Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zwiastun

| 02.02.2012 17:57:01
Po dzisiejszej emisji 65 odcinka Pokemon: Best Wishes w japońskim TV-Tokyo został zaprezentowany zwiastun najbliższego odcinka: Afro de GO! Buffron wa NO!!, który zostanie wyemitowany 16 lutego.


Pokemon Best Wishes: odcinek 66 - zwiastun
Afro de GO! Buffron wa NO!!
アフロでGO!バッフロンはNO!!
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [9]

Letnia skórka, letni konkurs, letni nabór

| 01.02.2012 18:00:45
Na Pokemon Valhalli zawitało lato! Tak jak w grach Black i White rozpoczęła się dzisiaj nowa pora roku, tak też i my postanowiliśmy zmienić kolorystykę na trochę bardziej wakacyjną, co może bardzo pomóc w przetrwaniu nadchodzących mrozów. Chcieliśmy Wam też wraz z początkiem tego miesiąca udostępnić nasz nowy Pokedex, jednak niestety nie udało nam się tego osiągnąć. Zamiast tego chielibiśmy Wam dać szansę wzięcia udziału w specjalnym konkursie, w którym możecie wygrać specjalnego potężnego Cherrima w niespotykanych kolorach do Waszych gier Black i White! Zasady naszej zabawy są dość proste: poniżej macie 10 pytań i każdy z Was może wybrać tylko jedno z nich, na które chcecie odpowiedzieć. Kto pierwszy odpowie na dane pytanie, ten wygrywa. Swoje odpowiedzi wysyłajcie poprzez prywatną wiadomość po zalogowaniu się na naszym forum - jako odbiorcę wpiszcie Daru, jako temat Letni konkurs Pokemon Valhalli, a w treści numer wybranego pytania i odpowiedź na nie. Nagrody w konkursie ufundował Gonzo, który od dzisiaj jest nowym moderatorem globalnym na naszym forum.

[Obrazek: shiny_cherrim.png]

  1. Które Pokemony zmieniają swój wygląd z każdą porą?
  2. Który Pokemon zmienia swój typ i wygląd w zależnosci od pogody?
  3. Który Pokemon rozkwita, gdy świeci słońce?
  4. Który legendarny Pokemon może wywoływać upały?
  5. Które Pokemony inne niż powyższy mogą wywoływać upały?
  6. Jakiego typu jest ruch Słoneczny Dzień (Sunny Day)?
  7. Która Jagoda (Berry) służy tylko do leczenia oparzeń w grach Gold, Silver i Crystal?
  8. Który atak jest najsilniejszym ruchem typu ognistego?
  9. Która umiejętność (ability) sprawia, że szybkość Pokemona wzrasta, gdy słońce świeci?
  10. Jak atak Słoneczny Promień (SolarBeam) działa, gdy pada intensywny deszcz?
Niestety parę dni temu o rezygnacji z funkcji administratora zrezygnowała rubin, której chciałbym gorąco podziekować za jej pracę na rzecz forum i strony. W związku z jej odejściem i awansem Gonza postanowiłem o reorganizacji moderacji naszego forum i przeprowadzeniu nowego otwartego naboru do ekipy Pokemon Valhalli. Więcej na ten temat przeczytacie w specjalnym wątku na naszym forum.

Postaramy się włączyć Pokedex już w przeciągu najbliższych dni. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, zgłaszania się w naborze i regularnego sprawdzania nowości na łamach Pokemon Valhalli.
Komentarze [17]

Arceus w Dream World

| 01.02.2012 11:05:53
Już dziś, w godzinach popołudniowych, każdy miłośnik gier B&W będzie mógł dołączyć do swego składu potężnego Arceusa - zwycięzcę głosowania na ulubionego stworka na stronie Pokemon Global Link. To właśnie on okazał się być najbardziej oczekiwanym Pokemonem w Dream World. Jest na poziomie 100, pozbawiony jednak ukrytych umiejętności czy też specjalnych ruchów. O wszelkich szczegółach postaramy się jak najszybciej poinformować. Obok Poke-Stwórcy, na podium stanęły także Mudkip i Ditto. Pierwszą dziesiątkę możecie zobaczyć tutaj.

Od razu uspokajam - nie ma się co spieszyć. Dystrybucja zakończy się dopiero w maju bieżącego roku :)

Hasło do odblokowania Arceusa w zakładce Promotions na stronie PGL: ARCEUSVOTE


[Obrazek: arceus-ow.png]
Komentarze [9]

Czterdziesty tom Pokemon Adventures

| 30.01.2012 21:53:17
Został zapowiedziany czterdziesty tom mangi Pokemon Adventures. Swoją premierę w Japonii będzie miał pod koniec maja (dokładna data w chwili obecnej nie jest znana)

Tom poświęcony jest przygodzie Platinum Berlitz, która kontynuuje podróż badając zakątki Distortion World. Spotyka również parę swoich przyjaciół - Diamonda i Pearla, którzy szukają legendarnego Pokemona z regiony Sinnoh, by uchronić go od wrogiego zespołu Galactic.

Komentarze [7]

Pokémon BW: Rival Destinies

| 29.01.2012 11:59:21
Po ponad miesięcznej przerwie w emisji Pokemonów na amerykańskim Cartoon Newtwork, nowa ramówka ujawnia, że anime wraca na ekrany telewizorów od dnia 18 lutego. Będzie to piętnasty sezon nazwany "Pokémon Black & White: Rival Destinies".

Seria ta posiada odcinki, które są obecnie emitowane w Japonii, gdzie Ash kontynuuje swoją podróż po regionie Unova wraz z Iris i Cilanem. Pierwszy epizod (jap. The Gym Leader is a Charisma Model! Kamiture Appears!!) rozgrywa się w Nimbasa City i poznajemy tamtejszą liderkę - Elesę.

Komentarze [16]

My Little Pony i Pokemony w McDonald’s (wyłączając Polskę)

| 28.01.2012 22:53:02
Sieć restauracji McDonald's do swoich lokali w Europie (i nie tylko) wprowadza serię zabawek dołączanych do zestawów HappyMeal z serii "My Little Pony & Pokemon". O ile promocje z Kieszonkowymi Stworkami pojawiały się wcześniej w krajach Europy Zachodniej, to u naszych południowych i wschodnich sąsiadów jest to absolutna nowość. W chwili obecnej nie ma informacji czy promocja będzie również w Polsce. W Naszym kraju obecnie sieć promuje film animowany firmy DreamWorks, Kot w Butach. Zabawki dostępne są między innymi w lokalach we Włoszech, Hiszpanii, Norwegii, Rosji, Szwecji, Czechach, Francji (tu: Jewelpet & Pokemon).


Promocja w większości krajów już się rozpoczęła lub jest dostępna od 27 stycznia do wyczerpania zapasów. Przy zakupie zestawu HappyMeal mamy możliwość wyboru jednej z czterech (w niektórych krajach z sześciu) zabawek z serii Pokemon; Pikachu, Snivy, Tepig, Oshawott (+ Reshiram, Zekrom). Do kompletu jest dołączana również karta Pokemon Trading Card Game.


McDonald's Pokémon & My Little Pony - reklama
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [41]

Czerń i Biel w lutym na Disney XD

| 28.01.2012 17:41:29
Jak podaje oficjalny kanał YT Disney XD, w lutym nowe odcinki Pokemon: Czerń i Biel zostaną wyemitowane w dniach od 1 do 10 lutego oraz od 23 do 28 lutego o stałych porach (8:05 i 16:55). Z kolei 11 lutego czeka nas maraton nowych odcinków o 7:10, 7:35, 9:50, 10:15, 10:40, 11:05, 11:30 i 11:55.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSgEuQh-X9imIvnm6C4ud1...K5noVADM0c]
Komentarze [12]