Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy zwiastun 15. filmu!

| 01.03.2012 01:13:31
Dziś został pokazany nowy trailer 15. filmu Pokemon - キュレムVS聖剣士 ケルディオ Kyurem VS Seikenshi Keldeo (Kyurem VS Święty Szermierz Keldeo). Zwiastun jest podwójny - pojawia się w nim zapowiedź メロエッタのキラキラリサイタル Meloetta no Kira Kira Recital (Błyszczący Recital Maloetty). Filmik przedstawia obie nowe formy Kyurema w akcji, oraz pojawienie się Keldeo.


źródło: Filb.de

Dodatkowo, na oficjalnej stronie filmu 15 pojawił się kolejny trailer. Jest to nieco rozszerzona wersja tego powyżej z programu Oha Suta.

Komentarze [11]

Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!

| 29.02.2012 21:47:16
Okładka czterdziestego tomu Pokemon adventures - mangi bazującej na wydarzeniach z gier Pokemon została już ujawniona! Niestety jej ISBN nie jest jeszcze znany. Natomiast, sam tom zostanie wydany w maju, prawdopodobnie 11 maja.

[Obrazek: scaled.php?server=10&filename=53945223.png&res=medium]

W tej odsłonie mangi, możemy się spodziewać walk Platinum Berlitz w Battle Frontierze. Bohaterka chce się dowiedzieć od Frontier Brainsów na temat Distortion World, do którego wyruszyli Diamond i Pearl aby uratować legendarne Pokemony przed Charonem - mózgiem Zespołu Galactic. Ich celem jest także ocalenie ochroniarzy Platinum - Paka i Uji.
Komentarze [7]

Pokemon Black 2 i White 2 w Polsce już tej jesieni!

| 27.02.2012 13:39:43
Brytyjski oddział Nintendo, na swoim Twitterze umieścił mglistą, jednak satysfakcjonującą informację dotyczącą europejskiej premiery gier Black 2 i White 2. Kontynuacje gier piątej generacji pojawią się na półkach sklepów starego kontynentu już tej jesieni!
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=ninmag.png&res=medium]
Drugi raz w historii, data europejskiej premiery jest znana wcześniej niż amerykańskiej. Być może, samo wypuszczenie gry na rynek znów odbędzie się wcześniej niż w Ameryce, tak jak w przypadku Black and White.
Edit: Amerykańska premiera również będzie miała miejsce jesienią tego roku.

Na naszym forum, już powstał dział dla nadchodzących gier, w którym możecie się dzielić Waszymi przemyśleniami, oczekiwaniami i spekulacjami. Serdecznie zapraszamy do dyskusji w nim i do udziału w jego tworzeniu! >klik<


Komentarze [16]

Pokemon Trading Card Game - Next Destinies w Polsce!

| 26.02.2012 13:31:54
[Obrazek: 180px-Next_Destinies_logo.png]
Hej!
Jak wiecie, ostatnio został wydany najnowszy set karcinaki Pokemon - Next Destinies.
Set składa się ze 103 kart.

Ostatnio sklep internetowy ISA.PL zajmujący się sprzedażą kart Pokemon w Polsce sprowadził kilka nowych rzeczy właśnie z najnowszego setu Next Destinies.

Na stronie Isa.pl, możecie zamawiać:

- Boostery Pokemon Next Destinies (Zestawy Dodatkowe)
- Małe albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Duże albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Explosive Edge (Reshiram)
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Voltage Vortex (Zekrom)

Ceny wszystkich artykułów są podane na stronie.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jakie karty możecie trafić to zapraszam tutaj.

No to tyle!
Niech wam się trafią jak najlepsze karty!
Pozdrawiam,
MistrzTomix.
[Obrazek: p3237_big.jpg]
Komentarze [4]

Meloetta zadebiutuje w Pikachu Short

| 26.02.2012 12:43:04
[Obrazek: 648Meloetta.png]
W Pokemon Smash! nie tylko zapowiedziano nowe gry Pokemon Black/White 2 ale także pokazano już ostateczny plakat zapowiadający 15 film Pokemon Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo. Przedstawia on wiele różnych Pokemonów, które pojawią się w filmie na czele z Keldeo i nowymi formami Kyurema.

Na dole plakatu są informacje na temat nowego Pikachu Short. Będzie on zatytułowany: Meloetta's Glittering Recital (jap: メロエッタのキラキラリサイタル). Będzie to pierwszy występ melodycznego Pokemona jakim jest Meloetta, a u jej boku wystąpią takie kieszonkowe potwory jak: Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Meowth, Psyduck, Chikorita, Totodile, Togepi, Torchic, Piplup, Snivy i Oshawott.

Komentarze [9]

Sequel V Generacji gier! Black 2 i White 2 ujawnione!

| 26.02.2012 02:02:57
W dzisiejszym Pokemon Smash zostały ujawnione dwie nowe gry piątej generacji - Pokemon Black 2 i Pokemon White 2. Ich głowną legendą będzie Kyurem w dwóch nowych, odmiennych formach! ZOBACZ JE SAM!
 
Gra zostanie wydana na DSa, w Japonii premiera będzie miała miejsce w czerwcu 2012.

Junichi Masuda na swoim Twitterze ujawnił nazwy nowych form Kyurema! Będą się one nazywać po prostu Czarny Kyurem (ブラックキュレム) i Biały Kyurem (ホワイトキュレム).

Co ciekawe, teraz to White jest ogniste, a Black elektryczne, czyżby Reshiram i Zekrom wpasowywali się w swoje kolory? Swoje spekulacje możecie pisać pod newsem.
[Obrazek: 1HeWp.png]
Oficjalna amerykańska strona Pokemon już zamieściła informacje o grach, może to oznaczać, że premiera światowa będzie niedługo po japońskiej!

Screen wykonany przez Rubin:
[Obrazek: scaled.php?server=826&filename=kyur.jpg&res=medium]
Screen wykonany przeze mnie:
[Obrazek: scaled.php?server=840&filename=beztytuuo...res=medium]
Komentarze [66]

Bilety na film 15 od 14 kwietnia

| 24.02.2012 19:06:21
Od 14 kwietnia 2012 na japońskiej stronie Cinema City będzie można zamówić bilety na premierowy pokaz piętnastego filmu Pokemon Best Wishes: Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo (劇場版ポケットモンスター ベストウィッシュ「キュレムVS聖剣士」)


Ceny biletów są następujące: bilet normalny 1300円 (jenów), bilet ulgowy 800円, bilet rodzinny (rodzic + dziecko) 2000円. Sama premiera filmu odbędzie się 14 lipca, a będzie on poświęcony czterem legendarnym muszkieterom Pokemon - Cobalionowi, Terrakionowi, Virizionowi oraz niedawno ujawnionemu Keldeo, które stoczą bój z jednym z przedstawicieli Tao Trio - Kyuremem.
Komentarze [7]