Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Centrum Codziennej Opieki

| 11.03.2013 14:25:16
Na naszym forum powstał nowy dział, w znaczny sposób zmieniający sposób działania strony i dodawania do niej nowych treści. Osoby chętne do pisania newsów w dalszym ciągu powinny zgłaszać się do nas przez formularz zamieszczony w dziale Nabór do redakcji. Trochę zmieniło się za to, jeśli chodzi o twórców innych tekstów.

Ci zainteresowani tworzeniem nowych artykułów powinni przejść prosto do działu Centrum Codziennej Opieki zamieszczonym na naszym forum. Koncepcja jest prosta - twórcy zamieszczają tam swoje teksty, a ekipa Pokemon Valhalli oraz inni użytkownicy wyrażają swoje zdanie na ich temat. Po poprawkach teksty zostaną zamieszczone na stronie. Co więcej - najlepszym osobom zostanie zaproponowane stanowisko redaktora, będącego częścią ekipy naszej strony.

W razie pytań lub wątpliwości przeczytajcie temat Pytania i odpowiedzi, a jeśli nie znajdziecie tam odpowiedzi na to, co Was trapi, możecie wysłać do mnie prywatną wiadomość na forum.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze teksty!

Za pomysł utworzenia nowego działu i koncepcję zmian jeśli chodzi o nabór do redakcji dziękuję Gonzowi.
Komentarze [0]

International Challenge Marzec 2013

| 08.03.2013 00:57:31
Zapisy na turniej dla posiadaczy gier Black2 i White2 rozpoczną się już 14 marca o 1:00 w nocy, czasu środkowoeuropejskiego! Potrwają do 22 marca, do godziny 0:59, im szybciej się zapiszecie, tym lepiej, bo miejsc może zabraknąć! Każdy, kto rozegra przynajmniej jeden mecz i nie zostanie zdyskwalifikowany, otrzyma 5 Rowap Berry do swojego Dream World. Ponadto, 128 najlepszych graczy z Europy dostanie Champion Points, które pozwolą przybliżyć się do zdobycia zaproszenia na Mistrzostwa Świata!

[Obrazek: d2QwtCs.png]

Walki potrwają od 22 do 25 marca. Podobnie jak poprzednie turnieje, ten także jest w formacie Double, Pokemony i trzymane przez nie przedmioty nie mogą się powtarzać. Rozgrywki są podzielone na kategorie wiekowe: młodzików (Junior, urodzeni w 2002 roku lub później), seniorów (Senior, urodzeni pomiędzy 1998 a 2001 rokiem) i mistrzowów (Master, rocznik 1997 i starsi). Zabronione jest używanie następujących Pokemonów: Mewtwo, Mew, Lugia, Ho-Oh, Chatot, Celebi, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Giratina, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Keldeo, Meloetta, Genesect.

Link do zapisów i pełnego info: http://pglhelp.pokemon.com/en/gbu/2013_I...index.html
Zachęcamy do udziału i dzielenia się wrażeniami z walk i samego turnieju!
Komentarze [8]

Ankiety dotyczące przyszłości strony

| 04.03.2013 13:51:04
Pokemon Valhalla działa w Polsce już prawie dekadę! 30 lipca bieżącego roku nasza strona będzie miała dokładnie 10 lat. W tym rocznicowym roku chcielibyśmy szczególnie skupić się na pracy nad stroną. Aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych odwiedzających, postanowiliśmy spytać Was o to co Waszym zdaniem powinno się znaleźć na łamach naszego portalu.

W tym celu na naszym forum został stworzony specjalny dział z ankietami, w których możecie podzielić się z nami swoją wizją strony. W chwili obecnej pytamy o trzy rzeczy:
Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi przemyśleniami oraz uwagami. Jeśli macie pomysł na inny temat ankiety - napiszcie o tym w komentarzach do tego newsa. Przyszłość Pokemon Valhalli zależy właśnie od Was!
Komentarze [5]

Tom 44

| 01.03.2013 13:16:03
Została ujawniona data wydania już 44 tomu Pokemon Special: 28.03.2013
Została również ukazana okładka:
[Obrazek: volume%2044.jpg]
ISBN 9784091416445
Jeszcze nie wiadomo jakie rozdziały będzie zawierać powyższy tom mangi.
Komentarze [5]

Oficjalny Magazyn Pokemon

| 26.02.2013 22:12:26
Future Publishing, wydawca oficjalnego magazynu Nintendo, ujawnił, że spod jego skrzydeł wyjdzie "Oficjalny Magazyn Pokemon" (Official Pokémon Magazine) .

Będzie to miesięcznik poświęcony tematyce (jakby inaczej) Pokemon, który będzie zawierał wszelkie informacje na temat nowości ze świata kieszonkowych potworów ze sfery zarówno gier, anime, filmów jak i karcianki.

Pierwszy numer ukaże się 20 marca i będzie kosztował : 3,99 funtów (~19 złotych) i będzie zawierał cztery gratisy: plakat Pokemon X i Y, dwustronny plakat z finalnymi ewolucjami starterów z regionu Unova i z Ashem, cztery przypinki z odznakami Pokemon oraz naklejki.

Redaktorem naczelnym pisma będzie Chandra Nair, która pełni tę samą funkcję w Oficjalnym Magazynie Nintendo. Dodatkowo, chciałbym zaznaczyć, że w 2004 roku była podobna sytuacja - powstało pismo poświęcone tematyce Pokemon, jednak zaprzestano go wydawać po drugim numerze. Czy tym razem się powiedzie?

No tak, zapomniałem dodać, co najważniejsze - czasopismo będzie wydawane tylko w Wielkiej Brytanii...


Kliknij, aby powiększyć


Komentarze [33]

Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity w Europie już w maju!

| 14.02.2013 16:36:45
Na dzisiejszym Nintendo Direct została ujawniona data kolejnej gry z Serii Pokémon Mystery Dungeon. Europejczycy będą mogli w nią zagrać już 17 maja!

[Obrazek: box.jpg]
Komentarze [9]

Angielskie imię Ninfy

| 14.02.2013 15:41:13
Wiadomo już, że angielskie imię Ninfy brzmi Sylveon

[Obrazek: sylpheon.jpg]

Nazwa tego Pokemona może pochodzić od Sylvestra Stallone, z czego można wywnioskować, że jest on typem walczącym. Inna teoria mówi o tym, że pochodzi ona Sylvii, gatunku ptaków.

Ukazano też nowy filmik z gier Pokemon X/Y, w którym możemy zobaczyć Sylveona w akcji
Komentarze [50]