Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Event z Genesectem

| 09.08.2012 19:51:36
Posiadacze japońskich wersji gier Black2 i White2 będą mieli okazję ściągnąć Genesecta. Będzie on dostępny na 50lv z takimi atakami jak Magnet Bomb, Signal Beam, Solarbeam oraz ruchem sygnaturowym, Techno Blast. Event będzie trwać od tej soboty, tj. 11 sierpnia do 14 września bieżącego roku.

[Obrazek: zfmLm.jpg]
Komentarze [3]

Nowinki ze świata Pokemon

| 08.08.2012 14:02:17
Pierwszą informacją jest ujawnienie data premiery Pokedexa 3D Pro w Europie. Będzie można go kupić już 8 listopada obecnego roku. Poprzednia wersja programu, Pokedex 3D, zniknie z eShopu trzy dni później, 11 listopada. Pokedex 3D Pro zawiera w sobie dokładne opisy 647 Pokemonów łącznie z alternatywnymi formami.

[Obrazek: XmRIB.jpg]


Global Link zaktualizował katalog Dream World o nowe meble i pokelalki. Wszyscy posiadacze gier z V generacji mogą zassać stamtąd nowe, interesujące przedmioty, między innymi lalki Squirtle, Woopera, Budew i Pachirisu. Koszt wszystkich itemków jest przy nich podany.

[Obrazek: QfqJy.jpg]


Został zapowiedziany event z Keldeo dla posiadaczy gier Black i White mieszkających w Wielkiej Brytanii. Będzie można go ściągnąć między 1 września, a 11 października bieżącego roku w sklepach GAME oraz Gamestation. Dokładne informacje na temat dystrybuowanego Pokemona na razie nie są znane, jednak prawdopodobnie będą pokrywać się z eventem, który ma miejsce w Japonii. Potwierdzono również dostępność eventu w innych rejonach Europy, lecz na razie szczegóły nie są znane.

[Obrazek: nIps8.jpg]
Komentarze [8]

Pokemonowe atrakcje na Krakonie

| 06.08.2012 22:05:33
Krakon 2012 zbliża się wielkimi krokami - start już 10 sierpnia! Na stronie festiwalu pojawił się program uwzględniający większość atrakcji, które będą miały miejsce w czasie jego trwania. Konwentowicze będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych panelach i konkursach. Nie zabraknie też specjalnych wykładów i testów dla fanów Pokemonów. Co więcej udział w nich umożliwi powiększenie kolekcji Pokemonów - pobranie Celebiego na gry IV Generacji oraz Darkraia na gry V generacji będzie możliwe przez cały czas trwania wszystkich punktów programu związanych z Pokemonami! Poniżej możecie poznać szczegóły dotyczące każdego z nich.

Zespół R - główni bohaterowie anime Pokemon - 10.08.2012, piątek, godz. 18:00-19:00 - Sala Szkolna 3
Przez 13 sezonów anime Pokemon Zespół R pojawiał się w niemalże każdym odcinku. Dla części widzów byli to bohaterowie zbędni, niepotrzebnie zabierający czas Ashowi i jego przyjaciołom. Czy jednak nie było na odwrót? I czy zmiana ich zachowania na bardziej "mroczne" w nowych seriach ma tak naprawdę sens?

Pokemony w Polsce - dobra sytuacja czy może tragedia? - 10.08.2012, piątek, godz. 19:00-20:00 - Sala Szkolna 3
W Polsce Pokemony są. To prawda niezaprzeczalna - anime jest emitowane w telewizji, karty wydawane przez TM Toys, a Stadlbauer regularnie sprowadza nowe gry. Jednak czy naprawdę jest tak różowo jak mogłoby się wydawać?

Złap je wszystkie! - Co to za Pokemon? - 10.08.2012, piątek, godz. 22:00 - Sala Szkolna 3
Czy potrafisz rozpoznać Pokemona widząc jednocześnie urywek jego ciała? Czy dany cień jest aby na pewno tym stworkiem, którym wydaje się być? Odpowiedź na te pytania przyniesie właśnie ten specjalny test rozpoznawania Pokemonów.

Test wiedzy o Pokemonach - Kraków 2012 - 11.08.2012, sobota, godz. 9:30-11:30 - Sala Szkolna 2
Sprawdź swoją wiedzę dotyczącą Kieszonkowych Stworków, odpowiadając na 50 pytań dotyczących Pokemonów, z grami i anime na czele. W poprzedniej edycji najwyższy wynik wyniósł zaledwie 64%. Czy uczestnicy Krakonu zdołają pobić ten wynik? Po teście nastąpi omówienie pytań, dzięki czemu wszyscy będą mogli uzupełnić swoje wiadomości na temat Pokemonów.

Po teście wszyscy uczestnicy Krakonu będą mogli przejść na prowadzone przez naszego byłego moderatora, Gonza, Mistrzostwa Polski Gier Pokemon 2012. Więcej na ich temat możecie przeczytać na oficjalnej stronie konwentu.

Oprócz tego chciałbym zaprosić na prowadzony przeze mnie panel, który nie będzie dotyczył bezpośrednio Pokemonów, ale biorąc pod uwagę tematykę na pewno nie omieszkam o nich przy okazji wspomnieć:

Polski dubbing anime - 10.08.2012, piątek, godz. 21:00-22:00 - Sala Szkolna 3
Dźwiękowe opracowanie japońskich animacji jest w naszym kraju niemalże niespotykane. Winę tutaj ponosi z jednej strony skąpstwo wydatków, a z drugiej - pesymistyczne podejście fanów do tego typu tłumaczenia. Czy aby na pewno jest ono słuszne? Czy seriale, które zostały zdubbingowane na polski brzmią aż tak strasznie? Czy większa ilość dubbingów jeszcze bardziej zniechęciłaby polskich widzów do japońskiej animacji, czy może wręcz przeciwnie, zachęciłaby do niej?

Ciągle nie jest za późno, żebyście mogli wziąć udział w konwencie - akredytacje będą możliwe do zakupienia na miejscu, w cenie 25 złotych za dzień.
Komentarze [12]

Nowa skórka C-Gear

| 02.08.2012 13:18:47
Posiadacze anglojęzycznych edycji gier Black oraz White od godziny 13:00 (2 sierpnia bieżącego roku) będą mogli ściągnąć nową skórkę do C-Gear. Tym razem głównym jej bohaterem jest Crustle! Obecnie tylko mieszkańcy Australii mogą zassać skórkę, lecz to z pewnością zmieni się w ciągu najbliższych 35 minut. Wszyscy będą mieli wystarczająco dużo czasu, by zaopatrzyć się w nowy skin, gdyż akcja trwa do 6 września 2012 roku. Kod wymagany do ściągnięcia skórki to CRUSTLECGEAR2012.

[Obrazek: Hlpek.png]
Komentarze [4]

Australijska premiera Pokemon Black 2 i White 2 oraz Pokemon Dream Radar

| 31.07.2012 15:34:21
[Obrazek: blackbox.jpg]

Znamy oficjalną datę premiery gier B2 i W2 w Australii i Nowej Zelandii. Będzie miała ona miejsce 11 Października tego roku, czyli dzień przed premierą w Europie i 4 dni po premierze amerykańskiej.

Warto dodać że w ten sam dzień swoją premierę będzie miał Pokemon Dream Radar, czyli aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie pokemonów w prawdziwym świecie.
Komentarze [2]

Przekonajmy Puls2 do emisji Pokemona

| 27.07.2012 01:00:20
[Obrazek: seria01_splash.png]

Niedawno Puls2 wystąpił na Facebook'u z zapytaniem do ludzi o to jakie anime chcieli by zobaczyć, na ich kanale. Padło już wiele propozycji, ale nie wszystko jeszcze przesądzone. Więc dalej Poke Fani zbierzmy się i pokażmy im jak bardzo chcemy zobaczyć starsze odcinki naszego ulubionego anime w TV.

Oto link do oficjalnego profilu Puls2 na Facebook'u : http://www.facebook.com/tvpuls2

Jest nas naprawdę wielu dlatego wystarczy że każdy z nas napisze jeden komentarz i może się nam udać.
Komentarze [76]

Mistrzowstwa Polski Gier Pokemon 2012 na Krakonie!

| 25.07.2012 02:16:46
Na Krakonie, którego jesteśmy patronem, odbędą się Mistrzostwa Polski Gier Pokemon! Jeżeli chcesz sprawdzić swoje siły w spotkaniu z najlepszymi graczami z całej Polski, nie ma co zwlekać - 11 sierpnia ruszaj do Krakowa!

Więcej info na stronie festiwalu.

Zapraszamy także do dołączania do wydarzenia na facebooku.

[Obrazek: MPPOKEMON2012.jpg]
Komentarze [20]