Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zapowiedź Eventu z Genesectem!

| 08.09.2012 11:23:08
Pogłoski z Wielkiej Brytanii o dystrybucji Genesecta potwierdziły się! W Stanach Zjednoczonych oficjalnie ogłoszono event Wi-Fi czy poprzez Wi-Fi. Legendarny insekt będzie dostępny dla gier Black 2 i White 2, których premiery to odpowiednio 7 i 11 października dla USA i Europy. Samo rozdawnictwo potrwa od 7 października do 12 listopada. Prawdopodobnie, będzie on dostępny dla wszystkich anglojęzycznych gier, jednak to się okaże. Póki co, cieszmy się z Amerykanami i liczmy na to, że i my zostaniemy uraczeni Genesectem!

[Obrazek: genesectevent.png]
Komentarze [2]

Odśwież swój C-Gear Klinkiem lub Pikachu!

| 06.09.2012 18:48:44
Global Link wypuścił dziś nową skórkę dla angielskojęzycznych gier Pokemon Black i Pokemon White.

Bohaterem nowej nakładki na C-Gear jest Klink, a hasło odblokowujące ją to KLINKCGEAR2012. Promocja z Pokemonem-trybem trwa do 4 października 2012, więc nie zapomnijcie jej pobrać, gdyż prezentuje się całkiem niesamowicie!


Przypominamy też o kończącej się już promocji na skórkę z Mistrzostw Świata PTCG i VCG, które odbyły się w dniach 9-11 sierpnia na Hawajach. Aby upamiętnić to wydarzenie, została wypuszczona skórka z Pikachu. Można ją pobrać zaledwie do 9 września, więc lepiej się pośpieszyć!
Hasło to WCSCGEAR2012

[Obrazek: wcscgear.png]
Komentarze [4]

Zapisy na Autumn Friendly 2012 już trwają!

| 06.09.2012 12:38:54
Międzynarodowy (z wykluczeniem Japonii) turniej walk sieciowych Autumn Friendly 2012 ruszył! O pierwszej w nocy naszego czasu zostały otwarte zapisy.

[Obrazek: af2012.png]

Tak jak poprzednie turnieje, ten także jest rozgrywany jako dwuwalki na zasadach flat. Global Battle Union ma 50000 miejsc dla graczy. Rejestracja trwa do 14 września do godziny 0:59 naszego czasu, jednak warto się pośpieszyć. Sam turniej trwa od 14 do 17 września.

Tutaj możecie znaleźć listę zakazanych Pokemonów oraz inne szczegóły. Obrazkowy schemat rejestracji ułatwi tę czynność osobom nie czującym się najlepiej w języku angielskim.

Serdecznie zachęcamy do udziału i dzielenia się swoim ostatecznym wynikiem!
Komentarze [1]

Turniej All Star Cup

| 01.09.2012 20:17:30
Niedługo wystartuje turniej Wi-Fi dla gier Black 2 oraz White 2. Będzie się on nazywać All Star Cup. Odbędzie się w formacie double with no restrictions z możliwością użycia każdego Pokemona występującego w regionie Unova. Rejestracja graczy rozpocznie się 14 września i trwać będzie cały tydzień, do 20 września. Turniej odbędzie się w dniach 21-23 września. Cała impreza będzie podzielona na trzy ligi – Junior, Senior oraz Master. Każdy gracz po rejestracji otrzyma rzadki przedmiot, a jest nim Micle Berry, której obecnie nie można zdobyć w inny sposób. Berry można uzyskać w Dream World, gdzie będzie można ją hodować bądź przesłać do swojej gry.

[Obrazek: ouDQb.png]
Komentarze [12]

Pokemon Typing Adventure

| 16.08.2012 14:27:50
Dzisiaj ujawniono datę europejskiej premiery nowej gry traktującej o kieszonkowych stworkach - Pokemon Typing Adventure. Gra będzie dostępna od 21 września bieżącego roku wraz z angielską klawiaturą. Ujawniono również imiona dwóch postaci - pokemonowy profesor nazywa się Quentin Werty, natomiast jego pomocnik znany jest jako Paige Down.

Pokemon Typing Adventure to spin-off V-tej generacji. Gra polega na podróżowaniu przez różne tereny, znajdywaniu Pokemonów i nazywaniu ich używając do tego klawiatury. Można spotkać 403 stworki na 60 różnych sposobów!

Oczekujcie większej ilości informacji bowiem, gdy tylko pojawią się nowe szczegóły na temat gry to z pewnością podzielę się nimi z Wami.

[Obrazek: utNvU.jpg]
Komentarze [17]

Event z Genesectem

| 09.08.2012 19:51:36
Posiadacze japońskich wersji gier Black2 i White2 będą mieli okazję ściągnąć Genesecta. Będzie on dostępny na 50lv z takimi atakami jak Magnet Bomb, Signal Beam, Solarbeam oraz ruchem sygnaturowym, Techno Blast. Event będzie trwać od tej soboty, tj. 11 sierpnia do 14 września bieżącego roku.

[Obrazek: zfmLm.jpg]
Komentarze [3]

Nowinki ze świata Pokemon

| 08.08.2012 14:02:17
Pierwszą informacją jest ujawnienie data premiery Pokedexa 3D Pro w Europie. Będzie można go kupić już 8 listopada obecnego roku. Poprzednia wersja programu, Pokedex 3D, zniknie z eShopu trzy dni później, 11 listopada. Pokedex 3D Pro zawiera w sobie dokładne opisy 647 Pokemonów łącznie z alternatywnymi formami.

[Obrazek: XmRIB.jpg]


Global Link zaktualizował katalog Dream World o nowe meble i pokelalki. Wszyscy posiadacze gier z V generacji mogą zassać stamtąd nowe, interesujące przedmioty, między innymi lalki Squirtle, Woopera, Budew i Pachirisu. Koszt wszystkich itemków jest przy nich podany.

[Obrazek: QfqJy.jpg]


Został zapowiedziany event z Keldeo dla posiadaczy gier Black i White mieszkających w Wielkiej Brytanii. Będzie można go ściągnąć między 1 września, a 11 października bieżącego roku w sklepach GAME oraz Gamestation. Dokładne informacje na temat dystrybuowanego Pokemona na razie nie są znane, jednak prawdopodobnie będą pokrywać się z eventem, który ma miejsce w Japonii. Potwierdzono również dostępność eventu w innych rejonach Europy, lecz na razie szczegóły nie są znane.

[Obrazek: nIps8.jpg]
Komentarze [8]