Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

O nowym wyświetlaniu działów

| 10.03.2012 22:49:23
Jak już może niektórzy zauważyli, Pokemon Valhalla przechodzi małe odświeżenie, aktualizacje treści. Na pierwszy ruszt poszły działy dotyczące gier na konsole GameBoy/GameBoyColor/GameBoy Advance oraz Nintendo DS. Główne strony działów zostały przebudowane*. Nie ma już niebieskich tabelek - wszystko wygląda ładniej i przede wszystkim ciekawej.

[Obrazek: news1.png]
W każdym dziale pomijając tabelkę z informacji o premierze, wydawnictwie i okładek, pojawiły się krótkie opisy gier ujawniające ich główne założenie i nutkę fabuły - teksty te nie są recenzjami. W trakcie ich czytania towarzyszą nam zazwyczaj oficjalne artworki i concepty arty - Pokemonów, postaci lub przedmiotów. Tuż poniżej widnieje mała galeria z gier - zazwyczaj tworzy ją sześć zrzutów.

[Obrazek: news2.png]

No i wreszcie, poniżej spis artykułów do danej gry - wreszcie nie ma przecinków, które naprawdę dawały w kość, gdy było trzeba coś odszukać na szybko. Jak Wam się podobają zmiany?

[Obrazek: news3.png]

*działy PMD: Explorers of Time/Darkness, Platinum, Pokemon Black/White zostaną zaktualizowane do nowej formy po uzupełnieniu innych działów, m.in. HeartGold/SoulSilver.

Lista działów, które są już w nowej formie


Komentarze [11]

Pobierz Zekroma i Reshirama!

| 06.03.2012 00:52:04
Od 10 marca do 8 kwietnia, przez WiFi, będzie można pobrać brakującą legendę - Zekroma do Black oraz Reshirama do White!

Jest to bliźniaczy event do tego, który miał miejsce w Japonii przy okazji 14. filmu Pokemon. Obydwie legendy mają setny poziom, są w cherish ballach a ich ataki to: Fusion Bolt, Bolt Strike, Haze i Outrage dla Zekroma, oraz Blue Flare, Fusion Flare, Mist i Draco Meteor dla Reshirama.

[Obrazek: wifi-zekrom.png] [Obrazek: wifi-reshi.png]

Podobnie jak ich japońskie odpowiedniki, te smoki, użyte w Dream Worldowej lokacji Pokemon Movie pozwalają nam na pobranie specjalnych C-Gearowych skórek. Nie wiemy natomiast kiedy i czy ta lokacja zostanie otwarta w Europie. gdy tylko będziemy mieć pewne informacje na ten temat, napiszemy o tym! Tymczasem śledźcie nasze newsy po więcej informacji! Czy to na stronie, czy to na Twitterze lub Facebooku!

[Obrazek: cgear1.png] [Obrazek: cgear2.png]
Komentarze [14]

Shiny Rayquaza

| 02.03.2012 22:57:39
Od dnia 17 marca do 16 kwietnia posiadacze japońskich wersji gier Pokémon Black i Pokémon White będą mieli możliwość pobrania za pośrednictwem Wi-Fi lśniącej Rayquazy z okazji premiery gry Pokémon + Nobunaga's Ambition (17 marca).

Sam Pokémon jest na 70 poziomie i należy do Nobunagi (ノブナガ, ID: 03172) Jego umiejętnością jest Air Lock, która zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych na polu bitwy oraz dezaktywuje już działające. Posiada cztery ataki; Dragon Pulse, AncientPower, Outrage oraz Dragon Dance.


[Obrazek: ray1.png] [Obrazek: ray2.png]
Komentarze [14]

Lucario w Dream World! Kaczuszki na C-Gear!

| 01.03.2012 14:11:14
Od dziś, posiadacze europejskich i australijskich wersji gier Black and White mogą pobrać specjalnego Lucario za pomocą Pokemon Global Link.

Będzie on miał ukryte Ability - Justified oraz trudny do zdobycia atak: Bullet Punch. Pokemon jest na poziomie 10 i jest płci męskiej.
[Obrazek: scaled.php?server=546&filename=lucek...res=medium]
Hasło to: LUCAEUROGAMERNET

Promocja jest dostępna od godziny trzynastej, od dzisiaj do 24 maja 2012. Okazją do eventu są rozpoczynające się Video Games Championship '12
Hasło to: LUCAEUROGAMERNETDruga informacja, tym razem dla posiadaczy japońskich wersji BW, od dziś możecie się cieszyć c-gearową skórką z przesłodkimi Ducklettami. Promocja trwa do 27 kwietnia, data światowej dydtrybucji nie jest jeszcze znana.
[Obrazek: scaled.php?server=827&filename=duckl...res=medium]
Komentarze [18]

Nowy zwiastun 15. filmu!

| 01.03.2012 01:13:31
Dziś został pokazany nowy trailer 15. filmu Pokemon - キュレムVS聖剣士 ケルディオ Kyurem VS Seikenshi Keldeo (Kyurem VS Święty Szermierz Keldeo). Zwiastun jest podwójny - pojawia się w nim zapowiedź メロエッタのキラキラリサイタル Meloetta no Kira Kira Recital (Błyszczący Recital Maloetty). Filmik przedstawia obie nowe formy Kyurema w akcji, oraz pojawienie się Keldeo.


źródło: Filb.de

Dodatkowo, na oficjalnej stronie filmu 15 pojawił się kolejny trailer. Jest to nieco rozszerzona wersja tego powyżej z programu Oha Suta.

Komentarze [11]

Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!

| 29.02.2012 21:47:16
Okładka czterdziestego tomu Pokemon adventures - mangi bazującej na wydarzeniach z gier Pokemon została już ujawniona! Niestety jej ISBN nie jest jeszcze znany. Natomiast, sam tom zostanie wydany w maju, prawdopodobnie 11 maja.

[Obrazek: scaled.php?server=10&filename=539452...res=medium]

W tej odsłonie mangi, możemy się spodziewać walk Platinum Berlitz w Battle Frontierze. Bohaterka chce się dowiedzieć od Frontier Brainsów na temat Distortion World, do którego wyruszyli Diamond i Pearl aby uratować legendarne Pokemony przed Charonem - mózgiem Zespołu Galactic. Ich celem jest także ocalenie ochroniarzy Platinum - Paka i Uji.
Komentarze [7]

Pokemon Black 2 i White 2 w Polsce już tej jesieni!

| 27.02.2012 13:39:43
Brytyjski oddział Nintendo, na swoim Twitterze umieścił mglistą, jednak satysfakcjonującą informację dotyczącą europejskiej premiery gier Black 2 i White 2. Kontynuacje gier piątej generacji pojawią się na półkach sklepów starego kontynentu już tej jesieni!
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=ninma...res=medium]
Drugi raz w historii, data europejskiej premiery jest znana wcześniej niż amerykańskiej. Być może, samo wypuszczenie gry na rynek znów odbędzie się wcześniej niż w Ameryce, tak jak w przypadku Black and White.
Edit: Amerykańska premiera również będzie miała miejsce jesienią tego roku.

Na naszym forum, już powstał dział dla nadchodzących gier, w którym możecie się dzielić Waszymi przemyśleniami, oczekiwaniami i spekulacjami. Serdecznie zapraszamy do dyskusji w nim i do udziału w jego tworzeniu! >klik<


Komentarze [16]