Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Angielski trailer Pokemon B2/W2

| 10.07.2012 15:51:17
Oficjalny kanał Pokemon na Youtube zamieścił zwiastun gier Pokemon Black2/White2 w języku angielskim. W nim zapowiedź o powrocie do regionu Unova, przedstawienie postaci, nowych lokacji i PokeWood. Co tu dużo pisać - oglądajcie.

Komentarze [22]

Boostery Pokemon Diament i Perła Tajemne Skarby w Żabce!

| 07.07.2012 16:50:56
Dziś rano jeden z moich widzów na YouTube, napisał mi żebym poszedł coś zobaczyć do Żabki. Wspomniał, że jest to coś z Pokemon. Więc poszedłem, poszukałem i znalazłem! Boostery Pokemon Tajemne Skarby po polsku! Niedawno pojawiły się oficjalnie w Polsce, a tu taka niespodzianka. Koszt jednego boostera (saszetki) to 9,99zł. Karty można dostać również w sieci sklepów Fresh Market. Pozdrawiam.


[Obrazek: karty-pokemon-mistyczne-skarby-12.jpg]
Komentarze [50]

Pokemon 151 Challenge - zaproszenie do udziału

| 05.07.2012 14:33:43
[Obrazek: 151_challenge_m.jpg]

Wszystkich fanów Pokemonów zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnej akcji Pokemon 151 Challenge organizowanej przez administratorkę naszego forum i specjalistkę w temacie mangi Pokemon Special, Nid. Na czym to polega? Trzeba wybrać jednego Pokemona z I generacji, a następnie przygotować jego wizerunek w dowolnie wybrany przez siebie sposób - narysować, ulepić, wyciąć itp. Na każdego chętnego przypada jeden Pokemon, a do tego ten sam stworek nie może zostać wybrany dwa razy. W chwili obecnej wolne jest już tylko mniej niż 30 Pokemonów, więc każdy kto chciałby wziąć w tym udział, powinien się spieszyć! Po zakończeniu akcji wszystkie prace zostaną zebrane w specjalnej galerii.

Listę dostępnych Pokemonów i więcej szczegółów dotyczących akcji możecie znaleźć w odpowiednim temacie na naszym forum.
Komentarze [4]

Nowe video z Pokedex 3D Pro

| 04.07.2012 12:56:37
Opublikowany został nowy materiał video (pochodzi on z oficjalnej japońskiej strony) z nadchodzącej aplikacji - Pokedex 3D Pro na platformę Nintendo 3DS. Potwierdza on, że baza będzie zawierać wszystkie formy, odmiany Pokemonów (łącznie z Arceusem, białym i czarny Kyuremem) których w sumie będzie około 727. Dodatkowo, będziemy mogli sprawdzić się w quizie Pokemon, w którym będą różne pytania dot. kieszonkowych potworów.

Komentarze [10]

Genesect bohaterem filmu 16

| 02.07.2012 23:26:55
Na przedpremierowym pokazie filmu 15 w Nakona Sun Plaza (jeden z hoteli w Tokio) wyświetlono również, tradycyjnie teaser następnego filmu z serii Pokemon oznaczonego jakby inaczej - numerem 16.

[Obrazek: kanseim15_0615.jpg] [Obrazek: kanseim15_1218.jpg]

Wszystko wskazuje na to, że pełnometrażówka, która ukaże się w 2013 roku będzie poświęcona Genesectowi - tajemniczy latający dysk ląduje na pustyni, a następnie zmienia się w Genesecta....
Komentarze [43]

Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona!

| 28.06.2012 15:31:06
Tak, tak! Pokemon Black 2 i White dwa zawitają na starym kontynencie już 12 października!

Sequel Black i White ma miejsce w Unovie, jednak mocno odnowionej. Grę rozpoczynamy w Aspertia City a nie jak do tej pory Nuvema Town. Wydarzenia fabularne mają miejsce dwa lata po akcji gier, których maskotkami były Zekrom i Reshiram.

Znamy także kolejne oficjalne angielskie nazwy:
Studia filmowe będą nazywać się PokeStar Studios.
Lider wodnej sali bedzie nosił imię Marlon.
Potwierdzono także nazwę miasta, w którym można pokonać liderkę używającą Pokemonów trujących - Virbank City

W USA, BW2 będzie dostępne już 7 października.
Komentarze [15]

Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon 2012

| 27.06.2012 16:18:36
Pokemon Valhalla obejmuje swoim patronatem festiwal Krakon, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia 2012 w Krakowie.
Krakon to ogólnopolski zlot miłośników fantastyki, w Polsce organizowany już od 1993 roku. W jego ostatnich odsłonach przewidziano także atrakcje dla fanów kultury japońskiej, z mangą i anime na czele. Co za tym idzie jest to też idealne miejsce dla wszystkich fanów Pokemonów, którzy chcieliby spędzić czas razem z ludźmi podobnymi do nich, powymieniać się z nimi swoimi Pokemonami i doświadczeniami.

Co specjalnego czeka na odwiedzających tegoroczny Krakon? Różnorodne bloki tematyczne: Blok RPG, Fantastyczny, Blok szeroko pojętej kultury Japońskiej, Blok Autorski, Blok Larpowy, Blok Twórczości Terry’ego Pratchetta, Blok podróżniczy oraz wiele, wiele więcej. Już teraz wiemy, że fani Pokemonów będą mogli wziąć udział w turnieju gier konsolowych oraz, jeśli dobrze pójdzie, w innych pokemonowych atrakcjach.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej. W każdej chwili możecie się na nią dostać klikając w banner na górze portalu. A jeśli chcielibyście pomóc w organizacji Bloku Pokemon na tegorocznym Krakonie, napiszcie w specjalnym wątku na naszym forum.

Już wkrótce więcej informacji!
Komentarze [11]