jest ważny tylko do końca czerwca! Nie dość, że ceny są bardzo konkurencyjne to jeszcze dostajecie zniżkę!

Oprócz tego w przyszłym tygodniu w środę o godzinie 19:00 odbędzie się livestream na naszym kanale na twitchu z otwarcia i wstępnej opinii i recenzji zestawu Prereleasowego dodatku Forbidden Light, którym do zdobycia będą przypinki i otwieracze sponsorowane przez LootQuest oraz karty Pokemon z serii Sun/Moon wzwyż! Ale to nie wszystko! Dla widzów live rozdawane będą również kody na ligowe karty w PTCG Online!

[Obrazek: nL467R4.png]

Zapraszamy serdecznie wszystkich do zabawy! Będzie można się obłowić w fajne fanty!

Dzięki temu, na naszej stronie już niedługo pojawią się nowe artykuły związane z karcianką PTCG, a zwłaszcza z nowym setem - Forbidden Light!
Komentarze [0]

Nowe gry Pokemon na konsolę Nintendo Switch!

| 30.05.2018 16:59:04
Moi drodzy! Dzisiaj zapowiedziano wydanie gry Pokemon Let's GO Pikachu i Pokemon Let's GO Eevee (listopad 2018) oraz grę Pokemon Quest (dostępna dziś) na konsolę Nintendo Switch.

[Obrazek: 3681bUr.png]

Dyskusja na temat nowych gier już trwa na naszym serwerze Discord. Poniżej krótki film z opisami i wstępną opinią na temat gier. Zapraszam do oglądania i dyskusji!

Jeśli film się nie uruchamia to zapraszam pod ten link

Oglądaj Nowe gry Pokemon na Nintendo Switch! od użytkownika vulpister na www.twitch.tv
Komentarze [0]

Premiera dodatku PTCG: S&M Zakazany świetlisty krąg!

| 04.05.2018 23:23:14
Drodzy gracze PTCG! Najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon TCG, Sun & Moon—Zakazany Świetlisty Krąg (oryginalne polskie tłumaczenie) jest już dostępne w sklepach na terenie Polski.

[Obrazek: OiaNOnS.png]

Intensywny blask emanujący z Ultra Necrozmy-GX zwabia do siebie inne Pokémony, w tym Lucario-GX, Greninja-GX, Zygarde-GX, Yveltal-GX, Volcanion Prism Star oraz Arceus Prism Star. Czy będą oni w stanie oprzeć się jego mocy?

Rozszerzenie Sun & Moon— Zakazany Świetlisty Krąg zawiera ponad 130 kart, w tym:
  • 5 nowych kart Prism Star
  • 8 Pokémon-GX
  • 6 Ultra Beasts
  • 15 kart Trainer
  • 2 karty Special EnergyW skład każdego zestawu Booster wchodzi 10 kart z rozszerzenia, w tym co najmniej 1 rzadko występująca oraz 1 podstawowa karta Energii.

W nowym rozszerzeniu znajdują się też dwie karty tematyczne.
Talia Tropical Takedown zawiera Alolan Exeggutor, a w Twilight Rogue znajduje się Lycanroc. Więcej informacji dotyczących gry karcianej Pokémon TCG: Serii Sun & Moon oraz innych produktów znajduje się na stronie: Pokemon.co.uk/TCG.

Jak tylko uda nam się otrzymać lub kupić nowe karty - na pewno ich recenzję zobaczycie w serwisie Pokemon Valhalla!
Komentarze [8]

Kilka faktów o Pokemonach w Polsce!

| 03.05.2018 00:06:21
Witam wszystkich! Tu Hikomikos! Mamy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej dlatego postanowiłem zebrać polskie informacje ze świata Pokemon i zaprezentować je w przystępnym filmiku. Zapraszam serdecznie.
Komentarze [0]

Pokemon Valhalla x Warsaw Comic Con 2018

| 02.05.2018 15:37:41
W tym roku, ekipa serwisu Pokemon Valhalla, wraz z widzami naszych strimów i użytkownikami naszego serwera Discord spotkała się na Warszawskim Comic Conie w PTAK Warsaw Expo by odwiedzić stoiska z gadżetami i kartami Pokemon i zdać Wam relację!

[Obrazek: 1LgbpxU.png]

Nasz film z tego spotkania dostępny jest poniżej!Jeśli wolicie zdjęcia gadżetów - nasza galeria jest dostępna po kliknięciu w ten link!
Komentarze [0]

Serwis Pokemon Valhalla rozdaje legendarne kody na Pokemony!

| 14.02.2018 16:50:37
Dzięki Dystrybutorowi Nintendo Polska, mamy dla was do rozdania kilkadziesiąt kodów na Legendarne Pokemony dostępne w Lutym 2018 roku!

[Obrazek: gQUVkVf.png]

Jeśli jeszcze nie załapaliście się na swojego legendarnego stworka, to macie taką szansę! Wystarczy wypełnić naszą specjalną ankietę! Kody w najbliższym czasie będą wysłane do wylosowanych uczestników (jeśli będzie ich więcej niż mamy kodów)!

Zapraszamy!
Komentarze [4]

Sun & Moon Ultra Prism już w sklepach!

| 02.02.2018 20:15:59
Moi drodzy, od dzisiaj w sklepach dostępne jest nowe rozszerzenie do karcianki Pokemon - Sun&Moon Ultra Prism!

[Obrazek: TiHCE5m.png]

SUN & MOON—ULTRA PRISM wnosi do gry ponad 150 nowych kart, w tym pięć Ultra Beasts, 18 debiutujących kart full-art oraz sześć najnowszych kart Prism Star. Te karty Pokémon i Trainer o wielkiej mocy, jeśli efektywnie rozgrywane, mogą doprowadzić do dramatycznej zmiany układu sił w danej rozgrywce. Z racji ich mocy wpływania na przebieg gry, gracz może wyłożyć tylko jedną kartę Prism Star o określonej nazwie (w odróżnieniu od zwyczajowych czterech).

Film promocyjny można zobaczyć poniżej!

Komentarze [0]