Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Shuffle już dostępne!

| 21.02.2015 16:14:32
Pokémon Shuffle, nowa gra przypominająca zasadami gry z serii Trozei!, jest dostępna do pobrania od 18 lutego. Gra zajmuje około 85 MB pamięci i tak jak zapowiedziano wcześniej, jest to darmowa aplikacja z obecnymi mikropłatnościami.

[Obrazek: pokemon-shuffle-169.jpg]

Więcej o Pokémon Shuffle możecie przeczytać TUTAJ.
Komentarze [0]

Eventy: Fennekin Sereny i Shiny Rayquaza; motyw Pikachu

| 15.02.2015 13:27:07
W Japonii zapowiedziano dwa nowe eventowe Pokémony.

Pierwszym dystrybuowanym Pokémonem jest Fennekin Sereny.

#653 Cherish Ball Scratch
Flamethrower
Hidden Power
Fennekin Natura: dowolna Blaze
15. poziom Posiada Destiny Knot Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste
zadają do 1,5 raza większe obrażenia.

Pokémona otrzymać będzie można poprzez użycie kodu, który rozdawany będzie przy okazji emisji odcinka anime w dniu 26. lutego. Kod będzie ważny do ostatniego dnia marca.

Drugim rozdawanym Pokémonem będzie Shiny Rayquaza. Jego sposób dystrybucji nie jest jeszcze znany, natomiast dostępny będzie od 14. marca do 12. kwietnia.

Wygląda na to, że jest to ten sam Shiny Rayquaza, który rozdawany będzie na World Hobby Fair, jako że oba Pokémony posiadać będą te same ruchy: Dragon Pulse, Thunder, Twister oraz Extreme Speed. Rayquaza rozdawany będzie na 70. poziomie.

[Obrazek: pikachuthemesmall.jpg]

Oprócz tego, zapowiadany wcześniej motyw z Pikachu jest już dostępny dla amerykańskich posiadaczy 3DSów. Motyw kosztuje $1.99 (ok. 7 zł) i zajmuje 26 bloków pamięci (ok. 3,25 MB). Pozostaje zatem tylko czekać, aż motyw dotrze do Starego Kontynentu.
Komentarze [4]

Pokémon Shuffle

| 15.02.2015 12:59:49
Nowa gra Pokémon, Pokémon Shuffle, w Japonii ukaże się już w tę środę, 18. lutego. W związku z tym, że premiera jest tuż tuż, na jaw wypłynęło trochę informacji o nadchodzącej grze.


Gra potrzebuje zaledwie 100 MB (12.5 bloka) wolnego miejsca. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami jest to gra w modelu free-to-play, istnieje zatem w grze pewnego rodzaju waluta premium. Klejnoty, które mogą zostać wymienione na monety lub serca kosztować będą 100¥ (ok. 3 zł) za jeden klejnot. Monety służą standardowo do kupowania przedmiotów, natomiast serca służą do wyłączenia limitu czasu, jaki zostanie nałożony po np. przegranej walce.

[Obrazek: area4_2.png] [Obrazek: area4_3.png] [Obrazek: area4_4.png]

Zdarzają się poziomy, w których zamiast typowego ograniczenia ruchów jest licznik czasu. Jest ich co najmniej 18, a znaleźć w nich można takie stworki jak Lucario, Charizard czy Xerneas.

[Obrazek: area2_1.png] [Obrazek: area2_2.png]

Prawdopodobnie w grze pojawi się tylko 158 Pokémonów, między którymi podzielono ponad 40 różnych Zdolności. Stworki nie łapią się automatycznie, jak jak w grach z głównej serii przeciwnik ma pasek życia. Im pasek jest mniejszy, tym większa szansa jest na złapanie Pokémona w PokéBalla. W przypadku, gdy pasek całkiem zmaleje wrogi stworek jest pokonany i nie można go złapać. Do kupienia w sklepie za monety jest także Great Ball, który, tak jak w normalnych grach, posiada większą szansę na złapanie Pokémona.

[Obrazek: area1_1.png]
Komentarze [24]

Nintendo Anime Channel

| 13.02.2015 10:19:11
Europejscy posiadacze Nintendo 3DS mogą już pobrać Nintendo Anime Channel. Aplikacja jest darmowa i zajmuje 200 bloków pamięci (25 MB). W tej chwili do oglądania dostępne są tylko pierwsze cztery odcinki serii Pokémon Advanced, ale z biegiem czasu odcinków na pewno będzie przybywać.

[Obrazek: CI16_3DS_NintendoAnimeChannel_Logo_image600w.png]

Przypomnijmy, że Nintendo Anime Channel to usługa, dzięki której na konsoli Nintendo 3DS oraz 2DS można oglądać takie anime jak Kirby, Inazuma Eleven czy Pokémon Advanced, serię prezentującą podróż Asha po regionie Hoenn.
Komentarze [19]

Nowości z CoroCoro - luty 2015

| 12.02.2015 22:06:32
Nowości z najnowszego wydania CoroCoro dotyczą głównie nadchodzącego 18. filmu z Hoopą w roli głównej. W filmie tym, jak ujawniono, pojawi się mnóstwo legendarnych Pokémonów, takich jak Lugia, Dialga, Palkia, Giratina, Kyurem czy Arceus.

[Obrazek: corocoro3151.jpg]

Przede wszystkim można spodziewać się wysypu legend w GTSie - osoby, które zamówiły bilety na premierę filmu w dniach od 7. marca do 17. lipca mają możliwość pobrania specjalnego Arceusa. Pokémon ten zna takie ataki jak Judgment, Blast Burn, Hydro Cannon oraz Earth Power, a posiadać będzie Silk Scarf lub jedną z płytek zmieniających typ Arceusa. Oprócz Arceusa zdobyć będzie można także jednego z sześciu legendarnych Pokémonów, jednak w tej chwili nie wiadomo z których stworków będzie składała się wspomniana szóstka. Dodatkową legendę będzie można pobrać od 20. czerwca do 31. sierpnia. Do tego samego dnia dostępny do pobrania będzie również wspomniany wcześniej Arceus.

[Obrazek: corocoro3152.jpg]

Oprócz tego CoroCoro dystrybuować będzie Shiny Rayquazę. Prawdopodobnie będzie się on różnił od Rayquazy rozdawanego z okazji World Hobby Fair, ponieważ stworka będzie można zdobyć jednocześnie z obu źródeł.

[Obrazek: corocoro3153.jpg] [Obrazek: corocoro3154.jpg]

Jeśli pojawią się jeszcze jakieś skany z magazynu, news zostanie zaktualizowany o nowe informacje.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [27]

PokeKarnawał - odsłona #4

| 08.02.2015 07:26:08
[Obrazek: pokekarnawal.png]

Dzisiaj niestety skromnie - mamy dla Was tylko jeden artykuł. Chcemy to naprawić w następnej odsłonie PokeKarnawału! Na razie jednak osoby, które jeszcze nie kupiły najnowszych gier z Pokemonami (Omega Ruby i Alpha Sapphire) lub już je mają i chcą uporządkować swoją wiedzę, mogą przeczytać artykuł o zmianach w nich wprowadzonych względem Ruby i Sapphire. Jego autorem jest Shadi, którego serdecznie witamy w naszej redakcji! Artykuł znajdziecie w odpowiednim dziale na stronie lub po kliknięciu w poniższy obrazek.


Komentarze [0]

Shell Armor Samurott!

| 07.02.2015 18:04:51
[Obrazek: ha_samurott_receive.png]

Już dostępny! Wodnego Pokemona można pobrać do gry Omega Ruby/ Alpha Sapphire po wpisaniu kodu POKEMON503!
Samurott na lvl.50 posiada Hidden Ability a jego ataki to: Razor Shell, Hold Back, Confide i Hydro Pump.


Więcej o evencie można przeczytać tutaj.
Komentarze [15]