Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - Dzień #8

| 19.12.2014 00:45:14
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Program TV powraca na Valhallę! Chcemy być już zawsze na bieżąco z Pokemonami w Polsce, w związku z czym prezentujemy Wam odnowiony dział dzięki któremu będziecie mogli na bieżąco śledzić emisję anime w Polsce i nie przegapicie żadnego odcinka ani filmu! Rozpiskę planujemy aktualizować raz w tygodniu, w czwartki wieczorem.

Informacje o najbliższych emisjach Pokemonów będziemy też od teraz zamieszczać w panelu na górze strony. Dowiecie się też z niego jakie specjalne Pokemony i przedmioty do Waszych gier możecie uzyskać w naszym kraju.

Do nowego Programu TV przeniesiecie się klikając poniżej, na odpowiednią pozycję w menu strony lub na link zamieszczony na górze naszego portalu.

Komentarze [0]

Eon Ticket w Gdańsku

| 18.12.2014 17:48:37
Wydarzenie specjalnie dla mieszkańców północy Polski! Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu jadę w swoje rodzinne strony i będę rozprowadzać Eon Ticket w Gdańsku.

[Obrazek: eon.jpg]

Podobnie jak w Warszawie jako główne miejsce rozdawania biletu wybrałem galerię handlową - w tym przypadku będzie to Galeria Bałtycka (Al. Grunwaldzka 141). Już w tę niedzielę (21.12) w godzinach od 15:00 do 18:30 znajdziecie mnie tam przy jednym ze stolików na pierwszym piętrze, gdzie będę czekał na wszystkich posiadaczy gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire. Każda osoba, która mnie minie mnie z uaktywnioną w grze funkcją StreetPass otrzyma Eon Ticket. W razie problemów z otrzymaniem zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać - będę siedział przy laptopie Lenovo, o swojej dokładnej lokalizacji napiszę na valhallowym Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i przy okazji spotkanie się z innymi fanami. Wszyscy sami za siebie odpowiadają!

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku
Komentarze [21]

PokeAdwent - Dzień #7

| 18.12.2014 00:30:52
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Promocja regionu Hoenn trwa w najlepsze! W dziale Bohaterowie anime Conquest przedstawia Brawly'ego, Lidera Sali w Dewford. Versus z kolei zajmuje się grami i opowiada nam o sposobie na zdobycie Feebasa oraz metodzie jego ewolucji w grach Omega Ruby i Alpha Sapphire. Nowych tekstów szukajcie w odpowiednich działach lub klikajcie poniżej!

Komentarze [4]

Nowe zasady Pokémon VGC na rok 2015

| 17.12.2014 20:31:23
The Pokémon Company ogłosiło zasady Pokémon Video Game Championship na nadchodzący rok 2015. Nowe reguły będą dotyczyć Mistrzostw: Regional, National, Premier Challenge oraz World przez cały rok 2015.

[Obrazek: Video_Game_Championships_logo.png]

Lista nowych reguł:
 • dozwolonymi grami są jedynie Pokémon Omega Ruby oraz Pokémon Alpha Sapphire, zarówno wersje pudełkowe, jak i cyfrowe;
 • formatem walki jest Double Battle;
 • użyć można jedynie stworków od numeru 001 do 715, które zostały złapane w powyższych grach, przeniesione z poprzednich wersji (np. X/Y) lub zdobyte podczas oficjalnej dystrybucji;
 • zabronione jest użycie następujących stworków: Mewtwo, Mew, –Lugia, Ho-Oh, Celebi, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Giratina, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Keldeo, Meloetta, Genesect, Xerneas, Yveltal, Zygarde, Diancie;
 • stworki znajdować muszą się w Battle Boksie;
 • Pokémony mogą Mega Ewoluować;
 • Pokémony nie mogą trzymać przedmiotu Soul Dew;
 • Pokémony powyżej 50. poziomu są dozwolone, ale na czas walki ich poziom zostanie zmniejszony do 50.;
 • gracz może użyć Pokémonów z Hidden Ability;
 • gracz może użyć jedynie przedmiotów, które zostały oficjalnie ujawnione w wersjach X, Y, Omega Ruby, Alpha Sapphire, poprzez Pokémon Global Link lub oficjalne dystrybucje;
 • każdy Pokémon musi być oznaczony niebieskim pięciokątem ([Obrazek: Blue+Pentagon.png]), co oznacza, że został on złapany lub wykluty w wersji X, Y, Omega Ruby lub Alpha Sapphire.
Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #6

| 17.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Wtorkowy PokeAdwent to poza nową treścią na stronie także pożegnanie z jednym z działów naszego forum - Centrum Codziennej Opieki. W dziale tym każdy użytkownik mógł zamieszczać swoje teksty, które po komentarzach ze strony innych użytkowników i zaakceptowaniu przez administrację wstawiane były na stronę. Uznaliśmy jednak, że rozwiązanie to średnio się sprawdzało i wraz z chcemy w pełni postawić na tradycyjny model redakcyny. Dlatego też dzisiaj zamieszczamy na stronie ostatni artykuł z tego działu (opis pierwszej rundy mangi Pokemon Special autorstwa Lexi), a sam dział usuwamy. Wszystkich chętnych do pisania dla nas zapraszamy do tematu na forum z naborem na redaktorów.

Drugim dodanym dzisiaj artykułem jest opis kamiennej liderki Roxanne w anime, który przygotował Conquest.

Do obu tekstów przeniesiecie się klikając poniżej lub przeszukując działy Anime i Manga.

Komentarze [19]

PokeAdwent - Dzień #5

| 16.12.2014 00:56:25
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Zaczyna się ostatni przedświąteczny tydzień, a PokeAdwent trwa dalej! Dzisiaj mamy dla Was świeże artykuły dotyczące gier Omega Ruby i Alpha Sapphire. W pierwszym Versus wprowadza w tajniki DexNavu, natomiast w drugim Daru przedstawia trenerów, którzy chcą wymienić z nami swoje Pokemony. Oba teksty znajdziecie w dziale Omega Ruby/Alpha Sapphire na naszej stronie lub przeniesienie się do nich klikając poniżej.


Komentarze [11]

PokeAdwent - Dzień #4

| 15.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W niedzielnym PokeAdwencie wracamy do do tematu legend powiązanych ze światem Pokemonów. Z artykułów napisanych przez Konusa i sandy97 dowiecie się o opowieściach przekazywanych z pokolenia na pokolenie w regionach Johto i Unova oraz o tym jaki mają one związek z legendarnymi Pokemonami. Zapraszamy do lektury! Klikajcie poniżej lub poszukajcie nowych tekstów w dziale Świat Pokémonów.


Komentarze [4]