Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PV będzie na PGA

| 07.10.2014 23:31:36
Ekipa serwisów Pokemon Valhalla, WAW Pokemon i AntyGaming pojawi się na największych poznańskich targach gier i rozrywki - Poznań Game Arena. To już niedługo, bo od 24 do 26 października 2014.

W tym roku po raz pierwszy od kilku lat, na targach pojawi się polski przedstawiciel Nintendo - Conquest Entertainment. Mieliśmy już wcześniej okazję z nimi porozmawiać, podczas tegorocznego CDA Expo, a i tym razem nie będziemy próżnować i na pewno odwiedzimy stoisko wystawcy.

Same targi to wielkie święto graczy. Będziemy na bieżąco informować o tym co się dzieje na targach w serwisie WAW Pokemon, na specjalnym strumieniu aktualizowanym co kilkanaście minut (wrzucimy również fotki!) oraz fanpage serwisu AntyGaming! Na sam koniec w serwisach pojawią się galerie i relacja naszej ekipy w formie filmu.

Co więcej, planujemy odbyć wywiad z ekipą z Conquest Entertainment i chcielibyśmy dać Wam możliwość zaproponowania pytań! Jeśli nie możecie być na targach razem z nami, a chcielibyście koniecznie znać odpowiedź na jakieś pytanie, zadajcie je w tym formularzu. Wybierzemy najlepsze oraz najciekawsze pytania i zadamy je przedstawicielom firmy.

Postaramy się również zdobyć dla was kilka gadżetów, które postaramy się rozdać dla Was

Zapraszamy wszystkich do Poznania na PGA!

PS: Chciałbym uprzedzić wycieczki w stylu "vulpi reklamuje swój projekt". Wyjazd na targi PGA to ogromny koszt dla nas (bilety VIP kosztują 100 zł na piątek, pozostałe dni po 30zł), więc chcemy złożyć relację na jak największej ilości serwisów dzięki którym możemy pojawić się naszą ekipą na targach dla WAS.
PS: Szybkie zdjęcia i info będą na WAWce, dlatego, że pozwala ona na szybkie wrzucenie takich informacji i obsługę serwisu z poziomu komórki na wysokim poziomie.
Komentarze [8]

Super Smash Bros - Premiera WiiU!

| 07.10.2014 21:34:28
[Obrazek: smash.jpg]

Podczas gdy posiadacze konsol 3DS mogą nacieszyć się już najnowszą odsłoną SSB Ci, którzy zakup gry planują na WiiU poczekać muszą jeszcze niecałe dwa miesiące.
Super Smash Bros ukaże się bowiem:

- 21 listopada w USA
- 6 grudnia w Japonii
- 5 grudnia w Europie.


Seria zebrała ogromną ilość fanów zachwycając możliwością toczenia pojedynków, w których pokierować możemy wszystkimi bohaterami głównych gier Nintendo. Tegoroczny SSB w odróżnieniu do wersji 3DS będzie posiadać kilka nowych opcji rozgrywki i aren, na których możemy walczyć. Dodatkowo - 28 listopada rusza sprzedaż Amiibo, która urozmaici rozgrywkę o interaktywne figurki postaci występujących w grze.

Komentarze [4]

Nabory, prace nad nowym wyglądem i nowe artykuły

| 05.10.2014 05:43:22
Pokemon Valhalla to portal potrzebujący do prawidłowego funkcjonowania dużej ilości osób. Dlatego też po rozpoczęciu prac nad różnymi sprawami organizacyjnymi i technicznymi, naturalna jest konieczność stworzenia odpowiedniej ekipy, która zadba o dostarczanie stronie nowych artykułów i newsów wysokiej jakości oraz w odpowiedni sposób zajmie się dbaniem o porządek na forum. Dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić aż cztery nabory na różne stanowiska.
  • Pierwszy z nich to Nabór na redaktorów. Poszukujemy osób, które będą pisały teksty zamieszczane później na łamach strony. Nabór ten trwa do 20 października.
  • Ważną częścią każdej strony o Pokemonach są newsy, szczególnie tak blisko premiery nowych gier. Dlatego też przeprowadzamy Nabór na newsmanów, którzy zajmą się publikowaniem w informacji o nowinkach bezpośrednio na stronie głównej. Czas na zgłoszenia macie do 12 października.
  • Chcemy, aby wszyscy czuli się na Valhallowym forum bezpiecznie i na całym forum panował ład i porządek, stąd decyzja o zorganizowaniu Naboru na moderatora globalnego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 października.
  • Ponieważ zająć się całym forum jest bardzo trudno, cały czas stawiamy na działanie osób, którzy zajmują się określoną grupą działów i przydzielają na poszczególne z nich pomocników. W chwili obecnej mamy wakaty w dwóch dziedzinach: "Gry Pokemon" oraz "Inne". Nabór na stanowiska ich opiekunów kończy się również 11 października.
Czas trwania każdego z naborów może ulec wydłużeniu lub skróceniu zależnie od ilości chętnych osób.

Kolejna ważna sprawa to kwestia tego jak Pokemon Valhalla powinna wyglądać w przyszłości. Wszyscy administratorzy są zgodnie co do tego, że portal powinien być nowoczesny, ładny dla oka i wygodny dla większości czytelników. Jednak w jaki sposób najlepiej to osiągnąć? Po raz pierwszy w historii PV postanowiliśmy zapytać o zdanie naszych użytkowników! Swoje opinie możecie wyrazić pisząc posty w specjalnym temacie na forum, a także wysyłając wiadomość pod nasz redakcyjny adres e-mailowy: pokevalhalla@gmail.com.

Na koniec chcielibyśmy zaprezentować Wam artykuły zamieszczone w dziale Omega Ruby/Alpha Sapphire na łamach naszej strony. W nowych tekstach przeczytacie o Cosplayowej Pikachu, walkach z grupami trenerów i Sekretnych Bazach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowościami!
Komentarze [0]

Cukierek-albo-Psikus! Friendly Online Competition

| 03.10.2014 20:41:52
[Obrazek: trick-or-treat.jpg]

Halloweenową niespodzianką może być ogłoszony turniej Trick-or-Treat Friendly Online Competition dla gier XY.
Zawody będą przeprowadzone w formacie Single Battle z koniecznością używania tylko Pokemonów Duchów! Wymagane jest także posiadanie Super Size Gourgeista, którego zdobyć można, między innymi, w trwającym do końca października evencie Wi-Fi. W turnieju nie można korzystać z Rotoma i Giratiny. Wszystkie stworki muszą być Kalos Born (czyli złapane lub wyklute w regionie Kalos).
Zapisy trwają w dniach od 16 do 23 października, a sam turniej od 24 do 26 tego samego miesiąca bieżącego roku. Wszyscy uczestnicy otrzymają jako nagrodę 5 Rare Candy.

Więcej o Trick-or-Treat Friendly w języku angielskim

[Obrazek: pika.jpg]
Komentarze [5]

Mega Rayquaza ujawniona

| 03.10.2014 16:05:47
[Obrazek: ray1.png]

To było raczej do przewidzenia - w grach Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire, Rayquaza otrzyma swoją mega ewolucję. Jej typ się nie zmieni, nadal będzie to Pokemon o typach smok/lot, za to otrzyma zupełnie nową zdolność - Delta Stream powodującą silne wiatry, które powstrzymują ataki takie jak Rain Dance, Sunny Day, Sandstorm, Hail, blokują umiejętności Drizzle, Drought, Sand Stream i Snow Warning oraz osłaniają Pokemony typu latającego przed ciosami super efektywnymi (osłabiają ataki typu elektrycznego, lodowego i kamiennego). Zdolność działa tak długo, jak Rayquaza znajduje się na polu bitwy.

Dodatkowo mega ewolucja otrzyma nowy atak - Dragon Ascent, który zadaje duże obrażenia (jest to jeden z najsilniejszych ataków o typie latającym) ale obniża poziom statystyki obrony i obrony specjalnej.

Komentarze [8]

Super Size Pumpkaboo WiFi Event

| 01.10.2014 23:48:05
[Obrazek: 1001.jpg]

Posiadacze gier Pokemon X i Pokemon Y od dziś (1.10) do końca miesiąca za pośrednictwem Nintendo Network mogą zdobyć Super Size Pumpkaboo. Pokemon ten jest w Cherish Ballu, trzyma Rocky Helmet, posiada losową naturę oraz zna ataki: Trick-or-Treat, Astonish, Scary Face i Shadow Sneak. Płeć tego Pokemona jest losowa, a jego zdolnością może być Pickup, Frisk lub też ukryta umiejętność - Insomnia.

Nie przegapcie tej okazji na zdobycie tego Pokemona, specjalnie na Halloween!

[Obrazek: 1010a.jpg]

źródło
Komentarze [6]

2DSy z motywami OR/AS dla Europy i wersja demo nowych gier!

| 23.09.2014 13:09:50
Nintendo ukazało nowe wersje kolorystyczne konsoli 2DS. Teraz możemy wybrać między przezroczystym czerwonym a przezroczystym niebieskim, kolory odpowiadają tytułom Omega Ruby i Alpha Sapphire. Same konsole można będzie zakupić już od 7 listopada, a od 28 listopada będą dostępne w pakiecie razem z grą (preinstalowana na karcie 4GB).

Pojawiają się też pierwsze szczegółowe informacje na temat wersji demo nadchodzących tytułów. Wersje demonstracyjne gier będą dostępne między innymi w Wielkiej Brytanii (GAME, Amazon, Smyth Toys Superstores, ShopTo i Nintendo UK Official Store) od 15 października aż do premiery. W Holandii z kolei będzie można zdobyć wersje demo nieco wcześniej (11.10-12.10) na specjalnym evencie.
Sklepy "GAME" będą rozsyłać kody do wersji demo ogólnokrajowo przez Nintendo Zone. Kody te będą dostępne także u wielu innych pośredników takich jak Wikia, Bin Weevils czy Nintendo Life do połowy listopada.
[Obrazek: 18KWvz4.png]
Komentarze [28]