Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeKarnawał - odsłona #4

| 08.02.2015 07:26:08
[Obrazek: pokekarnawal.png]

Dzisiaj niestety skromnie - mamy dla Was tylko jeden artykuł. Chcemy to naprawić w następnej odsłonie PokeKarnawału! Na razie jednak osoby, które jeszcze nie kupiły najnowszych gier z Pokemonami (Omega Ruby i Alpha Sapphire) lub już je mają i chcą uporządkować swoją wiedzę, mogą przeczytać artykuł o zmianach w nich wprowadzonych względem Ruby i Sapphire. Jego autorem jest Shadi, którego serdecznie witamy w naszej redakcji! Artykuł znajdziecie w odpowiednim dziale na stronie lub po kliknięciu w poniższy obrazek.


Komentarze [0]

Shell Armor Samurott!

| 07.02.2015 18:04:51
[Obrazek: ha_samurott_receive.png]

Już dostępny! Wodnego Pokemona można pobrać do gry Omega Ruby/ Alpha Sapphire po wpisaniu kodu POKEMON503!
Samurott na lvl.50 posiada Hidden Ability a jego ataki to: Razor Shell, Hold Back, Confide i Hydro Pump.


Więcej o evencie można przeczytać tutaj.
Komentarze [15]

Dystrybucja starterów z Johto z HA

| 05.02.2015 18:37:59
Od 27 lutego do 30 listopada tego roku będzie miała miejsce dystrybucja, na którą czekało wielu z Was.

[Obrazek: hgss-starter-en.jpg]

Jeśli jesteście użytkownikami Pokémon Banku, to w ciągu tych 9 miesięcy będziecie mieli możliwość pobrania z Banku ostatnie stadia starterów z Johto, które posiadają swoje Ukryte Zdolności.
#154 #157 #160
Meganium Typhlosion Feraligatr
50. poziom 50. poziom 50. poziom
Solar Beam
Sunny Day
Synthesis
Body Slam
Overheat
Flame Wheel
Flame Charge
Swift
Ice Punch
Crunch
Waterfall
Screech
Leaf Guard Flash Fire Sheer Force
Zapobiega zmianie statusu Pokémona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci. Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Zdolność nie działa, kiedy Pokémon jest zamrożony.
Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%.

Pokémony będzie można pobrać do gier X, Y, Omega Ruby i Alpha Sapphire dzięki opcji Pokémon Link. Pobrać będzie można tylko po jednym stworku z każdego gatunku.

Pokémon Bank to opcja przechowywania swoich stworków w chmurze. W Europie kosztuje ona 5€ (ok. 20 zł) rocznie. Do 14 marca 2014 roku dostępny był 30-dniowy okres demonstracyjny, teraz w celu zdobycia starterów trzeba zakupić tę aplikację. Wcześniej za pomocą tej aplikacji można było uzyskać specjalnego Celebi.
Komentarze [26]

Nowa atrakcja w klubie PokéMileage

| 03.02.2015 22:18:09
W klubie PokéMileage, dostępnym ze strony Pokémon Global Link, pojawiła się nowa gra. PokéDoll Grabber, bo tak się ta atrakcja nazywa, przypomina w rozgrywce typową maszynę z żurawiem. Naszym celem jest złapanie pięciu PokéDolli, a następnie po zdobyciu tychże - powrót z lalkami na górę, uważając, by nie uderzyć w żadną przeszkodę. Po uderzeniu w przeszkodę traci się jedną lalkę, a im więcej PokéDolli się uratuje, tym wyższy będzie wynik końcowy.

[Obrazek: pokedollgrabber.jpg]

Udział w takiej zabawie jest płatny, kosztuje on 100 PokéMili, jak każda minigra w klubie PokéMileage. Wygrać można jedną spośród 30 jagód, w tym jagody Custap, Micle, Rowap i Jaboca, które do tej pory były nie do zdobycia w grach VI generacji.
Komentarze [5]

Stream z okazji 10-lecia Fire Red PL!

| 03.02.2015 00:23:07
Podczas dzisiejszego odcinka Pokedziałków Archon zapowiedział wyjątkowy stream upamiętniający polskie tłumaczenie gry Fire Red.

[Obrazek: arhn.png]

Z okazji 10 rocznicy gry chłopaki pograją w spolszczoną wersję i poopowiadają o pracy przy tym projekcie.
Stream zaczyna się w najbliższą środę ( 4 lutego) o godzinie 22 na http://twitch.tv/arhneu.
Komentarze [19]

PokeKarnawał - odsłona #3

| 01.02.2015 05:40:43
[Obrazek: pokekarnawal.png]

W trzeciej odsłonie PokeKarnawału jesteśmy z legendami za pan brat! Versus napisał o szybowaniu w przestworzach na Latiosie i Latias w grach Omega Ruby i Alphire Sapphire, z kolei Conquest przygotował dla nas streszczenie filmu 15, Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości. Pierwszy artykuł znajdziecie w dziale Omega Ruby i Alpha Sapphire, drugi w kategorii Anime. Jak zawsze możecie też po prostu klikać w poniższe linki.


Komentarze [10]

Emboar Event

| 28.01.2015 21:41:52
Do pobrania możliwy jest już Emboar! Stworek dostępny dla gier Omega Ruby i Alpha Sapphire wyląduje w naszej grze po wpisaniu kodu POKEMON500.

[Obrazek: ha_emboar_receive.png]

Więcej o evencie można przeczytać tutaj.
Komentarze [8]