Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Eon Ticket w Katowicach

| 29.12.2014 17:47:55
Po raz kolejny rozdajemy Eon Ticket! Tym razem Daru odwiedzi Katowice. Już jutro w godzinach od 10:00 do 13:00 będę siedział w Galerii Katowickiej, najprawdopodobniej przy jednym ze stolików (dokładne miejsce zostanie podane na naszym profilu na Facebooku). Poznacie mnie po towarzyszącym mi laptopie Lenovo.

[Obrazek: eon.jpg]

Każda osoba, która mnie minie mnie z funkcją StreetPass uaktywnioną w Omega Ruby lub Alpha Sapphire otrzyma Eon Ticket. Przed przyjściem koniecznie przeczytajcie nasz artykuł dotyczący włączania funkcji StreetPass. W razie problemów z otrzymaniem biletu zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i spotkanie się z innymi fanami.

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku
Komentarze [2]

#PokeGwiazdka rozpoczęta

| 24.12.2014 22:37:48
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

#PokeAdwent zakończył się. W ostatnich dniach, mimo ogromu domowych obowiązków, cała ekipa Pokemon Valhalli pracowała na pełnych obrotach, abyśmy codziennie mogli udostępniać Wam nowe treści. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego projektu. Dziś wigilia Bożego Narodzenia. Z pewnością zdążyliście zasiąść już do wigilijnej wieczerzy, a może nawet odpakować pierwsze prezenty. My też przygotowaliśmy dla Was niemało artykułów, bo przecież dziś #PokeGwiazdka. Oprócz artykułów mamy też inne bardzo radosne ogłoszenie, bardzo z nimi związane. Oto dziś, w duchu świątecznego porozumienia i wyrozumiałości, Pokemon Valhalla zawiązuje ścisłą współpracę z projektem Tin Tower. Wszystkie artykuły z TT znajdą się teraz na łamach naszego portalu, a Enygma (administrator TT) dołącza do valhallowego zespołu. Pamiętajcie, Moi Drodzy, zgoda buduje.

Oto lista artykułów, które dziś Wam udostępniamy:
#PokeGwiazdka nie kończy się, na najbliższe dni też przygotowaliśmy dla Was sporo artykułów. Dołożymy wszelkich starań, aby zamieścić nowe teksty oraz zaktualizować te, które są już na stronie.

Jest to news świąteczny, więc w imieniu redakcji Pokemon Valhalli życzę Wam zdrowych, wesołych i białych świąt, wielu pokemonowych prezentów znalezionych pod choinką, a także wszystkiego najlepszego w końcówce tego roku oraz w tym już nadchodzącym.

[Obrazek: ME2vvwR.png]
Komentarze [9]

PokeAdwent - Dzień #14

| 24.12.2014 14:36:12
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Na zakończenie PokeAdwentu mamy dla Was dwa artykuły dotyczące umiejętności Pickup w grach X/Y oraz OR/AS. Przygotowali je Versus i Daru. Szukajcie ich w odpowiednich działach lub klikajcie poniżej!

W ramach PokeAdwentu na stronie pojawiły się 22 artykuły. Niestety nie udało się osiągnąć celu w postaci 25 artykułów (przygotowania świąteczne stanęły nam na przeszkodzie), ale mamy nadzieję, że dzisiejsza PokeGwiazdka Wam to wynagrodzi. Ja się na dzisiaj z Wami żegnam i życzę wszystkim wesołych, spokojnych świąt. Wieczorem newsa będzie pisał dla Was Conquest.


Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #13

| 24.12.2014 00:45:44
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Zagłębiania się w Liderów ze Świata Pokemonów ciąg dalszy! Dzisiaj wstawiliśmy dla Was do działu anime artykuł dotyczący Violi, Liderki Sali w Santalune w regionie Kalos. Przygotował go współpracujący z nami mateusz3592. Zapraszamy do lektury - klikajcie poniżej lub sprawdźcie dział Bohaterowie w kategorii Anime.

To już przedostatni news napisany w ramach PokeAdwentu. Ostatnia aktualizacja przed świętami jutro rano, a wieczorem startuje PokeGwiazdka! Odwiedźcie nas w wolnej chwili!


Komentarze [1]

PokeAdwent - Dzień #12

| 23.12.2014 00:40:14
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

PokeGwiazdka już pojutrze! Tymczasem dzisiaj mamy dla Was artykuł Versusa dotyczący liderów sal pojawiających się w grach Omega Ruby i Alpha Sapphire. Dowiecie się lub przypomnicie sobie co można zyskać dzięki wygranej z nimi oraz jakie Pokémony mają w drużynie. Klikajcie poniżej lub szukajcie go w odpowiednim dziale na naszej stronie.

Komentarze [2]

PokeAdwent - Dzień #11

| 22.12.2014 16:20:02
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Mogłoby się wydawać, że zapomnieliśmy o wczorajszym PokeAdwencie, ale tak naprawdę tylko... Daru nie zdołał dodać newsa. Od wczoraj na stronie czeka na Was szczegółowe streszczenie filmu 13, Zoroark: Mistrz Iluzji napisane przez Conquesta. Dostaniecie się do niego klikając poniżej lub przez menu główne naszej witryny.


Komentarze [4]

Soundtrack Omega Ruby/Alpha Sapphire na iTunes

| 21.12.2014 14:03:03
[Obrazek: 275px-Nintendo_3DS_Pok%C3%A9mon_Omega_Ru...mplete.png] [Obrazek: orassoundtrackeng.jpg]

Na platformie iTunes dostępny do kupienia jest soundtrack remake'ów gier III generacji. Pokémon Omega Ruby & Pokémon Alpha Sapphire: Super Music Collection zawiera 160 utworów, które usłyszeć można w grach. Cena albumu zależy od regionu sklepu. W amerykańskim sklepie cena wynosi 9.99 $ (ok. 35 zł), w europejskim (także w polskiej wersji sklepu) - 8.99 € (ok. 40 zł), za to w brytyjskim - £7.99 (ok. 45 zł).


W Japonii wydawnictwo to miało premierę 3 grudnia 2014 roku jako kolekcja sześciu płyt: cztery pierwsze zawierają utwory z gier OR/AS, za to pozostałe dwie to pełen soundtrack oryginalnych gier Ruby i Sapphire.

Warto też wspomnieć, że na platformie iTunes w ciągu ostatniego roku pojawiły się soundtracki pozostałych gier Pokemon, począwszy właśnie od gier Ruby i Sapphire. Album ze ścieżką dźwiękową gier Black 2 & White 2 zawiera także utwory z wersji Emerald oraz Platinum.

[Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg] [Obrazek: cover100x100.jpeg]
Linki prowadzą do polskiej wersji sklepu iTunes.
Komentarze [2]