Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy rodzaj kart w serii Boundaries Crossed

| 08.11.2012 14:27:21
Dodatkowo została udostępniona reklama:

Komentarze [13]

Pokedex 3D PRO już jutro! Znamy jego cenę

| 07.11.2012 09:56:04
8 listopada, na wirtualne półki eshopu trafi Pokedex 3D Pro. Niestety, jego cena jest zaporowa... 60zł. Wątpię, że ktoś kupi Pokedex, zwłaszcza, że targetem takiego gadżetu są głównie młodsi użytkownicy 3DSa. Nie pozostaje nam nic, tylko pogratulować tęgim, finansowym mózgom Nintendo.

Zobaczcie sobie krótką prezentację aplikacji na YouTube:

Komentarze [6]

Kilka informacji Pokemon z Polski, USA i Japonii

| 07.11.2012 00:36:07
W Polsce trwa emisja najnowszego sezonu Pokemon Czerń i Biel: Ścieżki Przeznaczenia na kanale DisneyXD.
Premierowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o 7:40 i powtórki o 16:00.7 listopada 2012 r. będzie miała miejsce polska premiera najnowszego dodatku Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokemon BW7 "Boundaries Crossed"

Zestawy uzupełniające oraz talie znajdziesz w polskim sklepie: www.isa.pl


W poprzednich newsach informowałem o lidze Pokemon w Polsce.
Informacje o Lidze:Sezon zaczyna się 22 października br.
Jak podaje strona http://organized-play.pl :

Zaistniało opóźnienie w fazie produkcyjnej pierwszego sezonu Ligi, i zostanie ona dostarczona w drugiej połowie listopada. Za opóźnienie serdecznie przepraszamy w imieniu Pokemon Company.Już są dostępne najnowsze talie tematyczne z zawodów Worlds 2012. Można je znaleźć w dobrych sklepach z grami na terenie USA. Każdy zestaw zawiera: Pudełko na talię, Przypinkę i instrukcję. Oczywiście karty z talii nie mogą być używane na zawodach i zawierają inny tył karty (z logo Worlds).

Autorzy zdjęć: Pokedan23 oraz Setojim.


Japończycy znowu nas zaskakują. Nadchodzi kolejny dodatek do Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokemon: BW8 BW8 Spiral Force / Thunder Knuckle zawierający pokemony jak Deoxys-EX, Thundurus-EX, Jolteon, i Metagross.
Komentarze [1]

Dziś Premiera 15 sezonu Pokemon Czerń i Biel Ścieżki Przeznaczenia!

| 04.11.2012 01:08:41

Tak, to właśnie dziś 4 listopada o godzinie 14:10 na kanale DisneyXD został wyemitowany pierwszy odcinek anime:
Pokemon Czerń i Biel: Ścieżki Przeznaczenia

Na dokładkę czołówka po polsku oraz oficjalne logo ;)Jeśli chodzi o premiery ... to już 20 listopada w sklepach USA premiera 12 odcinków na DVD z serii Pokemon Black and White. Kolejne wydanie DVD z dalszymi odcinkami będzie dopiero 22 stycznia 2013.Język: Japoński, Angielski
Napisy: Angielskie

Ciekawe czy za jakiś czas w Polsce TiMfilmstudio zainteresuje się odcinkami pokemon na DVD ...
Komentarze [29]

Trzy zwiastuny Pokemon Mystery Dungeon na 3DS

| 02.11.2012 18:48:32
Trzy nowe trailery gry Pokemon Mystery Dungeon: Magnagate & the Infinite Labyrinth zostały opublikowane na oficjalnym kanale Pokemon w serwisie Youtube.

Pierwsze dwa są w stylu anime, które wprowadzają nas w świat nowych Dungeonów. Warto zauważyć, że w nich głosu Pikachu nie podkłada Ikue Otani, lecz Kugimiya Rie.
Dodatkowo, Pikachu występujący w trailerze ma dosyć specyficzny ogon - jego górna część przypomina serce (samica?)

Trzeci zwiastun pokazuje, że nowy gry będą korzystać z funkcji AR na 3DS.

Komentarze [5]

Nowa szata graficzna, przypomnienie o anime oraz zaproszenie na forum

| 01.11.2012 23:07:51
Servine i DewottCzy to się komu podoba, czy nie, Zespół R opuścił Pokemon Valhallę oraz region Unova, kierując się do odległego regionu Kanto. W związku z tym na stronie zawitały jasne kolory, a my możemy znowu skupić się na zbieraniu odznak. Black2 i White2 jest już w Europie prawie trzy tygodnie. Dlaczego by więc nie pochwalić się swoimi postępami w rozgrywce bądź podyskutować o nowych grach w w odpowiednim dziale na naszym forum?

Miłośnicy serialu animowanego z Kieszonkowymi stworkami w roli głównej zamiast sami zbierać odznaki mogą potowarzyszyć Ashowi i Cameronowi w ich zdobywaniu w nowej serii na antenie Disney XD. Premiera sezonu Czerń i Biel: Ściezki przeznaczenia już w tę niedzielę, 4 listopada, o 14:10 (po pokazie filmu Czerń: Victini i Reshiram o 12:30), kolejne odcinki wyświetlane będą od poniedziałku do piątku o 07:40, z powtórką o 16:00. Jeśli jeszcze nie widzieliście reklamy nowych odcinków, możecie ją zobaczyć poniżej:


Swoje przewidywania co do polskiej wersji nowych odcinków oraz opinie, które będziecie mieli już po emisji, zamieszczajcie rzecz jasna w dziale "Anime" na forum.

Na koniec pora oddać honory tej, której się one należą. Pokemony, które możecie zobaczyć na górze naszego portalu, czyli Servine i Dewott, zostały narysowane przez moderatorkę naszego forum i redaktorkę działu manga - Nid. Na górze zmieściły się tylko głowy, ale na górze tego newsa możecie zobaczyć jak prezentują się w całej okazałości. A może Wy też, podobnie jak nasza Pani Redaktor, jesteście uzdolnieni artystycznie? Pochwalcie się swoimi talentami u nas, w jednym z działów kategorii "Fan".
Komentarze [18]

Garstka nowinek

| 26.10.2012 13:17:47
  • Nintendo Direct ujawniło, że dodatkowe dungeony do nadchodzącej gry, Pokémon Mystery Dungeon: Magnagate and the Infinite Labirynth, będą dodawane poprzez darmowe DLC. Pierwszy z nich, PokéForest, będzie dostępny już w dniu premiery gry. Wyżej wymieniony DLC pozostanie bezpłatny do 1 stycznia, po tej dacie niestety jego koszt wyniesie 150 yenów.

    [Obrazek: xBW0v.jpg][Obrazek: rJbgp.jpg][Obrazek: oknnC.png][Obrazek: Pahdp.jpg]
  • Wszyscy posiadacze japońskich edycji gier Black2 oraz White2 mogą już rejestrować się na Pokémon Centre Cup, pierwszy turniej Wi-Fi organizowany w formacie single. Zapisy trwają do 1 listopada. Ciekawe czy osoby z naszego forum, posiadające japońskie BW2, wezmą w nim udział.

    [Obrazek: bbP1O.jpg]
  • W Japonii została zapowiedziana limitowana edycja konsoli 3DS LL z motywem Charizarda. Będzie ona dostępna w Centrach Pokemon na terenie całego Kraju Kwitnącej Wiśni, lecz by ją dostać trzeba najpierw wziąć udział w loterii (i wygrać ją), która ma trwać w dniach 3-26 listopada bieżącego roku. Kupić będzie ją można od 15 grudnia do 14 stycznia za 18900 yenów (ok. 760 zł). Niestety posiada blokadę regionalną i na razie nie ma informacji o jej dystrybucji poza Japonią.

    [Obrazek: JnxdP.jpg]
Komentarze [8]