Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zapowiedź 18. filmu kinowego już za tydzień

| 06.12.2014 12:19:09
W nadchodzącym odcinku programu telewizyjnego Pokémon Get☆TV pojawić ma się oficjalna zapowiedź kolejnego, 18. już filmu kinowego Pokémon. Będzie to drugi film dziejący się w czasie serii XY.

[Obrazek: Pokemon-X-Y-The-Movie-Title-Card-02-600x337.jpg]

Pierwsza, króciutka zapowiedź nowego filmu ukazała się standardowo podczas premiery kinowej filmu poprzedniego, Diancie and the Cocoon of Destruction. Przedstawia ona Kyogre'a oraz Groudona w formach Primal, można zatem domyślić się, iż te legendy będą odgrywać rolę w najnowszej kinówce.


Data premiery nowego odcinka Pokémon Get☆TV zbiega się z datą przecieków magazynu CoroCoro, możliwe zatem jest, że w nadchodzącym wydaniu czasopisma znajdą się informacje o 18. filmie.

Jak myślicie, jakie jeszcze legendy pojawią się w najnowszej kinówce? Zygarde, Hoopa wraz z alternatywną formą, Volcanion? Dwa ostatnie stworki nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, więc może to być dobra okazja na ich zaprezentowanie. Zapraszamy do komentowania.
Komentarze [10]

Eon Ticket w Polsce

| 04.12.2014 00:24:31
Eon Ticket dla gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire będzie rozprowadzany w Polsce!

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

[Obrazek: eon.jpg]

Bardzo miło mi poinformować, że nasza redakcja otrzymała jeden z pierwszych polskich biletów od dystrybutora Nintendo, w związku z czym możemy go rozprowadzać wśród naszych użytkowników. Pierwszą okazję na uzyskanie biletu przebywający w Warszawie będą mieli już jutro, 4 grudnia. Od 15:00 do 18:30 będę czekał przy jednym ze stolików na najwyższym piętrze centrum handlowego Galeria Mokotów przy ulicy Wołoskiej 12. Kiedy mnie miniecie, uzyskacie Eon Ticket! W razie problemów z otrzymaniem biletu zawsze możecie mnie zagadać - z przyjemnością pomogę. Poznacie mnie po charakterystycznym laptopie Lenovo przy którym będzie leżała karta z Pokemonem Larvitarem.

W sobotę bilet będzie można uzyskać w ramach wydarzeń organizowanych z okazji premiery gry Super Smash Bros. na Nintendo Wii U. W Warszawie od 16:30 w Budda Play przy Białostockiej 9 poza biletem wszyscy posiadacze gier OR/AS otrzymają specjalny prezent - breloczki. W Krakowie z kolei bilet będzie rozprowadzany od 15:00 w SELECT przy Feldmana 4/1a na Mistrzostwach Polski w Super Smash Bros.

Eon Ticket będzie można też uzyskać w innych miejscach, o czym będziemy na bieżąco informować. Pokemon Valhalla również na jednym spotkaniu nie ma zamiaru poprzestać. W drugiej połowie miesiąca będę rozprowadzał bilet w Gdańsku, będziemy się starali zadbać również o inne miasta Polski. Więcej informacji już wkrótce!
Komentarze [41]

Patch 1.2 do OR/AS na początku grudnia [AKT. - Już jest!]

| 27.11.2014 17:56:06
Na początku przyszłego miesiąca pojawi się kolejny patch do gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Łatka ta, aktualizująca grę do wersji 1.2, zawierać będzie na pewno poprawkę błędu występującego po pokonaniu Championa. Gra może sporadycznie zawieszać się w chwili gdy pojawić ma się filmik ukończenia gry. Aktualnie nie wiadomo, co jeszcze poprawiać będzie nadchodzący patch, ale o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

AKTUALIZACJA: Patch 1.2 jest już dostępny do pobrania. Do aktualizacji możecie skorzystać z poniższych kodów QR lub możecie także gry zaktualizować ręcznie z pozycji eShopu. Aktualizacja, tak samo jak poprzednia, zajmuje miejsce 271 bloków (ok. 34 MB). Zaktualizowanie gry do najnowszej wersji konieczne jest, by móc korzystać z opcji online.

[Obrazek: oraspatch.png]
Komentarze [20]

Patch 1.1 do OR/AS

| 25.11.2014 18:51:43
Dziś wypuszczony został patch aktualizujący gry Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire do wersji 1.1. Patch ten zawiera poprawki błędów, m.in. błąd występujący na ekranie tytułowym. Zaktualizowanie gry wymagane jest do grania przez internet. Poprawka zajmuje 271 bloków, czyli około 34 MB.

[Obrazek: oraspatch.png]
Komentarze [13]

Mewtwo także jako płatne DLC dla Super Smash Bros

| 23.11.2014 20:52:36
[Obrazek: 700.png]

Informowaliśmy wcześniej, że Mewtwo pojawi się w obu wersjach Super Smash Bros jako bezpłatne DLC, pod warunkiem, że zarejestrowane ma się obie wersje gry (3DS i Wii U) (więcej TUTAJ). Jeśli jednak ktoś nie posiada i nie ma zamiaru posiadać zarówno obu konsol, jak i obu wersji gier lub przegapił termin rejestracji, to Mewtwo będzie dostępny jako płatne DLC do gry w terminie późniejszym.
Komentarze [13]

Short anime po angielsku, dystrybucja Belduma, nowy szablon do Art Academy

| 20.11.2014 18:45:37
W przeddzień premiery gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawiła się anglojęzyczna wersja shorta, który wcześniej premierę miał podczas emisji 7. filmu kinowego w japońskiej telewizji.


Przypominamy też o eventowym Shiny Beldumie. Stworek posiada Mega Stone Metagrossite, a pobrać go można do 14 stycznia. W Europie dystrybucja rozpocznie się w przyszły piątek.

[Obrazek: shinymegagross3.jpg]

Z okazji premiery remake'ów gier III generacji do pobrania jest kolejny szablon do Pokémon Art Academy. Szablon przedstawia Rayquazę, Pokémona, który odgrywać będzie główną rolę podczas Epizodu Delta gier OR/AS.

[Obrazek: rayquaza.jpg]
Komentarze [7]

Pokémon Bank 1.2 Patch

| 19.11.2014 12:07:28
[Obrazek: Screen_Shot_2014_11_19_at_10_41_25.png]

Do pobrania jest już nowa łatka 1.2 dla dla Pokémon Bank. Patch umożliwi kompatybilność aplikacji z nadchodzącymi grami Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Żeby upgrade'ować usługę wystarczy wejść z menu głównego w Bank gdzie automatycznie powinien wyskoczyć komunikat o możliwości pobrania łatki. Pliczek waży 210 blocków.
Komentarze [0]