Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

PokeAdwent - Dzień #4

| 05.12.2015 00:53:41
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dzisiaj pora rozpocząć na stronie dział poświęcony kolejnej grze, która jak dotąd była na Valhalli pomijana. Mowa o Pokémon Rumble World na konsole Nintendo 3DS. Nowy dział (stworzony przez Daru) został dodany do strony głównej, możecie się też przenieść do niego klikając poniżej.

Komentarze [0]

PokeAdwent - Dzień #3

| 04.12.2015 00:55:06
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W dzisiejszej odsłonie PokeAdwentu witamy nowy dział na forum, który będzie miejscem na dyskusje poświęcone grze Pokemon GO. Przypominamy, że Pokemon GO jest planowaną na 2016 rok grą free-to-play na systemy Android i iOS tworzoną przez Niantic, w której będziemy mogli walczyć z dzikimi Pokemonami i innymi trenerami wychodząc z domu - w prawdziwym świecie. Zapraszamy do dyskusji i spekulacji - zarówno teraz, jak i po pojawieniu się nowych wiadomości na temat gry już wkrótce! Do nowego działu przeniesienie się klikając w poniższy link.

Komentarze [4]

Pokémon Rumble World zostanie wydane w Europie w wersji pudełkowej

| 03.12.2015 11:22:44
Gra Pokémon Rumble World na konsole z rodziny Nintendo 3DS będzie miała swoją europejską premierę w wersji pudełkowej 22 stycznia 2016 roku. W kwietniu bieżącego roku tytuł zadebiutował w Nintendo eShop, skąd można go pobrać na swoją konsolę. W skład wersji pudełkowej wejdą wszystkie elementy znane z wersji cyfrowej, takie jak Poké Diamenty (Poké Diamonds), Kopalnia Poké Diamentów (Poké Diamond Digger) czy karty VIP, ale nie będzie trzeba za nie dodatkowo płacić.

[Obrazek: rumbleworld.png]

W Pokémon Rumble World przybierasz postać swojego Mii i trafiasz do Królestwa Zabawek, gdzie poznajesz miejscowego króla. Król dzieli się z Tobą swoim niezadowoleniem z ilości posiadanych Pokémonów – sam jest właścicielem tylko jednego stworka, podczas gdy ten nieznośny magik ma ich aż dziesięć! Stąd też jego prośba o zdobycie kolejnych Pokémonów – masz dać nauczkę magikowi i pokazać mu, jak powinno się kolekcjonować Kieszonkowe Stworki! Mając Pikachu króla za pierwszego partnera, wyruszasz w bohaterskie podróże balonem w miejsca, w których dzikie Pokémony Zabawki czekają na odkrycie!

Źródło: materiały prasowe Nintendo.
Komentarze [2]

PokeAdwent - Dzień #2

| 03.12.2015 00:45:49
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W dzisiejszej odsłonie PokeAdwentu bliżej przyglądamy się grze Pokémon Shuffle. Daru przygotował dla Was tekst o mikrotransakcjach - czyli na co możecie wydawać pieniądze grając w tę (prawie) darmową grę od Genius Sonority. Artykuł znajdziecie w dziale Pokémon Shuffle. Możecie też przenieść się do niego klikając w poniższy link.

Komentarze [0]

PokeAdwent powraca

| 02.12.2015 00:49:19
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Znowu idą Święta, a w związku z tym powraca PokeAdwent, w ramach którego od 1 do 24 grudnia na stronie codziennie pojawiać się będą jakieś nowości! Mamy nadzieję, że uda nam się Was pozytywnie zaskoczyć wstawianymi na stronie tekstami, zmianami na forum oraz innymi innowacjami!

Śledźcie hashtagi #PokeAdwent oraz #PokeGwiazdka na Facebooku i Twitterze, aby nie przegapić żadnych nowości dodawanych na stronę w ramach tych dwóch akcji!

W pierwszym dniu PokeAdwentu zaczynamy uzupełniać działy poświęcone grom! W związku z tym Daru postanowił otworzyć nową sekcję poświęconą grze Pokémon Shuffle, w której już wkrótce pojawią się różne poradniki dotyczące temu wydanemu na początku roku tytułowi free-to-play. Do nowej sekcji przeniesiecie się klikając w poniższy link.

Komentarze [14]

Pokkén Tournament - nowe informacje

| 01.12.2015 23:34:52
Na 10 grudnia zaplanowano ujawnienie nowych informacji o Pokkén Tournament.

[Obrazek: Pokken-Tournament-Fighter-Dec-10-Tease.jpg]

Ogłoszona zostanie nowa, grywalna postać a także nowy Supporter, którego fani wybrali w głosowaniu na Twitterze. Póki co nie wiadomo kim może być nowy bohater ale dostaliśmy podpowiedź w postaci japońskiego znaku "ン" w jego nazwie. Ktoś ma pomysł o jakiego Pokémona chodzi?
Komentarze [6]

Pokemon FireRed Na Raz! LIVE FROM PADCLUB

| 30.11.2015 22:10:00
[Obrazek: 2ntfci1.png]

Chłopacy i dziewczyny. Ziomy i ziomale. Emeryci i renciści. Trenerzy i trenerki. Wiem, że tylko na to czekaliście, a my nie możemy Wam odmówić!

Już 12 grudnia w Pad Clubie w Poznaniu przy ul. Gwarnej 8 odbędzie się kolejna edycja Pokemon Na Raz, czyli kilkugodzinny livestream podczas którego przechodzimy na raz jedną z edycji z gier Pokemon.

Idąc chronologicznie przyszedł czas na FireRed i właśnie tą edycję będziecie mogli zobaczyć NA ŻYWO w PadClubie, lub NA ŻYWO na Twitchu i YouTube.

Dodatkowo, jak to zwykle, chcemy Wam rozdać różne pierdołki, smyczki, koszuleczki, może jakieś karty (któż to wie ;>).

Zapiszcie sobie w kalendarzu, 12 GRUDNIA GODZINA 15:00 !
Komentarze [13]