Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Shiny Rayquaza

| 02.03.2012 22:57:39
Od dnia 17 marca do 16 kwietnia posiadacze japońskich wersji gier Pokémon Black i Pokémon White będą mieli możliwość pobrania za pośrednictwem Wi-Fi lśniącej Rayquazy z okazji premiery gry Pokémon + Nobunaga's Ambition (17 marca).

Sam Pokémon jest na 70 poziomie i należy do Nobunagi (ノブナガ, ID: 03172) Jego umiejętnością jest Air Lock, która zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych na polu bitwy oraz dezaktywuje już działające. Posiada cztery ataki; Dragon Pulse, AncientPower, Outrage oraz Dragon Dance.


[Obrazek: ray1.png] [Obrazek: ray2.png]
Komentarze [14]

Lucario w Dream World! Kaczuszki na C-Gear!

| 01.03.2012 14:11:14
Od dziś, posiadacze europejskich i australijskich wersji gier Black and White mogą pobrać specjalnego Lucario za pomocą Pokemon Global Link.

Będzie on miał ukryte Ability - Justified oraz trudny do zdobycia atak: Bullet Punch. Pokemon jest na poziomie 10 i jest płci męskiej.
[Obrazek: scaled.php?server=546&filename=lucek.png&res=medium]
Hasło to: LUCAEUROGAMERNET

Promocja jest dostępna od godziny trzynastej, od dzisiaj do 24 maja 2012. Okazją do eventu są rozpoczynające się Video Games Championship '12
Hasło to: LUCAEUROGAMERNETDruga informacja, tym razem dla posiadaczy japońskich wersji BW, od dziś możecie się cieszyć c-gearową skórką z przesłodkimi Ducklettami. Promocja trwa do 27 kwietnia, data światowej dydtrybucji nie jest jeszcze znana.
[Obrazek: scaled.php?server=827&filename=ducklettc...res=medium]
Komentarze [18]

Nowy zwiastun 15. filmu!

| 01.03.2012 01:13:31
Dziś został pokazany nowy trailer 15. filmu Pokemon - キュレムVS聖剣士 ケルディオ Kyurem VS Seikenshi Keldeo (Kyurem VS Święty Szermierz Keldeo). Zwiastun jest podwójny - pojawia się w nim zapowiedź メロエッタのキラキラリサイタル Meloetta no Kira Kira Recital (Błyszczący Recital Maloetty). Filmik przedstawia obie nowe formy Kyurema w akcji, oraz pojawienie się Keldeo.


źródło: Filb.de

Dodatkowo, na oficjalnej stronie filmu 15 pojawił się kolejny trailer. Jest to nieco rozszerzona wersja tego powyżej z programu Oha Suta.

Komentarze [11]

Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!

| 29.02.2012 21:47:16
Okładka czterdziestego tomu Pokemon adventures - mangi bazującej na wydarzeniach z gier Pokemon została już ujawniona! Niestety jej ISBN nie jest jeszcze znany. Natomiast, sam tom zostanie wydany w maju, prawdopodobnie 11 maja.

[Obrazek: scaled.php?server=10&filename=53945223.png&res=medium]

W tej odsłonie mangi, możemy się spodziewać walk Platinum Berlitz w Battle Frontierze. Bohaterka chce się dowiedzieć od Frontier Brainsów na temat Distortion World, do którego wyruszyli Diamond i Pearl aby uratować legendarne Pokemony przed Charonem - mózgiem Zespołu Galactic. Ich celem jest także ocalenie ochroniarzy Platinum - Paka i Uji.
Komentarze [7]

Pokemon Black 2 i White 2 w Polsce już tej jesieni!

| 27.02.2012 13:39:43
Brytyjski oddział Nintendo, na swoim Twitterze umieścił mglistą, jednak satysfakcjonującą informację dotyczącą europejskiej premiery gier Black 2 i White 2. Kontynuacje gier piątej generacji pojawią się na półkach sklepów starego kontynentu już tej jesieni!
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=ninmag.png&res=medium]
Drugi raz w historii, data europejskiej premiery jest znana wcześniej niż amerykańskiej. Być może, samo wypuszczenie gry na rynek znów odbędzie się wcześniej niż w Ameryce, tak jak w przypadku Black and White.
Edit: Amerykańska premiera również będzie miała miejsce jesienią tego roku.

Na naszym forum, już powstał dział dla nadchodzących gier, w którym możecie się dzielić Waszymi przemyśleniami, oczekiwaniami i spekulacjami. Serdecznie zapraszamy do dyskusji w nim i do udziału w jego tworzeniu! >klik<


Komentarze [16]

Pokemon Trading Card Game - Next Destinies w Polsce!

| 26.02.2012 13:31:54
[Obrazek: 180px-Next_Destinies_logo.png]
Hej!
Jak wiecie, ostatnio został wydany najnowszy set karcinaki Pokemon - Next Destinies.
Set składa się ze 103 kart.

Ostatnio sklep internetowy ISA.PL zajmujący się sprzedażą kart Pokemon w Polsce sprowadził kilka nowych rzeczy właśnie z najnowszego setu Next Destinies.

Na stronie Isa.pl, możecie zamawiać:

- Boostery Pokemon Next Destinies (Zestawy Dodatkowe)
- Małe albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Duże albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Explosive Edge (Reshiram)
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Voltage Vortex (Zekrom)

Ceny wszystkich artykułów są podane na stronie.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jakie karty możecie trafić to zapraszam tutaj.

No to tyle!
Niech wam się trafią jak najlepsze karty!
Pozdrawiam,
MistrzTomix.
[Obrazek: p3237_big.jpg]
Komentarze [4]

Meloetta zadebiutuje w Pikachu Short

| 26.02.2012 12:43:04
[Obrazek: 648Meloetta.png]
W Pokemon Smash! nie tylko zapowiedziano nowe gry Pokemon Black/White 2 ale także pokazano już ostateczny plakat zapowiadający 15 film Pokemon Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo. Przedstawia on wiele różnych Pokemonów, które pojawią się w filmie na czele z Keldeo i nowymi formami Kyurema.

Na dole plakatu są informacje na temat nowego Pikachu Short. Będzie on zatytułowany: Meloetta's Glittering Recital (jap: メロエッタのキラキラリサイタル). Będzie to pierwszy występ melodycznego Pokemona jakim jest Meloetta, a u jej boku wystąpią takie kieszonkowe potwory jak: Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Meowth, Psyduck, Chikorita, Totodile, Togepi, Torchic, Piplup, Snivy i Oshawott.

Komentarze [9]