Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wieści z CoroCoro

| 13.06.2012 15:38:18
Nowy numer japońskiego magazynu traktującego o Pokemonach, CoroCoro, na swoich łamach zaprezentował wcześniej zapowiedzianą nową formę Keldeo - Resolution Form. Jak widać na poniższym screenie Pokemon nieco różni się od swojej oryginalnej formy. Ma duży, błękitny róg oraz długą, czerwoną grzywę. Warto również zwrócić uwagę na jego smukłą sylwetkę oraz kopyta. Całość sprawia, że nowa forma Keldeo bardzo dobrze prezentuje się.

Keldeo - Resolution Form
Kolejnymi nowinkami, o których dowiadujemy się z czasopisma są:
 • zmiana wizerunku Elesy, która teraz w drużynie ma Flaaffy
 • będzie możliwość zdobywania medali po wykonaniu Fez Missions (podobne do Entralink Missions w B/W)
 • w wersji Black2 będzie jaskinia z wodą, natomiast w White2 jaskinia z lawą
 • Black City i White Forest będą wyglądały inaczej
 • Linie ewolucyjne Buneary i Magby zarezerwowane są wyłącznie dla wersji Black2, natomiast linie ewolucyjne Skitty i Elekida dla wersji White2
 • Czarny Kyurem ma ability Zekroma, Terravolt, zaś Biały Kyurema Reshirama, Turboblaze
 • Wraca PokeTransfer umożliwiający transfer Pokemonów z gier IV generacji
 • przedmiot znany jako Reflecting Mirror będzie służyć do zmiany form Tornadusa, Thundurusa i Landorusa
 • nowe zdolności tychże Pokemonów to odpowiednio: Regenerator (Tornadus), Volt Absorb (Thundurus) oraz Intimidate (Landorus)
 • możliwość zdobycia Porygona dzięki Pokemon Dream Radar jak również różnych przedmiotów, które potem można przesłać do gier B2/W2
 • Keldeo zmieni swoją formę po zabraniu go do Sangi Town, nowej lokacji w regionie Unovy; Keldeo musi znać atak Sacred Sword Secret Sword, a gracz musi najpierw złapać Viriziona, Cobaliona i Terrakiona
 • będzie rozdawany przez Wi-fi Piplup znający Sing między 14 lipcem a 30 sierpniem dla fanów posiadających grę B2/W2
 • będzie również rozdawana Meloetta między 14 lipcem a 30 sierpniem, lecz na ten moment nie są znane szczegóły dystrybucji
 • na nowym plakacie promującym film Keldeo - The Sacred Swordsman, Keldeo występuje w Resolution Form
Komentarze [23]

Ponowna dystrybucja eventu z Victini!

| 11.06.2012 21:42:30
Posiadacze angielskich wersji, którzy nie załapali się na grudniową dystrybucję eventu mogą czuć się wniebowzięci! Z okazji promocji filmów z Victini oraz odpowiednio Reshiramem i Zekromem w Europie, Nintendo otworzyło kanały dystrybucyjne po raz drugi! Event trwa do 26 czerwca.

Victini ma poziom 50., znajduje się w Cherish Ballu i ma przypiętą specjalną wstążkę - Wishing Ribbon. Ponadto, trzyma Fire Gem i ma trzy unikatowe ataki: V-Create, którego poza Victini i Rayquazą nie zna żaden Pokemon, Fusion Bolt - ruch-sygnatura Zekroma oraz Fusion Flare należący wyłącznie do Reshirama. Oprócz nich, zna także Searing Shot.
Komentarze [9]

Nowa forma Keldeo!

| 10.06.2012 11:20:26
Kilka dni temu do internetu wyciekły informacje z ewentualną, nową formą Keldeo, lecz dopiero teraz możemy być tego pewni. Na pierwszej stronie nowego numeru magazynu Coro Coro została ujawniona druga forma Keldeo zwana jako Resolution Form. Design nie różni się zbytnio od jego oryginalnej formy, jednak można zauważyć, że ma dłuższą grzywę i długi, niebieski róg. Na razie dostępny jest tylko jeden skan z ujawnioną formą Keldeo. Gdy tylko pojawią się lepsze skany lub oficjalne artworki, będziecie mogli je zobaczyć na naszej stronie.

[Obrazek: scaled.php?server=403&filename=kelde...es=landing]

[UWAGA!] Do tej pory zdarzały się fake formy Pokemonów w CoroCoro. Dopóki nie zostaną ujawnione oficjalne artworki, nie można mieć pewności co do ostatecznego wyglądu nowej formy Keldeo.
Komentarze [34]

Nowe puszki! - Seria Dragons Exalted nadchodzi!

| 10.06.2012 02:27:22
Jak wcześniej pisałem w Sierpniu zostanie wydany najnowszy dodatek do gry Pokemon TCG o nazwie Dragons Exalted.

Niedawno ujawniono wygląd najnowszych Puszek kolekcjonerskich (tin) w których pojawią się specjalne karty z Pokemonami:
Rayquaza-EX, Mewtwo-EX i Darkrai-EX
[Obrazek: legendary-ex-tins-fall-2012.gif]
Źródło: Pokebeach.com

Ich premiera będzie miała miejsce 30 września czyli ponad miesiąc po premierze Booserów Dragons Exalted.
Każda puszka będzie kosztowała $15.99 (około 60 zł) a w środku niej znajdziemy:
- 4 boosterki
- Karta promo EX
- Kod do Pokemon TCGO
Komentarze [9]

Nowy Trailer B2/W2

| 06.06.2012 17:47:45
Nintendo wypuściło kolejny trailer nadchodzących gier Black2 i White2 wraz z nowymi detalami dotyczącymi Pokemon Dream Radar. Sam trailer nieco wprowadza nas w nową Unovę i po raz pierwszy mamy możliwość zobaczenia nowych form Tornadusa, Thundurusa i Landorusa.


źródło: serebii.net
Komentarze [18]

Dwa nowe materiały promujące B2/W2

| 03.06.2012 12:22:53
W dzisiejszym odcinku japońskiego show Pokemon Smash! zostały pokazane dwa nowe materiały promujące nadchodzące gry Pokemon Black2/White2 w formie filmików.

Pierwszy, zaczyna się od sceny walki 3D Białego Kyurema przeciwko Czarnemu. Robi ona naprawdę piorunujące wrażenie! W tym filmiku zauważymy fragment bitwy 3 na 3, normalne formy Reshirama i Zekroma oraz spotkanie Ghetsisa z N.

Drugi film prezentuje wybór starterów, scene z miejsca jakim jest PokeWood. Potwierdza on także, że w nowej numeracji Unova swoje miejsce będą mieć: Emolga, Buneary i Lapras.Video dzięki Filb.de
Komentarze [12]

Pokemon Special tom 41 i wyniki plebiscytu

| 01.06.2012 16:00:44
Znamy już dokładną datę wydania tomu 41, który w pełni bedzie poświęcony bohaterom z seriii Heart Gold/Soul Silver. Tomik pojawi się w japońskich księgarniach dnia: 28.06.2012 (równy miesiąc po wydaniu tomu 40).
[Obrazek: tom41.bmp]
Na oficjalnej stronie mangi pokemon ukazano wyniki plebiscytu na najlepszego bohatera, pokemona oraz momentu, który wydarzył się w Specialu.

W plebiscycie na najlepszego bohatera pierwsze miejsce zajął Red, poniżej ukazane jest jak wypadli pozostali bohaterowie

Z kolei plebiscyt na najlepszego pokemona wygrał Pika, który należy do Reda.
Kolejno miejsca zajęły Mimi Ruby'ego, Mewtwo, Vee Reda, Zuzu Ruby'ego, Poli Reda, Exploataro Golda, Sneasel Silvera, Chuchu Yellow oraz Ataro Golda

Natomiast najlepszym momentem w mandze zostało Wyznanie uczuć Sapphire do Ruby'ego, które miało miejsce w tomie 21 (rozdział 259. Kontra Rayquaza (część druga))
Była to jedyna słowna deklaracja miłości, jaka powstała dotychczas w Pokemon Special (niestety w anglojęzycznej wersji zmieniono te słowa na "I like you")- Żródło: Bulbapedia
Komentarze [9]