Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nintendo Anime Channel

| 13.02.2015 10:19:11
Europejscy posiadacze Nintendo 3DS mogą już pobrać Nintendo Anime Channel. Aplikacja jest darmowa i zajmuje 200 bloków pamięci (25 MB). W tej chwili do oglądania dostępne są tylko pierwsze cztery odcinki serii Pokémon Advanced, ale z biegiem czasu odcinków na pewno będzie przybywać.

[Obrazek: CI16_3DS_NintendoAnimeChannel_Logo_image600w.png]

Przypomnijmy, że Nintendo Anime Channel to usługa, dzięki której na konsoli Nintendo 3DS oraz 2DS można oglądać takie anime jak Kirby, Inazuma Eleven czy Pokémon Advanced, serię prezentującą podróż Asha po regionie Hoenn.
Komentarze [19]

Nowości z CoroCoro - luty 2015

| 12.02.2015 22:06:32
Nowości z najnowszego wydania CoroCoro dotyczą głównie nadchodzącego 18. filmu z Hoopą w roli głównej. W filmie tym, jak ujawniono, pojawi się mnóstwo legendarnych Pokémonów, takich jak Lugia, Dialga, Palkia, Giratina, Kyurem czy Arceus.

[Obrazek: corocoro3151.jpg]

Przede wszystkim można spodziewać się wysypu legend w GTSie - osoby, które zamówiły bilety na premierę filmu w dniach od 7. marca do 17. lipca mają możliwość pobrania specjalnego Arceusa. Pokémon ten zna takie ataki jak Judgment, Blast Burn, Hydro Cannon oraz Earth Power, a posiadać będzie Silk Scarf lub jedną z płytek zmieniających typ Arceusa. Oprócz Arceusa zdobyć będzie można także jednego z sześciu legendarnych Pokémonów, jednak w tej chwili nie wiadomo z których stworków będzie składała się wspomniana szóstka. Dodatkową legendę będzie można pobrać od 20. czerwca do 31. sierpnia. Do tego samego dnia dostępny do pobrania będzie również wspomniany wcześniej Arceus.

[Obrazek: corocoro3152.jpg]

Oprócz tego CoroCoro dystrybuować będzie Shiny Rayquazę. Prawdopodobnie będzie się on różnił od Rayquazy rozdawanego z okazji World Hobby Fair, ponieważ stworka będzie można zdobyć jednocześnie z obu źródeł.

[Obrazek: corocoro3153.jpg] [Obrazek: corocoro3154.jpg]

Jeśli pojawią się jeszcze jakieś skany z magazynu, news zostanie zaktualizowany o nowe informacje.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [27]

PokeKarnawał - odsłona #4

| 08.02.2015 07:26:08
[Obrazek: pokekarnawal.png]

Dzisiaj niestety skromnie - mamy dla Was tylko jeden artykuł. Chcemy to naprawić w następnej odsłonie PokeKarnawału! Na razie jednak osoby, które jeszcze nie kupiły najnowszych gier z Pokemonami (Omega Ruby i Alpha Sapphire) lub już je mają i chcą uporządkować swoją wiedzę, mogą przeczytać artykuł o zmianach w nich wprowadzonych względem Ruby i Sapphire. Jego autorem jest Shadi, którego serdecznie witamy w naszej redakcji! Artykuł znajdziecie w odpowiednim dziale na stronie lub po kliknięciu w poniższy obrazek.


Komentarze [0]

Shell Armor Samurott!

| 07.02.2015 18:04:51
[Obrazek: ha_samurott_receive.png]

Już dostępny! Wodnego Pokemona można pobrać do gry Omega Ruby/ Alpha Sapphire po wpisaniu kodu POKEMON503!
Samurott na lvl.50 posiada Hidden Ability a jego ataki to: Razor Shell, Hold Back, Confide i Hydro Pump.


Więcej o evencie można przeczytać tutaj.
Komentarze [15]

Dystrybucja starterów z Johto z HA

| 05.02.2015 18:37:59
Od 27 lutego do 30 listopada tego roku będzie miała miejsce dystrybucja, na którą czekało wielu z Was.

[Obrazek: hgss-starter-en.jpg]

Jeśli jesteście użytkownikami Pokémon Banku, to w ciągu tych 9 miesięcy będziecie mieli możliwość pobrania z Banku ostatnie stadia starterów z Johto, które posiadają swoje Ukryte Zdolności.
#154 #157 #160
Meganium Typhlosion Feraligatr
50. poziom 50. poziom 50. poziom
Solar Beam
Sunny Day
Synthesis
Body Slam
Overheat
Flame Wheel
Flame Charge
Swift
Ice Punch
Crunch
Waterfall
Screech
Leaf Guard Flash Fire Sheer Force
Zapobiega zmianie statusu Pokémona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci. Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Zdolność nie działa, kiedy Pokémon jest zamrożony.
Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%.

Pokémony będzie można pobrać do gier X, Y, Omega Ruby i Alpha Sapphire dzięki opcji Pokémon Link. Pobrać będzie można tylko po jednym stworku z każdego gatunku.

Pokémon Bank to opcja przechowywania swoich stworków w chmurze. W Europie kosztuje ona 5€ (ok. 20 zł) rocznie. Do 14 marca 2014 roku dostępny był 30-dniowy okres demonstracyjny, teraz w celu zdobycia starterów trzeba zakupić tę aplikację. Wcześniej za pomocą tej aplikacji można było uzyskać specjalnego Celebi.
Komentarze [26]

Nowa atrakcja w klubie PokéMileage

| 03.02.2015 22:18:09
W klubie PokéMileage, dostępnym ze strony Pokémon Global Link, pojawiła się nowa gra. PokéDoll Grabber, bo tak się ta atrakcja nazywa, przypomina w rozgrywce typową maszynę z żurawiem. Naszym celem jest złapanie pięciu PokéDolli, a następnie po zdobyciu tychże - powrót z lalkami na górę, uważając, by nie uderzyć w żadną przeszkodę. Po uderzeniu w przeszkodę traci się jedną lalkę, a im więcej PokéDolli się uratuje, tym wyższy będzie wynik końcowy.

[Obrazek: pokedollgrabber.jpg]

Udział w takiej zabawie jest płatny, kosztuje on 100 PokéMili, jak każda minigra w klubie PokéMileage. Wygrać można jedną spośród 30 jagód, w tym jagody Custap, Micle, Rowap i Jaboca, które do tej pory były nie do zdobycia w grach VI generacji.
Komentarze [5]

Stream z okazji 10-lecia Fire Red PL!

| 03.02.2015 00:23:07
Podczas dzisiejszego odcinka Pokedziałków Archon zapowiedział wyjątkowy stream upamiętniający polskie tłumaczenie gry Fire Red.

[Obrazek: arhn.png]

Z okazji 10 rocznicy gry chłopaki pograją w spolszczoną wersję i poopowiadają o pracy przy tym projekcie.
Stream zaczyna się w najbliższą środę ( 4 lutego) o godzinie 22 na http://twitch.tv/arhneu.
Komentarze [19]