Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dobrej jakości okładki B2/W2, nowe artworki Kyuremów

| 15.03.2012 09:55:17
Oficjalna strona gier Pokemon Black 2 i Pokemon White 2 została zaktualizowana o okładki gier (które pojawiły się wcześniej w CoroCoro) ale w dobrej jakości, oraz nowe artworki Kyurema.

Również i strona Nobunaga's Ambition została zaktualizowana o kod do odblokowania Panseara: ネ8フニミゼテラ a także o nowe screeny z gry (do obejrzenia na oficjalnej stronie)

Boxarty


[Obrazek: blackbox.png] [Obrazek: whitebox.png]

Artworki KyuremaZobacz Nasz album o Pokemon Black 2/White 2 na facebooku!
Komentarze [24]

W Famitsu o Nobunaga's Ambition

| 14.03.2012 23:39:51
W magazynie Famitsu zamieszczono nowe informacje dot. gry Pokémon + Nobunaga's Ambition zaledwie 3 dni przed jej premierą. Ujawnione zostały dwa opowiadania do pobrania za pomocą WiFi. Pierwsze z nich, o Generale Hideyoshim, którego partnerem jest Reshiram - będzie on dostępny od 31 marca. (data zakończenia eventu nie jest znana) Historia opowiada o tym, jak to legendarny Pokemon Reshiram został partnerem Hideyoshiego.

Drugi to historia Okuni i jej Whirlipedzie, który do pobrania będzie od 14 kwietnia 2012 do 11 maja, opowiadająca jak to została mianowana na liderkę przez księżniczkę Nouhime. Oba filmiki do obejrzenia będą dopiero po ukończeniu głównej fabuły gry.


Dodatkowo, podano dwa hasła do odblokowania Pokemonów w grze - Emolgi (Famitsu) i Croagunka (CoroCoro).
 • Emolga: テヘビトカ 1 リミ (lokalizacja: Hajime Country)
 • Croagunk: 28 セメフフロヒ


Na łamach czasopisma ukazują się kolejne informacje o wojownikach Bushou oraz ich partnerskich Pokemonach, lecz nadal brakuje o ich lokalizacji i sile.

 • Kotaro: Zoroark
 • Ieyasu: Aggron
 • Kanbei: Dusclops
 • Okuni: Whirlipede
 • Nene: Crobat
 • Masamune: Braviary
 • Hanzou: Spiritomb
 • Nouhime: Mismagius
 • Magoichi: Carnivine
 • Keiji: Rhyhorn
 • Tadakatsu: Metagross
 • Hanbei: Mareep
 • Inahime: Quagsire
 • Ujiyasu: Gigalith

źródło: Serebii, PokeJungle
Komentarze [3]

Pokemon Black 2 i White 2 w październiku?

| 14.03.2012 22:55:48
Sklep internetowy Play-Asia rozpoczął możliwość zamawiania pre-orderów gier Pokemon Black 2 i Pokemon White 2 w wersji Amerykańskiej. Wg. tego sklepu dwie nowe części trafią do sprzedaży w październiku - oczywiście, nie jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Nintendo. Dodatkowo, na stronie pojawiły się wstępne okładki (wykonane tylko na potrzeby sklepu - to nie są oficjalne boxarty) z Kyuremami i angielskimi logami gier.


Linki na Play-Asia:
Komentarze [12]

Keldeo zadebiutuje w TCG

| 13.03.2012 23:32:33
Kolejny skan z nadchodzącego kwietniowego CoroCoro trafił do sieci. Keldeo zadebiutuje w karciance Pokemon (TCG). Ten wodny muszkieter zapowiada deck "Keldeo Battle Strenght".

Karta Info
Keldeo
ケルディオ
HP: 110
Atak 1: Blade Arms (30)
スライスブレード
Atak 2: Hydro Pump (60+)
ハイドロポンプ
Podatność:
Odporność: brak
Koszt wycofania:

Dodatkowo pojawia się informacja o zestawie początkowym, który będzie zawierał nowe karty finalnych ewolucji starterów z regionu Unova oraz kieszonkowe potwory z poprzednich generacji. Oba produkty trafią do sprzedaży 20 kwietnia.

Komentarze [5]

CoroCoro wycieka do sieci - pudełka B2/W2, dystrybucja Keldeo

| 12.03.2012 16:29:16
Kwietniowy numer miesięcznika CoroCoro zaczyna wyciekać do internetu. Skany, które ukazały się w internecie ukazują boxarty dla Pokemon Black i White 2, na których widnieje Kyurem w nowych formach - czarnej i białej. Magazyn zapewnia również, że te dwie gry będą całkowicie nowymi przygodami w świecie Pokemon.

[Obrazek: black2box.png] [Obrazek: white2box.png]

Oprócz stronie poświęconej zapowiedziom gier, magazyn potwierdził nadchodzący event dotyczący dystrybucji Keldeo. Osoby, które kupią bilety z przed-sprzedaży na film Kyurem VS The Sacred Swordsman - Keldeo (bilety od 14 kwietnia) będą mogli zdobyć w okresie od 23 czerwca do 31 sierpnia Keldeo na 15 poziomie na swoje kopie gier Pokemon Black/White lub Black 2/White 2.

Skany


źródło: Bulbanews
Komentarze [13]

O nowym wyświetlaniu działów

| 10.03.2012 22:49:23
Jak już może niektórzy zauważyli, Pokemon Valhalla przechodzi małe odświeżenie, aktualizacje treści. Na pierwszy ruszt poszły działy dotyczące gier na konsole GameBoy/GameBoyColor/GameBoy Advance oraz Nintendo DS. Główne strony działów zostały przebudowane*. Nie ma już niebieskich tabelek - wszystko wygląda ładniej i przede wszystkim ciekawej.

[Obrazek: news1.png]
W każdym dziale pomijając tabelkę z informacji o premierze, wydawnictwie i okładek, pojawiły się krótkie opisy gier ujawniające ich główne założenie i nutkę fabuły - teksty te nie są recenzjami. W trakcie ich czytania towarzyszą nam zazwyczaj oficjalne artworki i concepty arty - Pokemonów, postaci lub przedmiotów. Tuż poniżej widnieje mała galeria z gier - zazwyczaj tworzy ją sześć zrzutów.

[Obrazek: news2.png]

No i wreszcie, poniżej spis artykułów do danej gry - wreszcie nie ma przecinków, które naprawdę dawały w kość, gdy było trzeba coś odszukać na szybko. Jak Wam się podobają zmiany?

[Obrazek: news3.png]

*działy PMD: Explorers of Time/Darkness, Platinum, Pokemon Black/White zostaną zaktualizowane do nowej formy po uzupełnieniu innych działów, m.in. HeartGold/SoulSilver.

Lista działów, które są już w nowej formie


Komentarze [11]

Pobierz Zekroma i Reshirama!

| 06.03.2012 00:52:04
Od 10 marca do 8 kwietnia, przez WiFi, będzie można pobrać brakującą legendę - Zekroma do Black oraz Reshirama do White!

Jest to bliźniaczy event do tego, który miał miejsce w Japonii przy okazji 14. filmu Pokemon. Obydwie legendy mają setny poziom, są w cherish ballach a ich ataki to: Fusion Bolt, Bolt Strike, Haze i Outrage dla Zekroma, oraz Blue Flare, Fusion Flare, Mist i Draco Meteor dla Reshirama.

[Obrazek: wifi-zekrom.png] [Obrazek: wifi-reshi.png]

Podobnie jak ich japońskie odpowiedniki, te smoki, użyte w Dream Worldowej lokacji Pokemon Movie pozwalają nam na pobranie specjalnych C-Gearowych skórek. Nie wiemy natomiast kiedy i czy ta lokacja zostanie otwarta w Europie. gdy tylko będziemy mieć pewne informacje na ten temat, napiszemy o tym! Tymczasem śledźcie nasze newsy po więcej informacji! Czy to na stronie, czy to na Twitterze lub Facebooku!

[Obrazek: cgear1.png] [Obrazek: cgear2.png]
Komentarze [14]