Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Dragon Selection w Japonii

| 26.01.2012 14:49:42
Już od jutra (27 stycznia) w japońskich Centrach Pokemon będzie można nabyć gadżety z serii "Dragon Selection".

Wśród nich zdecydowanie przoduje Rayquaza - widnieje na T-shircie z kolekcji (rozmiary 130/150) , gumkach do ścierania, ołówkach. Nie zabrakło również innych Pokemonów-smoków. W towarzystwie legendarnej Rayquazy pojawiają się też między innymi Salamence, Dragonite, Haxorus, Druddigon.

W skład "Dragon Selection" wchodzą rzeczy takie jak torba, plecak, portfel, materiały piśmienne, zegarki, pokrowce i inne.
[Obrazek: dragons.png]
Komentarze [3]

Dystrybucja Mewtwo

| 25.01.2012 23:02:55
[Obrazek: wifi.png]
Od 12 lutego posiadacze amerykańskiej gry Pokemon Black bądź Pokemon White za pośrednictwem Nintendo Wi-Fi Connection będą mieli możliwość uzyskania legendarnego Pokemona, jakim jest Mewtwo.

Jest ten sam kieszonkowy potwór, który został wydany rok temu (26 września - 31 października) na japońskie wersje gier. Informację o tym wydarzeniu podała oficjalna strona Pokemon, na której można znaleźć tapety z tym Pokemonem oraz dowiedzieć się więcej o historii występów Mewtwo w grach, filmach i odcinkach specjalnych. Na podanej stronie można obejrzeć 42-minutowy odcinek specjalny "Mastermind of Mirage Pokemon".

[Obrazek: mewtwo.png]

Okazją do dystrybucji tego Pokemona jest zbliżająca się premiera rozszerzenia karcianki Pokemon Trading Card: Pokemon: Black & White - Next Destinies (angielska data wydania - 8 lutego 2012), w którym znajduje się między innymi karta Mewtwo-EX.


Mewtwo
Trzymany przedmiot: King's Rock
Pokeball: Cherish Ball
Zdolność: Pressure
Level: 70

Ataki
 1. Psystrike
 2. Shadow Ball
 3. Aura Sphere
 4. Electro Ball

Kody do Pokemon Super Rumble

Dodatkowo, posiadacze europejskiej i australijskiej wersji gry Pokemon Super Rumble na konsolę Nintendo 3DS zostali obdarowani kodami przez oficjalną stronę produktu.

KodPokemonAttack ALokacja
80477639[Obrazek: 497.gif]
Serperior
Leaf Blade1-1 Trailhead Field
63069222[Obrazek: 500.gif]
Emboar
Heat Crash1-3 Echo Valley
37919675[Obrazek: 503.gif]
Samurott
Aqua Tail1-2 Seabreeze Trail
80848937[Obrazek: 501.gif]
Oshawott
Razor Shell2-4 Shimmering Lake
74628687[Obrazek: 531.gif]
Audino
Secret Power2-1 Sun-Dappled Bank
36819208[Obrazek: 483.gif]
Dialga
Iron Tail1-4 Warrior Plaza
Komentarze [3]

Pokemonowy status na Allegro - 22.01.12

| 22.01.2012 20:36:20
Witam wszystkich. W newsie spróbuję przybliżyć wam to, co się aktualnie dzieje na naszym serwisie aukcyjnym.
Zacznijmy od kart... Nie brak ich. Całe cztery strony.
Od drugiej strony (Czyli stąd) możemy dostrzec wiele aukcji od złotówki pojedynczych kart. Są w nich różne promo, rarki, holo i wiele innych, ciekawych, grywalnych rzeczy!
Ponadto, jeśli komuś brakuje energii, może je nabyć tutaj. Licytacja 178 kart energii od jednej złotówki!

3DSy są... W średniej cenie. Dla czytających tego newsa - Jest licytacja, która kończy się za ok. 3 godziny. Tutaj możemy kupić go za ok. 2/3 ceny widywanej na allegro! Przynajmniej póki co.
Inne licytacje - Ta i ta - dają nam odpowiednio 1 i 3 dni na kupno własnej konsoli. Póki co ceny oscylują w granicach 300 złotych.

Za 550 zł możemy mieć pewność na konsolę - W tym miejscu.

Gry wydają się mieć niewiele ciekawego. Jedynie ten Heart Gold za 75 złotych przykuwa uwagę. Posiadacze 3DSa ponadto mogą dostać Super Rumble Blasta tutaj.

A jutro... jeśli znajdę czas, spróbuję omówić resztę konsol. Tyle ode mnie. Udanych zakupów. I przepraszam za brak screenów.
Komentarze [12]

Japoński Rayquaza!

| 20.01.2012 19:25:53
Posiadacze japońskiej wersji gry Pokemon Black/White z okazji 15-lecia Pokemonów od 10 do 27 lutego mogą pobrać (za pośrednictwem Pokemon Center) specjalnego Rayquazę na 100 poziomie! Posiada on ataki:
 • Extremespeed
 • Hyper Beam
 • Dragon Pulse
 • V-Create - ruch ten zadaje bardzo mocne obrażenia, a dodatkowo obniża obronę, obronę specjalną i prędkość użytkownika. Dotychczas jedynym Pokemonem, który znał ten atak był Victini
Oraz posiada umiejętność znaną już z Pokemon Ruby/Sapphire - Air Lock (zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają). Tradycyjnie, jak to eventowy Pokemon - jest umieszczony w Cherish Ballu, a jego pierwszy posiadacz był mężczyzną o imieniu せんきょ,

Dystrybucja Rayquazy wiąże się z faktem wygrania przez niego specjalnej ankiety na najlepszego Pokemona z okładki na japońskiej stronie Pokemon. Tuż za nim uplasował się Pikachu (z Pokemon Yellow), a na trzecim miejscu na podium znalazł się Reshiram (Pokemon Black). Ostatnie, piętnaste miejsce zajął Venusaur znany z pudełka gry Pokemon Green.

Najlepszy Pokemon z okładki - wyniki

1. Rayquaza
Pokemon Emerald
2. Pikachu
Pokemon Yellow
3. Reshiram
Pokemon Black
4. Giratina
Pokemon Platinum
5. Suicune
Pokemon Crystal
6. Groudon
Pokemon Ruby
7. Charizard
Pokemon Red
8. Zekrom
Pokemon White
9. Kyorge
Pokemon Sapphire
10. Lugia
Pokemon Silver
11. Dialga
Pokemon Diamond
12. Ho-oh
Pokemon Gold
13. Palkia
Pokemon Pearl
14. Blastoise
Pokemon Blue
15. Venusaur
Pokemon Green
Komentarze [14]

Nowy trailer z Nobunaga's Ambition

| 19.01.2012 11:41:56
[Obrazek: nobu.png]
Odbyła się specjalna konferencja on-line poświęcona nowej grze - Pokemon + Nobunaga's Ambition. Nie ujawniła ona niestety zbyt wiele nowych informacji - ale ukazano drugi oficjalny gameplay z gry (możecie obejrzeć poniżej), który potwierdza, że podczas walki Pokemony będą mogły tworzyć skróty, w celu przemieszczenia się szybciej do przeciwnika. Niektóre ataki - takie jak np. piorun Pikachu, będzie uderzał w kilku przeciwników na raz będących w zasięgu umięjętności. Przybliżono również sylwetki wojowników Bushou. Na przykładzie Oshawotta, można zaobserwować jak będzie wyglądał system ewolucji.


Dodatkowo, do japońskiej wersji gry będzie dołączona karta, na której widnieje shiny Rayquaza.


źródło & trailer: Serebii.net
Komentarze [15]

Next Destinies - Reshiram-EX i Zekrom-EX; Gardevoir, Shiftry

| 17.01.2012 22:48:21
Kolejne nowe karty z nadchodzącej serii Next Destinies zostały ujawnione. Do legend takich jak Mewtwo, Reshiram, Zekrom, Regigigas dołącza Gardevoir i Shiftry.
[Obrazek: nd57.jpg] [Obrazek: nd72.jpg] [Obrazek: nd91.jpg]

Angielska reklama ujawnia również Reshirama-EX i Zekroma-EX, które nie zostały wydane w Japonii - oznacza to, że Kyorge-EX i Groudon-EX bedą wykluczeni z zestawu. Całość będzie zawierać co najmniej 99 kart a pierwsze zestawy trafią do sklepów w Ameryce 8 lutego.


[Obrazek: ndp.jpg]

Komentarze [7]

Screeny z Nobunaga's Ambition, zapowiedź nowego filmu

| 13.01.2012 16:39:43
Oficjalna strona Pokemon + Nobunaga's Ambition została zaktualizowana o nowe informacje dotyczące gry, a także o pierwsze screeny dobrej jakości.

Nowe informacje dot. gry:
 • Gra z tej serii wprowadza tryb 6vs6, w którym każdy przywódca może użyc jednego pokemona. Zabicie wszystkich Pokemonów przeciwnika/ów oraz „podjęcie wszystkich flag” to jedyna metoda do zwycięstwa!
 • Do pokonania w grze jest 17 przywódców w całkowicie nowym regionie – Ranse
 • Gdy oponent zostanie pokonany, może on Nas wesprzeć – każdy z przywódców posiada zdolności, dzięki którym Nasza siła zostanie zwiększona, szybciej będziemy się poruszać lub po prostu – mieć więcej punktów życia
 • Będziemy mieć możliwość walki z przyjaciółmi za pomocą WiFi
 • Na stronie, możemy także w "głównym" pasku ujrzeć przywódców wraz z ich Pokemonami.

ScreenyZapowiedź filmu 15


CoroCoro obiecuje, że w następnym numerze, który zostanie wydany 15 lutego, zostanie ujawnionych więcej informacji dot. gry Pokemon + Nobunaga's Ambition jak i o filmie 15 (Kyurem VS Sacred Swordsmen), którego premiera w Japonii w lipcu. Zapowiedziano, że pojawi się w nim legendarny Pokemon - prawdopodobnie jest nim Keldeo.
Komentarze [6]