Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - Dzień #2

| 13.12.2014 00:49:20
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Na zakończenie dnia mamy dla Was kolejne dwa artykuły zamieszczone na naszej stronie w ramach PokeAdwentu. Dzisiaj skupimy się na urządzeniach dostępnych w grach z Pokemonami - wprowadzonym w X i Y Holo Casterze oraz znanym z Omega Ruby i Alpha Sapphire PokéNavie Plus. Pierwszy artykuł przygotował nasz były redaktor, Darkray, z kolei drugi podesłał nam w ramach naboru do redakcji VersusMe, którego serdecznie witamy w ekipie. Jak zwykle, teksty możecie znaleźć w odpowiednich działach lub klikając w poniższe linki.

Komentarze [6]

Zwiastun 18. filmu kinowego

| 11.12.2014 21:02:17
Zgodnie z przewidywaniami w najnowszym CoroCoro znajdują się informacje dotyczące nadchodzącego filmu kinowego. Do tej pory wyciekł tylko jeden skan przedstawiający Primal Kyogre'a, Primal Groudona oraz Shiny Mega Rayquazę.

[Obrazek: e3fDnpt.jpg]

Kolejny teaser filmu natomiast ukazał się podczas emisji japońskiego programu dla dzieci Oha Suta. Zawartość teasera w większości pokrywa się z obrazkiem przedstawionym na skanie powyżej. Filmik kończy się jednak w zaskakujący sposób, który sugeruje premierę kolejnego stworka, aktualnie oficjalnie nieujawnionego.


Nadal czekamy na kolejne skany CoroCoro oraz transmisję programu Pokémon Get☆TV, skąd być może dowiemy się kolejnych nowości o najnowszej kinówce.
Komentarze [10]

PokeAdwent rozpoczęty

| 11.12.2014 14:28:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Nim one nastąpią musimy jednak trochę poczekać - chrześcijanie ten czas oczekiwania nazywają adwentem. Czekanie to nie powinno być bierne, charakterystyczne dla niego są rzeczy takie jak kalendarz adwentowy czy specjalne postanowienia. Od tego roku także Pokemon Valhalla będzie w wyjątkowy sposób działać z okazji adwentu.

W ramach akcji PokeAdwent codziennie na stronie pojawiać się będą nowe artykuły. Od 11 do 24 grudnia będziecie mogli zapoznawać się z zupełnie nowymi artykułami i poradnikami. Co prawda nie zaczęliśmy wstawiać tekstów wraz z początkiem adwentu, ale chcemy to nadrobić - dlatego przez najbliższe 14 dni na stronie pojawi się co najmniej 25 artykułów. Nie zapomnimy jednak o świątecznym prezencie dla Was - spodziewajcie się go 24 grudnia, w wieczór wigilijny. Mamy nadzieję, że PokeGwiazdka pozytywnie Was zaskoczy!

Śledźcie hashtagi #PokeAdwent oraz #PokeGwiazdka na Facebooku i Twitterze, aby nie przegapić żadnych nowości dodawanych na stronę w ramach tych dwóch akcji!

W pierwszym dniu PokeAdwentu mamy dla Was dwa artykuły dotyczące legendarnych Pokemonów. sandy97 przyjrzała się w nich legendom dostępnych w grach X i Y oraz mitycznej Diancie. Znajdziecie je odpowiednio w sekcji Pokémon X/Y oraz w nowo powstałym dziale Świat Pokémonów albo po kliknięciu w poniższe linki.

Komentarze [27]

Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire także w europejskim eShopie Wii U

| 08.12.2014 17:58:14
Okazuje się, że gra Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire dostępna będzie do kupienia także w europejskim eShopie konsoli Wii U. Gra dostępna będzie do kupienia od 11 grudnia, dzień po premierze w japońskim eShopie. Kosztować będzie ona 7€, czyli około 28 zł.

[Obrazek: 250px-Pinball_RS_EN_boxart.jpg]
Komentarze [4]

Recenzje Omega Ruby i Alpha Sapphire

| 08.12.2014 03:12:50
Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami gier Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire zamieszczonymi na łamach naszego portalu, których autorami są vulpi i Daru. Co sądzą o najnowszych grach spod marki Pokémon? Czy ich zadowoliły? A może rozczarowały? Dowiecie się klikając w linki poniżej!

Komentarze [17]

Pokemony na Games Award 2014

| 07.12.2014 21:25:48
[Obrazek: game-awards-2014.png]
W piątek w Las Vegas wybrani zostali zwycięzcy konkursu Games Award 2014. W kategorii Best Fan Creation zwyciężył projekt Twitch Plays Pokemon! Zabawa, polegająca na wspólnym sterowaniu gier serii Pokemon przy użyciu chatu Twitcha, została doceniona w Las Vegas uzyskując największą ilość głosujących fanów.
W kategorii Best Remaster - Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire przegrały z GTA V na next genowe konsole.
Resztę wyników można zobaczyć tutaj.

[Obrazek: 270580-h1.jpg]
Komentarze [5]

Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire dostępny na Wii U Virtual Console

| 06.12.2014 17:54:16
10 grudnia w japońskim eShopie Wii U pojawi się gra Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire. Gra kosztować będzie 702 jeny, czyli około 19.5 zł. Jest to pierwsza gra Pokémon, która pojawi się w ramach Virtual Console na Wii U. Aktualnie nie wiadomo, czy gra pojawi się z tym wydaniu poza Japonią.

[Obrazek: Pinball_RS_JP_boxart.png]
Komentarze [0]