Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Black 2 i White 2 w październiku?

| 14.03.2012 22:55:48
Sklep internetowy Play-Asia rozpoczął możliwość zamawiania pre-orderów gier Pokemon Black 2 i Pokemon White 2 w wersji Amerykańskiej. Wg. tego sklepu dwie nowe części trafią do sprzedaży w październiku - oczywiście, nie jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Nintendo. Dodatkowo, na stronie pojawiły się wstępne okładki (wykonane tylko na potrzeby sklepu - to nie są oficjalne boxarty) z Kyuremami i angielskimi logami gier.


Linki na Play-Asia:
Komentarze [12]

Keldeo zadebiutuje w TCG

| 13.03.2012 23:32:33
Kolejny skan z nadchodzącego kwietniowego CoroCoro trafił do sieci. Keldeo zadebiutuje w karciance Pokemon (TCG). Ten wodny muszkieter zapowiada deck "Keldeo Battle Strenght".

Karta Info
Keldeo
ケルディオ
HP: 110
Atak 1: Blade Arms (30)
スライスブレード
Atak 2: Hydro Pump (60+)
ハイドロポンプ
Podatność:
Odporność: brak
Koszt wycofania:

Dodatkowo pojawia się informacja o zestawie początkowym, który będzie zawierał nowe karty finalnych ewolucji starterów z regionu Unova oraz kieszonkowe potwory z poprzednich generacji. Oba produkty trafią do sprzedaży 20 kwietnia.

Komentarze [5]

CoroCoro wycieka do sieci - pudełka B2/W2, dystrybucja Keldeo

| 12.03.2012 16:29:16
Kwietniowy numer miesięcznika CoroCoro zaczyna wyciekać do internetu. Skany, które ukazały się w internecie ukazują boxarty dla Pokemon Black i White 2, na których widnieje Kyurem w nowych formach - czarnej i białej. Magazyn zapewnia również, że te dwie gry będą całkowicie nowymi przygodami w świecie Pokemon.

[Obrazek: black2box.png] [Obrazek: white2box.png]

Oprócz stronie poświęconej zapowiedziom gier, magazyn potwierdził nadchodzący event dotyczący dystrybucji Keldeo. Osoby, które kupią bilety z przed-sprzedaży na film Kyurem VS The Sacred Swordsman - Keldeo (bilety od 14 kwietnia) będą mogli zdobyć w okresie od 23 czerwca do 31 sierpnia Keldeo na 15 poziomie na swoje kopie gier Pokemon Black/White lub Black 2/White 2.

Skany


źródło: Bulbanews
Komentarze [13]

O nowym wyświetlaniu działów

| 10.03.2012 22:49:23
Jak już może niektórzy zauważyli, Pokemon Valhalla przechodzi małe odświeżenie, aktualizacje treści. Na pierwszy ruszt poszły działy dotyczące gier na konsole GameBoy/GameBoyColor/GameBoy Advance oraz Nintendo DS. Główne strony działów zostały przebudowane*. Nie ma już niebieskich tabelek - wszystko wygląda ładniej i przede wszystkim ciekawej.

[Obrazek: news1.png]
W każdym dziale pomijając tabelkę z informacji o premierze, wydawnictwie i okładek, pojawiły się krótkie opisy gier ujawniające ich główne założenie i nutkę fabuły - teksty te nie są recenzjami. W trakcie ich czytania towarzyszą nam zazwyczaj oficjalne artworki i concepty arty - Pokemonów, postaci lub przedmiotów. Tuż poniżej widnieje mała galeria z gier - zazwyczaj tworzy ją sześć zrzutów.

[Obrazek: news2.png]

No i wreszcie, poniżej spis artykułów do danej gry - wreszcie nie ma przecinków, które naprawdę dawały w kość, gdy było trzeba coś odszukać na szybko. Jak Wam się podobają zmiany?

[Obrazek: news3.png]

*działy PMD: Explorers of Time/Darkness, Platinum, Pokemon Black/White zostaną zaktualizowane do nowej formy po uzupełnieniu innych działów, m.in. HeartGold/SoulSilver.

Lista działów, które są już w nowej formie


Komentarze [11]

Pobierz Zekroma i Reshirama!

| 06.03.2012 00:52:04
Od 10 marca do 8 kwietnia, przez WiFi, będzie można pobrać brakującą legendę - Zekroma do Black oraz Reshirama do White!

Jest to bliźniaczy event do tego, który miał miejsce w Japonii przy okazji 14. filmu Pokemon. Obydwie legendy mają setny poziom, są w cherish ballach a ich ataki to: Fusion Bolt, Bolt Strike, Haze i Outrage dla Zekroma, oraz Blue Flare, Fusion Flare, Mist i Draco Meteor dla Reshirama.

[Obrazek: wifi-zekrom.png] [Obrazek: wifi-reshi.png]

Podobnie jak ich japońskie odpowiedniki, te smoki, użyte w Dream Worldowej lokacji Pokemon Movie pozwalają nam na pobranie specjalnych C-Gearowych skórek. Nie wiemy natomiast kiedy i czy ta lokacja zostanie otwarta w Europie. gdy tylko będziemy mieć pewne informacje na ten temat, napiszemy o tym! Tymczasem śledźcie nasze newsy po więcej informacji! Czy to na stronie, czy to na Twitterze lub Facebooku!

[Obrazek: cgear1.png] [Obrazek: cgear2.png]
Komentarze [14]

Shiny Rayquaza

| 02.03.2012 22:57:39
Od dnia 17 marca do 16 kwietnia posiadacze japońskich wersji gier Pokémon Black i Pokémon White będą mieli możliwość pobrania za pośrednictwem Wi-Fi lśniącej Rayquazy z okazji premiery gry Pokémon + Nobunaga's Ambition (17 marca).

Sam Pokémon jest na 70 poziomie i należy do Nobunagi (ノブナガ, ID: 03172) Jego umiejętnością jest Air Lock, która zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych na polu bitwy oraz dezaktywuje już działające. Posiada cztery ataki; Dragon Pulse, AncientPower, Outrage oraz Dragon Dance.


[Obrazek: ray1.png] [Obrazek: ray2.png]
Komentarze [14]

Lucario w Dream World! Kaczuszki na C-Gear!

| 01.03.2012 14:11:14
Od dziś, posiadacze europejskich i australijskich wersji gier Black and White mogą pobrać specjalnego Lucario za pomocą Pokemon Global Link.

Będzie on miał ukryte Ability - Justified oraz trudny do zdobycia atak: Bullet Punch. Pokemon jest na poziomie 10 i jest płci męskiej.
[Obrazek: scaled.php?server=546&filename=lucek.png&res=medium]
Hasło to: LUCAEUROGAMERNET

Promocja jest dostępna od godziny trzynastej, od dzisiaj do 24 maja 2012. Okazją do eventu są rozpoczynające się Video Games Championship '12
Hasło to: LUCAEUROGAMERNETDruga informacja, tym razem dla posiadaczy japońskich wersji BW, od dziś możecie się cieszyć c-gearową skórką z przesłodkimi Ducklettami. Promocja trwa do 27 kwietnia, data światowej dydtrybucji nie jest jeszcze znana.
[Obrazek: scaled.php?server=827&filename=ducklettc...res=medium]
Komentarze [18]