Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dwie reklamy Pokémon + Nobunaga's Ambition

| 17.02.2012 19:35:35
Japoński kanał Pokemon Company na YouTube opublikował dwie nowe reklamy nadchodzącej gry Pokémon + Nobunaga's Ambition - jedna 16 sekundowa, druga - 30.

Na wstępie w obu filmikach pojawia się Shiny Rayquaza - jej karta będzie dodawana do gry, można snuć przypuszczenia, że pojawi się również w fabule. Oba prezentują gameplay Nobunaga's Ambition, a w tym dłuższym ukazana została po raz pierwszy Kunoichi (należy do Wojowników Bashou) wraz ze swoim Pokemonem Scraggym. Dodatkowo, zauważyć można całkowicie nowe artworki znanych już nam Pokemonów. Japońska premiera gry wyznaczona jest na 17 marca.
Reklama: Pokémon + Nobunaga's Ambition (15 sekund)
『ポケモン+ノブナガの野望』CM(15秒)
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Reklama: Pokémon + Nobunaga's Ambition (30 sekund)
『ポケモン+(プラス)ノブナガの野望』CM(30秒)
Nie działa? Obejrzyj na YouTubeKomentarze [6]

Oficjalne artworki Keldeo

| 15.02.2012 19:48:24
Do sieci trafiły oficjalne artworki Keldeo, Pokemona, który został (oficjalnie) ujawniony w nowym numerze CoroCoro. Obrazki autorstwa Kena Sugimoriego są związane z promocją nadchodzącego filmu Kyurem VS The Sacred Swordsman: Keldeo, którego premiera przewidziana jest na 14 lipca w Japonii.

Komentarze [19]

Super Pokemon Rumble - kody na Garchompa i Zoroarka

| 15.02.2012 19:30:17
Dla europejskiej i australijskiej wersji gry Super Pokemon Rumble oficjalna strona ujawniła dwa nowe tajne kody na odblokowanie Garchompa i Zoroarka.

GarchompZoroark
1027974161501893
Komentarze [1]

Pokémon + Nobunaga's Ambition - funkcja WiFi w grze

| 15.02.2012 18:58:55
Oficjalna japońska strona gry Pokémon + Nobunaga's Ambition została zaktualizowana o informacje, które pojawiły się w tym tygodniu w magazynie CoroCoro. Za pośrednictwem Nintendo Wi-Fi Connection będziemy mogli pobrać specjalne epizody opowiadające historie Wojowników Bashou. Do chwili obecnej znane są dwie historie - pierwsza to początek przyjaźni Motonara i Motochiki (モトナリ・モトチカが仲間になるイベントが発生!!), którzy staną Nam na drodze w głównym wątku gry. Druga to historia wędrówki Kabuki (流浪のかぶき者、ケイジのストーリー). Dystrybucja pierwszego epizodu będzie nieograniczona, a drugiego przypada okres od 24 marca do 13 kwietnia.

[Obrazek: plus1.jpg] [Obrazek: plus2.jpg]

Dodatkowo zostało potwierdzone, że w grze naszym starterem będzie Eevee, który będzie mógł (prawdopodobnie) ewoluować w każdą formę. Strona także podaje nowe informacje na temat liderów Bashou:
  • W zespole Yukimury będzie Tepig
  • Partnerem Ayagozeny jest Cubchoo
  • Ginchiyo w swoim zespole będzie mieć Luxio
  • Muneshige tworzy zespół ze Staravią
  • Yoshimoto posiada Pineco
  • Bastiodon należy do Kabuki
Komentarze [8]

Pokemony zawitały do McDonald's! Pierwsze wrażenia.

| 12.02.2012 23:34:21
Chociaż pokemonowa promocja w McDonald's zaczęła się niespełna dwa dni temu, figurki Tepiga, Pikachu i Reshirama trafiły już do rąk wielu użytkowników naszej strony. Zabawki są dość dokładnym odzwierciedleniem stworków, każda z nich posiada również dodatkową funkcję:

- Pikachu - świecące policzki
- Snivy - ruchoma głowa podczas "chodu"
- Oshawott - kiwające się ciało (niczym piesek z kiwającą główką)
- Tepig - świecący ogonek
- Reshiram i Zekrom - ruchome kończyny

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia poke-zabawek:

[Obrazek: scaled.php?server=42&filename=dsc08191s.jpg&res=medium][Obrazek: scaled.php?server=717&filename=dsc08189f.jpg&res=medium][Obrazek: scaled.php?server=43&filename=dsc08193zf.jpg&res=medium]

Zapraszam też na wideorelację z rozpakowywania zestawów Happy Meal, "wyprodukowaną" przez naszego kolegę z redakcji:

Część 1
Część 2
Część 3

A już od 24. lutego do zdobycia pozostałe trzy figurki. Złapcie je wszystkie!
Komentarze [2]

Czwarty Muszkieter w Coro-Coro!

| 12.02.2012 02:28:12
Na okładce magazynu Coro-Coro widać sylwetkę do tej pory niewydanego Pokemona, który został odkryty w kodzie gry - Keldeo. (numer 647)


Keldeo jest Pokemonem wodno-walczącym i do chwili obecnej, w grach Pokemon Black/White nie można go zdobyć. W numerze podano oficjalnie, że wystąpi on w filmie 15: Kyurem VS Sacred Swordsman: Keldeo obok Cobaliona, Terrakiona i Viriziona. Te cztery Pokemony obejmują czterech legendarnych muszkieterów.
źródło: serebii.net
Komentarze [15]

Dystrybucja Mewtwo rozpoczęta!

| 11.02.2012 11:41:20
Tak, tak, nie mylicie się! Event można pobierać na dzień przed jego faktyczną premierą. Potrwa on do 26 lutego lub do 6 marca, tak więc czasu jest niewiele. Już teraz chwyćcie za swoje DSy i zassijcie Mewtwo na Wasze kardridże!


Mewtwo jest rozdawany z okazji pierwszej rocznicy wydania gier Black i White poza Japonią i posiada Premier Ribbon oraz atak, którego normalnie nie może się nauczyć - Electro Ball.

Promocja dotyczy posiadaczy angielskiej wersji językowej gry (niezależnie od jej regionu pochodzenia).
Komentarze [17]