Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Mega Glalie, Mega Steelix - Najnowsze przecieki!

| 14.10.2014 19:51:46
Dopiero co zdążyliśmy ochłonąć po ostatnich informacjach z najnowszego numeru CoroCoro kiedy do internetu wyciekły kolejne zdjęcia Mega Ewolucji Pokemonów występujących w grach OR/AS! Mega Glalie i Mega Steelix pojawiły się na serebii i instagramie Kosthedina (odpowiadającego za przecieki XY z tamtego roku)!

[Obrazek: 10733446_723210717760663_1019573458_n.jpg] [Obrazek: 10726800_723210987760636_1591235559_n.jpg]

Nie są znane jeszcze informacje szczegółowe na temat stworków, prawdopodobnie poznamy je w najbliższym czasie! Oba Pokemony pojawią się w wersji Demo Alpha Sapphire i Omega Ruby.*
EDIT:
Mega Steelix ma ability Sand Force, Mega Glalie ability: Refrigerate, stworek jest typu Lodowego.


Potwierdzone oficjalnym zwiastunem zostały także informacje dotyczące Mega Beedrila, Mega Pidgeota i Lati@sów!


*wątek będzie edytowany.
[Obrazek: 1413299950866.png]
Komentarze [29]

Rozdajemy kody na demo Omega Ruby i Alpha Sapphire

| 14.10.2014 00:48:50
[Obrazek: reklama_oras.png]

W zeszły czwartek informowaliśmy, że demo gier Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire będzie dostępne w Polsce. Jednak to nie koniec dobrych wieści - jednym ze sposobów zdobycia kodu umożliwiającego pobranie wersji demo nowych gier jest uzyskanie go od nas. Jak można to zrobić? O szczegółach informujemy na specjalnej podstronie oras.pokemony.com. Pamiętajcie, że ilość kodów jest ograniczona i zostaną one przesłane tylko wybranym osobom. Każdy jednak ma równe szanse na zdobycie kodu dla siebie.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wersji demo Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire, zachęcamy Was do przeczytania artykułu Wersja demo przygotowanego przez sandy97.
Komentarze [67]

Co nas czeka na tegorocznym PGA?

| 13.10.2014 02:49:43
Polskie święto graczy, targi Poznań Game Arena rozpoczną się równo za 2 tygodnie. Z roku na rok impreza staje się coraz popularniejsza przyciągając tony polskich fanów gier i nowych technologii. Reprezentacja Pokemon Valhalli odwiedzi hale poznańskich targów, aby dokładnie przyjrzeć się temu, jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy.

Szczególną uwagę w tym roku może przyciągnąć Intel, który zapowiedział budowę wielkiego stoiska pełnego atrakcji. Wśród nich m.in. klasyczne już pokazy overclockingu, stoiska prezentujące gry na tablety, czy sławny Oculus Rift, umożliwiający zatopienie się w wirtualnej rzeczywistości. A ponadto turniej Counter-Strike: Global Offensive.

Ponownie dla wszystkich, którzy z ulubionymi postaciami integrują się bardziej niż zwykli śmiertelnicy, organizator proponuje konkurs cosplay. Cosplay to nie jest zwykłe przebranie się. To godziny tworzenia z pietyzmem kostiumu, to poznawanie psychologii postaci, którą przez 3 dni będziemy odgrywać na deskach teatru zwanego targami gier komputerowych.

Podczas tegorocznej imprezy Gordon – hardkorowy gracz zmierzy się, w ponad 135 godzinnej rozgrywce, z trzecią odsłoną Sniper Elite, po to by bijąc rekord Guinessa pomagać fundacjom „Child's Play” i „Rak Off” w walce z nowotworami u dzieci.

Dla każdego, który w grach szuka czegoś więcej w ramach Poznań Game Arena 2014 odbywać się będzie także kolejny Zjazd Twórców Gier. Prelekcje w ramach spotkań poprowadzą topowe polskie i zagraniczne firmy, jak Google, Techland, Microsoft ale także rodzime uczelnie. O rozwojowym charakterze polskiej imprezy świadczy także obecność Strefy Niezależnych Twórców Gier, zwanej też zjazdem indyków.

Poznań Game Arena miewało wzloty i upadki, ale rok do roku organizatorzy pokazują, że stać ich na więcej. Jeśli macie wolny ostatni weekend października, to warto odwiedzić Poznań i samemu zaczerpnąć klimatu targów. A jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli być z nami, to postaramy się oddać atmosferę tego miejsca w materiałach wideo i relacji. Stay tuned!

News autorstwa ekipy serwisu Antygaming z jego administratorem D'e (listva) na czele
Komentarze [15]

Nowa aplikacja na iOS z Pokemonami

| 11.10.2014 13:44:51
W magazynie National Geographic Kids (miesięcznik popularnonaukowy wydawany w Stanach Zjednoczonych) pojawiła się reklama nowej aplikacji na iOS - Camp Pokémon. Będzie ona dostępna do pobrania za darmo na iPhone'a, iPada i iPoda touch.

Aplikacja będzie zawierać gry i quizy, bazujące na tych z oficjalnej strony Pokémona, a także mini-gry "Pokémon Evolutions", "Battle Matchups" i "Poké Ball Throw".

Obecnie nie znamy daty wypuszczenia aplikacji, a na reklamie znajduje się adres strony http://pokemon.com/camppokemon, która obecnie jest... nieaktywna.

[Obrazek: camp.png]
Komentarze [17]

Ceny motywów Pokemon OR/AS

| 10.10.2014 20:19:56
Moi drodzy, dostałem informację, że motywy Pokemon OR/AS na konsole Nintendo 3DS będą niedługo dostępne w eshopie za 1,99 €.
Polska cena nie jest jeszcze dostępna, ale powinna oscylować koło 8 złotych!

[Obrazek: themes.jpg]
Komentarze [37]

Nowe Mega Ewolucje, powrót Latias i Latiosa

| 10.10.2014 12:57:59
Listopadowe wydanie magazynu CoroCoro ujawniło kolejną porcję informacji o nadchodzących remake'ach gier III generacji.
W poczet Pokémonów mogących Mega Ewoluować dołączają Pidgeot i Beedrill!
Oba stworki zachowują swoje dotychczasowe typy (Pidgeot - Normalny/Latający; Beedrill - Robak/Trujący), jednak zmieniają im się Zdolności. Pokémon Ptak posiada teraz zdolność No Guard, która sprawia, że każdy atak wykonany przez posiadacza tej Zdolności, jak i skierowany w jego stronę, zawsze trafia. Wzrasta też jego statystyka Sp. Atk. Mega Beedrill z kolei posiadać będzie Zdolność Adaptability, która zwiększa bonus za użycie ataku tego samego typu, którego jest Pokémon (STAB), wzrastają mu też statystyki Ataku i Szybkości .

[Obrazek: Mega_pidgeot.png] [Obrazek: Mega_beedrill.png]

Ponadto oficjalnie ogłoszono istnienie Mega Latias i Mega Latiosa.
Obydwa stworki wyglądają identycznie w swoich Mega formach. Tak jak w oryginalnych wersjach Latios jest Pokémonem ekskluzywnym dla wersji Omega Ruby, natomiast Latias - dla Alpha Sapphire. Powróci także Eon Ticket, który umożliwi złapanie drugiego stworka w przeciwnej grze. Kod na zdobycie przedmiotu pojawi się w kolejnym wydaniu magazynu, jednak prawdopodobnie przedmiot będzie możliwy do zdobycia też w pozostałych krajach.

[Obrazek: Mega_latios.png] [Obrazek: Mega_latias.png] [Obrazek: eon_ticket.png]

Nowością związaną z tymi Legendarnymi Pokémonami jest fakt, iż będzie można na ich grzbietach wznieść się w przestworza Hoenn, w których będzie można spotkać dzikie Pokémony. Z niebios udać się będzie można także na wysepki, zwane Mirage Spots, gdzie znajdować się będą Legendarne stworki z poprzednich generacji, takie jak Reshiram, Zekrom, Dialga czy Palkia. Do lotu na grzbiecie Pokémona potrzebny też będzie przedmiot zwany Eon Flute.

[Obrazek: mirage_spot_legendaries_art.png]
Komentarze [28]

Motywy tematyczne Omega Ruby/Alpha Sapphire dla nowych wersji Nintendo 3DS

| 09.10.2014 17:31:24
Posiadacze pakietu składającego się z Nowego Nintendo 3DS z legendą Hoenn na obudowie oraz preinstalowanej gry Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire otrzymają także specjalny kod, który umożliwi im pobranie motywu tematycznego związanego z Groudonem lub Kyogre, w zależności od posiadanej wersji. Legendy przedstawione na motywie są w identycznym ujęciu, co na obudowie konsoli. Aktualnie oferta ta dotyczy tylko Japonii i nie wiadomo czy będzie dotyczyła pozostałych krajów ani czy motyw ten będzie do kupienia później.

[Obrazek: themes.jpg]

Przypomnijmy, że najnowsza aktualizacja oprogramowania konsoli Nintendo 3DS dodaje opcję zmiany motywu z domyślnego białego na pięć innych styli kolorystycznych. Schematy można też dokupować w dedykowanej aplikacji. Aktualizację oprogramowania można przeprowadzić klikając kolejno na System Settings, Other Settings, System Update.
Komentarze [8]