Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Conquest w Australii!

| 17.05.2012 13:24:33
Fani crossoverów i innych spinoffów w Australii cieszą się, gdyż Pokemon Conquest zawita do ich kraju 3 dni po premierze amerykańskiej, czyli 21 czerwca. Niestety, data wypuszczenia Conquest na rynek europejski nie jest jeszcze znana. Pozostaje trzymać kciuki, że i my będziemy mogli się cieszyć nową grą w czerwcu.
Komentarze [4]

Promocja na karty Pokemon w Realu!

| 16.05.2012 23:29:07
[Obrazek: 1HeWp.png]Witam, dostałem właśnie informacje od użytkownika Gastly o nowej promocji w Realu. Będzie to promocja z okazji dnia dziecka. Trwać będzie od jutra, aż do 06.06.2012r. Boostery Pokemon Diament i Perła będzie można kupić w cenie 2,00 zł. Dla porównania, jeszcze dwa lata temu jeden booster kosztował 19,99 w Empiku, więc jest to wielka okazja. Pozdrawiam.

Gazetka Online:
http://www.real.pl/uploads/tx_vipromo/KW...KI_low.pdf

Screen z gazetki:
[Obrazek: Tomix2png_rwrhhsa.png]
Komentarze [67]

Wyciek animowanego trailera gier B2W2!

| 16.05.2012 14:09:04
Wczoraj wyciekł do internetu trailer gier Black 2 i Whte 2. Niestety, dopóki nie wyjdzie oficjalnie, nie możemy umieścić linku, jednak niecierpliwi mogą go znaleźć na najpopularniejszym serwisie internetowym z filmikami.

UWAGA! Jeden wielki spoiler
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Co ciekawe, ten trailer anime wygląda na dużo dojrzalszy niż serial Pokemon. Prawdopodobnie, jest to zasługa studia, które zajęło się jego produkcją. Za zajawkę gry, nie jest odpowiedzialne studio "robiące" kinówki czy serial o kieszonkowych potworach.


Pocket Monsters Black 2 White 2 - Anime Promo


Komentarze [46]

Screeny, artworki z B2W2

| 15.05.2012 19:20:56
Premiera nowych gier tuż tuż, a oficjalny, japoński serwis Pokemon ujawnił screeny, które wcześniej zostały przedstawione na łamach Coro Coro. Tym razem są one dokładniejsze. Poniżej można zobaczyć Biancę trzymającą pojemnik z trzema Pokeballami jak i konwersację z nią w trakcie gry oraz rozmowy z Cherenem, Alderem i Plasma Sage'em.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg]

[Obrazek: 9.jpg]

PokeWood

PokeWood jak już wcześniej wspomnieliśmy to miejsce, w którym gracz może robić filmy. Wystarczy wybrać odpowiedni scenariusz (np. walkę z Mecha Tyranitarem), a później nagrać zmagania, by stworzyć film. Gracz może wybrać dialogi, które ukażą się w filmie. Im lepszy film, tym więcej punktów można zdobyć, a to przekłada się na popularność gracza w samej grze.
Brycen, lider lodowych Pokemonów, jest gwiazdą filmową, a ojciec Homiki, liderki trujących stworków, pragnie występować w filmach i wyzywa na pojedynek Brycena.

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg]

[Obrazek: 14.jpg] [Obrazek: 12.jpg]

[Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 15.jpg]

World Tournament

World Tournament - Masz okazję zawalczyć z liderami sal z poprzednich gier, a nawet członkami Elite Four, których możesz ściągnąć poprzez Wi-Fi. Walczyć można w formie single bądź double.

[Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg][Obrazek: 18.jpg]

Artworki

Nowe artworki z nadchodzących gier:
[Obrazek: dzin1.jpg][Obrazek: dzin2.jpg][Obrazek: dzin3.jpg]
[Obrazek: melo1.jpg][Obrazek: melo2.jpg]
[Obrazek: bianca.jpg][Obrazek: cheren.jpg][Obrazek: n.jpg]

Pokedex 3D


Na deser gigantyczna porcja screenów z nadchodzącego Pokedexu 3D (wraz z przykładowymi zdjęciami z AR Viewera), którego premiera odbędzie się 14 czerwca. Dystrybucja odbywać się będzie poprzez Nintendo 3DS Shop, a aplikacja będzie kosztowała 1500 yenów (ok. 18$).

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]
[Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg]
[Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 14.jpg]
[Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg]
[Obrazek: 22.jpg] [Obrazek: 23.jpg] [Obrazek: 24.jpg]


Na sam koniec anglojęzyczne okładki gier B2W2 oraz sylwetka profesor Burnett.

[Obrazek: box_usbw2.jpg]
[Obrazek: burnett.jpg]
Komentarze [22]

Nowości B2W2

| 12.05.2012 11:45:46
Nadeszły do nas pierwsze skany stron z nowego numeru magazynu Coro Coro, na których przedstawione są screeny z nadchodzących gier. Można z nich wywnioskować wiele ciekawych informacji.
 • Po pierwsze została potwierdzona obecność Aldera, który pojawi się na początku gry i poprosi gracza, by poszedł za nim w pewne miejsce.
 • Cheren to pierwszy z kolei lider sali w B2W2. Jest trenerem normalnych Pokémonów, a Homika, trenerka trujących stworków, jest druga. Bianca to asystentka prof. Juniper i wręcza graczowi pierwszego Pokémona.
 • Nowy profesor to Professor Burnett.
 • Oryginalne formy Tornadusa, Thundurusa i Landorusa to Incarnation Forme, zaś ich nowe formy nazywają się Sacred Beast Forme. Zajmują kolejno numery 198, 199 i 200 w Unova Dex i nie mają zmienionych typów.
 • Forma Tonadusa opiera się głównie na obronie, szybkości i specjalnej obronie.
 • Forma Thundurusa odznacza się podniesionym atakiem specjalnym.
 • Forma Landorusa charakteryzuje się zwiększonym atakiem.
 • Mecha Tyranitar należy do PokéWood. Lider sali w Icirrus City, Brycen, pojawia się i walczy z ojcem Homiki, który pragnie zostać gwiazdą filmową. PokéWood umożliwia graczowi wybrać scenariusz i zrobić film.
 • Pokémon World Tournament pozwala graczowi zawalczyć z wieloma liderami sal i mistrzami z innych gier, włączając w to tych wymienionych wczoraj oraz Janine i Blaine'a.
 • Lista potwierdzonych postaci z zeszłych gier, z którymi będzie można zawalczyć: Cynthia, Green, Brock, Misty, Lt. Surge, Erika, Janine, Blaine, Giovanni, Volkner, Steven Stone i Lance.

 • W dodatku została potwierdzona obecność Meloetty, która będzie rozdawana podczas emisji filmu Kyurem vs. the Sacred Swordsman - Keldeo. Będzie dostępna na 15 lv. Będzie ją można również zobaczyć w Castelia City. Jej ataki to Quick Attack, Confusion i Round. Podobnie jak Keldeo trzyma przedmiot PP Max.

 • Ostatnią informacją jest wprowadzenie nowego sezonu anime, Best Wishes 2. Jego premierowa emisja zaplanowana jest na 21 czerwca. Poznamy w nim nowe przygody Asha w regionie Unova. Spotka Pokémony ze starych regionów, a także Meloettę, która będzie nowym celem Zespołu R i Giovanniego. Potwierdzona jest również obecność Cynthii i Dawn.


Skany pochodzą z serebii.net.


Komentarze [30]

Alternatywne formy poke-dżinów

| 11.05.2012 13:12:23
W internecie ukazał się skan czerwcowej okładki Coro-Coro, na której można dostrzec ptasie formy Tornadusa, Thundurusa i Landorusa.
Nowe formy będą możliwe do złapania w aplikacji AR Seacher.

[Obrazek: corocoro-june-cover-tornadus-thundurus-l...formes.jpg]

Ostatecznie można potwierdzić, że tajemnicza ptasia postać to alternatywna forma Tornadusa:

[Obrazek: pok1.jpg]

Ponadto w grze Black2/White2 nowym liderem sali w Unovie ma być Cheren. Pojawiły się również wzmianki, że oprócz Cherena nowymi liderami mają być: Bianca, Brock i Giovanni jednak nie są to potwierdzone informacje.
Pojawi się również pokemonowa wersja Hollywood- PokeWood, która zastąpi Poke Musical.

AKTUALIZACJA: W grze pojawi się obiekt "World Tournament", w którym spotkamy miedzy innymi Misty, Lance, Volknera, Cynhie, Erike czy Porucznika Surge. Wygląda na to, że będzie możliwość stoczenia walki z każdym liderem, mistrzem lub członkiem Elitarnej Czwórki z innych regionów.

Więcej na ten temat dowiemy się 20.05.2012 w nowym odcinku Pokemon Smash.
Komentarze [29]

Darkrai Wi-Fi Event

| 08.05.2012 18:47:21
Już jutro, 9 maja, rozpocznie się dystrybucja Darkrai dla wszystkich posiadaczy anglojęzycznych wersji gier Black i White. Event towarzyszy wypuszczeniu na rynek nowego setu TCG - Dark Explorers. Rozdawany Darkrai ma 50 lv, ability Bad Dreams, a jego ataki to Dark Void, Ominous Wind, Faint Attack oraz Nightmare. Legendarny Pokemon trzyma przedmiot - Enigma Berry, którego nie da się zdobyć legalnie w Black i White w inny sposób niż poprzez pobranie tego Wondercarda. Resztę informacji możecie dowiedzieć się z poniższych screenów. Na razie nie jest ustalona data zakończenia eventu.

Po raz kolejny serwery downloadu otwarto dzień wcześniej. Cóż za niespodzianka!

[Obrazek: darkrai1.png]
[Obrazek: darkrai2.png]
[Obrazek: darkrai3.png][Obrazek: Darkrai4.png][Obrazek: darkrai5.png]

Screeny: Gonzo
Komentarze [15]