Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Sequel V Generacji gier! Black 2 i White 2 ujawnione!

| 26.02.2012 02:02:57
W dzisiejszym Pokemon Smash zostały ujawnione dwie nowe gry piątej generacji - Pokemon Black 2 i Pokemon White 2. Ich głowną legendą będzie Kyurem w dwóch nowych, odmiennych formach! ZOBACZ JE SAM!
 
Gra zostanie wydana na DSa, w Japonii premiera będzie miała miejsce w czerwcu 2012.

Junichi Masuda na swoim Twitterze ujawnił nazwy nowych form Kyurema! Będą się one nazywać po prostu Czarny Kyurem (ブラックキュレム) i Biały Kyurem (ホワイトキュレム).

Co ciekawe, teraz to White jest ogniste, a Black elektryczne, czyżby Reshiram i Zekrom wpasowywali się w swoje kolory? Swoje spekulacje możecie pisać pod newsem.
[Obrazek: 1HeWp.png]
Oficjalna amerykańska strona Pokemon już zamieściła informacje o grach, może to oznaczać, że premiera światowa będzie niedługo po japońskiej!

Screen wykonany przez Rubin:
[Obrazek: scaled.php?server=826&filename=kyur.jpg&res=medium]
Screen wykonany przeze mnie:
[Obrazek: scaled.php?server=840&filename=beztytuuo...res=medium]
Komentarze [66]

Bilety na film 15 od 14 kwietnia

| 24.02.2012 19:06:21
Od 14 kwietnia 2012 na japońskiej stronie Cinema City będzie można zamówić bilety na premierowy pokaz piętnastego filmu Pokemon Best Wishes: Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo (劇場版ポケットモンスター ベストウィッシュ「キュレムVS聖剣士」)


Ceny biletów są następujące: bilet normalny 1300円 (jenów), bilet ulgowy 800円, bilet rodzinny (rodzic + dziecko) 2000円. Sama premiera filmu odbędzie się 14 lipca, a będzie on poświęcony czterem legendarnym muszkieterom Pokemon - Cobalionowi, Terrakionowi, Virizionowi oraz niedawno ujawnionemu Keldeo, które stoczą bój z jednym z przedstawicieli Tao Trio - Kyuremem.
Komentarze [7]

Przypomnienie: Od dziś druga część zabawek w McDonald's

| 24.02.2012 18:18:24
Od dzisiaj w sieci McDonald's rozpoczyna się druga część promocji Pokemon w zestawach Happy Meal. Do 8 marca możemy zdobyć:
  • Snivy
  • Oshawotta
  • Zekroma
Do każdej zabawki dołączona jest karta PTCG spośród dwunastu dostępnych. (lista dostępnych kart)

[Obrazek: donald.png]

Materiały z HappyStudio.com

HappyStudio oferuje nam do pobrania cztery tapety z Pokemonami na pulpit oraz taką samą ilość łamigłówek: labirynt, przerysowywanka, dwie kolorowanki. Kliknij aby powiększyć.

Komentarze [23]

Pokemonowe wieści z Nintendo Direct!

| 23.02.2012 17:57:55
[Obrazek: scaled.php?server=829&filename=nintedo.png&res=medium]

Wczoraj odbyła się konferencja Nintendo Direct. Obok informacji na temat premier na 3DSa, było także kilka informacji na temat Pokemon + Nobunaga's Ambition. Najważniejszą z nich jest to, że istnieje możliwość zlokalizowania gry w Europie! Cytując screen z konferencji: "European plans are to be confirmed". Bądźmy dobrej myśli!
Komentarze [9]

Zwiastun 68 odcinka BW

| 23.02.2012 17:25:25
Po dzisiejszej emisji odcinka w Japonii pojawił się zwiastun 68 odcinka sezonu BW: Fukiyose Gym! VS Fūro Kūchū Kessen!! (フキヨセジム!VSフウロ空中決戦!!). Zostanie on wyemitowany 1 marca na antenie TV-Tokyo.

Komentarze [4]

Nowa gra Pokemon nadchodzi?

| 20.02.2012 14:28:47
[Obrazek: pokemon_center_logo.gif]
W sobotę w tokijskim Pokemon Center naczelnik firmy GameFreak, Junichi Masuda rozdawał swoje autografy i udzielał wywiadów. Jeden z fanów zapytał go: "Czy może nam pan zdradzić trochę informacji na temat sequela gier Black & White?". Odpowiedzią na te pytanie było "W chwili obecnej, nie mogę na ten temat się wypowiedzieć, lecz jedynie zachęcić do obejrzenia kolejnego odcinka Pokemon Smash".

Kilka godzin później, na swoim Twitterze umieścił wiadomość:
[Obrazek: tliter.jpg]
Proszę obejrzeć kolejny odcinek Pokemon Smash lub śledzić mojego Twittera

Emisja kolejnego programu Smash odbędzie się 26 lutego w Japonii - snuć można przypuszczenia, że zostanie oficjalnie zapowiedziany sequel Black&White - Pokemon Grey(?), a może remake Pokemon Ruby/Sapphire?

Komentarze [25]

Pokemon: Rival Destinies - opening!

| 18.02.2012 20:57:15
Dzisiejszego dnia w Ameryce został wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu Pokemon, chodzi oczywiście o " Rival Destinies". Do obejrzenia poniżej całkowicie nowy opening!


Tekst openingu


New adventure...
Another day...
One more challenge that comes out way
It's up to me and you...
You know what we've gotta do!!
We are together, now!
Friends forever, now!
Whatever comes our way, we won't run away!
Standing tall! One for all!
It's our destiny...
Pokemon!
Komentarze [34]