Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Nowe Eventy

| 19.07.2012 15:14:20
Pokefani, którzy posiadają jedną z dwóch najnowszych gier Pokemon, White2 bądź Black2, będą mieli możliwość ściągnięcia poprzez Wi-Fi specjalnego Piplupa. Pingwinek zna takie ataki jak Sing, Round, Featherdance oraz Peck. Jego ability to Torrent, a trzymanym przez niego przedmiotem jest Metronome. Piplup będzie rozdawany od 20 lipca do 9 sierpnia z okazji promocji krótkiego filmu, Meloetta's Sparkling Recital.

[Obrazek: 4sofx.png]


Kolejnym dystrybuowanym Pokemonem jest Porygon. Będzie on dostępny dla posiadaczy Pokemon White bądź Pokemon Black. Stworek będzie możliwy do ściągnięcia poprzez Global Link. Jego ability to Analytic, posiada takie ataki jak Tackle, Conversion, Sharpen oraz Psybeam. Poniżej hasła, które umożliwią zassanie Porygona:

PORYEUROGAMERNET - dla brytyjskich wersji B/W (działa także dla gier kupionych w Polsce)
PORYEUROGAMERES - dla hiszpańskich wersji B/W
PORYEUROGAMERFR - dla francuskich wersji B/W
PORYEUROGAMERDE - dla niemieckich wersji B/W


Jest również możliwość ściągnięcia pokelalki, Porygona2 (bez hasła) oraz skórki C-Gear z Porygonem-Z (hasło to PORYZCGEAR2012)
Wszystkie wyżej wymienione promocje trwają od dzisiaj, 19 lipca, do 27 września 2012 roku.

[Obrazek: X9yYh.png]
Komentarze [4]

Reshiram w Pokemon Conquest

| 17.07.2012 12:43:52
Szczęśliwi posiadacze amerykańskiej edycji Pokemon Conquest będą mieli możliwość zdobycia kolejnego, eventowego Pokemona. Dystrybucja Reshirama rozpocznie się 30 lipca i będzie trwała do 31 grudnia bieżącego roku. Wszyscy gracze będą mieli dużo czasu, by go pobrać. Jest to czwarty event dla gry Pokemon Conquest, a zdobycie legendarnego smoka będzie możliwe tylko poprzez Wi-Fi.

[Obrazek: mMhaQ.jpg]
Komentarze [0]

Szansa na ligę lub regularne turnieje w PTCG z patronatem

| 14.07.2012 12:48:41
[Obrazek: index_01.jpg]
Witam. Przeglądając ostatnio internet, natrafiłem, na głównej stronie isa.pl, na informację:

Cytat:Zapraszamy osoby chętne do popularyzacji gier:
Yu-Gi-Oh
Legend of the Five Rings
Pokemon

do kontaktu z nami. Poszukujemy osób chętnych do zorganizowania pokazówek na konwencie Balcon 21-22 lipca. Najprościej skontaktować się z nami za pomocą działu kontakt Możecie tez napisać na dci.isa@isa.pl

Informację w 'oryginale' możecie zobaczyć pod tymi adresami:

http://www.organized-play.pl/demo-team-poszukiwany
http://www.isa.pl/


Tak więc, gdyby ktoś był chętny się dowiedzieć więcej/zająć tym, to proszę napisać do sklepu Isa. Chyba warto. Jak myślicie, jest szansa na ligę/OTP z patronatem tak jak to było w 2010r?
(Co prawda, wtedy mieliśmy patronat TMToys, ale wspominam to bardzo, bardzo miło;))
Komentarze [6]

Oficjalny artwork Genesecta!

| 14.07.2012 12:46:39
Na japońskiej stronie Pokemon, zamieszczono oficjalny artwork Genesecta z okazji nadchodzącego eventu.

[Obrazek: genesect.png]

W dniach od 11 sierpnia do 14 września, posiadacze japońskich wersji gier Pokemon Black2/White2 będą mogli pobrać tego Pokemona za pośrednictwem WiFi.

Jak już pisałem wcześniej - Genesect, będzie również jednym z bohaterów filmu numer 16, którego premiera w 2013 roku.

[Obrazek: genesect2.png]
Komentarze [26]

Genesect w CoroCoro

| 11.07.2012 15:53:00
Stało się! Magazyn CoroCoro w końcu zamieścił na swoich łamach sylwetkę Genesecta. Niestety nie podano żadnych szczegółowych informacji dotyczących Pokemona poza tym, że zajmuje 300 miejsce w Unova Dexie oraz, że został przebudzony do życia przez Team Plasma w P2 Lab. Będzie event z Genesectem dla posiadaczy japońskich gier Black2 i White2 trwający od 11 sierpnia do 14 września. Genesect pojawi się również w filmie 16 traktującym o Pokemonach z prawdopodobieństwem ukazania stworków z 6 generacji.Komentarze [36]

Angielski trailer Pokemon B2/W2

| 10.07.2012 15:51:17
Oficjalny kanał Pokemon na Youtube zamieścił zwiastun gier Pokemon Black2/White2 w języku angielskim. W nim zapowiedź o powrocie do regionu Unova, przedstawienie postaci, nowych lokacji i PokeWood. Co tu dużo pisać - oglądajcie.

Komentarze [22]

Boostery Pokemon Diament i Perła Tajemne Skarby w Żabce!

| 07.07.2012 16:50:56
Dziś rano jeden z moich widzów na YouTube, napisał mi żebym poszedł coś zobaczyć do Żabki. Wspomniał, że jest to coś z Pokemon. Więc poszedłem, poszukałem i znalazłem! Boostery Pokemon Tajemne Skarby po polsku! Niedawno pojawiły się oficjalnie w Polsce, a tu taka niespodzianka. Koszt jednego boostera (saszetki) to 9,99zł. Karty można dostać również w sieci sklepów Fresh Market. Pozdrawiam.


[Obrazek: karty-pokemon-mistyczne-skarby-12.jpg]
Komentarze [50]