Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa odsłona Pokemon Valhalli

| 13.02.2014 15:01:21
Witajcie w nowej odsłonie Pokemon Valhalli! Jak to czasami bywa, wszystko na niebie i na ziemi przez ostatnie parę dni znacznie opóźniało start naszego portalu. Administratorowi udało się jednak stawić czoła tym przeciwnościom, czego efekt możecie zaobserwować już teraz.

Co nowego? Pierwsze, co na pewno rzuciło się już wszystkim w oczy, to zupełnie nowy wygląd portalu. Zaprojektował go dawny redaktor naczelny naszej strony, Raik, za co chciałbym mu z tego miejsca serdecznie podziękować. Odświeżeniu uległ również nasz logotyp - od tego momentu właśnie on będzie naszym znakiem rozpoznawczym

Nowy logotyp

Co chyba nawet ważniejsze - artykuły. Postanowiliśmy skupić się na nowych grach i już dzisiaj udostępniliśmy Wam siedem nowych tekstów na ich temat. Trzy z nich zostały przygotowane przez Nilsona, trzy przez Darkraya, a jeden przez sandy97. Aby się z nimi zapoznać, znajdźcie dział "Pokémon X/Y" w menu naszej strony lub kliknijcie w poniższy obrazek. To jednak dopiero początek nowych tekstów na stronie - już teraz wiele artykułów jest prawie gotowych i wkrótce będą one dostępne do przeczytania.

Nowe artykuły o grach X/Y

Po bardzo długiej przerwie wraca do nas Oekaki. Dzięki nim możecie się pochwalić swoimi zdolnościami artystycznymi, przygotowując obrazki bez konieczności opuszczania Pokemon Valhalli. Spróbujcie sami! Znajdziecie je wchodząc na oekaki.pokemony.com lub klikając na link znajdujący się w górnym i bocznym menu strony.

Drobnym zmianom uległo również nasze forum. Wprowadzone zostały nowe rangi, odpowiadające odznakom z najnowszych gier, a jego administratorem został Nilson, który jest również redaktorem naszej strony. Bardzo mu z tej okazji gratuluję i życzę pomyślnej współpracy.

Na chwilę obecną niestety nie działa Pokedex - postaramy się go włączyć już wkrótce , w planach jest także jego aktualizacja, obejmująca gry Black2, White2, X oraz Y. Prawdopodobnie też z powodu zmiany wyglądu w paru miejscach strona źle się wyświetla - jeśli cokolwiek takiego odkryjecie, napiszcie o tym w temacie dotyczącym błędów, który znajduję się na forum. Naprawimy wszystko najszybciej, jak się da.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z nowej wersji Pokemon Valhalli. I pamiętajcie, że kolejne nowości niebawem!
Komentarze [35]

Przerwa techniczna!

| 04.02.2014 18:56:30
Jutro, 5 lutego, około godziny 00:00 Pokemon Valhalla zostanie tymczasowo zamknięta. Nie będą dostępne żadne jej elementy, włączając w to forum i Pokedex. Ponowne otwarcie przewidziane jest na około godziny 20:00. Czas wstrzymania działania portalu może jednak ulec zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.

[Obrazek: 479-wash.png]
Komentarze [0]

Nintendo wraca do Polski!

| 04.02.2014 17:09:55
[Obrazek: safe_image.php?d=AQB8yW2ZNDx4Jr3F&w=398&....png&cfs=1]


Niesamowite wieści dla fanów Nintendo! Na ostatnim spotkaniu zarządu firmy, Satoru Iwata zapowiedział zwiększenie zainteresowania rynkami, które dotychczas były zaniedbane przez "wielkie N". Można było spekulować, że Polska się do nich zalicza, ale nikt nie spodziewał się, że zmiany nastąpią tak szybko.
Dzięki inicjatywie czeskiej firmy ConQuest entertainment a .s., już od pierwszego marca możemy spodziewać się powrotu do oficjalnej sprzedaży produktów marki Nintendo. Firma będzie zajmowała się dystrybucją na terenie naszego kraju.

Dodatkowo na tymczasowej stronie polskiego Nintendo pojawiły się adresy kontaktowe do różnych działów firmy, więc teoretycznie wsparcie zaczyna się już teraz.

Źródło: Nintendo Polska

Artykuł Johnny'ego z arhn.eu
Komentarze [53]

Pokemon Bank w Europie i Australii!

| 04.02.2014 11:36:45
Już dziś, nastał ten moment. Pokemon Bank doczekał się premiery w Europie. Ostatni na placu boju pozostali Amerykanie, dla których data wydania pozostaje wciąż nieznana. Bezpłatnie pobrać aplikację można do 14 Marca bieżącego roku. 30 dniowy okres trialowy potrwa od momentu uruchomienia usługi.

[Obrazek: usgf.png]
[Obrazek: 1896822_215949771930374_658176766_n.png]

Pobierajcie, korzystajcie, opisujcie wrażenia. Warto było czekać?
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [12]

Powrót Lucario - SSBWiiU/3DS!

| 31.01.2014 20:18:40
[Obrazek: gaming_super_smash_lucario_2.jpg]

W nadchodzących grach - Super Smash Bros Wii U i Super Smash Bros 3DS jedną z dostępnych postaci będzie Pokemon Aura, Lucario! Ostatni raz w serii tych gier mogliśmy zobaczyć go w 2008 roku w SSB Brawl. Nie potwierdzone zostały jeszcze ataki lub pojawienie się Mega Ewolucji. Gry zapowiedziano na 2014 rok więc kolejnych informacji na pewno dowiemy się wkrótce.

Lucario stanie do walki z postaciami ze świata Nintendo takimi jak, między innymi: Mario, Donkey Kong, Kirby, Pikachu czy Link.
Jeśli nie wiecie czym jest Super Smash Bros, zapoznajcie się z pierwszym trailerem nadchodzących tytułów.

Komentarze [6]

Pokémon Bank 1.1

| 22.01.2014 16:00:54
[Obrazek: Nbt6Wtu.png]
Dziś rano dostaliśmy informację o przywróceniu PokeBanku do eShopu dla Japonii. Wersja 1.1 nie powstrzymała jednak hackerów przed przesyłaniem edytowanych Pokemonów. Free Trial dla Kraju Kwitnącej Wiśni potrwa do 21ego Lutego bieżącego roku.


[Obrazek: 1620723_209823892542962_614699047_n.jpg]

Nie ma póki co informacji o wydaniu aplikacji dla Europy czy Stanów Zjednoczonych, wiadome jest natomiast, że darmowy okres próbny będzie liczony od momentu oficjalnego pojawienia się aplikacji.
Komentarze [22]

Więcej informacji o pierwszym filmie XY

| 15.01.2014 18:27:30
Na oficjalnej stronie internetowej pojawiło się krótkie streszczenie nadchodzącego pierwszego filmu z serii XY.

[Obrazek: 1522041_206150206243664_170747297_n.png]Dawno temu w regionie Kalos całe życie zostało zmiecione z powierzchni ziemi. Wydarzenie to nazwano Wielkim Zniszczeniem.

Sprawcą Wielkiego Zniszczenia był Pokemon zniszczenia, Yveltal, o którym mówi się, że może pochłonąć ogół życia. Po zniszczeniu wszystkiego, Yveltal zawinął się w Kokon Zniszczenia i zapadł w głęboki sen.

Podczas Wielkiego Zniszczenia tylko jedna istota mogła stawić czoła olbrzymiej mocy Yveltala - był to Pokemon życia, Xerneas. Mówi się, że Xerneas daje życie ludziom i Pokemonom.

A teraz, przygoda, która doprowadzi do spotkania z dwiema wspaniałymi legendami regionu Kalos, właśnie się zaczyna!Wywnioskować możemy, że fabuła filmu nawiązuje nieco do wątku fabularnego gier czy też do historii regionu opowiadanej przez różne postaci. Japońska premiera filmu odbędzie się już 19 lipca bieżącego roku. Niestety nie ujawniono nic więcej na temat Mega Ewolucji, które jak już wiemy, w nadchodzącym filmie będą odgrywały kluczową rolę.
Komentarze [13]