Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ruby & Sapphire OST do kupienia w iTunes!

| 14.02.2014 14:30:06
[Obrazek: 1896758_219419511583400_1736223939_n.png]

Od paru dni, za pośrednictwem iTunes'a można legalnie kupić i pobrać ścieżkę dźwiękową z gier Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Zestaw zawiera łącznie 109 utworów.
Ceny:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
The Pokemon Company zapowiedziało także wydanie soundtrack'ów z gier DP, BW i B2W2 jeszcze na rok 2014.
Komentarze [9]

Pokemon Link: Battle!

| 14.02.2014 13:51:15
[Obrazek: mwyz.png]

We wczorajszym, wyjątkowo późnym Nintendo Direct, zapowiedziano premierę najnowszej gry Pokemon.
Link: Battle to następca Trozei, powielająca niemalże ten sam model gry, w którym musimy ustawić przynajmniej 3-4 stworki w rzędzie, żeby zniknęły i dały miejsce na planszy następnym - pokemonowa alternatywa dla dobrze znanego Tetrisa. Uatrakcyjnieniem jest 4 osobowy co-op, różne przeszkody, które będą uniemożliwiały nam układanie stworków w rządku czy sam fakt "łapania" Pokemonów w zaprezentowany przez grę sposób.
Europejczycy już 13ego Marca będą mogli nacieszyć się nową grą. Link: Battle kupić będzie można tylko w wersji cyfrowej za pośrednictwem eShopu, niestety cena nie została jeszcze podana. Jest to pierwsza gra po XY, w której wystąpią wszystkie najnowsze Pokemony (zapewne z wyjątkiem Dianice).

Komentarze [1]

Kokon zniszczenia i Diancie!

| 13.02.2014 19:47:04
[Obrazek: diance.jpg]

W najnowszym numerze CoroCoro otrzymaliśmy potwierdzenie istnienia Legendarnego Pokemona z Regionu Kalos - Diancie. Stworek Rock/Fairy z umiejętnością Clear Body, to najnowszy, oficjalny Pokemon, którego zobaczyć będziemy mogli w nadchodzącym Filmie 17stym - "Kokon zniszczenia i Diancie!". Krótki opis filmu zdradza tylko "Przygodę z księżniczką z kopalni diamentów", na dalsze informacje musimy jednak poczekać.
Czy ujawnienie Diancie potwierdza obecność pozostałych dwóch legendarnych Pokemonów - Hoopa i Volcanion?

CoroCoro:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [17]

Dziękujemy arhn.eu!

| 13.02.2014 19:21:11
Obiecałem, że to zrobię więc słowa dotrzymuję.


[Obrazek: noimg.jpg]


arhn.eu - strona poświęcona grom video, której założycielem jest Dark Archon, wyrobiła sobie już na tyle dobrą reputację, że można śmiało ją nazwać jedną z czołowych tego typu stron w naszym rodzimym internecie.
Dobre artykuły, świetne videorecenzje, masa gameplayów czy akcje charytatywne "Gramytatywnie" to jedne z wielu dobrodziejstw, którymi nas raczy już od 2007 roku.
Dlaczego tak się rozpisuję? Bo dzięki Archonowi, jako Pokemon Valhalla, mamy dostęp do wszystkich jego nagrań Pokedziałków, z których możemy robić potrzebne nam do artykułów screeny. Ze screenshotami gier nigdy nie jest łatwo a dzięki jego pomocy nie musimy zdawać się tylko na oficjalne zdjęcia czy screenshoty, do których nie mamy praw autorskich.
Część artykułów na naszej stronie została już o nie wzbogacona, kolejne w drodze. Te informacje przydadzą się też przyszłym użytkownikom, którzy będą potrzebować zdjęć do swoich wypocin.
Dziękujemy Ci arhn.eu


Jeśli jeszcze nie widzieliście:
arhn.eu
Pokedziałki
Komentarze [0]

Nowa odsłona Pokemon Valhalli

| 13.02.2014 15:01:21
Witajcie w nowej odsłonie Pokemon Valhalli! Jak to czasami bywa, wszystko na niebie i na ziemi przez ostatnie parę dni znacznie opóźniało start naszego portalu. Administratorowi udało się jednak stawić czoła tym przeciwnościom, czego efekt możecie zaobserwować już teraz.

Co nowego? Pierwsze, co na pewno rzuciło się już wszystkim w oczy, to zupełnie nowy wygląd portalu. Zaprojektował go dawny redaktor naczelny naszej strony, Raik, za co chciałbym mu z tego miejsca serdecznie podziękować. Odświeżeniu uległ również nasz logotyp - od tego momentu właśnie on będzie naszym znakiem rozpoznawczym

Nowy logotyp

Co chyba nawet ważniejsze - artykuły. Postanowiliśmy skupić się na nowych grach i już dzisiaj udostępniliśmy Wam siedem nowych tekstów na ich temat. Trzy z nich zostały przygotowane przez Nilsona, trzy przez Darkraya, a jeden przez sandy97. Aby się z nimi zapoznać, znajdźcie dział "Pokémon X/Y" w menu naszej strony lub kliknijcie w poniższy obrazek. To jednak dopiero początek nowych tekstów na stronie - już teraz wiele artykułów jest prawie gotowych i wkrótce będą one dostępne do przeczytania.

Nowe artykuły o grach X/Y

Po bardzo długiej przerwie wraca do nas Oekaki. Dzięki nim możecie się pochwalić swoimi zdolnościami artystycznymi, przygotowując obrazki bez konieczności opuszczania Pokemon Valhalli. Spróbujcie sami! Znajdziecie je wchodząc na oekaki.pokemony.com lub klikając na link znajdujący się w górnym i bocznym menu strony.

Drobnym zmianom uległo również nasze forum. Wprowadzone zostały nowe rangi, odpowiadające odznakom z najnowszych gier, a jego administratorem został Nilson, który jest również redaktorem naszej strony. Bardzo mu z tej okazji gratuluję i życzę pomyślnej współpracy.

Na chwilę obecną niestety nie działa Pokedex - postaramy się go włączyć już wkrótce , w planach jest także jego aktualizacja, obejmująca gry Black2, White2, X oraz Y. Prawdopodobnie też z powodu zmiany wyglądu w paru miejscach strona źle się wyświetla - jeśli cokolwiek takiego odkryjecie, napiszcie o tym w temacie dotyczącym błędów, który znajduję się na forum. Naprawimy wszystko najszybciej, jak się da.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z nowej wersji Pokemon Valhalli. I pamiętajcie, że kolejne nowości niebawem!
Komentarze [35]

Przerwa techniczna!

| 04.02.2014 18:56:30
Jutro, 5 lutego, około godziny 00:00 Pokemon Valhalla zostanie tymczasowo zamknięta. Nie będą dostępne żadne jej elementy, włączając w to forum i Pokedex. Ponowne otwarcie przewidziane jest na około godziny 20:00. Czas wstrzymania działania portalu może jednak ulec zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.

[Obrazek: 479-wash.png]
Komentarze [0]

Nintendo wraca do Polski!

| 04.02.2014 17:09:55
[Obrazek: safe_image.php?d=AQB8yW2ZNDx4Jr3F&w=398&....png&cfs=1]


Niesamowite wieści dla fanów Nintendo! Na ostatnim spotkaniu zarządu firmy, Satoru Iwata zapowiedział zwiększenie zainteresowania rynkami, które dotychczas były zaniedbane przez "wielkie N". Można było spekulować, że Polska się do nich zalicza, ale nikt nie spodziewał się, że zmiany nastąpią tak szybko.
Dzięki inicjatywie czeskiej firmy ConQuest entertainment a .s., już od pierwszego marca możemy spodziewać się powrotu do oficjalnej sprzedaży produktów marki Nintendo. Firma będzie zajmowała się dystrybucją na terenie naszego kraju.

Dodatkowo na tymczasowej stronie polskiego Nintendo pojawiły się adresy kontaktowe do różnych działów firmy, więc teoretycznie wsparcie zaczyna się już teraz.

Źródło: Nintendo Polska

Artykuł Johnny'ego z arhn.eu
Komentarze [53]