Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - Dzień #6

| 17.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Wtorkowy PokeAdwent to poza nową treścią na stronie także pożegnanie z jednym z działów naszego forum - Centrum Codziennej Opieki. W dziale tym każdy użytkownik mógł zamieszczać swoje teksty, które po komentarzach ze strony innych użytkowników i zaakceptowaniu przez administrację wstawiane były na stronę. Uznaliśmy jednak, że rozwiązanie to średnio się sprawdzało i wraz z chcemy w pełni postawić na tradycyjny model redakcyny. Dlatego też dzisiaj zamieszczamy na stronie ostatni artykuł z tego działu (opis pierwszej rundy mangi Pokemon Special autorstwa Lexi), a sam dział usuwamy. Wszystkich chętnych do pisania dla nas zapraszamy do tematu na forum z naborem na redaktorów.

Drugim dodanym dzisiaj artykułem jest opis kamiennej liderki Roxanne w anime, który przygotował Conquest.

Do obu tekstów przeniesiecie się klikając poniżej lub przeszukując działy Anime i Manga.

Komentarze [19]

PokeAdwent - Dzień #5

| 16.12.2014 00:56:25
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Zaczyna się ostatni przedświąteczny tydzień, a PokeAdwent trwa dalej! Dzisiaj mamy dla Was świeże artykuły dotyczące gier Omega Ruby i Alpha Sapphire. W pierwszym Versus wprowadza w tajniki DexNavu, natomiast w drugim Daru przedstawia trenerów, którzy chcą wymienić z nami swoje Pokemony. Oba teksty znajdziecie w dziale Omega Ruby/Alpha Sapphire na naszej stronie lub przeniesienie się do nich klikając poniżej.


Komentarze [11]

PokeAdwent - Dzień #4

| 15.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W niedzielnym PokeAdwencie wracamy do do tematu legend powiązanych ze światem Pokemonów. Z artykułów napisanych przez Konusa i sandy97 dowiecie się o opowieściach przekazywanych z pokolenia na pokolenie w regionach Johto i Unova oraz o tym jaki mają one związek z legendarnymi Pokemonami. Zapraszamy do lektury! Klikajcie poniżej lub poszukajcie nowych tekstów w dziale Świat Pokémonów.


Komentarze [4]

Plakat reklamujący 18. film kinowy

| 14.12.2014 11:09:32
Na japońskiej stronie Pokémon Movie pojawiły się pierwsze informacje na temat nadchodzącego filmu kinowego. Większość podanych tam informacji jest już znana, podana też została data premiery filmu. W Japonii film zostanie wyświetlony 18 lipca 2015. Opublikowano też plakaty reklamujące 18. kinówkę.

[Obrazek: posterBig.jpg]
Komentarze [9]

PokeAdwent - Dzień #3

| 14.12.2014 00:49:00
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dzisiaj w ramach PokeAdwentu wchodzimy w świat walk wprowadzonych w grach szóstej generacji. Nilson i Daru przygotowali dla Was dwa teksty - jeden z nich poświęcony jest walkom podniebnym, a drugi odwrotnym! Jak zwykle, aby do nich dotrzeć klikajcie w poniższe linki lub wejdźcie do działu Pokémon X/Y na stronie.

Komentarze [5]

PokeAdwent - Dzień #2

| 13.12.2014 00:49:20
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Na zakończenie dnia mamy dla Was kolejne dwa artykuły zamieszczone na naszej stronie w ramach PokeAdwentu. Dzisiaj skupimy się na urządzeniach dostępnych w grach z Pokemonami - wprowadzonym w X i Y Holo Casterze oraz znanym z Omega Ruby i Alpha Sapphire PokéNavie Plus. Pierwszy artykuł przygotował nasz były redaktor, Darkray, z kolei drugi podesłał nam w ramach naboru do redakcji VersusMe, którego serdecznie witamy w ekipie. Jak zwykle, teksty możecie znaleźć w odpowiednich działach lub klikając w poniższe linki.

Komentarze [6]

Zwiastun 18. filmu kinowego

| 11.12.2014 21:02:17
Zgodnie z przewidywaniami w najnowszym CoroCoro znajdują się informacje dotyczące nadchodzącego filmu kinowego. Do tej pory wyciekł tylko jeden skan przedstawiający Primal Kyogre'a, Primal Groudona oraz Shiny Mega Rayquazę.

[Obrazek: e3fDnpt.jpg]

Kolejny teaser filmu natomiast ukazał się podczas emisji japońskiego programu dla dzieci Oha Suta. Zawartość teasera w większości pokrywa się z obrazkiem przedstawionym na skanie powyżej. Filmik kończy się jednak w zaskakujący sposób, który sugeruje premierę kolejnego stworka, aktualnie oficjalnie nieujawnionego.


Nadal czekamy na kolejne skany CoroCoro oraz transmisję programu Pokémon Get☆TV, skąd być może dowiemy się kolejnych nowości o najnowszej kinówce.
Komentarze [10]