Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Rozdajemy gadżety na Niuconie - info i PIERWSZY KOD!

| 04.08.2015 19:40:19
Już w sobotę (tak jak pisaliśmy) rozdamy dla Was gadżety związane z Pokemonami na tegorocznym konwencie Niucon.
Żeby zdobyć gadżety musicie wykonać proste zadanie:
 1. Zdobądź nasz magazyn Trainer Mini (będziemy rozdawać na Niuconie w piątek i sobotę przy stoisku Anime Eden, w Nintendo Roomie i w różnych miejscach na konwencie, będziesz go mógł także pobrać ze strony WAW Pokemon w dniu konwentu i samemu wydrukować!)
 2. Wypełnij kupon konkursowy na ostatniej stronie (będą potrzebne hasła-wyrazy, które pojawią się w dniu konwentu na stronach Pokemon Valhalla, WAW Pokemon, na filmie poniżej i na fanpage AntyGaming)
 3. Oddaj wypełniony kupon do Daru na stoisko Anime Eden
 4. W sobotę o godzinie 16:00 ogłosimy komu udało się zdobyć gadżety, będzie można się po nie zgłaszać po godzinie 18)
Więcej informacji i PIERWSZY KOD DO KUPONU znajduje się na filmie poniżej!
Komentarze [2]

Rozdajemy Pokemonowe gadżety na Niuconie!

| 02.08.2015 19:29:20
Serwisy Pokemon Valhalla, WAW Pokemon, oraz AntyGaming zapraszają wszystkich do uczestnictwa w tegorocznym wrocławskim konwencie Niucon (o którym więcej tutaj)!

Dzięki ogromnemu wsparciu dystrybutora Nintendo w Polsce – firmie ConQuest Entertainment, będziemy mieli możliwość rozdać Wam gadżety związane z Pokemonami i Nintendo w sobotę na konwencie!

Gadżetami tymi jest: figurka Amiibo z Pikachu oraz 2x new Nintendo 3DS cover plate z motywami z gier Omega Ruby i Alpha Sapphire! To wszystko rozdamy Wam!

[Obrazek: o1O8reol.jpg]
[Obrazek: GLWaCKzm.jpg] [Obrazek: PBj0Cv4m.jpg]

Aby otrzymać gadżety trzeba będzie zagrać w drobną grę przygotowaną przez nasze serwisy. Zabawa będzie bardzo prosta – trzeba będzie ułożyć hasło ze specjalnych wyrazów które znajdą się na naszych serwisach!

Ponadto, na Niuconie premierę będzie mieć także specjalne, Niuconowe wydanie magazynu Pokemon Polish Trainer (wydawanego przez serwis WAW Pokemon), który będzie zawierał kupon do naszej zabawy, a oprócz tego, artykuły, ciekawostki i informacje traktujące o Pokemonach i Polskiej PokeScenie! Wszystko za darmo w wersji papierowej będziecie mogli dostać szukając naszej ekipy, lub odwiedzając Nintendo Room.

[Obrazek: 5gPNpOTm.jpg]

Nadal możecie napisać swoją wiadomość, reklamę, ogłoszenie, lub wrzucić swoją grafikę do magazynu wystarczy zgłosić się w tym temacie.
Zapraszamy wszystkich, bo będzie warto nas odwiedzić! Więcej informacji o naszej grze z gadżetami podamy za kilka dni!
[Obrazek: logo.png]
Komentarze [7]

Pokémonowe atrakcje na wrocławskim konwencie NiuCon

| 02.08.2015 17:14:20
Jak już informowaliśmy, w dniach 7-9 sierpnia (następny weekend) w stolicy Dolnego Śląska, we Wrocławiu, odbędzie się siódma edycja konwentu NiuCon, na której będzie można wziąć udział w wielu Pokémonowych przedsięwzięciach.

W programie m.in.:
 • Piątek:
 • Turniej Pokemon TCG
 • Poke Teorie i Creepypasty
 • Anime na podstawie gier Nintendo
 • Wiedzówka o grach Nintendo

  Sobota:
 • Turniej Pokemon TCG dla początkujących
 • Wiedzówka Pokemon
 • Turniej Pokemon SMOGON
 • Turniej Pokemon VGC

Wszelkie Pokémonowe atrakcje odbędą się w pomieszczeniu nazwanym Sala Nintendo. Więcej szczegółów o programie znajdziecie na oficjalnej rozpisce. Ponadto w sali Nintendo m.in. Smash, Mario Kart czy panel dotyczący Monster Huntera.

Polecamy zajrzeć na oficjalną stronę konwentu, wydarzenie na Facebooku oraz jego fanpage tamże.

[Obrazek: 300x300.jpg]
Komentarze [0]

Nowy Pokémon - pierwsze zdjęcia

| 01.08.2015 18:15:53
Pamiętacie słabe rysunki nowego Pokemona pojawiającego się pod koniec 18ego filmu kinowego? Do internetu trafiło zdjęcie, na którym w końcu możemy zobaczyć najnowszego stworka.

EDIT:
Jest i video:


Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Więcej o nowym Pokemonie możecie przeczytać w tym wątku.
Komentarze [18]

Pokémony w Disney XD w październiku

| 27.07.2015 16:39:49
[Obrazek: disneyxd.png]
Nieco ponad godzinę temu na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD stacja poinformowała, że już jesienią na jej antenie będziemy mogli obejrzeć zarówno kolejny film Pokémon (Diancie and the Cocoon of Destruction), jak i premierowe odcinki Serii XY (Kalos Quest). Nie są jeszcze znane dokładne daty ani godziny emisji, ale gdy tylko je poznamy Pokemon Valhalla niezwłocznie o nich poinformuje. Wiemy już jednak, że nowości czekają na nas w październiku!


[Obrazek: OfNqzhw.png]
Komentarze [22]

Event Diancie - już jest!

| 24.07.2015 02:58:23
Rozpoczęła się trzydniowa (24.07 - 27.07) promocja, podczas której posiadacze gier Omega Ruby i Alpha Sapphire mogą pobrać legendarnego Pokemona Diancie!

[Obrazek: tumblr_nrsm62HkxY1scncwdo1_500.gif]

Diancie, na lvl 50 zna ataki: Diamond Storm, Moonblast, Dazzling Gleam i Protect. Mając stworka w swojej grze, odblokowuje się in-game event, w którym do zdobycia jest unikatowy przedmiot - Diancite Mega Stone.
Komentarze [6]

Event Diancie jeszcze w lipcu!

| 21.07.2015 02:45:18
Ci, którzy nie załapali się na ostatni event mają jeszcze jedną szansę na zdobycie legendarnego Pokemona!
Diancie będzie dystrybuowana przez Nintendo Network w dniach 24-27 lipca 2015.


Pokemon będzie znał ataki: Diamond Storm, Moonblast, Dazzling Gleam i Protect. Promocja dostepna tylko dla posiadaczy gier Omega Ruby i Alpha Sapphire
Komentarze [3]