Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - odsłona ostatnia

| 24.12.2015 14:49:41
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dziś Wigilia! Wybaczcie przerwę w PokeAdwencie - niestety przygotowania przedświąteczne oraz natłok pracy związany z wydawaniem płyty trochę pokrzyżował mi plany związane z aktualizacjami na stronie. Dzisiaj mamy dla Was co prawda tylko dwa artykuły, ale za to jeden z nich jest całkiem duży - porusza tematykę zmiany form aż 11 różnych stworków w Omega Ruby i Alpha Sapphire! Gdyby rozbić to na osobne artykuły, mogłoby ich być aż 8, ale żeby przesadnie się nie rozdrabniać, przyjęło to formę jednego tekstu. Można by uznać, że tyle powinno wystarczyć za te wszystkie brakujące dni PokeAdwentu, jednak tak naprawdę planowane były także inne artykuły, ale niestety z wyżej wymienionych powodów, nie zdążyłem ich wstawić - pojawią się one w ramach PokeGwiazdki i PokeKarnawału. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się znaleźć kogoś odpowiedniego do pomocy przy wstawianiu tekstów, aby mógł nie przejmować się takimi przeciwnościami. Tymczasem dwa nowe teksty znajdziecie w dziale Omega Ruby i Alpha Sapphire.


Przy okazji, w imieniu całej redakcji chciałbym Wam życzyć wesołych i spokojnych świąt - rzecz jasna pełnych Pokémonów! Niech w nadchodzącym roku spełni się jak najwięcej Waszych marzeń.

Na dzisiejszą noc planowane jest pierwsza PokeGwiazdkowa aktualizacja - poinformujemy o pewnej drobnej niespodziance i o planach związanych z Valhallą na przyszły rok!
Komentarze [6]

Pikachu and the Pokémon Music Squad

| 22.12.2015 14:51:05
Najnowszy short, poprzedzający tegoroczny film Hoopa and the Clash of Ages, jest już dostępny w Pokémon TV!

[Obrazek: Screen_Shot_2015_12_22_at_13_48_56.png]

W specjalnym, piętnastominutowym odcinku, Pikachu i przyjaciele próbują przygotować muzyczne przedstawienie. Coś jednak ciągle im przeszkadza…

Short można obejrzeć na oficjalnej stronie Pokemon.com lub korzystając z aplikacji mobilnej Pokémon TV.
Komentarze [3]

Film Pokémon XY&Z - pierwszy mini zwiastun

| 17.12.2015 12:48:16
Krótki, ale intensywny, nowy mini teaser filmu Pokémon XY&Z pojawił się już internecie!


Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, najważniejsze wydarzenia będą kręcić się dookoła nowo odkrytego stworka Volcaniona a także różnych form Zygarde! Film zaplanowano na rok 2016!

[Obrazek: PHicTarkZn1xln_1_l.jpg]
Pierwszy oficjalny plakat
Komentarze [4]

PokeAdwent - Dzień #14 i Dzień #15

| 17.12.2015 00:23:34
[Obrazek: pokegwiazdka.png]
Wracamy po przerwie technicznej, w wyniku której przenieśliśmy się na nową maszynę i naprawiony został stronowo-forumowy zegarek! Niestety całe to zamieszanie spowodowało drobne opóźnienie w pracach nad artykułami, jednak już teraz mamy dla Was dwa teksty (z 14.12 i 15.12; dzisiejsza odsłona PokeAdwentu pojawi się na stronie niebawem). Pierwszy to lista wszystkich dodatkowych przedmiotów, które możemy uzyskać dzięki korzystaniu z DexNava w Omega Ruby i Alpha Sapphire. Z drugiego artykułu dowiecie się co będzie czekać na Was w grze Pokémon Super Mystery Dungeon, której europejska premiera odbędzie się 19 lutego 2016 roku.

Jak zwykle, teksty możecie znaleźć w odpowiednich działach lub przenieść się do nich klikając w poniższe linki.

Komentarze [5]

Oficjalnie - Volcanion!

| 14.12.2015 19:17:23
To już pewne! 721 Pokemon to mityczny Volcanion! Stworek typu ogniowo- wodnego został oficjalnie przedstawiony w krótkim filmie na Youtubie!


"Volcanion używa wody i ognia by tworzyć parę, którą wystrzeliwuje z ramion na swoich plecach. Jego moc jest w stanie zburzyć góry." Umiejętnością Pokemona jest Water Absorb.

Nowy, mityczny Pokemon pojawi się w filmie zaplanowanym na rok 2016. Na informacje o globalnej dystrybucji musimy niestety jeszcze poczekać.
Komentarze [9]

PokeAdwent - Dzień #13

| 14.12.2015 17:45:39
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W artykule z PokeAdwentu z wczoraj - niestety znacznie opóźnionym (13 grudnia okazał się być naprawdę pechowy) - przedstawiamy Wam miejsca w grach Omega Ruby i Alpha Sapphire, które wpływają na ewoluowanie Pokémonów. Do tekstu Versusa i Daru przeniesiecie się klikając poniżej, możecie go też szukać w dziale OR/AS na stronie.

Komentarze [2]

PokeAdwent - Dzień #12

| 13.12.2015 00:46:46
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dzisiaj kontynuujemy odnawianie działu o grach Gold i Silver, wstawiając kolejny drobny artykuł. Tym razem Versus i Daru przedstawiają Wam listę Pokémonów, których w grach II generacji nie złapiecie. Znajdziecie ją w dziale Gold/Silver oraz po kliknięciu w poniższy link.

Komentarze [1]