Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokemony we wrześniu na DisneyXD

| 22.08.2013 12:23:55
Znamy szczegóły dotyczące emisji Pokemonów na antenie polskiej wersji stacji Disney XD w przyszłym miesiącu. Dotychczas powtórki sezonu piętnastego, Czerń i biel: Ścieżki przeznaczenia emitowano codziennie o 6:00 rano. Od 2 września (poniedziałek) emisja zostaje przeniesiona na 23:35.

Dla polskich fanów Pokemonów przygotowano jeszcze jedną atrakcję. Oficjalny kanał Disney XD w serwisie YouTube poinformował, że stacja ma zamiar przypomnieć fanom długometrażowe odsłony anime Pokemon. Filmy będą emitowane w kolejne soboty o 19:45:
  • 7 września - film 12, Arceus i Klejnot życia,
  • 14 września - film 13, Zoroark: Mistrz Iluzji,
  • 21 września - film 14, Czerń – Victini i Reshiram,
  • 28 września - film 15, Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości.
Prawdopodobnie Disney XD chce w ten sposób wypromować szesnasty sezon serialu, którego emisja zacznie się już w październiku.

Źródło info o cyklu filmów:YT DXD. Źródło informacji o emisji serialu: rozkład tv.
Komentarze [14]

Pokemon Game Show 2013

| 17.08.2013 05:03:15
Jak zapewne większość z Was wie dzisiaj w nocy zaczął się Pokemonowy Game Show, z którego wyciekające newsy nie dawały nam spać.
Oto niektóre, może jeszcze nie wszystkie, które udało się nam zdobyć:

Filmik przedstawiający wszystkie gry Pokemon


-Krótki filmik gameplay'u

-Typ Fairy potwierdzony w PTCG

[Obrazek: exw9.jpg]

-Pokemon Origins nowe anime będące adaptacją historii znanej nam z gier Red i Green(więcej tutaj)

[Obrazek: vg1v.jpg]

-Guzik Mega Ewolucji

[Obrazek: l79u.jpg]

-Jazda na Rhyhornie i Skiddo

[Obrazek: rhyhorn.jpg]
[Obrazek: mz7g.jpg]

-Demo z Fennekinem

[Obrazek: gviq.jpg]
[Obrazek: v0hh.jpg]
[Obrazek: b1vf.jpg]
[Obrazek: 7ewq.jpg]

-Pokemony typu ognistego otrzymują zredukowane obrażenia od ataków typu Fairy, ten zaś otrzymuje neutralne obrażenia od ruchów typu ognistego.

-Trzy Guidebooki:
-The Completion Strategy
The Story Guide
The Kalos Pokédex Guide; odpowiednio 262, 600 i 800 stron.


-Art Book

[Obrazek: a6fe.jpg]


-Pofflé
Ciasteczka z Pokemon-Amie

[Obrazek: large_image-17.jpg]

-Zapowiedź Nowej Gry
podejrzenia padają na Pokemon Stadium WiiU

[Obrazek: pokewiiu.jpg?resize=300%2C225]

Mewtwo od Profesora Sycamore'a
Przynajmniej w demo by nauczyć gracza megaewolucji. Jak będzie w prawdziwej grze, zobaczymy.

[Obrazek: 1011657_160179637507388_383476279_n.jpg]

*wątek będzie edytowany
Komentarze [38]

NOWE ANIME - Pokemon The Origin!

| 17.08.2013 04:16:51Dzisiejszy Pokemon Game Show przedstawił światu NOWE ANIME - Pokemon The Origin! Adaptacja historii opowiadanej w grach RG czyli to na co wielu czekało. Głównymi bohaterami zostaną Red i Green(Blue/Gary)! Anime zostanie wyemitowane 2 października na antenie japońskiego TV Tokyo. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, potwierdzone zostało, że nie będzie to cała seria anime, tylko jednorazowy pokaz.

[Obrazek: iqly.png]
pozostałe screeny z Game Show
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

*wątek będzie edytowany
Komentarze [71]

Finały Mistrzostw Świata na twitchu!

| 11.08.2013 19:09:34

Soundtrack z Pokémon X i Y zapowiedziany!

| 11.08.2013 15:28:38
[Obrazek: 7Nfk3B7.jpg]

Wczoraj (10.09.2013) podczas Pokémon World Championships w Vancouver w Kanadzie został oficjalnie zapowiedziany soundtrack do najnowszych gier zatytułowany w sposób tradycyjny Nintendo 3DS Pokémon X & Y Super Music Collection.

Album będzie zawierał 212 utworów i zostanie wydany 13 listopada, czyli miesiąc i jeden dzień po premierze gier (dzienna data wydania potwierdzona tylko dla Japonii).

Wersja cyfrowa albumu dostępna będzie na iTunes dla całego świata, lecz Japonia dostanie także wersję fizyczną w cenie 2625 jenów. Zostanie ona wydana na czterech płytach CD i zawierać będzie 28-stronicową książeczkę z komentarzami zespołu dźwiękowego Game Freak. Album będzie zawierał także kilka bonusowych utworów, które najprawdopodobniej będą osobnymi aranżacjami kompozycji z gier, być może z użyciem prawdziwych instrumentów. Zostało też potwierdzone to, iż długość albumu przekroczy trzy i pół godziny (co najpewniej będzie zawierać dwie pełne pętle każdego utworu) oraz to, że dźwięk będzie ostrzejszy, wyższej jakości i bardziej realistyczny, co ma zapewnić konsola Nintendo 3DS, a muzyka wydana na płytach będzie w formie nieskompresowanej.

To także pierwszy album z muzyką z głównej serii gier Pokémon możliwy do kupienia poza Japonią i pierwszy, którego przedni art na coverze zawiera obie legendy oraz nie został narysowany przez Kena Sugimoriego (co można zauważyć po zupełnie innym stylu), a tylnia okładka przedstawia Mega Mewtwo.

Został zapowiedziany także bonus preorderowy z CoroCoro dostępny razem z pokazanymi wcześniej figurkami, XY World Artbook zawierający również płytę CD z kilkoma wybranymi utworami z gier Pokémon X/Y.
Komentarze [19]

MegaNews - MegaPokemony

| 08.08.2013 23:00:45
W najnowszym CoroCoro zostało ujawnione, coś czego chyba nikt z nas się nie spodziewał - niektóre Pokemony dostaną swoją megaewolucje - między innymi takie jakie; MegaBlaziken, MegaAbsol, MegaMawile, MegaMewtwo, MegaLucario i MegaAmpharos.

MegaMawile będzie miał typ stalowo-baśniowy (steel/fairy). MegaMawile posiada zdolnność Huge Power, MegaBlaziken Speed Boost, MegaLucario będzie miał zwiększony Atak oraz ability Adaptability, a MegaAbsol Magic Bounce oraz zwiększone współczynniki Ataku i Szybkości. Dodatkowo, MegaAmpharos jest o typie elektro-smok ze zdolnością Mold Breaker, a Mewtwo z Insomnia.

Wszystkie te Pokemony bedą ewoluowały za pośrednictwem nowej metody nazwanej równie wybitnie - "Mega Ewolucja". Wiadomo też, że owa transformacja jest tymczasowa (tylko na czas pojedynku) i [/b]nie będzie[/b] dostępna dla wszystkich Pokemonów.


Dodatkowo, poznajemy pre-ewolucję już znanego nam Gogoata. Nazywa się ona Meekuru i jest trawiastym typem. Mierzy 0,9m i waży 31kg, a jego ability to Sap Sipper.

Kolejnymi nowymi Pokemonami są: elektryczno-baśniowy Dedenne - 0,2m i 2,2kg, królik Horubii o typie normalnym (0,4m / 5kg). Oboje posiadają zdolność Pick Up.


Dzięki czasopismu poznajemy też nową liderkę, zwaną Koruni.


No i na ostatek - pierwszy event dot. Pokemon X/Y. Od 12 października do 15 stycznia będzie można zdobyć Torchica trzymającego nowy przedmiot - Blaziken Knight (Blazikenite?). Pokemon ten będzie mógł po ewolucji w Blazikena uzyskać formę MegaBlazikena. W kontekście Mega Pokemonów wspomniany jest również przedmiot Mega Stone, ktory jest wymagany jako trzymany przedmiot aby transformacja mogła nastąpić.

Komentarze [240]

Livestreamy z Mistrzostw Świata Pokemon 2013

| 07.08.2013 08:54:43
W tym roku, jak i w poprzednim, The Pokemon Company International zdecydowało się zrobić livestream z Mistrzostw Świata Pokemon gier wideo i karcianki.

[Obrazek: TUXKgLd.png]

11 sierpnia:
  • 2:00-5:30 Top Cut (najlepsza 8 lub 16) gier wideo
  • 5:30-8:00 Top Cut TCG

12 sierpnia:
  • 0:00-3:00 Finały VG
  • 3:30-8:00 Finały TCG


Rozpiska jest dostosowana do naszej strefy czasowej. Niestety, trzeba będzie zarwać nockę lub dwie.

W przeciwieństwie do zeszłego roku, gdzie TPCI wzięło ludzi kompletnie zielonych w temacie competitive (ludzie z branży sprzedaży gier), w tym roku sami gracze będą komentować! Komentowaniem gier wideo zajmą się Scott Glaza (@NBNostrom) oraz Evan Latt (@nbplaid), którzy są w tym świetni! Jeśli ktoś oglądał któryś z pierwszych streamów NuggetBridge, zna jakość tej pary (jeśli nie, to zapraszam do nadrobienia, linki poniżej). Natomiast karcianką zaopiekują się Josh Wittenkeller (znany pokeyoutuber TheJWittz) oraz Josue Rojano ze strony TheTopCut.net.

Oprócz oficjalnych streamów, NuggetBridge.com planuje streamy z części swissowej, o nich informacje będą na bieżąco na twitterze nuggetbridge'a (@nuggetbridge).

Już dziś subskrybujcie kanał Pokemon na TwitchTV! (I jeśli interesują Was wcześniejsze mecze, to kanał NuggetBridge też)
Komentarze [10]