Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy Pokémon - pierwsze zdjęcia

| 01.08.2015 18:15:53
Pamiętacie słabe rysunki nowego Pokemona pojawiającego się pod koniec 18ego filmu kinowego? Do internetu trafiło zdjęcie, na którym w końcu możemy zobaczyć najnowszego stworka.

EDIT:
Jest i video:


Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Więcej o nowym Pokemonie możecie przeczytać w tym wątku.
Komentarze [18]

Pokémony w Disney XD w październiku

| 27.07.2015 16:39:49
[Obrazek: disneyxd.png]
Nieco ponad godzinę temu na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD stacja poinformowała, że już jesienią na jej antenie będziemy mogli obejrzeć zarówno kolejny film Pokémon (Diancie and the Cocoon of Destruction), jak i premierowe odcinki Serii XY (Kalos Quest). Nie są jeszcze znane dokładne daty ani godziny emisji, ale gdy tylko je poznamy Pokemon Valhalla niezwłocznie o nich poinformuje. Wiemy już jednak, że nowości czekają na nas w październiku!


[Obrazek: OfNqzhw.png]
Komentarze [22]

Event Diancie - już jest!

| 24.07.2015 02:58:23
Rozpoczęła się trzydniowa (24.07 - 27.07) promocja, podczas której posiadacze gier Omega Ruby i Alpha Sapphire mogą pobrać legendarnego Pokemona Diancie!

[Obrazek: tumblr_nrsm62HkxY1scncwdo1_500.gif]

Diancie, na lvl 50 zna ataki: Diamond Storm, Moonblast, Dazzling Gleam i Protect. Mając stworka w swojej grze, odblokowuje się in-game event, w którym do zdobycia jest unikatowy przedmiot - Diancite Mega Stone.
Komentarze [6]

Event Diancie jeszcze w lipcu!

| 21.07.2015 02:45:18
Ci, którzy nie załapali się na ostatni event mają jeszcze jedną szansę na zdobycie legendarnego Pokemona!
Diancie będzie dystrybuowana przez Nintendo Network w dniach 24-27 lipca 2015.


Pokemon będzie znał ataki: Diamond Storm, Moonblast, Dazzling Gleam i Protect. Promocja dostepna tylko dla posiadaczy gier Omega Ruby i Alpha Sapphire
Komentarze [3]

Relacja z Nintendo post E3 tour

| 18.07.2015 23:12:15
Zapraszam wszystkich serdecznie do przeczytania naszej relacji z wyjazdu do Katowic. Dzięki zaproszeniu ConQuest Entertainment, mieliśmy możliwość zagrania w gry zaprezentowane przez "Wielkiego N" na tegorocznych targach E3. Razem z Daru i Listvą bawiliśmy się w bardzo kameralnym klimacie wśród innych dziennikarzy.
Artykuł możecie znaleźć pod tym linkiem, lub wchodząc do działu Valhalla na żywo.

[Obrazek: krGyI3Ul.jpg]
Komentarze [4]

Nowy Pokémon

| 18.07.2015 13:52:09
W zwiastunie kolejnego filmu, zaprezentowanego podczas premiery Hoopa and Clash of Ages, pojawia się jeszcze jeden, tajemniczy stwór!
Niezwykle uzdolniony artystycznie widz postarał się narysować to co zobaczył.

UPDATE:Pojawił się nieco lepszy rysunek nowego Pokemona!
[Obrazek: newpokemon4.jpg]
Szkic wątpliwej nieco lepszej jakości

Z jego relacji, nowy Pokemon jest jasnozielony i ma jedno oko większe od drugiego. Na trailerze filmu (zapowiedzianego na 2016 rok) pojawia się także, wcześniej zaprezentowana w CoroCoro, postać którą fani okrzyknęli nową formą Zygarde.
Sytuacja przypomina podobną historię z Oorottem/ Trevenantem podczas oczekiwania na premierę gier XY.

Czy to już 7 Generacja?
Komentarze [41]

Konwent NiuCon z pokémonowymi atrakcjami

| 17.07.2015 20:03:10
Wielkie wydarzenie dla polskich pokéfanów! W dniach 7-9 sierpnia, we Wrocławiu, odbędzie się konwent „NiuCon”. Podobnie jak podczas edycji ubiegłorocznej, tak i teraz czeka na nas cały blok programowy z pokéatrakcjami! Inicjatywy pokémonowe będą odbywać się w jednym pomieszczeniu nazwanym „Sala Nintendo”, czyli jak sama nazwa mówi - miejscu dla wszelakich spraw dotyczących produktów nintenowskich. Obok Pokémonów możemy spodziewać się Smasha, Mario Kart czy panelu dotyczącego Monster Huntera.

[Obrazek: 300x300.jpg]


A co nas czeka z samych Pokémonów? Oczywiście turnieje karciane, turnieje walk WiFi, wiedzówka, creepypasty i zapewne mile spędzony czas wraz z innymi pokéfanami.

Gdy będzie znany szczegółowy plan atrakcji, niezwłocznie Was poinformujemy. Póki co możemy polecić Waszej uwadze oficjalną stronę konwentu, wydarzenie na Facebooku oraz jego fanpage tamże.
Komentarze [6]