Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nintendo 2DS

| 29.08.2013 17:02:14
Tego chyba nikt się nie spodziewał, a początkowo można odebrać jako niezły żart. Nintendo wydaje "nową" konsolę pod nazwą Nintendo 2DS, która pozwoli nam na odpalanie gier zarówno z Nintendo DS, jak i tych z Nintendo 3DS, jednakże bez efektu 3D (czy ktoś to w ogóle używał?)

Nowy produkt, wychodzi tego samego dnia, co gry Pokemon X i Y, czyli 12 października. 2DS będzie dostępny w dwóch kolorach, ma całkowicie nowy design, a co w tym najdziwniejsze - brak zawiasów, nie będzie możliwości złożenia konsoli.

Zostanie wydany jedynie w Stanach Zjednoczonych i Europie w cenie 129 dolarów (czyli w Polsce najmniej ok 499 zł). To chyba dobra okazja, dla tych, którzy jeszcze nie kupili 3DS-a a chcą koniecznie zagrać w nowe Pokemony!

Komentarze [15]

Rusza Valhalla XY!

| 22.08.2013 19:45:04
Do premiery gier VI Generacji już coraz mniej czasu! Tym samym gwałtownie rośnie ilość wszystkich materiałów związanych z tytułami X i Y.


Valhalla XY to nic innego jak blog obrazkowy kumulujący wszystkie zwiastuny, screenshoty, skany czy oficjalne artworki dotyczące next genowych Pokemonów. Strona będzie update'owana codziennie* o przynajmniej 100 zdjęć więc jeśli jakiś screen umknął Waszym oczom będziecie mieli okazję obejrzeć go u nas.

[Obrazek: yzku.png]

Staramy się by blog był jak najbardziej chronologiczny więc na razie wszystkie zawarte tam informacje kończą się na trailerze eshopowym. Jednak, będąc optymistami wierzymy, że już niedługo dojdziemy do najświeższych informacji.

Nie pozostaje nic innego tylko zaprosić Was do odwiedzania Valhalli XY, oczywiście wszelkie komentarze mile widziane ;)po edicie:
[Obrazek: r60q.png]


*mogą być obsuwy, mimo wszystko jesteśmy ludźmi

Komentarze [29]

Pokemony we wrześniu na DisneyXD

| 22.08.2013 12:23:55
Znamy szczegóły dotyczące emisji Pokemonów na antenie polskiej wersji stacji Disney XD w przyszłym miesiącu. Dotychczas powtórki sezonu piętnastego, Czerń i biel: Ścieżki przeznaczenia emitowano codziennie o 6:00 rano. Od 2 września (poniedziałek) emisja zostaje przeniesiona na 23:35.

Dla polskich fanów Pokemonów przygotowano jeszcze jedną atrakcję. Oficjalny kanał Disney XD w serwisie YouTube poinformował, że stacja ma zamiar przypomnieć fanom długometrażowe odsłony anime Pokemon. Filmy będą emitowane w kolejne soboty o 19:45:
  • 7 września - film 12, Arceus i Klejnot życia,
  • 14 września - film 13, Zoroark: Mistrz Iluzji,
  • 21 września - film 14, Czerń – Victini i Reshiram,
  • 28 września - film 15, Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości.
Prawdopodobnie Disney XD chce w ten sposób wypromować szesnasty sezon serialu, którego emisja zacznie się już w październiku.

Źródło info o cyklu filmów:YT DXD. Źródło informacji o emisji serialu: rozkład tv.
Komentarze [14]

Pokemon Game Show 2013

| 17.08.2013 05:03:15
Jak zapewne większość z Was wie dzisiaj w nocy zaczął się Pokemonowy Game Show, z którego wyciekające newsy nie dawały nam spać.
Oto niektóre, może jeszcze nie wszystkie, które udało się nam zdobyć:

Filmik przedstawiający wszystkie gry Pokemon


-Krótki filmik gameplay'u

-Typ Fairy potwierdzony w PTCG

[Obrazek: exw9.jpg]

-Pokemon Origins nowe anime będące adaptacją historii znanej nam z gier Red i Green(więcej tutaj)

[Obrazek: vg1v.jpg]

-Guzik Mega Ewolucji

[Obrazek: l79u.jpg]

-Jazda na Rhyhornie i Skiddo

[Obrazek: rhyhorn.jpg]
[Obrazek: mz7g.jpg]

-Demo z Fennekinem

[Obrazek: gviq.jpg]
[Obrazek: v0hh.jpg]
[Obrazek: b1vf.jpg]
[Obrazek: 7ewq.jpg]

-Pokemony typu ognistego otrzymują zredukowane obrażenia od ataków typu Fairy, ten zaś otrzymuje neutralne obrażenia od ruchów typu ognistego.

-Trzy Guidebooki:
-The Completion Strategy
The Story Guide
The Kalos Pokédex Guide; odpowiednio 262, 600 i 800 stron.


-Art Book

[Obrazek: a6fe.jpg]


-Pofflé
Ciasteczka z Pokemon-Amie

[Obrazek: large_image-17.jpg]

-Zapowiedź Nowej Gry
podejrzenia padają na Pokemon Stadium WiiU

[Obrazek: pokewiiu.jpg?resize=300%2C225]

Mewtwo od Profesora Sycamore'a
Przynajmniej w demo by nauczyć gracza megaewolucji. Jak będzie w prawdziwej grze, zobaczymy.

[Obrazek: 1011657_160179637507388_383476279_n.jpg]

*wątek będzie edytowany
Komentarze [38]

NOWE ANIME - Pokemon The Origin!

| 17.08.2013 04:16:51Dzisiejszy Pokemon Game Show przedstawił światu NOWE ANIME - Pokemon The Origin! Adaptacja historii opowiadanej w grach RG czyli to na co wielu czekało. Głównymi bohaterami zostaną Red i Green(Blue/Gary)! Anime zostanie wyemitowane 2 października na antenie japońskiego TV Tokyo. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, potwierdzone zostało, że nie będzie to cała seria anime, tylko jednorazowy pokaz.

[Obrazek: iqly.png]
pozostałe screeny z Game Show
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

*wątek będzie edytowany
Komentarze [71]

Finały Mistrzostw Świata na twitchu!

| 11.08.2013 19:09:34

Soundtrack z Pokémon X i Y zapowiedziany!

| 11.08.2013 15:28:38
[Obrazek: 7Nfk3B7.jpg]

Wczoraj (10.09.2013) podczas Pokémon World Championships w Vancouver w Kanadzie został oficjalnie zapowiedziany soundtrack do najnowszych gier zatytułowany w sposób tradycyjny Nintendo 3DS Pokémon X & Y Super Music Collection.

Album będzie zawierał 212 utworów i zostanie wydany 13 listopada, czyli miesiąc i jeden dzień po premierze gier (dzienna data wydania potwierdzona tylko dla Japonii).

Wersja cyfrowa albumu dostępna będzie na iTunes dla całego świata, lecz Japonia dostanie także wersję fizyczną w cenie 2625 jenów. Zostanie ona wydana na czterech płytach CD i zawierać będzie 28-stronicową książeczkę z komentarzami zespołu dźwiękowego Game Freak. Album będzie zawierał także kilka bonusowych utworów, które najprawdopodobniej będą osobnymi aranżacjami kompozycji z gier, być może z użyciem prawdziwych instrumentów. Zostało też potwierdzone to, iż długość albumu przekroczy trzy i pół godziny (co najpewniej będzie zawierać dwie pełne pętle każdego utworu) oraz to, że dźwięk będzie ostrzejszy, wyższej jakości i bardziej realistyczny, co ma zapewnić konsola Nintendo 3DS, a muzyka wydana na płytach będzie w formie nieskompresowanej.

To także pierwszy album z muzyką z głównej serii gier Pokémon możliwy do kupienia poza Japonią i pierwszy, którego przedni art na coverze zawiera obie legendy oraz nie został narysowany przez Kena Sugimoriego (co można zauważyć po zupełnie innym stylu), a tylnia okładka przedstawia Mega Mewtwo.

Został zapowiedziany także bonus preorderowy z CoroCoro dostępny razem z pokazanymi wcześniej figurkami, XY World Artbook zawierający również płytę CD z kilkoma wybranymi utworami z gier Pokémon X/Y.
Komentarze [19]