Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

SM050-SM053 - tytuły i opisy

| 07.11.2017 17:04:31
Poznaliśmy dzisiaj japońskie tytuły trzech kolejnych odcinków serii anime Pokémon: Sun i Moon (mogą one ulec zmianie), a także dostaliśmy nowe opisy czterech odcinków! Ich polskie tłumaczenie możecie przeczytać poniżej.

Uwaga - spoilery! Czytasz na własną odpowiedzialność!!!

SM #050 Faba kontratakuje! Porwany Nebby!!
Premiera: 16 listopada 2017
Lillie odzyskała wspomnienia i miło spędza czas. Niestety Faba, szef oddziału Fundacji Aether, nie jest zbytnio zadowolony - ze względu na swoje porażki znalazł się w niepewnej sytuacji. W związku z tym planuje uprowadzić Nebby'ego, który ma mu posłużyć do poprawienia pozycji w fundacji - chce wykorzystać jego moc do przywołania Ultra Bestii.

SM #051 ZLillie'iuj z siebie wszystko! Ucieczka pełna determinacji!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 23 listopada 2017
Ash martwi się, bo Nebby nie poruszył się od czasu incydentu w Raju Aether. Gdy dowiaduje się, że Lillie uciekła z domu razem z Gladionem, postanawia porozmawiać o tym z miejscowym kahuną, Halą.

SM #052 Ołtarz Słońca! Pojawia się Solgaleo!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 30 listopada 2017
Ash przybywa na Wyspę Poni, aby spotkać się z legendarnym Pokémonem Solgaleo. Niestety Solgaleo się nie pojawia; zamiast tego zebrały się tam Pokémony zwane bóstwami opiekuńczymi regionu Alola. Co więcej, zaskoczony Ash może na własne oczy zobaczyć, jak Tapu Koko i inne Pokémony podejmują pewne działanie.

SM #053 Pospieszmy się! Operacja: Uratujmy Lusamine!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 7 grudnia 2017
Ash i jego towarzysze przeszli przez Ultra Tunel Czasoprzestrzenny (Ultra Wormhole) dzięki mocom Solgaleo. Miejsce, do którego trafiają, to świat, który zamieszkują Ultra Bestie. Próbują uratować Lusamine, ale Pokémon, nad którym kontrolę przejęły Ultra Bestie, staje im na drodze.
Komentarze [5]

Pokémon Shuffle: Tydzień 45, 2017

| 07.11.2017 14:08:50

Jak w każdy wtorek, Pokémon Shuffle otrzymało aktualizację plansz specjalnych. Niestety z niewiadomych przyczyn aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Pokémon Shuffle Mobile (stan na 07.11, godz. 12:43), ale możemy się spodziewać, że to tylko błąd i wkrótce zostanie udostępniona dla wszystkich graczy.

Do 14 listopada pozostaje z nami Palossand (typ ziemny, szesnaście ruchów).

Powracają zawody (Competitive Stage) z Mega Manectriciem. Tym razem nałożone zostały ograniczenia, co do typów Pokemonów, które możemy wykorzystać - są to jedynie Pokemony normalne, walczące, trujące, robaki, kamienne, duchy, ogniste, wodne, lodowe, trawiaste, psychiczne, smoki, mroczne i baśniowe. Do walki z Mega Manectriciem przyda nam się wysyłany przez niego jako "przeszkadzajka" Ditto, normalnie dostępny na 574 planszy głównej, który pojawia się w tym tygodniu w planszach specjalnych (typ normalny, 15 ruchów). Zawody zakończą się 14 listopada o godzinie 6:00 czasu polskiego. Jest to kolejna okazja na zdobycie Manectite'a (osoby, które go już mają, otrzymają Level Upa).

Po raz kolejny w grze pojawiają się również: Pikachu w czapce z Aloli (typ elektryczny, 5 ruchów; do 14.11), specjalne mrugające dzienne Pokemony (kolejno: Audino, Togetic, Carbink, Swirlix i Slurpuff), Safari z mrugającymi Pikachu i Raichu (poza tym Electrike, Darumaka, Stantler, Darmanitan i Manectric; do 14.11), dostępny raz dziennie Cosmog (typ psychiczny, 7 ruchów; do 21.11), Arceus (typ normalny, 28 ruchów; do 21.11) Eskalacja (Escalation Battle) z Primariną (typ wodny; do 14.11) oraz Solgaleo (typ stalowy, 20 ruchów; do 21.11).
Komentarze [3]

DISCORD serwer Pokemon Valhalla

| 03.11.2017 19:36:14
Zapraszamy na Discordowy kanał serwisu Pokemon Valhalla w którym będziemy rozmawiać na tematy Pokemon oraz samego serwisu Pokemon Valhalla. Będziecie tam mogli również zadawać bezpośrednie pytania do administracji (aktualnie mnie) w sprawie serwisu i nie tylko!

Czym jest Discord? Discord to następca czatu, forum, TeamSpeaka i grup. Dzięki niemu użytkownicy zainteresowani daną tematyką mogą dyskutować jak na forum czy IRCu w kanałach a nawet za darmo rozmawiac głosowo!

Nasz serwer Discord powstał niedawno więc jeszcze jest rozwijany. Wszystkie propozycje możecie składać w kanale #propozycje. Będziemy też zbierali moderatorów, którzy pomogą nam w pracy nad serwerem!

Zapraszam bardzo serdecznie!
[Obrazek: h6A3KSQ.png]
Komentarze [11]

Zapraszamy na AnimeCon Halloween w Poznaniu

| 17.10.2017 20:28:15
Ekipa Pokemon Valhalla pojawi się na tegorocznym konwencie AnimeCon Halloween organizowanym przez portal anime24.pl!

AnimeCon Halloween to niezwykły konwent japońskiej kultury popularnej. To wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich fanów mangi i anime, którzy chcą się świetnie bawić, spotkać ze znajomymi, bądź poznać nowych ludzi. A wszystko w klimatach Halloween.

Konwent zaczyna się w nocy z piątku na sobotę 27 października i będzie trwał do niedzieli do godziny 15:00. Odbędzie się w Poznaniu na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP)

Więcej o samej imprezie dowiecie się z wydarzenia na facebooku, możecie tam również kupić bilety i dowiedzieć się, dlaczego koniecznie musicie tam być z nami!

[Obrazek: xLkuiAV.png]
Komentarze [6]

Zapis video z mega unboxingu!

| 14.10.2017 15:30:16
Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie tym którzy uczestniczyli w naszym MEGA unboxingu! Rozdaliśmy mnóstwo kart, kilkanaście kodów do PTCG Online, boostery oraz album! Ci, których niestety zabrakło na naszym wydarzeniu mogą obejrzeć je poprzez zapis video poniżej! To 3 i pół godziny live otwierania kart! Zapraszam!

Jeśli kogoś ciekawią jakie karty wypadły w PTCG Online to zapraszam do filmu poniżej!

Komentarze [1]

MEGA unboxing i MEGA giveaway na Pokemon Valhalla!

| 09.10.2017 20:53:26
Moi drodzy! Pragnę zaprosić Was wszystkich na obiecany livestream z MEGA unboxingu 60 boosterów kart Pokemon wraz z MEGA giveawayem w którym rozdamy dla Was fantastyczne niespodzianki! Już w ten PIĄTEK (13 października) o godzinie 18:00 na kanale TWITCH.

[Obrazek: IOAH4gz.png]

Dzięki współpracy z firmą Burda International mamy przyjemność rozpocząć na Pokemon Valhalla drobny cykl karcinaki Pokemon Sun i Moon, który rozpocznie się wielkim otwarciem wszystkich zestawów w skład których wchodzą puszki z kartami, deck Lycanroc, Lycanroc-GX Box, sleeved boostery, oraz booster box (36 boosterów)! Karty te już od dawna mogliście kupić w sklepach Tesco, tym razem oprócz tej sieci hipermarketów, karty znajdziecie również w sklepach Toys'R'Us oraz wybranych salonach Empik!

[Obrazek: 4M9kJRe.png]

W trakcie livestreamu czekają na was giveawaye, w których możecie otrzymać boostery Pokemon, kody do PTCG Online, talię kart do PTCG Online, album na karty, oraz jeśli uda pojawi się więcej osób rozdamy dodatkowe karty Pokemon oraz prawdziwą, oryginalną, odświeżoną konsolę Nintendo GameBoy! Lista nagród nie jest jeszcze zamknięta i zależy od tego ilu z was będzie nas oglądać!

Nie trzeba będzie wykonywać żadnych zadań! Wystarczy mnie słuchać i pisać na czacie! Wszystkie konkursy będą dostępne na dedykowanej stronie, a dodatkowo o każdym będę mówił live, więc w razie pytań, czy niepewności - możecie mnie zapytać!

[Obrazek: 4D7yW6b.png]

Nie przegapcie naszego livestreama, zapiszcie się do wydarzenia na naszym fanpage na facebooku! Po tym jak otworzymy i rozdamy wam nagrody rozpoczniemy cykl artykułów o karciance Pokemon! Na pewno nie wyjdziecie z pustymi rękoma! Nie może WAS zabraknąć! Zabierzcie ze sobą znajomych i wejdźcie w piątek 13 października o godzinie 18:00 na kanał Twitch vulpister by uczestniczyć w tej świetnej akcji razem z Pokemon Valhalla!

Cała akcja jest możliwa dzięki ogromnemu wsparciu firmy Burda International - dystrybutorowi kart Pokemon TCG na Polskę! Dziękujemy!
[Obrazek: NXVH48d.png]
Komentarze [9]