Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Junichi Masuda 15 kwietnia w Pokemon Smash

| 06.04.2012 16:57:20
W niedzielę 15 kwietnia w Pokemon Smash! zawita sam Junichi Masuda! Jak wiemy, pojawia się zazwyczaj w japońskim show, gdy prezentuje premierowe rzeczy. W odcinku zaprezentuje on gameplay, film promocyjny z nadchodzących gier Pokemon Black 2/White 2 (premiera w czerwcu) Możliwe, że dowiemy się więcej na temat alternatywnych form Kyurema - czarnej i białej (może jakąś walkę pomiędzy nimi?) oraz o Meloettcie.

[Obrazek: smashek.jpg]
Komentarze [2]

Skórka C-Gear z Piplupem

| 05.04.2012 17:48:35
Dziś od godziny trzynastej w Global Linku można pobrać skórkę na C-Geara z Piplupem, dostępna będzie ona do 23 maja. Hasło do owej skórki to PIPLUPCGEAR2012.

[Obrazek: piplup_skin.png]
Info dzięki użytkownikowi : Azelf
Komentarze [5]

Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl

| 05.04.2012 13:54:02
Do wtorku (10 kwietnia) w sklepach sieci LIDL fani Pokemon mogą nabyć dywanik o wymiarach 100x130 cm w promocyjnej cenie za 29,99zł (49,99) Jak zapewnia producent jest on nieścieralny.

Produkt przedstawia Arceusa na niebieskim tle. Jest to kolejny produkt z serii Pokemon, który można nabyć w Lidlu - wcześniej mieliśmy szansę kupić pościel, koc oraz ręcznik z kieszonkowymi potworami.Komentarze [14]

Pokemon + Nobunaga's Ambition w USA jako Pokemon Conquest!

| 04.04.2012 15:34:50
Oficjalna strona Pokemon potwierdziła, że Pokemon Nobunaga's Ambition zostanie wydane w Ameryce 18 czerwca tego roku pod nazwą Pokemon Conquest.

W grze Pokemon Conquest będziemy przemierzać region Ransei (jap. Ranse) tocząc pojedynki z przedstawicielami Warlordów (jap. Bushou)

Okładka gry


Komentarze [11]

Pokemon Ruby i Sapphire powraca! 3DSowy remake

| 01.04.2012 02:29:08Z ta informacją, czekaliśmy, aż się potwierdzi i w dzisiejszym odcinku Pokemon Smash! Została ona potwierdzona!

W najnowszym numerze Famitsu zapowiedziano wreszcie... remake'i gier Pokemon Ruby i Sapphire! Według magazynu, gry wyjdą w Japonii na gwiazdkę bieżącego roku, a ich japońskie nazwy to

ポケットモンスター悪い ルビー (Pokemon Evil Ruby)
ポケットモンスター良いサファイア (Pokemon Kind Sapphire)


Na jednej stronie w gazecie poświęconej zapowiedzi tych gier pojawia się kilka screenów z gry oraz okładki, jednak na nich brak informacji na jaką konsolę wyjdą, lecz widząc grafikę będą to remake'i przeznaczone na konsolę Nintendo DS.

[Obrazek: boxarty.jpg]

Tak jak w przypadku HeartGold/SoulSilver nasz pierwszy Pokemon będzie chodził za nami.Opaska naszego głównego bohatera jest czerwona (może w Kind Sapphire niebieska?) Dodatkowo, zadziwiająco ładnie prezentują się Pokemony w Pokedexie, są one trójwymiarowe.

W chwili obecnej nie ma lepszej jakości zdjęć z magazynu, być może wkrótce pojawią się kolejne informacje.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]

Źródło: PokeCommunity oraz Pokemon Smash!
Komentarze [61]

Amazon o Kyuremach

| 30.03.2012 14:10:11
Japoński Amazon zamieścił obrazek hardcovera, dodatkowej obudowy nakładaną na konsolę Nintendo 3DS dla gier Pokemon Black2/White2. Potwierdza ona, że obie formy Kyurema nie zmienią typów, nadal będą to Dragon / Ice mimo, że wyglądają całkowicie inaczej.

Dowiadujemy się także, że czarny Kyurem będzie mierzył 3,3 metra i ważył 325kg, a biały - 3,6 metra i również 325 kilogramy.


A w Pokemon Smash 8 kwietnia, mają być ujawnione kolejne szczegóły dot. tych nowych gier, a w przyszłym tygodniu w Famitsu ma być opisany sposób na zdobycie nowych Pokemonów, prawdopodobnie - Keldeo i Meloetty.
Komentarze [5]

Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga!

| 29.03.2012 18:45:36
W oficjalnym niemieckim Pokemon Magazine został zamieszczony artykuł poświęcony grze Pokemon + Nobunaga's Ambition zawierający opis gry oraz wyjaśnienie samego tytułu. Dodatkowo widzimy logo już w języku angielskim (oficjalne?) - jednak nie potwierdza to nadal, że Nobunaga zostanie wydana w języku angielskim, lecz redaktor pisze, że jest to całkiem możliwe już tej jesieni!

[Obrazek: german.png]
Komentarze [6]