Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - Dzień #8

| 09.12.2015 05:59:21
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

PokeAdwent z 8 grudnia znowu trochę się opóźnił, za co bardzo przepraszamy. Dzisiaj Daru ostatecznie rozprawia się z tematem mikrotransakcji, tym razem wchodząc w świat Pokémon Picross. Artykuł znajdziecie na stronie, możecie też przenieść się do niego klikając poniżej.

Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #7

| 08.12.2015 05:38:54
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W edycji PokeAdwentu z 7 grudnia, którą publikujemy z lekkim poślizgiem (za opóźnienie serdecznie przepraszamy!) pora przyjrzeć się mikrotransakcjom w Pokémon Rumble World. Artykuł na ten temat przygotował dla Was Daru. Jak zwykle, możecie klikać poniżej lub przejść do odpowiedniego działu na stronie.

Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #6

| 06.12.2015 16:08:40
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Święta coraz bliżej, a już dzisiaj - Mikołajki! Z tej okazji dla początkujących graczy w Pokémon Shuffle i nie tylko Daru przygotował artykuł o wszystkim tym, co czyni tę grę trudną - różnego rodzaju przeszkadzajkach (disruptions). Artykuł znajdziecie w odpowiednim dziale na stronie, możecie się też do niego przenieść klikając w obrazek.

Komentarze [2]

PokeAdwent - Dzień #5

| 06.12.2015 00:57:04
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Kolejny dzień i kolejna nowa gra! Przed Wami krótki opis Pokémon Picross na konsole Nintendo 3DS, którego autorem jest Daru. Przeniesiecie się do niego za pośrednictwem strony głównej lub klikając poniżej.

Komentarze [3]

PokeAdwent - Dzień #4

| 05.12.2015 00:53:41
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dzisiaj pora rozpocząć na stronie dział poświęcony kolejnej grze, która jak dotąd była na Valhalli pomijana. Mowa o Pokémon Rumble World na konsole Nintendo 3DS. Nowy dział (stworzony przez Daru) został dodany do strony głównej, możecie się też przenieść do niego klikając poniżej.

Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #3

| 04.12.2015 00:55:06
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W dzisiejszej odsłonie PokeAdwentu witamy nowy dział na forum, który będzie miejscem na dyskusje poświęcone grze Pokemon GO. Przypominamy, że Pokemon GO jest planowaną na 2016 rok grą free-to-play na systemy Android i iOS tworzoną przez Niantic, w której będziemy mogli walczyć z dzikimi Pokemonami i innymi trenerami wychodząc z domu - w prawdziwym świecie. Zapraszamy do dyskusji i spekulacji - zarówno teraz, jak i po pojawieniu się nowych wiadomości na temat gry już wkrótce! Do nowego działu przeniesienie się klikając w poniższy link.

Komentarze [4]

Pokémon Rumble World zostanie wydane w Europie w wersji pudełkowej

| 03.12.2015 11:22:44
Gra Pokémon Rumble World na konsole z rodziny Nintendo 3DS będzie miała swoją europejską premierę w wersji pudełkowej 22 stycznia 2016 roku. W kwietniu bieżącego roku tytuł zadebiutował w Nintendo eShop, skąd można go pobrać na swoją konsolę. W skład wersji pudełkowej wejdą wszystkie elementy znane z wersji cyfrowej, takie jak Poké Diamenty (Poké Diamonds), Kopalnia Poké Diamentów (Poké Diamond Digger) czy karty VIP, ale nie będzie trzeba za nie dodatkowo płacić.

[Obrazek: rumbleworld.png]

W Pokémon Rumble World przybierasz postać swojego Mii i trafiasz do Królestwa Zabawek, gdzie poznajesz miejscowego króla. Król dzieli się z Tobą swoim niezadowoleniem z ilości posiadanych Pokémonów – sam jest właścicielem tylko jednego stworka, podczas gdy ten nieznośny magik ma ich aż dziesięć! Stąd też jego prośba o zdobycie kolejnych Pokémonów – masz dać nauczkę magikowi i pokazać mu, jak powinno się kolekcjonować Kieszonkowe Stworki! Mając Pikachu króla za pierwszego partnera, wyruszasz w bohaterskie podróże balonem w miejsca, w których dzikie Pokémony Zabawki czekają na odkrycie!

Źródło: materiały prasowe Nintendo.
Komentarze [2]