Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Short anime na YouTube

| 16.11.2014 15:36:20
Japoński kanał YouTube Pokémon dodał short anime, który bazuje na nadchodzących grach (więcej TUTAJ). W shorcie ukazano wszystkie dotychczasowe nowe Mega Ewolucje oraz formy Primal legend.

Komentarze [17]

Nowa zapowiedź OR/AS

| 13.11.2014 18:13:17
Na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawił się nowy trailer ukazujący nowości, które pojawiły się w najnowszym CoroCoro!


Zapraszamy do odwiedzania naszego Forum, gdzie możecie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących gier.
Komentarze [15]

Legendy, Deoxys oraz nowa postać w Omega Ruby i Alpha Sapphire

| 13.11.2014 07:03:09
W sieci zaczęły krążyć skany najnowszego wydania japońskiego miesięcznika o grach CoroCoro, informujące o kolejnych nowościach obecnych w grach OmegaRuby i AlphaSapphire.
  • Zaprezentowane zostały możliwe do zdobycia legendy. Miesiąc temu ujawniono, że do Kyogre'a, Groudona, Rayquazy, Latias i Latiosa dołączy Lugia, Ho-Oh, Dialga, Palkia, Zekrom i Reshiram. Teraz dowiadujemy się, że w grach pojawi się aż 18 innych legendarnych stworków! Potwierdzono powrót Regirocka, Regice'a i Registeela, a także zapowiedziano pojawienie się Regigigasa, Cresselii, Heatrana, Tornardusa, Thundurusa, Landorusa, Terrakiona, Cobaliona, Viriziona, Uxie, Mesprita, Azelfa, Suicune'a, Raikou i Enteia.
  • W grach pojawi się także Mityczny Pokemon Deoxys, w ramach specjalnej misji zatytułowanej Epizod Delta. Misja ta jest też powiązana z Mega Rayquazą.
  • Ujawniono nową postać, której japońskie imię to Higana. Podróżuje ona ze swoim Whismurem, a w czasie walki używa Mega Salamence'a.

Komentarze [29]

Przerwa techniczna Pokémon Global Link

| 12.11.2014 18:39:10
Przypominamy, iż jutro rozpocznie się tygodniowa przerwa techniczna Pokémon Global Link. Przerwa w działaniu usługi spowodowana jest przygotowaniami do premiery gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire.

[Obrazek: globallink.png]

Podczas przerwy technicznej nie będą dostępne zarówno strona internetowa PGL, jak i Game Sync czy Rating Battles dla gier X/Y. Po zakończonej przerwie z poziomu PGL dostępne będą nowe opcje dedykowane nowym grom VI generacji, a więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Komentarze [0]

48 Mega Ewolucji na jednym plakacie

| 11.11.2014 19:18:20
Jak dotąd przecieków z grudniowego wydania CoroCoro nie ma, za to do wydania specjalnego tego magazynu dołączono plakat, na którym przedstawiono 48 znanych dotąd Mega Ewolucji, zarówno z wersji X/Y, jak i OR/AS. Niestety na plakacie przedstawione są wyłącznie znane Mega formy, nie ma na nim też form Pierwotnych legend okładkowych gier. Cały plakat znajduje się w spoilerze na dole artykułu.
[Obrazek: 6Ney2Nf.jpg]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Komentarze [14]

Lucario amiibo!

| 11.11.2014 12:39:54
[Obrazek: Screen_Shot_2014_11_11_at_11_09_09.png]

Na 22 stycznia 2015 roku zaplanowana została trzecia seria interaktywnych figurek amiibo. Pośród gwiazd gier Nintendo swojej statuetki doczekał się także Pokemon Lucario! Figurka współpracować będzie z Super Smash Bros WiiU a dostaną ją, jako pierwsi oczywiście, gracze z Japonii.

Jeśli jakimś jeszcze cudem nie słyszeliście o amiibo, zapraszam do lektury na oficjalnej stronie Nintendo Polska.
Komentarze [9]

Specjalny short anime bazujący na OR/AS

| 09.11.2014 11:49:46
16 listopada w japońskiej telewizji BS Japan reemitowany będzie 7. film kinowy Pokémon - Destiny Deoxys. W ramach reemisji zostanie wyświetlony także specjalny short anime bazujący na grach Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Wystąpią tam zarówno odświeżone postaci Brendana i May, jak i startery z Hoenn. Niewykluczone, że pojawią się też niezapowiedziane dotąd informacje dotyczące nowych gier.

Komentarze [5]