Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Międzynarodowy Turniej Walk Sieciowych!

| 10.02.2012 10:37:01
Oficjalna japońska strona Pokemon ujawniła informacje o trzecim (dla nas drugim) turnieju Wi-Fi. Tym razem, potyczki mają charakter międzynarodowy - mogą w nim brać udział gracze z całego globu. Rejestracja na turniej rozpocznie się 14 marca o godzinie 16:00 i potrwa do 26 marca, do godziny 15:59, zaś same potyczki rozpoczną się o godzinie 16:00 22 marca. Turniej będzie się odbywał na zasadach znanych z Autumn Friendly - tryb walki double, zbanowane Pokemony te same, co w Random Matchupie. W turnieju będzie 50000 miejsc, z czego aż 25000 zarezerwowanych dla Japończyków. Podobnie jak w ostatnich rozgrywkach, należy zarejestrować się przez Global Battle Union, a nasz team musi zostać umieszczony w Battle Boxie.

[Obrazek: scaled.php?server=341&filename=13289...res=medium]

Gorąco zapraszamy do udziału! W naszym dziale Wi-Fi, w tym temacie możecie liczyć na pomoc w dobraniu stworków do Waszych drużyn. Nie ma co zwlekać - im szybciej się przygotujecie, tym większe szanse na dobry wynik! :)
Komentarze [16]

Maraton z Pokemonami - reklama + szczegóły

| 09.02.2012 20:31:55
Na oficjalnym kanale YT Disney XD pojawiła się reklama zapowiadanego na 11 lutego maratonu Pokemonów:


Z ramówki zamieszczonej na oficjalnej stronie stacji wynika, że w sobotę ujrzymy jednak "tylko" 7 nowych odcinków Czerni i Bieli, a nie jak podawano wcześniej 8. Maraton rozpocznie się o 7:10 powtórką odcinka z piątku, a zaraz po nim o 7:35 nowy epizod (#31) 14. serii. Z kolei o 7:55 czeka nas emisja filmu Zoroark - Mistrz Iluzji, po którym powtórzony zostanie pierwszy z premierowych odcinków tego dnia. Za to od 9:55 do 12:00 (z krótką przerwą na serial Teraz Mikki! o 11:30) będziemy mogli obejrzeć kolejne 6 nowych epizodów! (#32-37). Maraton z Kieszonkowymi Potworami zakończy się filmem Arceus i Klejnot Życia (początek o 12:00). Ale to nie koniec Pokemonów na Disney XD w sobotę, gdyż popołudniu czekają nas jeszcze standardowe weekendowe powtórki (#11-13) wyjątkowo o 15:10, a także o 18:30 i 20:45.
Komentarze [11]

Nowe książki Pokemon

| 08.02.2012 18:37:24
Oficjalna strona Pokemon ogłosiła nową kolekcję książek o tematyce Pokemona. Pierwsza z nich dostępna jest w Ameryce od 7 lutego. Pozostałe zostaną wydane w trybie miesięcznym, do 3 kwietnia. Książki te zawierać będą całkowicie opisy przygód po regionie Unova, wszelkie łamigłówki typu puzzle, sudoku, wykreślanki oraz kolekcję naklejek.

Pokémon Super Activity Book: Do You Know Unova?
W sprzedaży od 7 lutego 2012

Książka ta dostarczy długie godziny rozrywki obsadzane w świecie Pokemon w całkowicie nowym regionie Unova. Zawiera wszelkie puzzle, łamigłówki i ciekawostki i wiele więcej. Staw czoło w wyzwaniu profesor Juniper w Sudoku oraz spróbuj swoich sił w innych zagadkach na 200 stronach kolorowej książki!

Pokémon Super Sticker Book: Unova Region!
W sprzedaży od 6 marca 2012

Ponad 150 nowych gatunków Pokemonów można spotkać w regionie Unova - to Twoja szansa na złapanie ich wszystkich w specjalnym albumie! Od przyjaznych Pokemonów takie jak Snivy, Tepig czy Oshawott do legendarnych takich jak Reshiram i Zekrom. Za pośrednictwem nalepek możesz również dowiedzieć się czegoś więcej o danym kieszonkowym potworku, a także spotkać na nich Asha, Iris i Cilana oraz rzecz jasna, najpopularniejszego Pokemona świata - Pikachu! Zbierz wszystkie 500 naklejek!

Catch Oshawott! A Pokémon Look / Listen Set, Catch Snivy! A Pokémon Look / Listen Set, Catch Tepig! A Pokémon Look & Listen Set
W sprzedaży od 6 marca 2012

Wybierz swojego ulubionego startera z Pokemon Black i White za pośrednictwem książki, zawierającej 32 strony opowieści o tych trzech Pokemonach z regionu Unova. Dodatkowo, podczas oglądania trzech odcinków z serialu, które są zamieszczone na płycie DVD dołączanej do wydawnictwa użyj dodatkowych słuchawek wystylizowanych na danego Pokemona! Trawa, ogień woda...a Ty kogo wybierzesz?

Pokémon Find ’Em All: The Search for Zoroark/Discover Unova!
W sprzedaży od 3 kwietnia 2012

Specjalna podwójna edycja książki! Znajdź Zoroarka na stronach przepełnionych akcją, odkrywając także nowe Pokemony! A potem...odwróć książkę i odkryj region Unova, gdzie ukryło się jeszcze więcej tajemniczych kieszonkowych potworów!


Komentarze [11]

Nowa forma Kyurema odkryta w kodzie gry. Nadchodzi Pokemon Grey?

| 06.02.2012 14:23:16
Administracja serwisu PokeBeach po miesiącach analizowania kodu gier Pokemon Black/White odkryła, że Kyurem, może posiadać alternatywną formę!

Sięgając do przeszłości - nikt po premierze Pokemon Diamond i Pearl nie przypuszczał, że Rotom, Shaymin i Giratina mogą posiadać nowe formy, a zostały one zaprojektowane spory czas przed wydaniem Platyny, a nikt wtedy nie prowadził dogłębnego analizowania kodu gier.

Fanowska wersja okładki Pokemon Grey (nieoficjalna)

W chwili obecnej, nie jest jasne czemu GameFreak umieścił taką informację w kodzie, ale wszystko może wskazywać na to, że doczekamy się trzeciej gry V generacji - Pokemon Grey (nie potwierdzone).

Oficjalnie nowa forma Kyurema może zostać ujawniona nawet w obecnym miesiącu, kiedy będą podawane nowe informacje o filmie 15 - Kyurem VS the Sacred Swordsmen, którego premiera jest zapowiedziana na 14 lipca w Japonii.

Komentarze [8]

Pokemon BW Rival Destinies - zapowiedź

| 05.02.2012 11:09:31
Na oficjalnym kanale Pokemon w serwisie YouTube został zamieszczony trailer najnowszej serii anime emitowanej na amerykańskim Cartoon Network - Pokemon Black&White: Rival Destinies. Ujawnia on także logo sezonu.


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, emisja zacznie się od 18 lutego o godzinie 830 od 49 odcinka serii Black & White: : Enter Elesa, Electrifying Gym Leader!

Pokémon: BW Rival Destinies
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [15]

Zabawki Pokemon w polskich restauracjach McDonald's!

| 03.02.2012 22:58:17
Hej! Jak pewnie wiecie (z ostatniego newsa Raika) w wielu europejskich krajach w restauracjach McDonald's dostępna jest promocja z zabawkami "Pokemon" i "Mój Mały Kucyk" w zestawach Happy Meal.

W Polsce aktualnie jest promocja "Kot w Butach", lecz potwierdzone zostało, że po zakończeniu tejże promocji w naszym kraju, też zostanie wprowadzona owa promocja.

Do wyboru będą "Kucyki Pony" i kilka figurek "Pokemon" - Snivy, Tepig, Oshawott, Pikachu (możliwe, również że: Zekrom i Reshiram). [Obrazek: GzUwO.png]

Więc, teraz musimy czekać o jak najszybsze zakończenie promocji "Kot w Butach" i odkładać pieniążki na zestawy Happy Meal!

Zestaw Happy Meal kosztuje w chwili obecnej 10,50zł
i składa się z:
  • Cheeseburger / Hamburger / SnackWrap / McNuggets 4 szt
  • małe frytki / owocojogurt / kratofelki / pomidorki
  • sok pomarańczowy / jabłkowy / mała herbata / mały napój (CocaCola, 7up, Lipton Ice Tea) / Coca Cola light w puszcze / mały shake / woda mineralna Kropla Beskidu / mleko ze słomką smakową.
  • jedna zabawka


Pikachu z zestawu Happy Meal posiadający świecące policzki
Komentarze [145]

Zwiastun

| 02.02.2012 17:57:01
Po dzisiejszej emisji 65 odcinka Pokemon: Best Wishes w japońskim TV-Tokyo został zaprezentowany zwiastun najbliższego odcinka: Afro de GO! Buffron wa NO!!, który zostanie wyemitowany 16 lutego.


Pokemon Best Wishes: odcinek 66 - zwiastun
Afro de GO! Buffron wa NO!!
アフロでGO!バッフロンはNO!!
Nie działa? Obejrzyj na YouTube

Komentarze [9]