Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Przypomnienie: Od dziś druga część zabawek w McDonald's

| 24.02.2012 18:18:24
Od dzisiaj w sieci McDonald's rozpoczyna się druga część promocji Pokemon w zestawach Happy Meal. Do 8 marca możemy zdobyć:
  • Snivy
  • Oshawotta
  • Zekroma
Do każdej zabawki dołączona jest karta PTCG spośród dwunastu dostępnych. (lista dostępnych kart)

[Obrazek: donald.png]

Materiały z HappyStudio.com

HappyStudio oferuje nam do pobrania cztery tapety z Pokemonami na pulpit oraz taką samą ilość łamigłówek: labirynt, przerysowywanka, dwie kolorowanki. Kliknij aby powiększyć.

Komentarze [23]

Pokemonowe wieści z Nintendo Direct!

| 23.02.2012 17:57:55
[Obrazek: scaled.php?server=829&filename=nintedo.png&res=medium]

Wczoraj odbyła się konferencja Nintendo Direct. Obok informacji na temat premier na 3DSa, było także kilka informacji na temat Pokemon + Nobunaga's Ambition. Najważniejszą z nich jest to, że istnieje możliwość zlokalizowania gry w Europie! Cytując screen z konferencji: "European plans are to be confirmed". Bądźmy dobrej myśli!
Komentarze [9]

Zwiastun 68 odcinka BW

| 23.02.2012 17:25:25
Po dzisiejszej emisji odcinka w Japonii pojawił się zwiastun 68 odcinka sezonu BW: Fukiyose Gym! VS Fūro Kūchū Kessen!! (フキヨセジム!VSフウロ空中決戦!!). Zostanie on wyemitowany 1 marca na antenie TV-Tokyo.

Komentarze [4]

Nowa gra Pokemon nadchodzi?

| 20.02.2012 14:28:47
[Obrazek: pokemon_center_logo.gif]
W sobotę w tokijskim Pokemon Center naczelnik firmy GameFreak, Junichi Masuda rozdawał swoje autografy i udzielał wywiadów. Jeden z fanów zapytał go: "Czy może nam pan zdradzić trochę informacji na temat sequela gier Black & White?". Odpowiedzią na te pytanie było "W chwili obecnej, nie mogę na ten temat się wypowiedzieć, lecz jedynie zachęcić do obejrzenia kolejnego odcinka Pokemon Smash".

Kilka godzin później, na swoim Twitterze umieścił wiadomość:
[Obrazek: tliter.jpg]
Proszę obejrzeć kolejny odcinek Pokemon Smash lub śledzić mojego Twittera

Emisja kolejnego programu Smash odbędzie się 26 lutego w Japonii - snuć można przypuszczenia, że zostanie oficjalnie zapowiedziany sequel Black&White - Pokemon Grey(?), a może remake Pokemon Ruby/Sapphire?

Komentarze [25]

Pokemon: Rival Destinies - opening!

| 18.02.2012 20:57:15
Dzisiejszego dnia w Ameryce został wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu Pokemon, chodzi oczywiście o " Rival Destinies". Do obejrzenia poniżej całkowicie nowy opening!


Tekst openingu


New adventure...
Another day...
One more challenge that comes out way
It's up to me and you...
You know what we've gotta do!!
We are together, now!
Friends forever, now!
Whatever comes our way, we won't run away!
Standing tall! One for all!
It's our destiny...
Pokemon!
Komentarze [34]

Dwie reklamy Pokémon + Nobunaga's Ambition

| 17.02.2012 19:35:35
Japoński kanał Pokemon Company na YouTube opublikował dwie nowe reklamy nadchodzącej gry Pokémon + Nobunaga's Ambition - jedna 16 sekundowa, druga - 30.

Na wstępie w obu filmikach pojawia się Shiny Rayquaza - jej karta będzie dodawana do gry, można snuć przypuszczenia, że pojawi się również w fabule. Oba prezentują gameplay Nobunaga's Ambition, a w tym dłuższym ukazana została po raz pierwszy Kunoichi (należy do Wojowników Bashou) wraz ze swoim Pokemonem Scraggym. Dodatkowo, zauważyć można całkowicie nowe artworki znanych już nam Pokemonów. Japońska premiera gry wyznaczona jest na 17 marca.
Reklama: Pokémon + Nobunaga's Ambition (15 sekund)
『ポケモン+ノブナガの野望』CM(15秒)
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Reklama: Pokémon + Nobunaga's Ambition (30 sekund)
『ポケモン+(プラス)ノブナガの野望』CM(30秒)
Nie działa? Obejrzyj na YouTubeKomentarze [6]

Oficjalne artworki Keldeo

| 15.02.2012 19:48:24
Do sieci trafiły oficjalne artworki Keldeo, Pokemona, który został (oficjalnie) ujawniony w nowym numerze CoroCoro. Obrazki autorstwa Kena Sugimoriego są związane z promocją nadchodzącego filmu Kyurem VS The Sacred Swordsman: Keldeo, którego premiera przewidziana jest na 14 lipca w Japonii.

Komentarze [19]