Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokemon BW Rival Destinies - zapowiedź

| 05.02.2012 11:09:31
Na oficjalnym kanale Pokemon w serwisie YouTube został zamieszczony trailer najnowszej serii anime emitowanej na amerykańskim Cartoon Network - Pokemon Black&White: Rival Destinies. Ujawnia on także logo sezonu.


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, emisja zacznie się od 18 lutego o godzinie 830 od 49 odcinka serii Black & White: : Enter Elesa, Electrifying Gym Leader!

Pokémon: BW Rival Destinies
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [15]

Zabawki Pokemon w polskich restauracjach McDonald's!

| 03.02.2012 22:58:17
Hej! Jak pewnie wiecie (z ostatniego newsa Raika) w wielu europejskich krajach w restauracjach McDonald's dostępna jest promocja z zabawkami "Pokemon" i "Mój Mały Kucyk" w zestawach Happy Meal.

W Polsce aktualnie jest promocja "Kot w Butach", lecz potwierdzone zostało, że po zakończeniu tejże promocji w naszym kraju, też zostanie wprowadzona owa promocja.

Do wyboru będą "Kucyki Pony" i kilka figurek "Pokemon" - Snivy, Tepig, Oshawott, Pikachu (możliwe, również że: Zekrom i Reshiram). [Obrazek: GzUwO.png]

Więc, teraz musimy czekać o jak najszybsze zakończenie promocji "Kot w Butach" i odkładać pieniążki na zestawy Happy Meal!

Zestaw Happy Meal kosztuje w chwili obecnej 10,50zł
i składa się z:
 • Cheeseburger / Hamburger / SnackWrap / McNuggets 4 szt
 • małe frytki / owocojogurt / kratofelki / pomidorki
 • sok pomarańczowy / jabłkowy / mała herbata / mały napój (CocaCola, 7up, Lipton Ice Tea) / Coca Cola light w puszcze / mały shake / woda mineralna Kropla Beskidu / mleko ze słomką smakową.
 • jedna zabawka


Pikachu z zestawu Happy Meal posiadający świecące policzki
Komentarze [145]

Zwiastun

| 02.02.2012 17:57:01
Po dzisiejszej emisji 65 odcinka Pokemon: Best Wishes w japońskim TV-Tokyo został zaprezentowany zwiastun najbliższego odcinka: Afro de GO! Buffron wa NO!!, który zostanie wyemitowany 16 lutego.


Pokemon Best Wishes: odcinek 66 - zwiastun
Afro de GO! Buffron wa NO!!
アフロでGO!バッフロンはNO!!
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [9]

Letnia skórka, letni konkurs, letni nabór

| 01.02.2012 18:00:45
Na Pokemon Valhalli zawitało lato! Tak jak w grach Black i White rozpoczęła się dzisiaj nowa pora roku, tak też i my postanowiliśmy zmienić kolorystykę na trochę bardziej wakacyjną, co może bardzo pomóc w przetrwaniu nadchodzących mrozów. Chcieliśmy Wam też wraz z początkiem tego miesiąca udostępnić nasz nowy Pokedex, jednak niestety nie udało nam się tego osiągnąć. Zamiast tego chielibiśmy Wam dać szansę wzięcia udziału w specjalnym konkursie, w którym możecie wygrać specjalnego potężnego Cherrima w niespotykanych kolorach do Waszych gier Black i White! Zasady naszej zabawy są dość proste: poniżej macie 10 pytań i każdy z Was może wybrać tylko jedno z nich, na które chcecie odpowiedzieć. Kto pierwszy odpowie na dane pytanie, ten wygrywa. Swoje odpowiedzi wysyłajcie poprzez prywatną wiadomość po zalogowaniu się na naszym forum - jako odbiorcę wpiszcie Daru, jako temat Letni konkurs Pokemon Valhalli, a w treści numer wybranego pytania i odpowiedź na nie. Nagrody w konkursie ufundował Gonzo, który od dzisiaj jest nowym moderatorem globalnym na naszym forum.

[Obrazek: shiny_cherrim.png]

 1. Które Pokemony zmieniają swój wygląd z każdą porą?
 2. Który Pokemon zmienia swój typ i wygląd w zależnosci od pogody?
 3. Który Pokemon rozkwita, gdy świeci słońce?
 4. Który legendarny Pokemon może wywoływać upały?
 5. Które Pokemony inne niż powyższy mogą wywoływać upały?
 6. Jakiego typu jest ruch Słoneczny Dzień (Sunny Day)?
 7. Która Jagoda (Berry) służy tylko do leczenia oparzeń w grach Gold, Silver i Crystal?
 8. Który atak jest najsilniejszym ruchem typu ognistego?
 9. Która umiejętność (ability) sprawia, że szybkość Pokemona wzrasta, gdy słońce świeci?
 10. Jak atak Słoneczny Promień (SolarBeam) działa, gdy pada intensywny deszcz?

Niestety parę dni temu o rezygnacji z funkcji administratora zrezygnowała rubin, której chciałbym gorąco podziekować za jej pracę na rzecz forum i strony. W związku z jej odejściem i awansem Gonza postanowiłem o reorganizacji moderacji naszego forum i przeprowadzeniu nowego otwartego naboru do ekipy Pokemon Valhalli. Więcej na ten temat przeczytacie w specjalnym wątku na naszym forum.

Postaramy się włączyć Pokedex już w przeciągu najbliższych dni. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, zgłaszania się w naborze i regularnego sprawdzania nowości na łamach Pokemon Valhalli.
Komentarze [17]

Arceus w Dream World

| 01.02.2012 11:05:53
Już dziś, w godzinach popołudniowych, każdy miłośnik gier B&W będzie mógł dołączyć do swego składu potężnego Arceusa - zwycięzcę głosowania na ulubionego stworka na stronie Pokemon Global Link. To właśnie on okazał się być najbardziej oczekiwanym Pokemonem w Dream World. Jest na poziomie 100, pozbawiony jednak ukrytych umiejętności czy też specjalnych ruchów. O wszelkich szczegółach postaramy się jak najszybciej poinformować. Obok Poke-Stwórcy, na podium stanęły także Mudkip i Ditto. Pierwszą dziesiątkę możecie zobaczyć tutaj.

Od razu uspokajam - nie ma się co spieszyć. Dystrybucja zakończy się dopiero w maju bieżącego roku :)

Hasło do odblokowania Arceusa w zakładce Promotions na stronie PGL: ARCEUSVOTE


[Obrazek: arceus-ow.png]
Komentarze [9]

Czterdziesty tom Pokemon Adventures

| 30.01.2012 21:53:17
Został zapowiedziany czterdziesty tom mangi Pokemon Adventures. Swoją premierę w Japonii będzie miał pod koniec maja (dokładna data w chwili obecnej nie jest znana)

Tom poświęcony jest przygodzie Platinum Berlitz, która kontynuuje podróż badając zakątki Distortion World. Spotyka również parę swoich przyjaciół - Diamonda i Pearla, którzy szukają legendarnego Pokemona z regiony Sinnoh, by uchronić go od wrogiego zespołu Galactic.

Komentarze [7]

Pokémon BW: Rival Destinies

| 29.01.2012 11:59:21
Po ponad miesięcznej przerwie w emisji Pokemonów na amerykańskim Cartoon Newtwork, nowa ramówka ujawnia, że anime wraca na ekrany telewizorów od dnia 18 lutego. Będzie to piętnasty sezon nazwany "Pokémon Black & White: Rival Destinies".

Seria ta posiada odcinki, które są obecnie emitowane w Japonii, gdzie Ash kontynuuje swoją podróż po regionie Unova wraz z Iris i Cilanem. Pierwszy epizod (jap. The Gym Leader is a Charisma Model! Kamiture Appears!!) rozgrywa się w Nimbasa City i poznajemy tamtejszą liderkę - Elesę.

Komentarze [16]