Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

MEGA unboxing i MEGA giveaway na Pokemon Valhalla!

| 09.10.2017 20:53:26
Moi drodzy! Pragnę zaprosić Was wszystkich na obiecany livestream z MEGA unboxingu 60 boosterów kart Pokemon wraz z MEGA giveawayem w którym rozdamy dla Was fantastyczne niespodzianki! Już w ten PIĄTEK (13 października) o godzinie 18:00 na kanale TWITCH.

[Obrazek: IOAH4gz.png]

Dzięki współpracy z firmą Burda International mamy przyjemność rozpocząć na Pokemon Valhalla drobny cykl karcinaki Pokemon Sun i Moon, który rozpocznie się wielkim otwarciem wszystkich zestawów w skład których wchodzą puszki z kartami, deck Lycanroc, Lycanroc-GX Box, sleeved boostery, oraz booster box (36 boosterów)! Karty te już od dawna mogliście kupić w sklepach Tesco, tym razem oprócz tej sieci hipermarketów, karty znajdziecie również w sklepach Toys'R'Us oraz wybranych salonach Empik!

[Obrazek: 4M9kJRe.png]

W trakcie livestreamu czekają na was giveawaye, w których możecie otrzymać boostery Pokemon, kody do PTCG Online, talię kart do PTCG Online, album na karty, oraz jeśli uda pojawi się więcej osób rozdamy dodatkowe karty Pokemon oraz prawdziwą, oryginalną, odświeżoną konsolę Nintendo GameBoy! Lista nagród nie jest jeszcze zamknięta i zależy od tego ilu z was będzie nas oglądać!

Nie trzeba będzie wykonywać żadnych zadań! Wystarczy mnie słuchać i pisać na czacie! Wszystkie konkursy będą dostępne na dedykowanej stronie, a dodatkowo o każdym będę mówił live, więc w razie pytań, czy niepewności - możecie mnie zapytać!

[Obrazek: 4D7yW6b.png]

Nie przegapcie naszego livestreama, zapiszcie się do wydarzenia na naszym fanpage na facebooku! Po tym jak otworzymy i rozdamy wam nagrody rozpoczniemy cykl artykułów o karciance Pokemon! Na pewno nie wyjdziecie z pustymi rękoma! Nie może WAS zabraknąć! Zabierzcie ze sobą znajomych i wejdźcie w piątek 13 października o godzinie 18:00 na kanał Twitch vulpister by uczestniczyć w tej świetnej akcji razem z Pokemon Valhalla!

Cała akcja jest możliwa dzięki ogromnemu wsparciu firmy Burda International - dystrybutorowi kart Pokemon TCG na Polskę! Dziękujemy!
[Obrazek: NXVH48d.png]
Komentarze [9]

PV + PTCG

| 27.09.2017 18:09:55
Dzisiaj (środa) o godzinie 19:00 zapraszam na krótki stream, w którym przekażę Wam informację jaką współpracę udało się nawiązać z dystrybutorem kart Pokemon TCG! Stream odbędzie się na moim kanale, który staje się tymczasowo również kanałem live Pokemon Valhalli - czyli Twitch: vulpister. Zapraszam serdecznie! Czeka Was kilka konkursów i niespodzianek!

[Obrazek: eSziom5.png]

Osoby które nie widziały live, mogą obejrzeć jego powtórkę na filmie poniżej:
Komentarze [4]

Magazyn dla Trenerów Pokemon - nowy - czwarty numer!

| 27.08.2017 01:31:51
Dzisiaj premierę ma czwarty numer magazynu Pokemon Polish Trainer. Jest to darmowa broszura wydawana przeze mnie, dla każdego trenera Pokemon, lub osoby zainteresowanej światem Pokemon.
Artykuły napisało dla nas kilkanaście osób, które komunikowały się na tajemniczej grupie magazynu. Każdy może dołączyć i zgłosić swój artykuł do naszego magazynu! Magazyn tworzony jest od fanów, dla fanów.


[Obrazek: DX4uMtm.jpg]

W tym numerze piszemy o:
  • Spotkaniu Pokemon GO w Jokohamie
  • Grach Pokemon na komórki - w co grać?!
  • Felieton o tym, czy musimy być w grach najlepsi...
  • ...i o tym, czy musimy być w nich najszybsi?
  • Recenzja KHUX[Cross]
  • Wasze kolekcje Pokemon!
  • i wiele więcej!

Magazyn można pobrać ZA DARMO w Google Play - link będzie dostępny po akceptacji przez Google - jutro lub pojutrze (lub wpisać "trainer" w książkach Google Play), lub w serwisie WAW Pokemon, gdzie jest jego wersja w PDF.
Nasz poprzedni numer (3,5) zawierający aż 40 stron jest dostępny na stronie i w Google Play. Można go pobrać bezpłatnie z tego linka.
Komentarze [0]

The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce

| 10.06.2017 16:28:03


Najnowszy dodatek do kolekcjonerskiej gry karcianej Pokemon TCG Sun and Moon: Guardians Rising cieszy się sporym zainteresowaniem. W niektórych sklepach TESCO czy Toys R Us wszystkie zestawy zostały już wykupione. Nawet The Pokemon Company jest zaskoczone tak pozytywnym odzewem ze strony fanów serii Pokemon.

Dla tych, którzy nie załapali się jeszcze na karty przygotowałem KONKURS:
- Do wygrania Talia tematyczna Pokemon Hidden Moon Lunala
Postanowiłem kupić kolejną nową talię i rozdać ją dla Was w prostym konkursie. Więcej informacji o kartach Pokemon i konkursie znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Karty do recenzji otrzymałem dzięki firmie: The Pokemon Company


​W regionie Alola, dostępnym w najnowszym rozszerzeniu Sun & Moon—Guardians Rising, odkryjesz od plaż po górskie szczyty najnowsze tradycje i wyzwania. Poznaj strażników tej wyspy i rozwiń swoje umiejętności z pomocą Kahuna Hala i Kapitana Mallow! Daj się zaskoczyć sekretną mocą Kommo-o-GX, Lycanroc-GX, Sylveon-GX oraz wielu innych Pokémonów.

Obydwie wersje Pokémon Trading Card Game, obecne rozszerzenie Sun & Moon—Guardians Rising oraz wcześniejsze Sun & Moon, są właśnie do kupienia sklepach w różnych rejonach Polski.

​Karty są dostępne w stacjonarnych sklepach Tesco, Toys´R´us oraz kioskach.

Promocja z kartami Pokemon w sklepach TESCO została przedłużona do 21 cerwca.
Komentarze [10]

Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO!

| 17.05.2017 23:42:45
Witam Wszystkich! Tu Hikomikos!
Pragnę oglosić, że od 18 maja w sklepach TESCO na terenie całej Polski w sprzedaży będą oryginalne karty Pokemon!
[Obrazek: bIXiB6H.jpg]

Ceny są całkiem przyzwoite:
- 1x Booster - 16.99 zł
- Blister: 3x Booster + karta Promo + Coin Flip - 39.99 zł * NAJLEPSZA CENA
- Talia 60 kart - 49.99 zł
- Zestaw Kolekcjonerski - 79.99 zł

Dodatkowo w każdym opakowaniu znajdziecie kartę z kodem odblokowującym booster lub talię w grze Pokemon Trading Card Game Online. Więcej informacji wytłumaczyłem w poniższym filmiku:
Komentarze [108]

Zwiastun i nowe informacje o dwudziestym filmie Pokemon

| 08.04.2017 18:14:29
Dzisiaj nad ranem na oficjalną japońską stronę dwudziestego filmu o Pokemonach Pokemon, wybieram cię! (ang. Pokemon, I Choose You!; jap. ポケットモンスター キミにきめた! Poketto Monsutaa Kimi ni kime ta!) dodano nowy zwiastun oraz opisy fabuły i poszczególnych postaci. Zwiastun filmu i poszczególne opisy przetłumaczone na polski zamieszczamy poniżej.
Do wszystkich fanów Pokémonów:
To historia o "spotkaniu" i "obietnicy" naszej dwójki.
Najnowszy rocznicowy dwudziesty film!

Pocket Monsters (Kieszonkowe Stworki) lub w skrócie "Pokémon":
Tajemnicze formy życia skrywające wiele tajemnic.
Ciągle nie wiemy jeszcze wielu rzeczy o strukturze ich ekosystemu.

Nawet dzisiaj,
Trenerzy Pokémonów nadal podróżują,
mając na celu spotkanie Pokémonów, których nigdy wcześniej nie widzieli…

Nareszcie nadszedł dzień dziesiątych urodzin Asha Ketchuma, młodego chłopaka mieszkającego w Alabastii, dzień, w którym mógł zostać zarejestrowany jako Trener Pokémonów. Serce Asha przepełnione było pragnieniem poznania Pokémonów, których nigdy wcześniej nie widział, i świata, którego nie miał okazji zwiedzić, ale zaspał na rozdanie Pokémonów partnerów w laboratorium profesora Oaka, w związku z czym został dla niego tylko Pikachu, Pokémon nieprzywiązany do ludzi.
"Nienawidzisz mnie? A ja cię lubię!" Chociaż początkowo nie potrafili się ze sobą dogadać, ich przyjaźń stopniowo się pogłębiała. Kiedy w dniu, w którym ruszyli w podróż, razem patrzyli na lecącego w przestworzach legendarnego Pokémona, Ash i Pikachu trzymając jedno z Tęczowych Piór złożyli przysięgę:
"Spotkajmy go razem któregoś dnia!"

Ash, który wyruszył z Pikachu w podróż w celu stania się największym Mistrzem Pokémonów na świecie, natrafił na swojej drodze na trenerów zwanych Makoto i Soji, a także poznał legendę o Ho-Oh'le.
"Ci, którzy prowadzeni przez Tęczowe Pióro spotkają Ho-Oha, staną się Bohaterami Teczy."
Ash i przyjaciele są prowadzeni przez Marshadowa, tajemniczego Pokémona, który czai się w cieniu Asha niezauważony przez nikogo, i w końcu trafiają na zamieszkiwaną przez Ho-Oha Górę Tensei, jednak tam pojawia się przed nimi silny przeciwnik. Czy Ash i Pikachu dadzą radę dotrzeć do Ho-Oha?! Aby dotrzymać obietnicy złożonej w pierwszym dniu podróży, zaczną oni podróż, która będzie trwała póki nie staną się "prawdziwymi partnerami"!
[Obrazek: ash-f20.png]
Ash Ketchum (jap. Satoshi)
Pokémon partner: Pikachu
Aktorka: Rica Matsumoto
Chłopak, który chce zostać największym mistrzem Pokémonów na świecie. Jest trochę roztrzepany, ale ma czyste serce.

[Obrazek: soji-f20.png]
Soji
Pokémon partner: Lucario
Aktor: Kanata Hongo
Młody trener, który chce zostać Pokémonowym Profesorem. Lubi często mówić: "Pamiętaj o tym, że…".

[Obrazek: makoto-f20.png]
Makoto
Pokémon partner: Piplup
Aktorka: Shiori Sato
Ta trenerka jest energiczną chłopczycą. Wydaje się, że lubi podróżować, ale tak naprawdę...

[Obrazek: bonji-f20.png]
Bonji
Aktor: Arata Furuta
Badacz, który próbuje spotkać się z Ho-Ohem od dłuższego czasu. Autor książki "Moje życie to Ho-Oh".

[Obrazek: joy-f20.png]
Joy
Aktorka: Shoko Nakagawa
Pielęgniarka, która zajmuje się Pokémonami w Centrum Pokémonów.

[Obrazek: cross-f20.png]
Cross
Pokémon partner: Incineroar
Chłopak, który wierzy, że siła to jedyne, co się liczy. Chce zostać "trenerem ostatecznym".

[Obrazek: marshadow-f20.png]
Marshadow
Aktor: Koichi Yamadera
Mityczny Pokémon, który pojawił się w cieniu Asha w reakcji na Tęczowe Pióro.

[Obrazek: ho-oh-f20.png]
Ho-Oh
Legenda głosi, że Ho-Oh z lśniącymi piórami w kolorach tęczy pojawi się przed trenerami o czystych sercach.
Komentarze [7]

Marshadow oficjalnie ujawniony

| 08.04.2017 12:57:10
Pokemon Company za pośrednictwem swojego kanału YouTube oficjalnie ujawniło dzisiaj nad ranem nowego mitycznego Pokemona z generacji siódmej. Jest to tajemniczy Marshadow, który odegra ważną rolę w dwudziestym filmie o Pokemonach zatytułowanym Pokémon, wybieram cię!

Filmik, w którym ujawniono Marshadowa, możecie obejrzeć poniżej.

Komentarze [7]