Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Przerwa techniczna Pokémon Global Link

| 12.11.2014 18:39:10
Przypominamy, iż jutro rozpocznie się tygodniowa przerwa techniczna Pokémon Global Link. Przerwa w działaniu usługi spowodowana jest przygotowaniami do premiery gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire.

[Obrazek: globallink.png]

Podczas przerwy technicznej nie będą dostępne zarówno strona internetowa PGL, jak i Game Sync czy Rating Battles dla gier X/Y. Po zakończonej przerwie z poziomu PGL dostępne będą nowe opcje dedykowane nowym grom VI generacji, a więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Komentarze [0]

48 Mega Ewolucji na jednym plakacie

| 11.11.2014 19:18:20
Jak dotąd przecieków z grudniowego wydania CoroCoro nie ma, za to do wydania specjalnego tego magazynu dołączono plakat, na którym przedstawiono 48 znanych dotąd Mega Ewolucji, zarówno z wersji X/Y, jak i OR/AS. Niestety na plakacie przedstawione są wyłącznie znane Mega formy, nie ma na nim też form Pierwotnych legend okładkowych gier. Cały plakat znajduje się w spoilerze na dole artykułu.
[Obrazek: 6Ney2Nf.jpg]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [14]

Lucario amiibo!

| 11.11.2014 12:39:54
[Obrazek: Screen_Shot_2014_11_11_at_11_09_09.png]

Na 22 stycznia 2015 roku zaplanowana została trzecia seria interaktywnych figurek amiibo. Pośród gwiazd gier Nintendo swojej statuetki doczekał się także Pokemon Lucario! Figurka współpracować będzie z Super Smash Bros WiiU a dostaną ją, jako pierwsi oczywiście, gracze z Japonii.

Jeśli jakimś jeszcze cudem nie słyszeliście o amiibo, zapraszam do lektury na oficjalnej stronie Nintendo Polska.
Komentarze [9]

Specjalny short anime bazujący na OR/AS

| 09.11.2014 11:49:46
16 listopada w japońskiej telewizji BS Japan reemitowany będzie 7. film kinowy Pokémon - Destiny Deoxys. W ramach reemisji zostanie wyświetlony także specjalny short anime bazujący na grach Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Wystąpią tam zarówno odświeżone postaci Brendana i May, jak i startery z Hoenn. Niewykluczone, że pojawią się też niezapowiedziane dotąd informacje dotyczące nowych gier.

Komentarze [5]

Eon Ticket rozsyłany przez StreetPass

| 07.11.2014 10:50:26
Ogłoszono, iż gracze OR/AS posiadający Eon Ticket będą mogli rozsyłać kopie biletu przez StreetPass. Oryginalny posiadacz przedmiotu nie traci go po rozesłaniu kopii.

[Obrazek: oct_eon_p01_01_en.jpg]

Aktualnie nie wiadomo, czy gracze, którzy otrzymali Eon Ticket w ten sposób będą mogli rozsyłać kopie innym graczom.

Podobna opcja istniała już w oryginalnych grach. W Ruby, Sapphire i Emerald gracze mogli dzielić się przedmiotem przez opcję "mixing records", dostępną na pierwszym piętrze Centrum Pokémon.

Aktualnie Eon Ticket można uzyskać jedynie poprzez użycie kodu, który pojawi się w najnowszym CoroCoro.

Przypomnijmy, że Eon Ticket to przedmiot, który umożliwia podróż na Southern Island, gdzie można zdobyć Latias lub Latiosa, w zależności od posiadanej gry.

[Obrazek: eon_ticket.png]
Komentarze [26]

Diancie - Princess of Diamond Domain

| 06.11.2014 15:32:15
Za dwa dni premiera nowego, siedemnastego filmu Pokemon Diancie and the Cocoon of Destruction a na oficjalnej stronie pokemon.com już dostępny jest krótki prequel, będący wprowadzeniem w fabułę siedemnastej "kinówki".
Diancie - Princess of Diamond Domain opowiada historię "księżniczki" Diancie i jej lokajów - Carbinków, dając przedsmak tego co będziemy mogli zobaczyć w pełnej wersji filmu. Podobny zabieg był wykorzystany już przy promocji poprzedniego filmu Pokemon: Genesect and the Legend Awakened. Odcinek specjalny jest w języku angielskim.

Komentarze [8]

Nowy zwiastun Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire

| 04.11.2014 19:45:45
Do premiery nowych gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Spphire coraz bliżej a na oficjalnym koncie Youtube Pokemon Europe pojawił się kolejny zwiastun reklamujący ich co ciekawsze właściwości. Co Wam się najbardziej podoba? Mega Ewolucje, Sekretne Bazy? A może powrót Contestów?

Komentarze [11]