Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowe skany CoroCoro

| 11.11.2015 15:19:13
Dziś w nocy pojawiły się nowe skany magazynu CoroCoro. Jak to mówią, lepszy rydz niż nic, bo na skanach nie ma nic, co zaparłoby dech w piersi.

Pierwszy skan dotyczy w pełni Super Mystery Dungeon i jedyną informacją wartą wspomnienia jest kod, który jest prawie na pewno tylko dla japońskich wersji gry, na 5 Revival Seedów.

[Obrazek: corocoro12151.jpg]

Drugi skan jest już trochę ciekawszy, bo oprócz kodów na Shiny Xerneasa i Yveltala, które na pewno są tylko dla japońskich graczy, pojawia się też Zygarde Core z niebieskim sześciokątem, nie czerwonym. Czyżby jednak zamiast trzeciej gry były dwie gry trzecie?

[Obrazek: corocoro12152.jpg]
Komentarze [32]

Nintendo Direct 12.11.2015

| 10.11.2015 18:02:54
Pierwszy od czasu śmierci Satoru Iwaty Nintendo Direct odbędzie się już w czwartek, 12-tego listopada o godzinie 23:00 ( 2:00 pm PT*)

[Obrazek: Screen_Shot_2015_11_10_at_16_32_25.png]

Do obejrzenia TUTAJ albo TUTAJ.

Program nie będzie uwzględniał żadnych nowych informacji o nadchodzącej konsoli NX czy grach mobilnych.

*Jakbym się znowu pomylił z godzinami to niech mnie ktoś poprawi
Komentarze [41]

Przekonajmy Disney XD do emisji Megaewolucyjnych Odcinków Specjalnych

| 06.11.2015 17:49:30
[Obrazek: disneyxd.png]
Jak wiecie Disney XD emituje główną serię serialu animowanego Pokémon oraz filmy. Jednak brakuje w polskiej telewizji miejsca na odcinki specjalne tego serialu. Tymczasem w rozpoczętym już w Japonii sezonie Pocket Monsters XY&Z pojawia się wiele postaci debiutujących w Megaewolucyjnych Odcinkach Specjalnych. W związku z tym proponujemy przekonać Disney XD do emisji tych czterech dodatkowych odcinków, aby nie dopuścić do luki fabularnej w serialu.

Polski Disney XD posiada kanał w serwisie YouTube, gdzie można m.in. dzielić się swoimi propozycjami dotyczącymi ramówki. Do pisania komentarzy na YouTube wymagane jest tylko zwykłe konto Google. Chciałbym zachęcić wszystkich fanów Pokémona do napisania na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD, że chcemy Megaewolucyjnych Odcinków Specjalnych. Sugeruję jak najszybsze dodawanie tej propozycji, najpóźniej do końca miesiąca, gdyż w przypadku akceptacji propozycji studio dubbingowe musi zdążyć przygotować polską wersję przed sezonem XY&Z. Równie dobrze można też prosić o lepsze godziny emisji Serii XY: Przygód w Kalos, emisję starszych sezonów lub nawet zdubbingowanie pominiętych!

[Obrazek: Wqz6bqy.png]

Megaewolucyjne Odcinki Specjalne opowiadają o Alainie, pomocniku profesora Sycamore'a, mającego jednocześnie powiązania z Lysandrem z Zespołu Flare. Alain chce pokonać wszystkie Mega Ewoluujące Pokémony swoim Mega Charizardem X. Kolejną ważną postacią jest młoda trenerka Mairin, która podąża za Alainem. Pojawiają się też znane już postacie, np. Steven czy wspomniany profesor Sycamore.

Chęć emisji Pokémonów można wyrażać także później, ale dobrze byłoby pisać o tym teraz, szczególnie w ten weekend, aby zrobić większe wrażenie na decydentach. Pokażmy Disney'owi, że polscy fani Pokémonów są aktywni, potrafią się zorganizować i zależy im na tym, aby ich ulubiony serial był godziwie emitowany!

Udostępniajcie, gdzie się da, przekonajcie biernych znajomych i napiszcie Disney'owi, czego chcemy!

Piszcie tutaj: Kanał YouTube polskiego Disney XD!
Komentarze [77]

Shadow Mewtwo oficjalnie potwierdzony

| 03.11.2015 22:34:33
Oficjalny kanał YouTube Pokémon udostępnił dziś nową zapowiedź nadchodzącej gry Pokkén Tournament! Widać w niej m.in. nową formę Mewtwo, nazwaną Shadow Mewtwo, ale także wiele innych grywalnych postaci!


Pokkén Tournament ukaże się w Europie wiosną 2016 roku na stacjonarną konsolę Wii U.
Komentarze [7]

Dark Mewtwo?

| 01.11.2015 13:32:55
Japońscy gracze Pokkén Tournament odkryli nową "formę" legendarnego Pokémona Mewtwo!
[Obrazek: 1498338134709379909.gif]

Dark Mewtwo został nowym przeciwnikiem w specjalnej walce dostępnej po przegraniu dwóch z trzech meczów*.
Pokémon jest też w stanie mega-ewoluować w Dark Mega Mewtwo X!
Nie zostało potwierdzone czy forma Dark uznana będzie za standard czy jest to tylko Halloweenowa niespodzianka. Więcej informacji na ten temat prawdopodobnie przyniesie port na WiiU.

Zobaczcie Dark Mewtwo w akcji:*na ten moment nie wiadomo "których walk"
Komentarze [15]

Armia Nincad i przegnanie Mroku

| 01.11.2015 10:22:44
W ostatnim tygodniu Pokemon Valhallę zaatakowały mroczne moce, jednak dzięki pomocy naszych użytkowników ocaliliśmy ją przed zagrożeniem!

[Obrazek: 8YckYmk.jpg]

Postąpiliśmy zgodnie z przepowiednią i użyliśmy do obrony legendarnej Armii Nincad. Dostarczyliście nam aż 75 tych stworków, co okazało się liczbą wystarczającą do pokonania zła i uratowania PV. Armia Nincad odesłała zło na jakiś czas...

Dziękuję za pomoc użytkownikom Key i Hawkins006, a także wszystkim, którzy razem z nami walczyli ze złem!
Komentarze [3]

Disney XD: Powtórki Pokemonów w listopadzie

| 31.10.2015 19:01:17
[Obrazek: disneyxd.png]
W czwartek, 29 października o 14:50 Disney XD rozpoczął emisję powtórkowych odcinków osiemnastego sezonu Seria XY: Przygody w Kalos. Wszystko wskazuje na to, że drugą część tego sezonu Disney XD pokaże nam dopiero zimą. Tymczasem w listopadzie będzie można oglądać powtórki odcinków z października. Godziny emisji nie zmieniają się - odcinki będą emitowane o 14:50, a ich powtórki o 9:05 następnego dnia, za wyjątkiem weekendów, tzn., że piątkowe i sobotnie odcinki nie doczekają się powtórek.

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Ponadto jutro, 1 listopada o 10:00, zostanie powtórzony siedemnasty film pt. Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia. Będzie to trzecia emisja tego filmu w polskiej telewizji. Zapraszamy do oglądania!
Komentarze [5]