Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!

| 01.01.2012 15:00:27
[Obrazek: witamy.jpg]
Zdjęcie autorstwa Nid

Witajcie na łamach Nowej Pokemon Valhalli! Nowy rok rozpoczynamy z nową szatą graficzną a także masą innych innowacji. Oto krótka lista najważniejszych nowości:
  • Wspomniana już nowa szata graficzna, taka sama na stronie i na forum. Dzięki wyświetlaniu najnowszych postów z Valhallowego Twittera w nagłówku będziecie zawsze na bieżąco z nowościami w newsach i artykułach.
  • Mocniejsza integracja forum ze stroną. Od dzisiaj wszyscy moderatorzy są redaktorami, a jedyna droga dostania się do moderacji prowadzi poprzez regularną pracę dla Valhalli. Teraz na stronie logujecie się poprzez login i hasło z forum, newsy komentujecie w specjalnych tematach na forum, a na górze strony znajdziecie listę linków do najnowszej zawartości na nim. W związku z tym forum trafiło na serwer naszej strony i o teraz znajdziecie je pod adresem forum.pokemony.com.
  • W związku z premierą nowej serii Pokemonów na Disney XD uaktualniliśmy Program TV i będziemy starać się to robić na bieżąco. Wkrótce powrócą do niego również szczegóły dotyczące emisji serialu w zagranicznych stacjach dostępnych w Polsce oraz w Japonii i w Ameryce.
  • Nid zaczęła się zajmować odnawianiem działu dotyczącego mangi. Na dobry początek - lista rozdziałów aż do serii Platinum wraz z ogólnymi informacjami na temat każdego z nich. Wszystko to znajdziecie w menu po prawej. Chcecie więcej? Odwiedźcie dział Manga na naszym forum.
  • Dział z Felietonami i pierwszy z nich autorstwa Enygmy - Okiem anty-fana, czyli dlaczego ludzie nie lubią Pokemonów?.[Obrazek: GzUwO.png]
  • Pierwsze nowe artykuły: Recenzja Black i White autorstwa Enygmy oraz Karta trenera w HG/SS autorstwa arinalda.
  • Rozpoczęliśmy poprawiać stare artykuły, które bardzo często były źle napisane lub pełne nieprowadziwych informacji. Na pierwszy ogień poszedł opis łapania Legendarnych ptaków w R/B/Y, z poprawkami autorstwa rubin.
  • Odznaki do zdobycia na forum! Po osiągnięciu określonej ilości postów będzie się zmieniać Wasz tytuł użytkownika (chyba że ustawiliście własny), a kolejne odznaki będą nabierać kolorów.
  • Pamiętacie jak parę lat temu próbowałem dowiedzieć się czegoś na temat polskiej wersji płyty Totally Pokémon z piosenkami, których fragmenty mogliśmy usłyszeć w trzeciej serii anime Pokemon? Niestety, jak się okazało, nigdy nie została ona wydana, chociaż piosenki do niej zostały w pełni nagrane. Hikomikosowi i eletronicdreamsowi udało się uzyskać całkiem dużo informacji na jej temat. Wszystko to znajdziecie w kategorii "Anime", w podkategorii "Muzyka", w dziale Totally Pokémon.

Uważacie, że to mało? Być może, ale to dopiero początek nowości! W najbliższych dniach ujrzycie nowe artykuły, wkrótce wróci także nasz Pokedex ze stworkami piątej generacji wraz z odnowionym Abilitydexem i Attackdexem. Odwiedzajcie nas codziennie, aby niczego nie przegapić. I oczywiście nie zapomnijcie o jutrzejszej premierze serii Czerń i Biel w Disney XD!


Obrazek autorstwa Hikomikosa
Komentarze [109]