Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Mega Latias/Latios - uwaga na cheaterów!

| 21.02.2014 12:05:16
Użytkownik projectpokemon.com jako kolejny już złamał zabezpieczenia XY i dostał się do kodu gier. Wygenerowany sztucznie Latiosite potwierdza obecność Mega Ewolucji dla Eon Duo!


Jakby cheaterów było mało, Autor filmu chciał rozdać sztucznie zrobione Mega Stone'y wszystkim, którzy się do niego zgłoszą jednak okazało się , że jest to item niemożliwy do wymiany. W związku z tym możemy nie spodziewać się wysypu Mega Latiasów/Latiosów, które nie miały jeszcze swojej oficjalnej premiery.

Jeśli ktokolwiek wystawi na GTS shiny Legendarne Pokemony - Xerneasa, Yveltala, Zygarde, warto pamiętać, że są to stworki objęte shiny lockiem i nie mogą mieć alternatywnych kolorów. Są to hackowane Pokemony i itemy, które nie wiemy jaki będą miały wpływ na grę (podobno pojawiły się już pierwsze "corrupted data").

[Obrazek: z8u7.png]
Komentarze [16]

Twitch Plays Pokemon

| 17.02.2014 00:44:12
Od paru już dni na Twitch TV realizowany jest całkiem ciekawy projekt, jeden z najlepiej przyjętych przez fanów Pokemonów w ostatnim czasie!
Zabawa polega na wspólnym graniu w Pokemon Red poprzez sterowanie twitch'owym chatem! Jak to działa? Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi, komentarze odpowiadające guzikom Game Boya - A, B, Start, Select itp kierują postacią na emulatorze! Jak to wygląda w praktyce? Możecie zobaczyć sami w linku poniżej przyłączając się do gry. Na chwilę obecną Twitch Plays Pokemon miało już 9,011,555 wyświetleń.

PLAYER:

http://www.twitch.tv/twitchplayspokemon

[Obrazek: twitchLogo1.jpg]
Komentarze [160]

Poznajcie Diancie!

| 15.02.2014 19:45:52

Pokazany wcześniej w Corocoro, Legendarny Pokemon - Diancie, doczekał się swojej premiery!
Oficjalny opis informuje nas, że Diancie powstała na wskutek nagłej transformacji Carbinka a widok jej ciała to najpiękniejsza rzecz dla ludzkich oczu. Carbinki gromadzą się wokół tego Legendarnego Pokemona, ale Diancie nie okazuje im zbytniej uwagi i działa tylko według własnej woli.
Informacje, jak otrzymać Legendarnego Pokemona w grach X i Y zostaną ujawnione później.

[Obrazek: 6ntvgk.jpg]
"Przypadkowy" screen Shiny Diance zniknął bardzo szybko z oficjalnej strony.

Pojawił się też opis Filmu 17!
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
[Obrazek: Diancie-Pokemon-X-and-Y.jpg]
Komentarze [22]

Ruby & Sapphire OST do kupienia w iTunes!

| 14.02.2014 14:30:06
[Obrazek: 1896758_219419511583400_1736223939_n.png]

Od paru dni, za pośrednictwem iTunes'a można legalnie kupić i pobrać ścieżkę dźwiękową z gier Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Zestaw zawiera łącznie 109 utworów.
Ceny:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
The Pokemon Company zapowiedziało także wydanie soundtrack'ów z gier DP, BW i B2W2 jeszcze na rok 2014.
Komentarze [9]

Pokemon Link: Battle!

| 14.02.2014 13:51:15
[Obrazek: mwyz.png]

We wczorajszym, wyjątkowo późnym Nintendo Direct, zapowiedziano premierę najnowszej gry Pokemon.
Link: Battle to następca Trozei, powielająca niemalże ten sam model gry, w którym musimy ustawić przynajmniej 3-4 stworki w rzędzie, żeby zniknęły i dały miejsce na planszy następnym - pokemonowa alternatywa dla dobrze znanego Tetrisa. Uatrakcyjnieniem jest 4 osobowy co-op, różne przeszkody, które będą uniemożliwiały nam układanie stworków w rządku czy sam fakt "łapania" Pokemonów w zaprezentowany przez grę sposób.
Europejczycy już 13ego Marca będą mogli nacieszyć się nową grą. Link: Battle kupić będzie można tylko w wersji cyfrowej za pośrednictwem eShopu, niestety cena nie została jeszcze podana. Jest to pierwsza gra po XY, w której wystąpią wszystkie najnowsze Pokemony (zapewne z wyjątkiem Dianice).

Komentarze [1]

Kokon zniszczenia i Diancie!

| 13.02.2014 19:47:04
[Obrazek: diance.jpg]

W najnowszym numerze CoroCoro otrzymaliśmy potwierdzenie istnienia Legendarnego Pokemona z Regionu Kalos - Diancie. Stworek Rock/Fairy z umiejętnością Clear Body, to najnowszy, oficjalny Pokemon, którego zobaczyć będziemy mogli w nadchodzącym Filmie 17stym - "Kokon zniszczenia i Diancie!". Krótki opis filmu zdradza tylko "Przygodę z księżniczką z kopalni diamentów", na dalsze informacje musimy jednak poczekać.
Czy ujawnienie Diancie potwierdza obecność pozostałych dwóch legendarnych Pokemonów - Hoopa i Volcanion?

CoroCoro:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [17]

Dziękujemy arhn.eu!

| 13.02.2014 19:21:11
Obiecałem, że to zrobię więc słowa dotrzymuję.


[Obrazek: noimg.jpg]


arhn.eu - strona poświęcona grom video, której założycielem jest Dark Archon, wyrobiła sobie już na tyle dobrą reputację, że można śmiało ją nazwać jedną z czołowych tego typu stron w naszym rodzimym internecie.
Dobre artykuły, świetne videorecenzje, masa gameplayów czy akcje charytatywne "Gramytatywnie" to jedne z wielu dobrodziejstw, którymi nas raczy już od 2007 roku.
Dlaczego tak się rozpisuję? Bo dzięki Archonowi, jako Pokemon Valhalla, mamy dostęp do wszystkich jego nagrań Pokedziałków, z których możemy robić potrzebne nam do artykułów screeny. Ze screenshotami gier nigdy nie jest łatwo a dzięki jego pomocy nie musimy zdawać się tylko na oficjalne zdjęcia czy screenshoty, do których nie mamy praw autorskich.
Część artykułów na naszej stronie została już o nie wzbogacona, kolejne w drodze. Te informacje przydadzą się też przyszłym użytkownikom, którzy będą potrzebować zdjęć do swoich wypocin.
Dziękujemy Ci arhn.eu


Jeśli jeszcze nie widzieliście:
arhn.eu
Pokedziałki
Komentarze [0]