Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wyciek animowanego trailera gier B2W2!

| 16.05.2012 14:09:04
Wczoraj wyciekł do internetu trailer gier Black 2 i Whte 2. Niestety, dopóki nie wyjdzie oficjalnie, nie możemy umieścić linku, jednak niecierpliwi mogą go znaleźć na najpopularniejszym serwisie internetowym z filmikami.

UWAGA! Jeden wielki spoiler
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Co ciekawe, ten trailer anime wygląda na dużo dojrzalszy niż serial Pokemon. Prawdopodobnie, jest to zasługa studia, które zajęło się jego produkcją. Za zajawkę gry, nie jest odpowiedzialne studio "robiące" kinówki czy serial o kieszonkowych potworach.


Pocket Monsters Black 2 White 2 - Anime Promo


Komentarze [46]

Screeny, artworki z B2W2

| 15.05.2012 19:20:56
Premiera nowych gier tuż tuż, a oficjalny, japoński serwis Pokemon ujawnił screeny, które wcześniej zostały przedstawione na łamach Coro Coro. Tym razem są one dokładniejsze. Poniżej można zobaczyć Biancę trzymającą pojemnik z trzema Pokeballami jak i konwersację z nią w trakcie gry oraz rozmowy z Cherenem, Alderem i Plasma Sage'em.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg]

[Obrazek: 9.jpg]

PokeWood

PokeWood jak już wcześniej wspomnieliśmy to miejsce, w którym gracz może robić filmy. Wystarczy wybrać odpowiedni scenariusz (np. walkę z Mecha Tyranitarem), a później nagrać zmagania, by stworzyć film. Gracz może wybrać dialogi, które ukażą się w filmie. Im lepszy film, tym więcej punktów można zdobyć, a to przekłada się na popularność gracza w samej grze.
Brycen, lider lodowych Pokemonów, jest gwiazdą filmową, a ojciec Homiki, liderki trujących stworków, pragnie występować w filmach i wyzywa na pojedynek Brycena.

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg]

[Obrazek: 14.jpg] [Obrazek: 12.jpg]

[Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 15.jpg]

World Tournament

World Tournament - Masz okazję zawalczyć z liderami sal z poprzednich gier, a nawet członkami Elite Four, których możesz ściągnąć poprzez Wi-Fi. Walczyć można w formie single bądź double.

[Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg][Obrazek: 18.jpg]

Artworki

Nowe artworki z nadchodzących gier:
[Obrazek: dzin1.jpg][Obrazek: dzin2.jpg][Obrazek: dzin3.jpg]
[Obrazek: melo1.jpg][Obrazek: melo2.jpg]
[Obrazek: bianca.jpg][Obrazek: cheren.jpg][Obrazek: n.jpg]

Pokedex 3D


Na deser gigantyczna porcja screenów z nadchodzącego Pokedexu 3D (wraz z przykładowymi zdjęciami z AR Viewera), którego premiera odbędzie się 14 czerwca. Dystrybucja odbywać się będzie poprzez Nintendo 3DS Shop, a aplikacja będzie kosztowała 1500 yenów (ok. 18$).

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]
[Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg]
[Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 14.jpg]
[Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg]
[Obrazek: 22.jpg] [Obrazek: 23.jpg] [Obrazek: 24.jpg]


Na sam koniec anglojęzyczne okładki gier B2W2 oraz sylwetka profesor Burnett.

[Obrazek: box_usbw2.jpg]
[Obrazek: burnett.jpg]
Komentarze [22]

Nowości B2W2

| 12.05.2012 11:45:46
Nadeszły do nas pierwsze skany stron z nowego numeru magazynu Coro Coro, na których przedstawione są screeny z nadchodzących gier. Można z nich wywnioskować wiele ciekawych informacji.
 • Po pierwsze została potwierdzona obecność Aldera, który pojawi się na początku gry i poprosi gracza, by poszedł za nim w pewne miejsce.
 • Cheren to pierwszy z kolei lider sali w B2W2. Jest trenerem normalnych Pokémonów, a Homika, trenerka trujących stworków, jest druga. Bianca to asystentka prof. Juniper i wręcza graczowi pierwszego Pokémona.
 • Nowy profesor to Professor Burnett.
 • Oryginalne formy Tornadusa, Thundurusa i Landorusa to Incarnation Forme, zaś ich nowe formy nazywają się Sacred Beast Forme. Zajmują kolejno numery 198, 199 i 200 w Unova Dex i nie mają zmienionych typów.
 • Forma Tonadusa opiera się głównie na obronie, szybkości i specjalnej obronie.
 • Forma Thundurusa odznacza się podniesionym atakiem specjalnym.
 • Forma Landorusa charakteryzuje się zwiększonym atakiem.
 • Mecha Tyranitar należy do PokéWood. Lider sali w Icirrus City, Brycen, pojawia się i walczy z ojcem Homiki, który pragnie zostać gwiazdą filmową. PokéWood umożliwia graczowi wybrać scenariusz i zrobić film.
 • Pokémon World Tournament pozwala graczowi zawalczyć z wieloma liderami sal i mistrzami z innych gier, włączając w to tych wymienionych wczoraj oraz Janine i Blaine'a.
 • Lista potwierdzonych postaci z zeszłych gier, z którymi będzie można zawalczyć: Cynthia, Green, Brock, Misty, Lt. Surge, Erika, Janine, Blaine, Giovanni, Volkner, Steven Stone i Lance.

 • W dodatku została potwierdzona obecność Meloetty, która będzie rozdawana podczas emisji filmu Kyurem vs. the Sacred Swordsman - Keldeo. Będzie dostępna na 15 lv. Będzie ją można również zobaczyć w Castelia City. Jej ataki to Quick Attack, Confusion i Round. Podobnie jak Keldeo trzyma przedmiot PP Max.

 • Ostatnią informacją jest wprowadzenie nowego sezonu anime, Best Wishes 2. Jego premierowa emisja zaplanowana jest na 21 czerwca. Poznamy w nim nowe przygody Asha w regionie Unova. Spotka Pokémony ze starych regionów, a także Meloettę, która będzie nowym celem Zespołu R i Giovanniego. Potwierdzona jest również obecność Cynthii i Dawn.


Skany pochodzą z serebii.net.


Komentarze [30]

Alternatywne formy poke-dżinów

| 11.05.2012 13:12:23
W internecie ukazał się skan czerwcowej okładki Coro-Coro, na której można dostrzec ptasie formy Tornadusa, Thundurusa i Landorusa.
Nowe formy będą możliwe do złapania w aplikacji AR Seacher.

[Obrazek: corocoro-june-cover-tornadus-thundurus-l...formes.jpg]

Ostatecznie można potwierdzić, że tajemnicza ptasia postać to alternatywna forma Tornadusa:

[Obrazek: pok1.jpg]

Ponadto w grze Black2/White2 nowym liderem sali w Unovie ma być Cheren. Pojawiły się również wzmianki, że oprócz Cherena nowymi liderami mają być: Bianca, Brock i Giovanni jednak nie są to potwierdzone informacje.
Pojawi się również pokemonowa wersja Hollywood- PokeWood, która zastąpi Poke Musical.

AKTUALIZACJA: W grze pojawi się obiekt "World Tournament", w którym spotkamy miedzy innymi Misty, Lance, Volknera, Cynhie, Erike czy Porucznika Surge. Wygląda na to, że będzie możliwość stoczenia walki z każdym liderem, mistrzem lub członkiem Elitarnej Czwórki z innych regionów.

Więcej na ten temat dowiemy się 20.05.2012 w nowym odcinku Pokemon Smash.
Komentarze [29]

Darkrai Wi-Fi Event

| 08.05.2012 18:47:21
Już jutro, 9 maja, rozpocznie się dystrybucja Darkrai dla wszystkich posiadaczy anglojęzycznych wersji gier Black i White. Event towarzyszy wypuszczeniu na rynek nowego setu TCG - Dark Explorers. Rozdawany Darkrai ma 50 lv, ability Bad Dreams, a jego ataki to Dark Void, Ominous Wind, Faint Attack oraz Nightmare. Legendarny Pokemon trzyma przedmiot - Enigma Berry, którego nie da się zdobyć legalnie w Black i White w inny sposób niż poprzez pobranie tego Wondercarda. Resztę informacji możecie dowiedzieć się z poniższych screenów. Na razie nie jest ustalona data zakończenia eventu.

Po raz kolejny serwery downloadu otwarto dzień wcześniej. Cóż za niespodzianka!

[Obrazek: darkrai1.png]
[Obrazek: darkrai2.png]
[Obrazek: darkrai3.png][Obrazek: Darkrai4.png][Obrazek: darkrai5.png]

Screeny: Gonzo
Komentarze [15]

Pokemon Special tom 40 i 41

| 30.04.2012 13:00:56
Oficjalna strona mangi Pokemon Special podała ostateczną datę wydania tomu 40. Świeże tomiki pojawią się w japońskich księgarniach dnia 28.05.2012
[Obrazek: e56717daf9.png]

Jednocześnie zostało ujawnione, że tom 41 będzie w pełni poświęcony serii Heart Gold/Soul Silver i zostanie wydany już w czerwcu tego roku.
[Obrazek: HGSSpng_rewrsnw.png]
Seria Pokemon Special HG/SS opowiada dalsze losy Silvera, który prowadzi śledztwo w sprawie organizacji niegdyś założonej przez swojego ojca - Zespół Rocket. W tomiku pojawi się również Gold, który weźmie udział w Pkeathlonie oraz mocno odmieniona Crystal.
Komentarze [4]

Nowinki Black2 i White2 oraz Event z Victini

| 29.04.2012 15:32:11
Dzisiaj po północy polskiego czasu w programie Pokemon Smash zostały ujawnione nowe informacje związane z najnowszymi grami – Black2 i White2. Pierwszą nowinką jest fakt, że Keldeo będzie miał nr 298 w Pokedexie Unovy. Sam Pokedex będzie nieco poprawiony wizualnie w stosunku do gier Black i White. Pokemony takie jak Sewaddle i Growlithe będą mogły być złapane już na początkowych trasach. Jeśli chodzi o Growlithe’a to istnieje możliwość spotkania go na nowej drodze otoczonej wieżowcami i mostami. W Pokemon Smash została również ukazana walka między dwoma Sunkernami. Magby, Koffing i Magnemite również były pokazane, a Keldeo stoczył walkę z Sewaddle oraz Ho-oh.

[Obrazek: smash280412.jpg]
[Obrazek: smash280412ii.jpg]
[Obrazek: smash280412i.jpg]
[Obrazek: smash280412iii.jpg]
[Obrazek: smash280412iv.jpg]


Ludzie z serebii.net postanowili stworzyć początkową wersję Pokedexu Unovy do gier Black2 i White2. Jak na razie jest on w dwóch częściach. Pierwsza zawiera ponumerowane Pokemony, a druga stworki, które z pewnością wystąpią w grach. Efekty ich pracy można podziwiać tutaj.
[Obrazek: rioludexth.png]


Fani, którzy posiadają hiszpańską, włoską bądź niemiecką wersję gier Black lub White mają możliwość zdobycia Victini. Event kończy się jutro o 23:59. Pokemon, który wystąpi w nowym filmie Pokemon The Movie White: Victini & Zekrom mającym dziś premierę, posiada ruch sygnaturowy V-Create. Pospieszcie się, jeśli chcecie zdobyć Victini!

[Obrazek: vgenerate.png]
Victini używa V-Create

Obrazki: serebii.net
Komentarze [6]