Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire także w europejskim eShopie Wii U

| 08.12.2014 17:58:14
Okazuje się, że gra Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire dostępna będzie do kupienia także w europejskim eShopie konsoli Wii U. Gra dostępna będzie do kupienia od 11 grudnia, dzień po premierze w japońskim eShopie. Kosztować będzie ona 7€, czyli około 28 zł.

[Obrazek: 250px-Pinball_RS_EN_boxart.jpg]
Komentarze [4]

Recenzje Omega Ruby i Alpha Sapphire

| 08.12.2014 03:12:50
Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami gier Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire zamieszczonymi na łamach naszego portalu, których autorami są vulpi i Daru. Co sądzą o najnowszych grach spod marki Pokémon? Czy ich zadowoliły? A może rozczarowały? Dowiecie się klikając w linki poniżej!

Komentarze [17]

Pokemony na Games Award 2014

| 07.12.2014 21:25:48
[Obrazek: game-awards-2014.png]
W piątek w Las Vegas wybrani zostali zwycięzcy konkursu Games Award 2014. W kategorii Best Fan Creation zwyciężył projekt Twitch Plays Pokemon! Zabawa, polegająca na wspólnym sterowaniu gier serii Pokemon przy użyciu chatu Twitcha, została doceniona w Las Vegas uzyskując największą ilość głosujących fanów.
W kategorii Best Remaster - Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire przegrały z GTA V na next genowe konsole.
Resztę wyników można zobaczyć tutaj.

[Obrazek: 270580-h1.jpg]
Komentarze [5]

Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire dostępny na Wii U Virtual Console

| 06.12.2014 17:54:16
10 grudnia w japońskim eShopie Wii U pojawi się gra Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire. Gra kosztować będzie 702 jeny, czyli około 19.5 zł. Jest to pierwsza gra Pokémon, która pojawi się w ramach Virtual Console na Wii U. Aktualnie nie wiadomo, czy gra pojawi się z tym wydaniu poza Japonią.

[Obrazek: Pinball_RS_JP_boxart.png]
Komentarze [0]

Aktualizacja PGL

| 06.12.2014 17:29:31
Tydzień temu Pokémon Global Link przeszedł aktualizację. Otrzymaliśmy wiele ciekawych funkcji oraz atrakcji:

Pokémon Global Link otrzymał ważną aktualizację w czasie od uruchomienia Pokémon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire. Nowe funkcje dodają wiele atrakcyjności oraz możliwości. Aktualizacja obejmuje:
  • Mine Cart Adventure, czyli aplikacja, dzięki której możemy zdobyć różne przedmioty
  • rywalizacja w Random Matchupach - w Pokémon X i Y gracze będą walczyć we własnej lidze, oddzielnie od graczy Pokémon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire
  • rejestracja i rywalizacja w wielu konkursach internetowych
  • świętowanie osiągnięć w grze i śledzenie swoich postępów
  • uzyskiwanie informacji na temat swoich sekretnych baz oraz QR kodów do dzielenia się nimi
  • udostępnianie zdjęć z contestów

[Obrazek: pgl-new-features-169.jpg]

Zapraszamy do komentowania!
Komentarze [0]

VI Krakowski PokeMeet: Pożegnanie z XY (rozdajemy Eon Ticket!)

| 06.12.2014 14:51:40
[Obrazek: Southern_Island.png]

Szósta edycja spotkania Pokefanów w Krakowie. Turniejowo, jest to ostatnia okazja do pogrania w XY na oficjalnych zasadach, bo z dniem 1 stycznia 2015, jedynie ORAS będzie dozwolone. W związku z tym, zagramy turniej.

Ogólne zasasy są standardowe: Kalos-Dex (bez Mewtwo, Xerneasa, Yveltala i Zygarde), blue pentagon, "weź 6 wybierz 4" double battle, system szwajcarski (do 1. zwycięstwa), top 4 lub top 8 (do 2 zwycięstw).

Jako, że ORAS już wyszło, dozwolone są wszelkie Pokemony pochodzące z tych gier (ale mieszczące się w Kalosdexie), nowe ruchy z level up i od tutorów.

Zapisy od 14 w SELECT, wpisowe 7zł, nagrody: 100% wpisowego.

Dodatki:
Eon Ticket dla każdego, kto przyniesie ORAS i ma włączoną funkcję StreetPass w grze.

Przyjdźcie licznie -- zmierzmy się w turnieju, złapmy StreetPassy, pograjmy razem w contesty lub PokeAthlon, zagrajmy kilka partyjek w PTCG i powymieniajmy się artami.

KIEDY:
20 grudnia o godzinie 14:00

GDZIE:
SELECT
Wilhelma Feldmana 4/1a, 31-130 Kraków, Poland

Link do pełnych zasad
Wydarzenie na Facebooku
Komentarze [2]

Zapowiedź 18. filmu kinowego już za tydzień

| 06.12.2014 12:19:09
W nadchodzącym odcinku programu telewizyjnego Pokémon Get☆TV pojawić ma się oficjalna zapowiedź kolejnego, 18. już filmu kinowego Pokémon. Będzie to drugi film dziejący się w czasie serii XY.

[Obrazek: Pokemon-X-Y-The-Movie-Title-Card-02-600x337.jpg]

Pierwsza, króciutka zapowiedź nowego filmu ukazała się standardowo podczas premiery kinowej filmu poprzedniego, Diancie and the Cocoon of Destruction. Przedstawia ona Kyogre'a oraz Groudona w formach Primal, można zatem domyślić się, iż te legendy będą odgrywać rolę w najnowszej kinówce.


Data premiery nowego odcinka Pokémon Get☆TV zbiega się z datą przecieków magazynu CoroCoro, możliwe zatem jest, że w nadchodzącym wydaniu czasopisma znajdą się informacje o 18. filmie.

Jak myślicie, jakie jeszcze legendy pojawią się w najnowszej kinówce? Zygarde, Hoopa wraz z alternatywną formą, Volcanion? Dwa ostatnie stworki nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, więc może to być dobra okazja na ich zaprezentowanie. Zapraszamy do komentowania.
Komentarze [10]