Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wyniki testów oraz współpraca

| 12.09.2012 20:18:53
Od Krakonu minął już miesiąc, więc najwyższa pora ogłosić wyniki konkursów, które miały w czasie jego trwania miejsca. W procesie sprawdzania wyszły jednak na jaw pewne nieprawidłowości związane z zeszłorocznym Testem wiedzy o Pokemonach z Dnia Pokemonów 2011., za które chciałbym serdecznie wszystkich przeprosić. W wyniku błędu każda niepoprawna odpowiedź została uznana za poprawną, a każda prawidłowa została uznana za nieprawidłową. Okazuje się więc, że wyniki były zupełnie odwrotne niż myśleliśmy, a zwyciężcami zeszłorocznego testu byli Pelek 2000, Psyduck 50 oraz rsomasis z 37 punktami (74%). Pełną tabelkę z wynikami znajdziecie w relacji z Dnia Pokemonów.

Jeśli chodzi o tegoroczne wyniki, to wszelkie błędy zostały wyeliminowane i jesteśmy już pewni kto okazał się najlepszy w rozpoznawaniu Pokemonów, a kto okazał się najbardziej obznajomiony z Pokemonami. I tak, w roli tropicielów Pokemonów najlepsi byliby kolejno LordofDragonss, Nid oraz Bortal, a na Pokemonowego profesora najbardziej nadaje się Nid, zostawiając w tyle Udur i LordOfDragonssa, którzy uzyskali równą liczbę punktów. Z pełnymi wynikami zapoznać możecie się tutaj.

Przy okazji chciałbym poinformować, że nasz portal nawiązał współpracę z Forum Górnośląskiego Klubu Otaku "Hitohana", skupiającego miłośników mangi i anime. Możecie je odwiedzić klikając w banner, który znajduje się na górze strony lub wpisując w przeglądarce adres hitohana.pl.
Komentarze [3]

Genesect w Europie!

| 11.09.2012 11:15:24
Przypuszczenia, o których pisaliśmy w newsie o dystrybucji legendarnego insekta w USA, potwierdziły się! Europejscy gracze także będą mogli pobrać Genesecta poprzez WiFi! Event potrwa od 12 października do 12 listopada i będzie dotyczył wyłącznie gier Black 2 i White 2. Zachęcamy zatem do kupna nowych Pokemonów w okolicach premiery.

[Obrazek: genesectlegendarypokemo.jpg]
Komentarze [4]

Lokalizacje w Black2/White2

| 10.09.2012 16:17:24
Poniższy news zawiera spoilery, czyli szczegółowe informacje dotyczące gier B2/W2. Dalsze czytanie wiąże się z ujawnieniem tych informacji.

Znamy już angielskie nazwy dwóch lokalizacji, które znajdują się w grach Black2 i White2. Chodzi o Yamaji Town, które
w anglojęzycznych edycjach gier będzie nosić nazwę Lentimas Town.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Drugą ujawnioną nazwą lokacji jest Reverse Mountain, która w angielskich wersjach gier będzie znane jako Reversal Mountain.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [0]

Zapowiedź Eventu z Genesectem!

| 08.09.2012 11:23:08
Pogłoski z Wielkiej Brytanii o dystrybucji Genesecta potwierdziły się! W Stanach Zjednoczonych oficjalnie ogłoszono event Wi-Fi czy poprzez Wi-Fi. Legendarny insekt będzie dostępny dla gier Black 2 i White 2, których premiery to odpowiednio 7 i 11 października dla USA i Europy. Samo rozdawnictwo potrwa od 7 października do 12 listopada. Prawdopodobnie, będzie on dostępny dla wszystkich anglojęzycznych gier, jednak to się okaże. Póki co, cieszmy się z Amerykanami i liczmy na to, że i my zostaniemy uraczeni Genesectem!

[Obrazek: genesectevent.png]
Komentarze [2]

Odśwież swój C-Gear Klinkiem lub Pikachu!

| 06.09.2012 18:48:44
Global Link wypuścił dziś nową skórkę dla angielskojęzycznych gier Pokemon Black i Pokemon White.

Bohaterem nowej nakładki na C-Gear jest Klink, a hasło odblokowujące ją to KLINKCGEAR2012. Promocja z Pokemonem-trybem trwa do 4 października 2012, więc nie zapomnijcie jej pobrać, gdyż prezentuje się całkiem niesamowicie!


Przypominamy też o kończącej się już promocji na skórkę z Mistrzostw Świata PTCG i VCG, które odbyły się w dniach 9-11 sierpnia na Hawajach. Aby upamiętnić to wydarzenie, została wypuszczona skórka z Pikachu. Można ją pobrać zaledwie do 9 września, więc lepiej się pośpieszyć!
Hasło to WCSCGEAR2012

[Obrazek: wcscgear.png]
Komentarze [4]

Zapisy na Autumn Friendly 2012 już trwają!

| 06.09.2012 12:38:54
Międzynarodowy (z wykluczeniem Japonii) turniej walk sieciowych Autumn Friendly 2012 ruszył! O pierwszej w nocy naszego czasu zostały otwarte zapisy.

[Obrazek: af2012.png]

Tak jak poprzednie turnieje, ten także jest rozgrywany jako dwuwalki na zasadach flat. Global Battle Union ma 50000 miejsc dla graczy. Rejestracja trwa do 14 września do godziny 0:59 naszego czasu, jednak warto się pośpieszyć. Sam turniej trwa od 14 do 17 września.

Tutaj możecie znaleźć listę zakazanych Pokemonów oraz inne szczegóły. Obrazkowy schemat rejestracji ułatwi tę czynność osobom nie czującym się najlepiej w języku angielskim.

Serdecznie zachęcamy do udziału i dzielenia się swoim ostatecznym wynikiem!
Komentarze [1]

Turniej All Star Cup

| 01.09.2012 20:17:30
Niedługo wystartuje turniej Wi-Fi dla gier Black 2 oraz White 2. Będzie się on nazywać All Star Cup. Odbędzie się w formacie double with no restrictions z możliwością użycia każdego Pokemona występującego w regionie Unova. Rejestracja graczy rozpocznie się 14 września i trwać będzie cały tydzień, do 20 września. Turniej odbędzie się w dniach 21-23 września. Cała impreza będzie podzielona na trzy ligi – Junior, Senior oraz Master. Każdy gracz po rejestracji otrzyma rzadki przedmiot, a jest nim Micle Berry, której obecnie nie można zdobyć w inny sposób. Berry można uzyskać w Dream World, gdzie będzie można ją hodować bądź przesłać do swojej gry.

[Obrazek: ouDQb.png]
Komentarze [12]