Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Mystery Dungeon 3DS - pierwszy trailer

| 15.09.2012 10:25:51
[Obrazek: pmd3ds.png]
Pojawiła się oficjalna japońska strona gry Pokémon Mystery Dungeon: Magnagate and the Infinite Labyrinth. Na niej można obejrzeć pierwszy trailer z gry, który wprowadza Nas w świat nowych Dungeonów na konsolę Nintendo 3DS. Dodatkowo, na witrynie można obejrzeć kilka screenów z gier oraz posłuchać czterech utworów wchodzących w skład ścieżki dźwiękowej.

Główne miasto w grze nazywa się Post Town, a mechanizm gry znany z poprzednich części został w całości zachowany.

Nie ma więcej co się rozpisywać, wszystko do obejrzenia na zwiastunie i oficjalnej stronie

Zwiastun gry


Post Town (kliknij, aby powiększyć)


Komentarze [16]

Nowe Pokemony na Nintendo 3DS

| 13.09.2012 08:36:30
Do internetu wyciekły zdjęcia najnowszego numeru CoroCoro, w którym została przedstawiona nowa gra z serii Pokemon Mystery Dungeon - Magnagate and the Infinite Labrynth.

Premierę swoją w Japonii będą mieć jeszcze w tym roku, a dokładniej zimą, na konsolę Nintendo 3DS.

Fabuła się zaczyna się, gdy gracz zamienia się w pokemona i zapada w sen. Możliwymi starterami są Oshawott, Axew, Snivy, Tepig i Pikachu. Gra (jak to przystało na 3DSa) będzie w pełnym trójwymiarze. W przeciwieństwie do poprzednich serii, gra wydaje się być samodzielną wersją, a nie jak poprzednio w dwóch (np. Mystery Dungeon Red, Mystery Dungeon Blue).

Oferować będzie różne Pokemony z regionu Unova, m.in. Gurdurra, Hydreigona i Viriziona. Misje będzie otrzymywać od Dunsparce'a, Cofagrigus będzie prowadził sklep (na chwile obecną brak więcej szczegółów). Rampardos posiada Treasure Store. Powraca również Kecleon, który na swoim stoisku ma podstawowe towary.

Obrazki


Komentarze [24]

Wyniki testów oraz współpraca

| 12.09.2012 20:18:53
Od Krakonu minął już miesiąc, więc najwyższa pora ogłosić wyniki konkursów, które miały w czasie jego trwania miejsca. W procesie sprawdzania wyszły jednak na jaw pewne nieprawidłowości związane z zeszłorocznym Testem wiedzy o Pokemonach z Dnia Pokemonów 2011., za które chciałbym serdecznie wszystkich przeprosić. W wyniku błędu każda niepoprawna odpowiedź została uznana za poprawną, a każda prawidłowa została uznana za nieprawidłową. Okazuje się więc, że wyniki były zupełnie odwrotne niż myśleliśmy, a zwyciężcami zeszłorocznego testu byli Pelek 2000, Psyduck 50 oraz rsomasis z 37 punktami (74%). Pełną tabelkę z wynikami znajdziecie w relacji z Dnia Pokemonów.

Jeśli chodzi o tegoroczne wyniki, to wszelkie błędy zostały wyeliminowane i jesteśmy już pewni kto okazał się najlepszy w rozpoznawaniu Pokemonów, a kto okazał się najbardziej obznajomiony z Pokemonami. I tak, w roli tropicielów Pokemonów najlepsi byliby kolejno LordofDragonss, Nid oraz Bortal, a na Pokemonowego profesora najbardziej nadaje się Nid, zostawiając w tyle Udur i LordOfDragonssa, którzy uzyskali równą liczbę punktów. Z pełnymi wynikami zapoznać możecie się tutaj.

Przy okazji chciałbym poinformować, że nasz portal nawiązał współpracę z Forum Górnośląskiego Klubu Otaku "Hitohana", skupiającego miłośników mangi i anime. Możecie je odwiedzić klikając w banner, który znajduje się na górze strony lub wpisując w przeglądarce adres hitohana.pl.
Komentarze [3]

Genesect w Europie!

| 11.09.2012 11:15:24
Przypuszczenia, o których pisaliśmy w newsie o dystrybucji legendarnego insekta w USA, potwierdziły się! Europejscy gracze także będą mogli pobrać Genesecta poprzez WiFi! Event potrwa od 12 października do 12 listopada i będzie dotyczył wyłącznie gier Black 2 i White 2. Zachęcamy zatem do kupna nowych Pokemonów w okolicach premiery.

[Obrazek: genesectlegendarypokemo.jpg]
Komentarze [4]

Lokalizacje w Black2/White2

| 10.09.2012 16:17:24
Poniższy news zawiera spoilery, czyli szczegółowe informacje dotyczące gier B2/W2. Dalsze czytanie wiąże się z ujawnieniem tych informacji.

Znamy już angielskie nazwy dwóch lokalizacji, które znajdują się w grach Black2 i White2. Chodzi o Yamaji Town, które
w anglojęzycznych edycjach gier będzie nosić nazwę Lentimas Town.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Drugą ujawnioną nazwą lokacji jest Reverse Mountain, która w angielskich wersjach gier będzie znane jako Reversal Mountain.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [0]

Zapowiedź Eventu z Genesectem!

| 08.09.2012 11:23:08
Pogłoski z Wielkiej Brytanii o dystrybucji Genesecta potwierdziły się! W Stanach Zjednoczonych oficjalnie ogłoszono event Wi-Fi czy poprzez Wi-Fi. Legendarny insekt będzie dostępny dla gier Black 2 i White 2, których premiery to odpowiednio 7 i 11 października dla USA i Europy. Samo rozdawnictwo potrwa od 7 października do 12 listopada. Prawdopodobnie, będzie on dostępny dla wszystkich anglojęzycznych gier, jednak to się okaże. Póki co, cieszmy się z Amerykanami i liczmy na to, że i my zostaniemy uraczeni Genesectem!

[Obrazek: genesectevent.png]
Komentarze [2]

Odśwież swój C-Gear Klinkiem lub Pikachu!

| 06.09.2012 18:48:44
Global Link wypuścił dziś nową skórkę dla angielskojęzycznych gier Pokemon Black i Pokemon White.

Bohaterem nowej nakładki na C-Gear jest Klink, a hasło odblokowujące ją to KLINKCGEAR2012. Promocja z Pokemonem-trybem trwa do 4 października 2012, więc nie zapomnijcie jej pobrać, gdyż prezentuje się całkiem niesamowicie!


Przypominamy też o kończącej się już promocji na skórkę z Mistrzostw Świata PTCG i VCG, które odbyły się w dniach 9-11 sierpnia na Hawajach. Aby upamiętnić to wydarzenie, została wypuszczona skórka z Pikachu. Można ją pobrać zaledwie do 9 września, więc lepiej się pośpieszyć!
Hasło to WCSCGEAR2012

[Obrazek: wcscgear.png]
Komentarze [4]