Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowe Pokémon.com, PTCG po polsku i HG/SS w Europie

| 12.01.10 17:16
Całkowitej przebudowy doczekała się wczoraj witryna Pokemon.com, której aktualna wersja powstała z połączenia poprzedniej Pokemon.com oraz portali Go-Pokemon.com i Pokemon-Games.com. Na stronie znajdziemy informacje o grach, anime i TCG, a także możemy bez ograniczeń lokalizacji (czyli także w Polsce) obejrzeć odcinki anime (oczywiście po angielsku).
Stworzony został również Pokémon Trainer Club, w którym (podobnie jak w japońskim Pokémon Daisuki Club) możemy stworzyć własnego trenera, ubrać go, zmienić tło itd.
Dostępna jest też polskojęzyczna podstrona, jednak znajdziemy tam jedynie link do polskiego dystrybutora zabawek (w tym PTCG) - TmToys.pl.


Jeśli już jesteśmy przy TmToys, to warto wspomnieć o newsie, który dzisiaj pojawił się na ich stronie, a informującym o pojawianiu się w sprzedaży kart z serii Diament i Perła - po raz pierwszy po polsku!

"Karty do gry Pokemon z najnowszej serii Diament i Perła już w sprzedaży! Po raz pierwszy dostępne po polsku! Szukaj w sklepach opakowań uzupełniających i stwórz swoją wyjątkową i niepowtarzalną talię. Gra karciana Diament i Perła zabierze każdego trenera na kolejny poziom wtajemniczenia."

Na razie brak jest jednak dodatkowych informacji o kartach, ani o miejscu możliwości ich zakupu. Jeśli takie się pojawią, na pewno was o tym poinformujemy.

Na koniec jeszcze informacja, że w dzisiejszym komunikacie prasowym Nintendo UK poinformowało, że gry Pokémon HeartGold i SoulSilver pojawią się w Europie 26 marca 2010.

To tyle ode mnie, cześć ;)
Już pojawiły się pierwsze informacje na temat polskojęzycznej wersji PTCG na oficjalnej stronie TMToys. Wygląd boosterów możemy zobaczyć TUTAJ.
Na razie jednak nie ma możliwości kupienia tych zestawów.

Edit 13.01.2010
Strona TMToys udostępniła reklamę najnowszych kart Pokemon. Można ją zobaczyć TUTAJ

~ ktospl
Komentarze [24]

Autor: AshBlast90 IP: Brak uprawnień
Data: 14.01.10 | 15:28
Treść:
Nowa gra pokemon ranger? To fajnie, lecz nazwa oblivia to przypomina mi grę o nazwie elder scrolls IV, poza tym dostałem wiadomość od sklepu Ultima odnośnie Hg i Ss, jak na razie nic nie wiedzą, ale mają zamiar się dowiedzieć czy będzie pokewalker. Może będzie to urządzenie razem z grą bo przecież i tak to jest sprowadzane ze stanów.
Autor: Sousuke IP: Brak uprawnień
Data: 14.01.10 | 08:22
Treść:
Ja tylko dodam, jeśli nikt nie pisał już tego, że najprawdopodobniej polskie karty nie będą dopuszczalne na turnieje międzynarodowe, tam można grać tylko ang/niem (?). Tak przynajmniej jest w Yu-Gi-Oh! a w końcu mają tego samego wydawcę, no i jap. karty nie są też dopuszczone do gry ;P
Autor: pikaforek777 IP: Brak uprawnień
Data: 14.01.10 | 03:27
Treść:
Nadchodzi nowa gra Pokemon, czyli Pokemon Ranger-tracks of light, akcja bedzie sie rozgrywac w nowym regionie zwanym Oblivia:) Premiera w Japonii 6 marca 2010!
Autor: SasukeU90 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 23:00
Treść:
Dzięki AshBlast jesteś spoko
Autor: AshBlast90 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 22:46
Treść:
Może być taka strona? http://www.rom-freaks.net
Autor: SasukeU90 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 22:40
Treść:
Czy mógłbym dostać od kogoś linka na ściąganie pokemonów na gba i nds na emulator, ponieważ Roms mi nie działa. Proszę o odpowieć, będę bardzo wdzieczny
Autor: AshBlast90 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 20:24
Treść:
Dzięki tyle wystarczy, a wyszukiwarka jak Google na pewno mi pomorze. @kamil244- To tylko tymczasowe obrazki, w takim czy innym razie ultima sprowadza z innych krajów, więc musi być pokewalker, chyba nie nie mogą skompromitować się nie dając urządzenia razem, tak tylko mi się wydaje, lecz mogę zapytać czy będzie w zestawie to wam mogę podać szczegóły :-)
Autor: kamil244 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 20:19
Treść:
ashblast na ultimie soul silver iheart gold jest bez pokewalkera
Autor: Cynd Ninja IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 20:14
Treść:
AshBlast,
zasady w wersji polskiej będą na 100% takie same jak w angielskiej, z tym że będą w innym języku.
Co do zasad PTCG jest tego za dużo aby się rozpisywać w komentach, napisz na forum ;P
Autor: kamil244 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 20:09
Treść:
ashblast na ultimie soul silver iheart gold jest bez pokewalkera
Autor: AshBlast90 IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 19:42
Treść:
Wybaczcie moje głupie pytanie, ponieważ dotychczas nie interesował mnie PTCG, ale przejdę do pytania: Czym się różnią zasady tej gry w wersji angielskiej od polskiej oraz czy mógłby w skrócie powiedzieć jakie w ogóle są zasady? Nie śmiejcie się ze mnie, że nie wiem jak się w to gra, ale wiem że takie karty w ogóle istnieją , lecz nie miałem okazji zagrać,a nie jestem pewien,czy kupić karty angielskie czy polskie, może mi doradzicie jakie się opłaca. Z góry dziękuje ;-]
Autor: Cynd Ninja IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 19:31
Treść:
Ja tam nie wiem jak będę grał mieszanką kart EN/PL DX
jak o mnie chodzi lepiej by gry przetłumaczyli a nie to DX
z drugiej strony jednak dla fanów, którzy jeszcze nie zbierali karcianki, to z pewnością jest niesamowity bajer (no i zwiększa morale polski, z tego co wiem PTCG są na razie tylko w 5 językach wydawane... JP, [koreański], EN, DE, FR...)
a ja chyba wciąż będę kupował angielskie karty :P
Autor: ktospl IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 19:03
Treść:
A ja się właśie cieszę, że wybór padł na D&P ^^
Autor: Maddox IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 18:32
Treść:
Moja radość po obejrzeniu reklamy bardzo szybko zniknęła. To jest pierwsza seria z D/P i nie tylko jest tam jedynie jeden pok (słownie - dwie karty) które mnie interesują, to jeszcze tylko 3 LV.X-y. Moja konkluzja - dobry pomysł, dobre wykonanie, ale niestety zły wybór, przez co ja raczej pasuje, chociaż wam radzę się nie zniechęcać.
Autor: Twister IP: Brak uprawnień
Data: 13.01.10 | 16:29
Treść:
Kurczę i reklama! Muszę to mieć! Po polsku ataki i wszystko.
Autor: Raperrek IP: Brak uprawnień
Data: 12.01.10 | 21:05
Treść:
Jeśli to prawda to kupie ze 4 boostery ;p
Autor: Pitera96 IP: Brak uprawnień
Data: 12.01.10 | 20:29
Treść:
nooo! czyli wszystko powoli się rozkręca! ;D
Autor: AshBlast90 IP: Brak uprawnień
Data: 12.01.10 | 19:57
Treść:
Ekstra !!!! Tcg po polsku po prostu zajefajnie. Już nie mogę doczekać marca,aby dostać już moje soul silver, już zamówiłem, a kase dostanę pod koniec stycznia w moje urodziny! Jeśli chce ktoś już zamówić Hg lub Ss pre order to zapraszam na tą stronę: http://www.ultima.pl/Pokemon_Heart_Gold_Version/i8327/ - Heart gold http://www.ultima.pl/Pokemon_Soul_Silver_Version/i8328/ -Soul Silver.
Autor: ktospl IP: Brak uprawnień
Data: 12.01.10 | 19:07
Treść:
Przymierzałem się do napisania tego newsa i wreszcie Snater mnie wyprzedził :P
Autor: Twister IP: Brak uprawnień
Data: 12.01.10 | 18:48
Treść:
Nie no, nie wierzę! PTCG po polsku? W mordę jeża, ale bajer. Chcę to widzieć.
Strona 1 / 2
| 1 | 2 |