Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowe odcinki Pokémon seria: XY także w weekendy

| 23.09.2015 18:12:00
[Obrazek: disneyxd.png]
Na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD pojawiła się informacja, że premierowe odcinki serialu Pokémon seria: XY będą emitowane od 5 do 28 października 2015 o godzinie 14:50:

[Obrazek: sDDo6im.png]

Powtórki odcinków osiemnastego sezonu anime będzie można oglądać następnego dnia o 9:05.
Komentarze [12]

Nowe motywy Pokémon na 3DS-a dostępne w Polsce

| 18.09.2015 15:47:36
Dziś dla europejskich posiadaczy Nintendo 3DS w Theme Shopie udostępniono trzy nowe motywy Pokémon!

[Obrazek: Yx4kboQ.png]

Pokémon: Dancing Pikachu!

Pierwszym z nich jest Pokémon: Dancing Pikachu!, przedstawiający grupkę tańczących Pikachu. Zawiera on muzykę Dancing Pikachu!

[Obrazek: jWqEnbL.png]

Pokémon: Pikachu's Cry!

Drugi to z kolei Pokémon: Pikachu's Cry!. W jego tle usłyszymy muzykę z Drogi 1 gier X/Y.

[Obrazek: NhMxzQA.png]

Pokémon 151: Mewtwo

Trzeci i ostatni udostępniony nam dziś motyw Pokémon 151: Mewtwo przedstawia legendarnego stworka Mewtwo i insygnia władzy monarszej - korony. Pozwala nam słyszeć w tle Tower of Mastery z gier X/Y.

[Obrazek: QbEps9X.jpg]

Ceny i promocja!

Każdy z motywów zawierający Pikachu kosztuje po 10,00 zł, jednak można kupić oba w pakiecie za jedyne 16,00 zł (promocja jest ograniczona czasowo do końca października). Motyw z Mewtwo kosztuje mniej, bo 8,00 zł.
Komentarze [1]

„Pokémon: Diancie i Kokon Destrukcji” i nowe odcinki w październiku w Disney XD

| 17.09.2015 21:22:25
[Obrazek: disneyxd.png]
Jak już informowaliśmy, w październiku nasze ulubione stworki znów zawitają do Disney XD. Mamy dla Was zupełnie nowe informacje tego dotyczące!

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD pojawiły się odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Oficjalny, polski tytuł filmu siedemnastego brzmi Pokémon: Diancie i Kokon Destrukcji. Premierę będzie mieć w sobotę, 3 października o godzinie 10:00 a pierwsza powtórka pojawi się jeszcze tego samego dnia wieczorem, mianowicie o 20:00.

[Obrazek: uWhpHZo.png]

Nowe odcinki serialu Pokémon seria: XY zaczną pojawiać się od poniedziałku, 5 października. Będą emitowane o 14:50 a ich powtórki będziemy mogli oglądać następnego dnia o 9:05. Będzie to już sezon osiemnasty anime Pokémon!

[Obrazek: xy_logo_pl_small.png]

Ponadto Disney XD nie skreśla możliwości wyemitowania odcinków specjalnych Mega Evolution Special I-IV! Będziemy dla Was szczegółowo monitorować tę kwestię i informować o wszelkich nowościach!

[Obrazek: 2lMxkjt.png]
Komentarze [21]

Super Mystery Dungeon już w Japonii

| 17.09.2015 12:00:10
Japończycy mogą się już cieszyć najnowszą odsłoną spin-offów! Pokémon Super Mystery Dungeon ma dziś swoją premierę w Kraju Kwitnącej Wiśni.

[Obrazek: main.png]

Najnowsza odsłona serii utrzymuje poziom wizualny poprzedniczki, wzbogacając rozgrywkę o wszystkie nowe Pokémony (w tym Hoopa). Kolejny raz wcielimy się w jednego z 20 możliwych Pokemonów i tworząc drużynę wyruszymy w głąb niezliczonych labiryntów.W SMD nie zabraknie również nawiązań i aluzji do poprzednich części cyklu.

[Obrazek: 21.jpg]
Podczas gdy Amerykanie będą mieli szansę zagrać już 20 listopada, Europejczycy nie mają powodu do radości. O jakości nowego SMD przyjdzie nam dowiedzieć się niestety dopiero w drugim kwartale 2016 roku.
Komentarze [8]

Trailer Pocket Monsters XY&Z

| 15.09.2015 13:37:01
Na oficjalnym japońskim kanale YouTube Pokémon pojawił się trailer zapowiadający nowy sezon anime Pokémon w Japonii, który będzie nosił tytuł Pocket Monsters XY&Z:


Pierwszy odcinek zostanie wytransmitowany 29 października o godzinie 19:00 na antenie TV-Tokyo!

Potwierdzono, że skrzyżują się drogi Asha oraz Alaina, znanego z odcinków specjalnych traktujących o megaewolucjach! Poza Alainem pojawi się także Team Flare oraz wszystkie formy legendarnego Pokémona Zygarde! Zobaczymy również Greninję Asha w nowej odsłonie wizualnej, czyli wszystko tak, jak wspominaliśmy w informacji o skanach CoroCoro.

[Obrazek: VmDP4nn.jpg]

Na potrzeby promocji, TV-Tokyo udostępniła specjalną podstronę poświęconą XY&Z.
Komentarze [10]

Film „Pokémon: Diancie and the Cocoon of Destruction” 3 października w Disney XD

| 14.09.2015 18:50:26
[Obrazek: disneyxd.png]
Według serwisu Telemagazyn już w sobotę, 3 października, o godzinie 10:00 na antenie polskiego kanału Disney XD odbędzie się premiera siedemnastego filmu o Pokémonach pt. „Pokémon: Diancie and the Cocoon of Destruction”. Powtórkę filmu będzie można zobaczyć jeszcze tego samego dnia o dużo lepszej porze, mianowicie o 20:00. Nie podano jeszcze oficjalnej, polskiej nazwy filmu.

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Ponadto od poniedziałku, 5 października mają być emitowane odcinki serialu Pokémon seria: XY. Odcinki będą pojawiały się o godzinie 14:50, a ich powtórki o 9:05 następnego dnia. Nie ma jeszcze żadnych informacji o nadawaniu serialu w weekendy. Serwis nie podaje też czy będzie to nowy sezon Kalos Quest, lecz lipcowa zapowiedź może na to wskazywać!

Gdy poznamy więcej szczegółów, niezwłocznie będziemy Was informować!
Komentarze [13]

Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie

| 14.09.2015 18:15:19
The Pokémon Company oficjalnie ogłosiło nowe formy Zygarde'a, które przedwczoraj pojawiły się w magazynie CoroCoro.

Formy zachowują swoje oryginalne japońskie nazwy, wyjątkiem jest Perfect Forme, która na zachodzie nazywa się Complete.

[Obrazek: cell.jpg] [Obrazek: coreth.jpg]

Zygarde Cell (Komórka) - po lewej: To stadium jest postrzegane jako pojedyncze komórki tworzące Zygarde'a. Komórki te nie posiadają woli ani żadnych procesów myślowych. Zostały odnalezione rozrzucone po całym regionie. Jako że nie mogą nauczyć się żadnych ruchów, badacze zastanawiają się, czy komórki mogą być w ogóle nazywane Pokémonami!

Zygarde Core (Rdzeń) - po prawej: Ta część Zygarde'a to trochę więcej niż część mózgu Pokémona. W przeciwieństwie do Komórek, Rdzenie posiadają samoświadomość i potrafią się telepatycznie porozumiewać z Komórkami i innymi Rdzeniami. Kiedy zachodzi zmiana w ekosystemie regionu, Rdzenie podejmują związane z tym działania.

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: complete.jpg]

Zygarde 10% Forme: Zygarde 10% to forma, którą Rdzeń przyjmuje po pobraniu 10% Komórek. Zdolna ona jest do podróżowania w prędkości ponad 100 km/h, a wrogów pokonuje dzięki ostrym pazurom i niewiarygodnej szybkości.

Zygarde Complete Forme: To idealna forma, którą Zygarde przyjmuje, kiedy Rdzeń pobiera 100% Komórek. Kiedy ekosystem jest zagrożony i Rdzeń dochodzi do wniosku, że Forma 50% nie jest w stanie temu zaradzić, wtedy przyjmuje Kompletną Formę. Mówi się, że jej moc przewyższa moce Xerneasa i Yveltala!

[Obrazek: ashgreninja.jpg]

Ash-Greninja: To forma, którą przyjmuje Greninja, kiedy jego więź z Ashem osiąga maksimum. Siła więzi między Pokemonem a trenerem powoduje, że Greninja zmienia swój wygląd na podobieństwo Asha. Jest to wydarzenie tak rzadkie, że do tej pory wydarzyło się tylko raz, kilkaset lat temu w regionie Kalos i w związku z tym jest owiane tajemnicą.
Komentarze [53]