Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - Dzień #11

| 22.12.2014 16:20:02
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Mogłoby się wydawać, że zapomnieliśmy o wczorajszym PokeAdwencie, ale tak naprawdę tylko... Daru nie zdołał dodać newsa. Od wczoraj na stronie czeka na Was szczegółowe streszczenie filmu 13, Zoroark: Mistrz Iluzji napisane przez Conquesta. Dostaniecie się do niego klikając poniżej lub przez menu główne naszej witryny.


Komentarze [4]

Soundtrack Omega Ruby/Alpha Sapphire na iTunes

| 21.12.2014 14:03:03
[Obrazek: 275px-Nintendo_3DS_Pok%C3%A9mon_Omega_Ru...mplete.png] [Obrazek: orassoundtrackeng.jpg]

Na platformie iTunes dostępny do kupienia jest soundtrack remake'ów gier III generacji. Pokémon Omega Ruby & Pokémon Alpha Sapphire: Super Music Collection zawiera 160 utworów, które usłyszeć można w grach. Cena albumu zależy od regionu sklepu. W amerykańskim sklepie cena wynosi 9.99 $ (ok. 35 zł), w europejskim (także w polskiej wersji sklepu) - 8.99 € (ok. 40 zł), za to w brytyjskim - £7.99 (ok. 45 zł).


W Japonii wydawnictwo to miało premierę 3 grudnia 2014 roku jako kolekcja sześciu płyt: cztery pierwsze zawierają utwory z gier OR/AS, za to pozostałe dwie to pełen soundtrack oryginalnych gier Ruby i Sapphire.

Warto też wspomnieć, że na platformie iTunes w ciągu ostatniego roku pojawiły się soundtracki pozostałych gier Pokemon, począwszy właśnie od gier Ruby i Sapphire. Album ze ścieżką dźwiękową gier Black 2 & White 2 zawiera także utwory z wersji Emerald oraz Platinum.

[Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg]
Linki prowadzą do polskiej wersji sklepu iTunes.
Komentarze [2]

PokeAdwent - Dzień #10

| 21.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

PokeGwiazdka zbliża się wielkimi krokami! Nadchodzącą się święta sprawiają, że mamy trochę mniej czasu na pracę nad stroną, ale ciągle staramy się robić dla Was jak najwięcej! W sobotę przygotowaliśmy dla Was artykuł, który będzie szczególnie przydatny dla osób, które grają w Omega Ruby lub Alpha Sapphire i nie odkryły jeszcze możliwości funkcji StreetPass oraz chciałyby zdobyć Eon Ticket.

Nowy tekst znajdziecie w dziale Omega Ruby/Alpha Sapphire na łamach naszej witryny oraz pod poniższym linkiem.

Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #9

| 20.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Na stronę trafił kolejny artykuł dotyczący Pokemonów w Polsce - tym razem skupiliśmy się na graczach, na tym jakie specjalne stworki i przedmioty mogą obecnie uzyskać na terenie kraju. Jeśli cokolwiek przeoczyliśmy - dajcie nam znać! Nowy dział znajdziecie w kategorii Pokemon na stronie lub przeniesiecie się do niego klikając poniżej. Planujemy go regularnie aktualizować!

Informacje o trwających dystrybucjach będą się też od teraz pojawiać na górze strony - mamy nadzieję, że pomoże Wam to być zawsze na bieżąco.

Komentarze [0]

Dystrybucja starterów z Unovy z Hidden Ability w Japonii!

| 19.12.2014 15:55:53
[Obrazek: unovahidden.jpg]
Ogłoszone zostało, iż w Japonii odbędzie się specjalna dystrybucja starterów z Unovy, które posiadać będą swoje Hidden Ability.
Startera będzie można zdobyć po wpisaniu kodu (tak jak w przypadku np. Diancie) - co ciekawsze, mówi się że kody owe będą wielokrotnego użytku.
Najpierw odbędzie się dystrybucja kodu na Serperiora, później Emboara - kody będzie można zdobyć z Pokémon Get☆TV. Kod na Samurotta natomiast będzie zamieszczony w styczniowym CoroCoro.

Serperior będzie znać ruchy Leaf Storm, Hold Back, Wring Out i Giga Drain.
Emboar będzie znać ruchy Flare Blitz, Hold Back, Head Smash i Take Down.
Samurott będzie znać ruchy Razor Shell, Hold Back, Confide i Hydro Pump.

O ile nie podano żadnej informacji dotyczącej dystrybucji poza Japonią, o tyle fakt ten jest ważny dla graczy na całym świecie - teraz wymienianie się tymi starterami z Hidden Ability nie jest zablokowane.

Źródło: serebii.net
Komentarze [12]

PokeAdwent - Dzień #8

| 19.12.2014 00:45:14
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Program TV powraca na Valhallę! Chcemy być już zawsze na bieżąco z Pokemonami w Polsce, w związku z czym prezentujemy Wam odnowiony dział dzięki któremu będziecie mogli na bieżąco śledzić emisję anime w Polsce i nie przegapicie żadnego odcinka ani filmu! Rozpiskę planujemy aktualizować raz w tygodniu, w czwartki wieczorem.

Informacje o najbliższych emisjach Pokemonów będziemy też od teraz zamieszczać w panelu na górze strony. Dowiecie się też z niego jakie specjalne Pokemony i przedmioty do Waszych gier możecie uzyskać w naszym kraju.

Do nowego Programu TV przeniesiecie się klikając poniżej, na odpowiednią pozycję w menu strony lub na link zamieszczony na górze naszego portalu.

Komentarze [0]

Eon Ticket w Gdańsku

| 18.12.2014 17:48:37
Wydarzenie specjalnie dla mieszkańców północy Polski! Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu jadę w swoje rodzinne strony i będę rozprowadzać Eon Ticket w Gdańsku.

[Obrazek: eon.jpg]

Podobnie jak w Warszawie jako główne miejsce rozdawania biletu wybrałem galerię handlową - w tym przypadku będzie to Galeria Bałtycka (Al. Grunwaldzka 141). Już w tę niedzielę (21.12) w godzinach od 15:00 do 18:30 znajdziecie mnie tam przy jednym ze stolików na pierwszym piętrze, gdzie będę czekał na wszystkich posiadaczy gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire. Każda osoba, która mnie minie mnie z uaktywnioną w grze funkcją StreetPass otrzyma Eon Ticket. W razie problemów z otrzymaniem zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać - będę siedział przy laptopie Lenovo, o swojej dokładnej lokalizacji napiszę na valhallowym Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i przy okazji spotkanie się z innymi fanami. Wszyscy sami za siebie odpowiadają!

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku
Komentarze [21]