Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Koniec dystrybucji Vivillona z Poké Ballowym wzorem

| 08.09.2014 19:10:46
Jeszcze przez parę godzin Pokemonowi gracze w Australii i w Europie (w tym w Polsce) mogą pobrać przez Wi-Fi specjalnego Vivillona z Poké Ballowym wzorem (Poké Ball Pattern Vivillon). Jest to jedna z niewielu szans na zdobycie tej formy Vivillona. Stworek był dostępny do ściągnięcia od 29 sierpnia i można go pobrać do swoich gier X i Y poprzez usługę Mystery Gift tylko do końca dnia (08.09.2014).

[Obrazek: vivillon-poke_ball.png]

Otrzymany Vivilion ma 12 poziom i został wyróżniony Klasyczną Wstążką (Classic Ribbon). Znane przez niego ruchy to Stun Spore, Gust, Light Screen i Struggle Bug.
Komentarze [10]

Nowe artykuły i Pokemon Valhalla w ask.fm

| 08.09.2014 05:41:38
Nadchodzą mega nowości! Przede wszystkim - rozpoczynamy przygodę z przedpremierowym działem o grach Omega Ruby i Alpha Sapphire. Postaramy się przedstawić Wam jak najwięcej informacji dotyczących nowych gier na Nintendo 3DS, które umożliwią podróż do regionu Hoenn. Na początek Conquest przygotował małe wprowadzenie do nadchodzących gier, z którym możecie się zapoznać po kliknięciu w ten odnośnik. W przygotowaniu są już następne artykuły na temat nowych Pokemonów. Asmod96 powrócił z kolei do poprzednich tytułów i napisał poradnik poruszający tematykę Mega Ewolucji w grach X i Y, który przeczytacie tutaj.

[Obrazek: logo.png]

Postanowiliśmy też zapewnić użytkownikom portalu neutralny grunt, który sprzyjać będzie zadawaniu administratorom pytań dotyczących przyszłego rozwoju strony i forum oraz planowanych zmian. Z tego powodu powstał oficjalny profil Pokemon Valhalli w serwisie ask.fm. Możecie zadać tam wszystkie pytania dotyczące naszego serwisu, jakie tylko przyjdą Wam do głowy, a my postaramy się na nie odpowiedzieć.
Komentarze [13]

Dziś premiera filmu „Pokémon: Genesect i objawiona legenda” w Disney XD

| 07.09.2014 08:35:17
Dziś o 9:05 w Disney XD odbędzie się polska premiera szesnastego filmu Pokémon pt. „Pokémon: Genesect i objawiona legenda”. Polskojęzyczną wersję filmu przygotowało studio SDI Media Polska. Powtórka filmu również będzie do obejrzenia dziś o 20:15.

[Obrazek: KML2IUE.png]

Ponadto przypominamy, że dziś o 14:30, również w Disney XD, zostanie wyemitowany premierowy odcinek „Pokémon seria: XY”.
Komentarze [26]

Dziś premiera Pokémon seria: XY w Disney XD

| 01.09.2014 09:48:24
Dziś o 14:30 w Disney XD zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszej serii animé Pokémon - Pokémon seria: XY. Jest to już siedemnasty sezon tego kultowego serialu.

[Obrazek: HgEtXF8.png]

Nowe odcinki Pokémon seria: XY będziemy mogli oglądać na antenie Disney XD codziennie o 14:30 a ich powtórki następnego dnia o 6:50. Polską wersję językową serialu ponownie przygotowało studio SDI Media Polska.

Wrzesień będzie pełen atrakcji dla fanów animé Pokémon, gdyż poza odcinkami nowej serii, 7 września o 9:05 oraz 20:15 będą oni mogli obejrzeć szesnasty film pt. Pokémon: Genesect i objawiona legenda.
Komentarze [53]

Nowa ekipa na stronie i forum

| 31.08.2014 20:51:48
Smoki, duchy, ziemne, latające, trujące, robaki, wodne, elektryczne, kamienne, trawiaste, mroczne, lodowe, normalne, ogniste, walczące, stalowe, psychiczne i baśniowe!

Czas upływa, a Pokemony nadal cieszą się wysoką popularnością. Na horyzoncie nowe gry, już jutro na naszych telewizorach zobaczymy nową serię przygód Asha i jego przyjaciół… Tylko Valhalla jakby stała w miejscu i nic się na niej ciekawego nie działo. Natura jednak nie lubi próżni i zmiany w końcu nadeszły na największy polski serwis Pokemon. Rewolucja przebiegać będzie stopniowo, dlatego prosimy Was o cierpliwość, o wszystkich nowościach, zmianach i propozycjach będziemy was informować na bieżąco.

Na początek chciałbym przedstawić Wam dwójkę nowych administratorów, którzy od teraz razem ze mną będą zarządzać całą Valhallą. Pierwszym z nich jest Conquest, autor kilku tekstów zamieszczonych na stronie, użytkownikom forum dobrze znany jako moderator. Na co dzień zajmuje się także administrowaniem forum PokeCollect. Drugim jest vulpi, twórca nieistniejącego już Forum Revival, które dawniej było oficjalnym forum Pokemon Valhalli. Jest on też twórcą powstałego niedawno portalu społecznościowego WAW Pokemon. Ostatnio na czas mojej nieobecności wspierał forum jako głos administracji.

Z nową ekipą mamy zamiar bardziej niż kiedykolwiek wcześniej położyć nacisk na kontakt z użytkownikami oraz tworzenie materiałów wyróżniających nasz serwis, niedostępnych nigdzie indziej. Postaramy się jak najlepiej wprowadzić w świat Pokemonów nowicjuszy, niezależnie od tego, czy mają lat pięć, piętnaście czy pięćdziesiąt. Powiemy co nieco o Kieszonkowych Stworkach w Polsce, skupiając się zarówno na czasach obecnych, jak i powracając na trochę do przyszłości. Nie zapomnimy także o graczach - na pierwszy ogień pójdzie dział traktujący o Mega Ewolucjach oraz zalążek działu przedpremierowego o Omega Ruby i Alpha Sapphire. Chcemy rozbudować działy o grach na Nintendo 3DS, tak jak jeszcze nigdy nie zrobił tego żaden polskojęzyczny serwis. Jeśli będziecie chcieli nam pomóc w pracy nad stroną, zgłoście się w specjalnym naborze do redakcji, który zostanie ogłoszony już niebawem.
Komentarze [55]

Kolekcjonerska wersja OR/AS dla Europy!

| 28.08.2014 13:51:09
Specjalna, kolekcjonerska wersja Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire została zapowiedziana dla Europy.
Dostępne będą one tylko do 28 listopada.

[Obrazek: 2ijovms.jpg]


Figurki Primal Kyogre (AS) i Primal Groudon (OR)!

[Obrazek: 109911441409163303832345_thumb.jpg][Obrazek: 109911431409212452416744_thumb.jpg]


Źródło: Pokemon Polska
Komentarze [64]

POKKÉN TOURNAMENT: nowa gra na automaty w Japonii

| 26.08.2014 17:55:14
[Obrazek: dBqdX6W.png]
Pokemon Company ujawniło nową grę: "Pokken Tournament". Na tą chwilę wiadomo, że będzie dostępna jedynie na automatach i nie wyjdzie poza Japonię. Premiera gry planowana jest na drugą połowę 2015 roku.
Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun gry:

Ponadto warto zajrzeć na oficjalnego twittera @pokken_official, gdzie można zgłaszać poszczególne stworki, które chcielibyśmy zobaczyć w grze. Ekipa Pokkena jest otwarta na sugestie, wystarczy zatweetować japońską nazwę Pokemona wraz z hashtagiem #ポッ拳.
Komentarze [45]