Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dziś premiera filmu „Pokémon: Genesect i objawiona legenda” w Disney XD

| 07.09.2014 08:35:17
Dziś o 9:05 w Disney XD odbędzie się polska premiera szesnastego filmu Pokémon pt. „Pokémon: Genesect i objawiona legenda”. Polskojęzyczną wersję filmu przygotowało studio SDI Media Polska. Powtórka filmu również będzie do obejrzenia dziś o 20:15.

[Obrazek: KML2IUE.png]

Ponadto przypominamy, że dziś o 14:30, również w Disney XD, zostanie wyemitowany premierowy odcinek „Pokémon seria: XY”.
Komentarze [26]

Dziś premiera Pokémon seria: XY w Disney XD

| 01.09.2014 09:48:24
Dziś o 14:30 w Disney XD zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszej serii animé Pokémon - Pokémon seria: XY. Jest to już siedemnasty sezon tego kultowego serialu.

[Obrazek: HgEtXF8.png]

Nowe odcinki Pokémon seria: XY będziemy mogli oglądać na antenie Disney XD codziennie o 14:30 a ich powtórki następnego dnia o 6:50. Polską wersję językową serialu ponownie przygotowało studio SDI Media Polska.

Wrzesień będzie pełen atrakcji dla fanów animé Pokémon, gdyż poza odcinkami nowej serii, 7 września o 9:05 oraz 20:15 będą oni mogli obejrzeć szesnasty film pt. Pokémon: Genesect i objawiona legenda.
Komentarze [53]

Nowa ekipa na stronie i forum

| 31.08.2014 20:51:48
Smoki, duchy, ziemne, latające, trujące, robaki, wodne, elektryczne, kamienne, trawiaste, mroczne, lodowe, normalne, ogniste, walczące, stalowe, psychiczne i baśniowe!

Czas upływa, a Pokemony nadal cieszą się wysoką popularnością. Na horyzoncie nowe gry, już jutro na naszych telewizorach zobaczymy nową serię przygód Asha i jego przyjaciół… Tylko Valhalla jakby stała w miejscu i nic się na niej ciekawego nie działo. Natura jednak nie lubi próżni i zmiany w końcu nadeszły na największy polski serwis Pokemon. Rewolucja przebiegać będzie stopniowo, dlatego prosimy Was o cierpliwość, o wszystkich nowościach, zmianach i propozycjach będziemy was informować na bieżąco.

Na początek chciałbym przedstawić Wam dwójkę nowych administratorów, którzy od teraz razem ze mną będą zarządzać całą Valhallą. Pierwszym z nich jest Conquest, autor kilku tekstów zamieszczonych na stronie, użytkownikom forum dobrze znany jako moderator. Na co dzień zajmuje się także administrowaniem forum PokeCollect. Drugim jest vulpi, twórca nieistniejącego już Forum Revival, które dawniej było oficjalnym forum Pokemon Valhalli. Jest on też twórcą powstałego niedawno portalu społecznościowego WAW Pokemon. Ostatnio na czas mojej nieobecności wspierał forum jako głos administracji.

Z nową ekipą mamy zamiar bardziej niż kiedykolwiek wcześniej położyć nacisk na kontakt z użytkownikami oraz tworzenie materiałów wyróżniających nasz serwis, niedostępnych nigdzie indziej. Postaramy się jak najlepiej wprowadzić w świat Pokemonów nowicjuszy, niezależnie od tego, czy mają lat pięć, piętnaście czy pięćdziesiąt. Powiemy co nieco o Kieszonkowych Stworkach w Polsce, skupiając się zarówno na czasach obecnych, jak i powracając na trochę do przyszłości. Nie zapomnimy także o graczach - na pierwszy ogień pójdzie dział traktujący o Mega Ewolucjach oraz zalążek działu przedpremierowego o Omega Ruby i Alpha Sapphire. Chcemy rozbudować działy o grach na Nintendo 3DS, tak jak jeszcze nigdy nie zrobił tego żaden polskojęzyczny serwis. Jeśli będziecie chcieli nam pomóc w pracy nad stroną, zgłoście się w specjalnym naborze do redakcji, który zostanie ogłoszony już niebawem.
Komentarze [55]

Kolekcjonerska wersja OR/AS dla Europy!

| 28.08.2014 13:51:09
Specjalna, kolekcjonerska wersja Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire została zapowiedziana dla Europy.
Dostępne będą one tylko do 28 listopada.

[Obrazek: 2ijovms.jpg]


Figurki Primal Kyogre (AS) i Primal Groudon (OR)!

[Obrazek: 109911441409163303832345_thumb.jpg][Obrazek: 109911431409212452416744_thumb.jpg]


Źródło: Pokemon Polska
Komentarze [64]

POKKÉN TOURNAMENT: nowa gra na automaty w Japonii

| 26.08.2014 17:55:14
[Obrazek: dBqdX6W.png]
Pokemon Company ujawniło nową grę: "Pokken Tournament". Na tą chwilę wiadomo, że będzie dostępna jedynie na automatach i nie wyjdzie poza Japonię. Premiera gry planowana jest na drugą połowę 2015 roku.
Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun gry:

Ponadto warto zajrzeć na oficjalnego twittera @pokken_official, gdzie można zgłaszać poszczególne stworki, które chcielibyśmy zobaczyć w grze. Ekipa Pokkena jest otwarta na sugestie, wystarczy zatweetować japońską nazwę Pokemona wraz z hashtagiem #ポッ拳.
Komentarze [45]

Film „Pokémon: Genesect i objawiona legenda” w Disney XD już 7 września

| 19.08.2014 18:49:41
Według serwisu Telemagazyn już w niedzielę, 7 września, o godzinie 9:05 na antenie Disney XD odbędzie się polska premiera 16 filmu Pokémon pt. "Pokémon: Genesect i objawiona legenda". Powtórkę filmu będzie można obejrzeć jeszcze tego samego dnia o godzinie 20:15. Polskojęzyczną wersję filmu przygotowało studio SDI Media Polska.

[Obrazek: KML2IUE.png]

Film pełnometrażowy miał swą premierę w Japonii dnia 13 lipca 2013, a w USA 19 października tego samego roku.
Komentarze [11]

Pokémon Company ujawni szokujący projekt

| 19.08.2014 00:04:48
Na oficjalnej japońskiej stronie internetowej poświęconej Pokémonom ogłoszono, że na 26 sierpnia zaplanowana została specjalna transmisja wideo. Tego dnia o godzine 15:00 czasu polskiego (22:00 czasu japońskiego JTS) na platformie NicoNico w ramach Miesięcznika Famitsu zaprezentowany zostanie Specjalny Program Pokémonowy (月刊ファミ通feat. ポケモンスペシャル), który ma ujawnić nowy szokujący projekt. Program poprowadzony zostanie przez Ayanę Tsubaki i Bunbuna-maru, a jego specjalnymi gośćmi będą prezes Pokémon Company Tsunekazu Ishihara, aktorzy głosowi Nobuhiko Okamoto i Aoi Yūki (która w anime podkładała głos pod Iris, towarzyszkę Asha podczas jego podróży po regionie Unova) oraz dwójka innych osób, których nazwiska nie zostały jeszcze ujawnione.

Na chwilę obecną nie mamy niemal żadnych poszlak dotyczących tego, co zostanie ujawnione w przyszły wtorek. Możemy jedynie podejrzewać, że będzie to miało jakiś związek z pokémonowymi grami - program został zapowiedziany w sekcji poświęconej właśnie im i samo Famitsu jest czasopismem skupiającym się na tematyce gier wideo.
Komentarze [113]