Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokemony na Games Award 2014

| 07.12.2014 21:25:48
[Obrazek: game-awards-2014.png]
W piątek w Las Vegas wybrani zostali zwycięzcy konkursu Games Award 2014. W kategorii Best Fan Creation zwyciężył projekt Twitch Plays Pokemon! Zabawa, polegająca na wspólnym sterowaniu gier serii Pokemon przy użyciu chatu Twitcha, została doceniona w Las Vegas uzyskując największą ilość głosujących fanów.
W kategorii Best Remaster - Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire przegrały z GTA V na next genowe konsole.
Resztę wyników można zobaczyć tutaj.

[Obrazek: 270580-h1.jpg]
Komentarze [5]

Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire dostępny na Wii U Virtual Console

| 06.12.2014 17:54:16
10 grudnia w japońskim eShopie Wii U pojawi się gra Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire. Gra kosztować będzie 702 jeny, czyli około 19.5 zł. Jest to pierwsza gra Pokémon, która pojawi się w ramach Virtual Console na Wii U. Aktualnie nie wiadomo, czy gra pojawi się z tym wydaniu poza Japonią.

[Obrazek: Pinball_RS_JP_boxart.png]
Komentarze [0]

Aktualizacja PGL

| 06.12.2014 17:29:31
Tydzień temu Pokémon Global Link przeszedł aktualizację. Otrzymaliśmy wiele ciekawych funkcji oraz atrakcji:

Pokémon Global Link otrzymał ważną aktualizację w czasie od uruchomienia Pokémon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire. Nowe funkcje dodają wiele atrakcyjności oraz możliwości. Aktualizacja obejmuje:
  • Mine Cart Adventure, czyli aplikacja, dzięki której możemy zdobyć różne przedmioty
  • rywalizacja w Random Matchupach - w Pokémon X i Y gracze będą walczyć we własnej lidze, oddzielnie od graczy Pokémon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire
  • rejestracja i rywalizacja w wielu konkursach internetowych
  • świętowanie osiągnięć w grze i śledzenie swoich postępów
  • uzyskiwanie informacji na temat swoich sekretnych baz oraz QR kodów do dzielenia się nimi
  • udostępnianie zdjęć z contestów

[Obrazek: pgl-new-features-169.jpg]

Zapraszamy do komentowania!
Komentarze [0]

VI Krakowski PokeMeet: Pożegnanie z XY (rozdajemy Eon Ticket!)

| 06.12.2014 14:51:40
[Obrazek: Southern_Island.png]

Szósta edycja spotkania Pokefanów w Krakowie. Turniejowo, jest to ostatnia okazja do pogrania w XY na oficjalnych zasadach, bo z dniem 1 stycznia 2015, jedynie ORAS będzie dozwolone. W związku z tym, zagramy turniej.

Ogólne zasasy są standardowe: Kalos-Dex (bez Mewtwo, Xerneasa, Yveltala i Zygarde), blue pentagon, "weź 6 wybierz 4" double battle, system szwajcarski (do 1. zwycięstwa), top 4 lub top 8 (do 2 zwycięstw).

Jako, że ORAS już wyszło, dozwolone są wszelkie Pokemony pochodzące z tych gier (ale mieszczące się w Kalosdexie), nowe ruchy z level up i od tutorów.

Zapisy od 14 w SELECT, wpisowe 7zł, nagrody: 100% wpisowego.

Dodatki:
Eon Ticket dla każdego, kto przyniesie ORAS i ma włączoną funkcję StreetPass w grze.

Przyjdźcie licznie -- zmierzmy się w turnieju, złapmy StreetPassy, pograjmy razem w contesty lub PokeAthlon, zagrajmy kilka partyjek w PTCG i powymieniajmy się artami.

KIEDY:
20 grudnia o godzinie 14:00

GDZIE:
SELECT
Wilhelma Feldmana 4/1a, 31-130 Kraków, Poland

Link do pełnych zasad
Wydarzenie na Facebooku
Komentarze [2]

Zapowiedź 18. filmu kinowego już za tydzień

| 06.12.2014 12:19:09
W nadchodzącym odcinku programu telewizyjnego Pokémon Get☆TV pojawić ma się oficjalna zapowiedź kolejnego, 18. już filmu kinowego Pokémon. Będzie to drugi film dziejący się w czasie serii XY.

[Obrazek: Pokemon-X-Y-The-Movie-Title-Card-02-600x337.jpg]

Pierwsza, króciutka zapowiedź nowego filmu ukazała się standardowo podczas premiery kinowej filmu poprzedniego, Diancie and the Cocoon of Destruction. Przedstawia ona Kyogre'a oraz Groudona w formach Primal, można zatem domyślić się, iż te legendy będą odgrywać rolę w najnowszej kinówce.


Data premiery nowego odcinka Pokémon Get☆TV zbiega się z datą przecieków magazynu CoroCoro, możliwe zatem jest, że w nadchodzącym wydaniu czasopisma znajdą się informacje o 18. filmie.

Jak myślicie, jakie jeszcze legendy pojawią się w najnowszej kinówce? Zygarde, Hoopa wraz z alternatywną formą, Volcanion? Dwa ostatnie stworki nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, więc może to być dobra okazja na ich zaprezentowanie. Zapraszamy do komentowania.
Komentarze [10]

Eon Ticket w Polsce

| 04.12.2014 00:24:31
Eon Ticket dla gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire będzie rozprowadzany w Polsce!

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

[Obrazek: eon.jpg]

Bardzo miło mi poinformować, że nasza redakcja otrzymała jeden z pierwszych polskich biletów od dystrybutora Nintendo, w związku z czym możemy go rozprowadzać wśród naszych użytkowników. Pierwszą okazję na uzyskanie biletu przebywający w Warszawie będą mieli już jutro, 4 grudnia. Od 15:00 do 18:30 będę czekał przy jednym ze stolików na najwyższym piętrze centrum handlowego Galeria Mokotów przy ulicy Wołoskiej 12. Kiedy mnie miniecie, uzyskacie Eon Ticket! W razie problemów z otrzymaniem biletu zawsze możecie mnie zagadać - z przyjemnością pomogę. Poznacie mnie po charakterystycznym laptopie Lenovo przy którym będzie leżała karta z Pokemonem Larvitarem.

W sobotę bilet będzie można uzyskać w ramach wydarzeń organizowanych z okazji premiery gry Super Smash Bros. na Nintendo Wii U. W Warszawie od 16:30 w Budda Play przy Białostockiej 9 poza biletem wszyscy posiadacze gier OR/AS otrzymają specjalny prezent - breloczki. W Krakowie z kolei bilet będzie rozprowadzany od 15:00 w SELECT przy Feldmana 4/1a na Mistrzostwach Polski w Super Smash Bros.

Eon Ticket będzie można też uzyskać w innych miejscach, o czym będziemy na bieżąco informować. Pokemon Valhalla również na jednym spotkaniu nie ma zamiaru poprzestać. W drugiej połowie miesiąca będę rozprowadzał bilet w Gdańsku, będziemy się starali zadbać również o inne miasta Polski. Więcej informacji już wkrótce!
Komentarze [41]

Patch 1.2 do OR/AS na początku grudnia [AKT. - Już jest!]

| 27.11.2014 17:56:06
Na początku przyszłego miesiąca pojawi się kolejny patch do gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Łatka ta, aktualizująca grę do wersji 1.2, zawierać będzie na pewno poprawkę błędu występującego po pokonaniu Championa. Gra może sporadycznie zawieszać się w chwili gdy pojawić ma się filmik ukończenia gry. Aktualnie nie wiadomo, co jeszcze poprawiać będzie nadchodzący patch, ale o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

AKTUALIZACJA: Patch 1.2 jest już dostępny do pobrania. Do aktualizacji możecie skorzystać z poniższych kodów QR lub możecie także gry zaktualizować ręcznie z pozycji eShopu. Aktualizacja, tak samo jak poprzednia, zajmuje miejsce 271 bloków (ok. 34 MB). Zaktualizowanie gry do najnowszej wersji konieczne jest, by móc korzystać z opcji online.

[Obrazek: oraspatch.png]
Komentarze [20]