Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dystrybucja Eon Ticketu - kody

| 27.02.2015 21:41:10
[Obrazek: Rb7K852.png]
Od dzisiaj można pobierać Eon Ticket za pomocą kodu. Kod dla europejskich graczy to POKEMON380381, natomiast dla amerykańskich - 2015LATIOSLATIAS. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami dystrybucja trwa do 2 marca tego roku. Świeżo zdobyty Bilet Eonu można przesyłać dalej za pomocą StreetPassów. Należy jednak zauważyć, że kod mogą użyć jedynie gracze, który do tej pory biletu nie posiadali, jeśli ktoś wcześniej zdobył Eon Ticket, nie będzie mógł użyć kodu.

Więcej o dystrybucji biletu można przeczytać TUTAJ.
Komentarze [5]

Wyzwania Pokémon Shuffle

| 24.02.2015 18:32:50
Większość gier z serii Pokémon posiadało ograniczone czasowo wydarzenia, które pozwalały na zdobycie specjalnego przedmiotu czy stworka. Pokémon Shuffle nie jest pod tym względem wyjątkiem. Do 20. marca gracze Shuffle mają dostęp do aż 7 eventów oraz wyzwań.

[Obrazek: pokemon-shuffle-169.jpg]

Na początek, do 9. marca gracze mają możliwość zdobycia specjalnego. 159. Pokémona, którym jest Mew. Ten event jest aktualnie jedynym sposobem na zdobycie tego stworka. Poziom, na którym można złapać Mew posiada ograniczenie wykonania 20 ruchów.

Oprócz powyższego eventu dostępne są także dzienne wyzwania. Różnią się od eventu tym, że jak nazwa wskazuje, trwają one jeden dzień. Nie ma co jednak się martwić, ponieważ do 20. marca wyzwania te są zapętlone.

Meowth's Coin Mania Frost Rotom Heat Rotom Wash Rotom Mow Rotom Fan Rotom
21. - 23. lutego 23. lutego 24. lutego 25. lutego 26. lutego 27. lutego
28. lutego - 2. marca 2. marca 3. marca 4. marca 5. marca 6. marca
7. - 9. marca 9. marca 10. marca 11. marca 12. marca 13. marca
14. - 16. marca 16. marca 17. marca 18. marca 19. marca 20. marca

Meowth's Coin Mania to etap, gdzie można zdobyć dodatkowe monety, które wykorzystuje się w trakcie rozgrywki. Wbrew nazwie, nie można tu zdobyć Meowtha, którego złapać można w trakcie normalnej rozgrywki. Występuje tu ograniczenie 10 ruchów, a sam poziom można ukończyć tylko raz dziennie.

Inne dzienne wyzwania prezentują formy Rotoma. Są to specjalne wyzwania, ponieważ form Rotoma innych niż standardowa nie można zdobyć w trakcie normalnej gry. W każdym z tych wyzwań występuje ograniczenie 15 ruchów.
Komentarze [3]

Nowa dystrybucja Eon Ticketu

| 23.02.2015 20:51:27
Jeśli jeszcze ktoś nie posiada swojego Biletu Eonu, to już niedługo będzie miał kolejną okazję na zdobycie tego przedmiotu. Od 27. lutego do 2. marca Eon Ticket zdobyć będzie można poprzez użycie specjalnego kodu, który do zdobycia będzie na oficjalnej stronie Pokémon. Co oczywiste, Eon Ticket jest do zdobycia tylko w wersjach gry Omega Ruby i Alpha Sapphire.

Przypomnijmy, iż Eon Ticket to przedmiot, który pozwala udać się na Southern Island, gdzie można złapać drugiego członka duetu Eonu - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire.

[Obrazek: Southern_Island.png]
Komentarze [6]

Enter the Dragon Type - Online Competition

| 21.02.2015 16:32:24
[Obrazek: Fired_Up_Dragon_Type_logo.png]

Ogłoszono kolejny turniej dla gier Omega Ruby i Alpha Sapphire. Zapisać można się od 12. do 20. marca, a same zawody trwać będą od 20. do 23. marca. Enter the Dragon Type rozgrywać się będzie w formacie Double Battle. By wziąć udział w turnieju, należy posiadać co najmniej jednego stworka typu smoczego. Oprócz tego, w drużynie można posiadać każdego Pokémona spośród 719, z tym, że można posiadać maksymalnie dwa Pokémony z podanych: Mewtwo, Mew, Lugia, Ho-Oh, Celebi, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Giratina, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Keldeo, Meloetta, Genesect, Xerneas, Yveltal, Zygarde, Diancie.

[Obrazek: enterthedragontype.jpg]

Każdy gracz, który wziął udział w przynajmniej trzech walkach turniejowych otrzyma możliwość pobrania specjalnej Amaury, która posiadać będzie swą Ukrytą Zdolność: Snow Warning.
Komentarze [28]

Pokémon Shuffle już dostępne!

| 21.02.2015 16:14:32
Pokémon Shuffle, nowa gra przypominająca zasadami gry z serii Trozei!, jest dostępna do pobrania od 18 lutego. Gra zajmuje około 85 MB pamięci i tak jak zapowiedziano wcześniej, jest to darmowa aplikacja z obecnymi mikropłatnościami.

[Obrazek: pokemon-shuffle-169.jpg]

Więcej o Pokémon Shuffle możecie przeczytać TUTAJ.
Komentarze [0]

Eventy: Fennekin Sereny i Shiny Rayquaza; motyw Pikachu

| 15.02.2015 13:27:07
W Japonii zapowiedziano dwa nowe eventowe Pokémony.

Pierwszym dystrybuowanym Pokémonem jest Fennekin Sereny.

#653 Cherish Ball Scratch
Flamethrower
Hidden Power
Fennekin Natura: dowolna Blaze
15. poziom Posiada Destiny Knot Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste
zadają do 1,5 raza większe obrażenia.

Pokémona otrzymać będzie można poprzez użycie kodu, który rozdawany będzie przy okazji emisji odcinka anime w dniu 26. lutego. Kod będzie ważny do ostatniego dnia marca.

Drugim rozdawanym Pokémonem będzie Shiny Rayquaza. Jego sposób dystrybucji nie jest jeszcze znany, natomiast dostępny będzie od 14. marca do 12. kwietnia.

Wygląda na to, że jest to ten sam Shiny Rayquaza, który rozdawany będzie na World Hobby Fair, jako że oba Pokémony posiadać będą te same ruchy: Dragon Pulse, Thunder, Twister oraz Extreme Speed. Rayquaza rozdawany będzie na 70. poziomie.

[Obrazek: pikachuthemesmall.jpg]

Oprócz tego, zapowiadany wcześniej motyw z Pikachu jest już dostępny dla amerykańskich posiadaczy 3DSów. Motyw kosztuje $1.99 (ok. 7 zł) i zajmuje 26 bloków pamięci (ok. 3,25 MB). Pozostaje zatem tylko czekać, aż motyw dotrze do Starego Kontynentu.
Komentarze [4]

Pokémon Shuffle

| 15.02.2015 12:59:49
Nowa gra Pokémon, Pokémon Shuffle, w Japonii ukaże się już w tę środę, 18. lutego. W związku z tym, że premiera jest tuż tuż, na jaw wypłynęło trochę informacji o nadchodzącej grze.


Gra potrzebuje zaledwie 100 MB (12.5 bloka) wolnego miejsca. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami jest to gra w modelu free-to-play, istnieje zatem w grze pewnego rodzaju waluta premium. Klejnoty, które mogą zostać wymienione na monety lub serca kosztować będą 100¥ (ok. 3 zł) za jeden klejnot. Monety służą standardowo do kupowania przedmiotów, natomiast serca służą do wyłączenia limitu czasu, jaki zostanie nałożony po np. przegranej walce.

[Obrazek: area4_2.png] [Obrazek: area4_3.png] [Obrazek: area4_4.png]

Zdarzają się poziomy, w których zamiast typowego ograniczenia ruchów jest licznik czasu. Jest ich co najmniej 18, a znaleźć w nich można takie stworki jak Lucario, Charizard czy Xerneas.

[Obrazek: area2_1.png] [Obrazek: area2_2.png]

Prawdopodobnie w grze pojawi się tylko 158 Pokémonów, między którymi podzielono ponad 40 różnych Zdolności. Stworki nie łapią się automatycznie, jak jak w grach z głównej serii przeciwnik ma pasek życia. Im pasek jest mniejszy, tym większa szansa jest na złapanie Pokémona w PokéBalla. W przypadku, gdy pasek całkiem zmaleje wrogi stworek jest pokonany i nie można go złapać. Do kupienia w sklepie za monety jest także Great Ball, który, tak jak w normalnych grach, posiada większą szansę na złapanie Pokémona.

[Obrazek: area1_1.png]
Komentarze [24]